Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132951) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nektek működik a youtube videó átküldés? Ugye van erre az appon belül egy gomb s azt megnmva a TV-n megjelenik egy értesítés. Na, nekem régen működött, most semmi értesítés a TV-n. Mi lehet a gond?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132952) blue01song


blue01song
aktív tag

Sziasztok!

Kérlek segítsetek! Feltelepítettem a whatsapp-ot a telefonomra (samsung s5 mini) és szépen teszi is a dolgát és szükségem lenne az asztali verzióra is munka miatt,viszont a QR kódot egyszerűen nem hajlandó beolvasni.Már forgattam minden irányba a kamerát,lassan is közelítettem,közelről-távolabbról,jobbról-balról,fentről-le, de nem akar működni. Viber QR kódot viszont simán beolvasta!
Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#132953) #33253120 válasza Donki Hóte (#132928) üzenetére


#33253120
törölt tag

Köszönöm. :)

(#132954) beg válasza vacs (#132944) üzenetére


beg
veterán

Még annyit tennék hozzá, hogy ha mégsem sikerül visszamenni az ingyenes méretre határidőig, akkor sem veszik el a cuccod, csak utána megint elő kell fizetned, hogy elérd az extra részen tárolt adatokat.
Szóval törölj vagy fizess elő.

Szerk. Most látom hogy vótmá :DDD

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#132955) Aurig@ válasza beg (#132954) üzenetére


Aurig@
őstag

Kolléga testvérének is ez volt a gondja. Nem fizetett elő tovább (majd talán később), de az előfizetéshez tartozó plusz tárhelyen lévő adatok, továbbra is elérhetők maradtak. Le is tudja tölteni és törölni, viszont áthelyezni máshová, vagy másik mappába másolni és feltölteni azt nem tud.
Ettől függetlenül el tudja érni a korábban feltöltött adatokat. Levél ugyan úgy jön neki, ahogy korábban is.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#132956) snowdog válasza kano (#132939) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Mivel a kérdésből nem derül ki, hogy egyszerre hány kép exif adatában szeretnél egyszerre keresni, talán az itt leírtak segítenek. [link]

PC-n (Win) is csak olyan megoldásról tudok, amit csak több lépésben lehet végrehajtani. Olyan programot nem találtam, ami egyszerre akárhány kép exif adatában tudna keresni.

(#132957) SharpSA válasza vacs (#132944) üzenetére


SharpSA
veterán

Ha fontos a drive, akkor meg kell hosszabbítani az előfizetést. Ha nem fontos, akkor le kell menteni mindent úgy, hogy legyen elég hely a 15GB alap ingyenes tárhelyen.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#132958) mikk2000


mikk2000
őstag

Sziasztok!

Nekem tabom van, ezért andoridos telefonnal sok tapasztalatom nincs, ismerősnek az a gondja hogy fél hogy elvesznek a telefonszámok a telefonról, ezért is ment mindent amit lehet simre. De az sem valami biztonságos, ha mondjuk elveszti a telót... Nekem a kérdésem az lenne, hogy az andorid nem tudja alapból menteni (felhőbe szinkronizálni) a telefonszámokat? Az ismerős telóján szerintem valamilyen 5 vagy feletti andoroid lehet és nem rootolt.

(#132959) vacs


vacs
veterán

Azt tudtam, hogy több adatot nem tudok feltölteni, csak azt nem hogy ilyenkor a Gmail se fog megfelelően működni.
Semmi probléma, rájöttem, hogy van nekem 2 onedrive acc-om (2×30 giga) amin alig van valami, így oda áttolom őket és kész is (meg 50 giga Box.com is van, de ez 250 mb fájl méret korlátos).

Köszi srácok!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#132960) smithsys válasza mikk2000 (#132958) üzenetére


smithsys
aktív tag

Alapból menti a google tárhelyre ha be van jelentkezve a telóra egy gmail-os email címmel, és a kontakt szinkronizáció be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#132961) rjg válasza mikk2000 (#132958) üzenetére


rjg
őstag

"az andorid nem tudja alapból menteni (felhőbe szinkronizálni) a telefonszámokat?"

De, kezdettől fogva. A gmail fiókja címjegyzékébe - contacts.google.com - tudja feltölteni. Amint fent van, folyamatosan szinkronizál(hat)ja a változásokat.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#132962) Bozek válasza smithsys (#132960) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ha a kontakt úgy van felvéve. Nekem például semmit nem ment a Google-fiókba, mert nem is akarom.

(#132963) mikk2000 válasza rjg (#132961) üzenetére


mikk2000
őstag

Értem, köszönöm a válaszokat! De ha az ismerősnek a telefonszámok csak simen vannak, akkor azokat gondolom nem szinkronizálja, ügye?

(#132964) SharpSA válasza mikk2000 (#132963) üzenetére


SharpSA
veterán

Ahogy más rendszerű telefon sem.
Értelemszerűen az új névjegyeket eleve a Google fiókba kell létrehozni.
A simen lévő névjegyeket is át lehet rakni a Google fiókba exportálással és importálással.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#132965) mikk2000 válasza SharpSA (#132964) üzenetére


mikk2000
őstag

Értem, köszi.

(#132966) szimi57 válasza mikk2000 (#132958) üzenetére


szimi57
őstag

Megoldás lehet, hogy exportálja a contactokat egy "vcf" file-ba. Ezt le tudja menteni, vagy el tudja küldeni pl. e-mailban, vagy megosztja stb.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#132967) vadasz70 válasza szimi57 (#132947) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Igen valóban köszi

(#132968) lovi27 válasza vacs (#132959) üzenetére


lovi27
addikt

2016. óta 5GB az ingyenes Onedrive tárhely.

(#132969) vacs válasza lovi27 (#132968) üzenetére


vacs
veterán

Igen, tudom.

De nekem ezer éves onedrive fiókom van (2 db), amikor még 15 giga volt és anno valami filmtekercs dolgot aktiváltam, így lett 30 GB/fiók! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#132970) lacik2


lacik2
csendes újonc

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudom lementeni a jegyzettömbömet?

(#132971) zsoltzsolt válasza lovi27 (#132968) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Sőőt.. nekem is jó régi már az OneDrive, akkor még a neve is már volt
Nekem 40 Gb van ott, fixen
15 Gb alap
15 Gb filmtekercs bónusz
10 Gb hűség bónusz
Időkorlátos Samsung bónusz -100 Gb

(#132972) rjg válasza lacik2 (#132970) üzenetére


rjg
őstag

Ez finoman szólva elég kevés infó ahhoz, hogy érdemben segíteni tudjunk. Ha van benne szinkronizálás, mint pl a Jeep vagy Evernote esetében, akkor nincs teendőd, ott van a felhőben is. Ha nincs benne és szerencséd van, akkor találsz benne export funkciót, ami kimenti a jegyzeteidet a telefon tárhelyére.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#132973) Bozek válasza rjg (#132972) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Jeep ment felhőbe? Ez már önvezető?:D

(#132974) rjg válasza Bozek (#132973) üzenetére


rjg
őstag

My bad 😁F@ck autocorrect. Keep

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#132975) Somatom válasza Bozek (#132973) üzenetére


Somatom
veterán

Rosszabb. Önjegyzetelő. A user meg retteg, hogy mit jegyzetel és kinek. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132976) Mr Dini válasza vacs (#132944) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Fogj pár nagy fájlt, hozz létre egy megosztási linket, ezt nyisd meg egy másik user alól és add hozzá a saját meghajtóhoz. Majd keresd ki immáron a saját fájlok közt a cuccot, jobbklikk->másolat készítése.kukázd az eredetit, nevezd át a másolatot az eredeti névre (a Másolat/Copy rész alapból ott van a nevében), s sikeresen klónoztad a fájlt. Mást nem nagyon tudsz tenni a reuploadon és az előfizetésen kívül.

Amúgy who would win?

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#132977) vacs válasza Mr Dini (#132976) üzenetére


vacs
veterán

Húúú, ha ezt tudtam volna ... de majd jó lesz legközelebb! :))

Írtam közben, hogy van nekem 2 onedrive acc-om (2×30 giga) amin alig van valami, így oda áttolom őket és kész is (meg 50 giga Box.com is van, de ez 250 mb fájl méret korlátos).

Mai nap kb 50 giga adatot mozgattam át gdrive-ról onedrive-ra (1000/1000-es nettel gyorsan ment)! :K

De amúgy köszi, másnak is hasznos lehet!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#132978) Bogyó bá' válasza zsoltzsolt (#132971) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A 10GB hűség bónuszt hogyan lehet megszerezni? A másik 30GB az meg van, de éppen egy picit kevés a dolgaimnak... :F (A kezdetektől WP-s vagyok / voltam)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#132979) smithsys válasza Bozek (#132962) üzenetére


smithsys
aktív tag

Yess! Köszi a korrekciót.😊

(#132980) zsoltzsolt válasza Bogyó bá' (#132978) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Már nem emlékszem😁pár éve volt, ez már egy több mint 10 éves fiók.

[ Szerkesztve ]

(#132981) Joker88


Joker88
őstag

van valami alkalmazás arra,hogy a zárképernyőn mindig más kép jelenjen meg ? pl naponta változzon a zárolási kép ..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#132982) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!

Keresek olyan alkalmazást androidra, amit ha feltelepítek, akkor pl windows alatt tudjam követni, nyilvántartani a bejövő, kimenő hívásokat. Kimenő/bejövő hívás darabszám, kimenő hívás időtartam, bejövő hívás időtartam, stb.

Tudtok valami ilyesmit javasolni?

Köszi.

(#132983) woodworm válasza Something_ (#132982) üzenetére


woodworm
veterán

MyPhoneExplorer>> csv >> excel

(#132984) Bozek válasza Joker88 (#132981) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg automatizálóval megoldható. A Tasker-ben van olyan, hogy tudod változtatni a háttérképet, ott ki lehet választani, hogy a zárképernyőn lévőt cserélje csak.

(#132993) beg


beg
veterán

Gondolom a törlést nem kell indokolni. :)
Aki pedig csak azért regisztrál, hogy hangulatot gerjesszen, az inkább ne tegye.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#132994) MikeWazowski válasza beg (#132993) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem zavar, de az enyémet mondjuk miért? Off-ba is tettem, és válasz volt.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132995) seger


seger
addikt

Segítsetek!!

Facebook kérdés.
facebookon ha feltöltök egy képet, autómatikusan felismeri ki van rajta, és ha nem figyelek, autómatikusan meg is jelöli és úgy tölti fel. Ha az adott személy rajta van a képen, figyelnem kell és törölni, hogy ne jelölje meg! Ezt hol lehet törölni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#132996) MADcat válasza MikeWazowski (#132994) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A választ megleled kérdésedben.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132997) beg válasza MikeWazowski (#132994) üzenetére


beg
veterán

Mert nem lehet visszakövetni a szálat ha töröltre válaszolsz azért.
Lógna ott egy válasz a semmire. Ilyenkor azok is mennek a zúzdába míg újra visszaáll a követhető (és mindenki által látható) ki válaszolt és mire konzisztencia.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#132998) MikeWazowski válasza beg (#132997) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ok.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132999) Mogyoró T


Mogyoró T
csendes tag

Kérdés! mi8 teló újra húzva .Első indulásnál régió és nyelv megadása után "ERŐSÍTSE MEG JELSZAVÁT"
Csak számokat enged beírni.Ez mi ?????? Gondolom valami google biztonsági valami.Hogy írok be jelszót?
Előre is köszi a segítséget!

(#133000) g_g_g válasza Mogyoró T (#132999) üzenetére


g_g_g
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.