Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132501) zhorvath válasza vizimento (#132493) üzenetére


zhorvath
aktív tag

A 2-es ponthoz: a program hozzászólásait olvasva egy programhiba. Írj a fejlesztőnek!

(#132502) hape60


hape60
aktív tag

Sziasztok, nem tudom ide tartozik-e a probléma, de nem tudok jobb helyet:
van egy nagyothalló készüléket kezelő program (Google Playról letölthető), amivel a készülék beállításait lehet módosítani. (program, hangerő, hangszin, stb) touchControl a neve. 16kHz-es jellel vezérli a nagyothalló készüléket.
A probléma az, hogy Samsung a5(216) os készülékkel csak véletlenszerűen megy. Az audiologus ősrégi okostelefonjával hibátlanul - mi lehet probléma? A Samsung telo hangszórója nem tud 16khz jelet kiadni, vagy a teló hangfokozata ilyen gyenge?

(#132503) crok válasza fa4hu (#132315) üzenetére


crok
Topikgazda

Visszatették Google Play-be az iCsekk alkalmazást, frissítéssel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132504) zhata válasza crok (#132503) üzenetére


zhata
senior tag

Miután kivették belőle az SMS küldést.

(#132505) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

MyScript Calculator 2 with AI-based handwriting recognition released on the Play Store for $3 (free for first week)

Töltsétek amíg lehet.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132506) acsati


acsati
aktív tag

Üdv!

Szelfi vakuval kapcsolatban kérdeznék. Több Huawei telefonon úgy van megoldva, hogy előlapi kamerával való fotózáskor a teljes képernyő, max fényerőn, fehér színnel felvillan, majd úgy készíti a képet.
Ezt más telefonnál, ami nem csinál ilyet, nem lehet valahogy megoldani valami applikációval esetleg?

(#132507) Dr.NX válasza acsati (#132506) üzenetére


Dr.NX
addikt

OpenCamera tud ilyen selfie flash-t.

Elfogadom a sütiket.

(#132508) Jazz válasza Fall-N (#132345) üzenetére


Jazz
veterán

Nem, nem a g play service-t kellene tiltani, hanem az automata frissülését. Bizonyos okból szükség lenne rá. Semmi köze az aksi merítéses feltételezésedhez.:)

free your mind

(#132509) woodworm


woodworm
veterán

Sziasztok!

PixelPhone-t használok és nem megoldott a névjegy csoportok ikonnal dokkra rakása. A DW Contactsban jól működik, de drágállom egy kicsit, a free verzióban pedig néhány funkció korlátozott. Két tárcsázót nem szeretnék párhuzamosan használni.
Van esetleg olyan tárcsázó, amivel megoldható és nem kerül túl sokba?
Amire igényem lenne ezen kívül:
- dual sim
- oldalra húzással hívás, üzenet kezelés
- hívásblokkolás
- egyedi és csoport hívóhang állítási lehetőség

(#132510) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Messenger Lite -ot használok és ha hívnak rajta akkor már csak akkor kapok jelzést amikor a hívó fél "lerakja".

Az alábbi képeken látható engedélyek, jogosultságok vannak beállítva jelenleg.
Mi az amit még kellene engedélyeznem, hogy akkor kapjak értesítést amikor éppen történik a hívás?



Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#132511) zhorvath válasza pvt.peter (#132510) üzenetére


zhorvath
aktív tag

EMUI vagy MIUI?
Mert azoknál az akkumulátor kezelésnél be kell állítani, hogy ne lője ki a telefon a programot és akkor a hívás felébreszti a telefont.

(#132512) Viktor0610 válasza pvt.peter (#132510) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Automata indulás legyen bekapcsolva, illetve az Értesítések a képernyőzáron is.
Illetve a Csoportos értesítés szabályai legyen "Sürgős".

A MIUI topikban, vagy a teló topikjában több segítséget kaphatsz, ha ezek nem lennének eredményesek.

Ja és legyen "lelakatolva" az app.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#132513) punky10 válasza woodworm (#132509) üzenetére


punky10
addikt

Ne vedd százasra,mert az utolsó pontodat én nem használom,de a többit tutira tudja a True Phone.

De megnéztem,van ilyen beállítási lehetőség... :)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#132514) woodworm válasza punky10 (#132513) üzenetére


woodworm
veterán

Köszi, megnéztem!

Az egyetlen hibája, hogy a Csoportok főmenüjébe rak a hozzá adott widget. Nekem egyetlen kiválasztott csoport kellene.

(#132515) hape60 válasza hape60 (#132502) üzenetére


hape60
aktív tag

Megválaszolom magamnak, meg akit esetleg érdekel: a telefon beállítások- hangminőség és effektek - ekvalizert normálra állítottam, és stabilan működik. Valószínűleg el volt tekerve a beállítás, azért ment véletlenszerűen a kapcsolgatás -így, teljesen lineáris frekvenciabeállítással jó.

(#132516) Maxximus válasza pinnacle (#131800) üzenetére


Maxximus
őstag

Sziasztok.
S9 -el használom az ACR-t. Márciustól ugye a google korlátozni fogja a programot (már kivettem a pipát az automatikus frissétésből), de frissítene a telefon 8-ról 9-es androidra. Ha megteszem fog működni az ACR a 9-es androidon ? Vagy ha fontos nekem a telefon rögzítés maradnom kell az oreónál ?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#132517) bigdady válasza Maxximus (#132516) üzenetére


bigdady
nagyúr

Pie a fő ok

(#132518) TODI1111 válasza Maxximus (#132516) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha fontos a rögzítés maradnod kell 8-on. Pie alatt már egyik rögzítő sem tud megfelelően működni. A saját hangodat tökéletesen veszi de a beszélgető partneréból csak annyit hallasz ami a hangszóron keresztű kihallatszik. Megfelelő minőségben csak akkor működnek ha a készülék ki van hangosítva.

(#132519) kuksa90 válasza Maxximus (#132516) üzenetére


kuksa90
őstag

Csatlakozom. 9 alatt semelyik nem megy, csak a gyári - ha van.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#132520) kezman válasza fa4hu (#132315) üzenetére


kezman
őstag

Újra fentvan play-en a iCsekk, febr. 5- én frissült.👍

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#132521) Bozek válasza TODI1111 (#132518) üzenetére


Bozek
nagyúr

Annyiban nem pontos a leírásod, hogy ha roottal Pie esetén is megoldható a felvétel.

(#132522) F.E.K.. válasza MikeWazowski (#132505) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ez tetszik, köszönöm a tippet :)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#132523) smithsys


smithsys
aktív tag

Már most sem kéne működnie pie alatt?
Mert nekem megy a Cube ACR.

(#132524) MikeWazowski válasza F.E.K.. (#132522) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nagyon szívesen, szerintem is top cucc, és ráadásul a héten még ingyen van... ;) :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132525) Maxximus válasza TODI1111 (#132518) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi szépen mindnkinek!
Szerencsére az új S9 dual-omon még oreo volt,akkor maradok ezen.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#132526) Bozek válasza smithsys (#132523) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az érdekes, rendesen felveszi a másik fél hangját is? Nem csak hangszóróból? Mert a Google blokkolta ezt a lehetőséget.

(#132527) smithsys válasza Bozek (#132526) üzenetére


smithsys
aktív tag

Igen, minden rendben van vele pedig sem rootolva sem mókolva nincs a cucc. Egyedül a bootloader nyitott, de ennek nyilván nincs hozzá köze.

(#132528) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Egy ideje a Swiftkey keyboard billentyűi furán összevissza állnak, ezt valahogy ki lehet kapcsolni?

hint: próbáltam másik témát, annál is ez van.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#132529) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

P20 pro-t próbálom belakni és a K9 mail nem akar normálisan működni.
Mindenhol engedélyezve van a frissítés, de miután lefuttatok benne egy kézi frissítést utána azt írja, hogy syncing disabled.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#132530) jurzsolt válasza cintula187 (#132529) üzenetére


jurzsolt
tag

Érdekes, hogy nálam is ez a helyzet. Program hiba lehet. Semmit sem változtattam sehol, kb. két hete csinálja, Honor a telefon.

(#132531) bigdady válasza smithsys (#132523) üzenetére


bigdady
nagyúr

És fel is vesz? Mert akkor nem feküdtem az appot én sem majd pie alatt

(#132532) pvt.peter válasza zhorvath (#132511) üzenetére


pvt.peter
őstag

Gyári MIUI Global Stable V10.2.1.0(MHOMIXM) rendszer fut alatta.
Köszi a tippet, de ahogy a képen is látható, nincs korlátozás beállítva az akkumulátorkímélőnél.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#132533) pvt.peter válasza Viktor0610 (#132512) üzenetére


pvt.peter
őstag

Szia, köszönöm a választ.

A hívás normális kijelzését megoldotta az Automatikus indulás bekapcsolása, illetve a csoportos értesítés szabályainál az "Ajánlott" -ról "Fontos" -ra állítás.

Most már jelez ha hív vki, de nem rezeg a telefon, annak ellenére, hogy magában a Messenger -ben be van állítva "Értesítések és hangok" -nál a "Rezgés", illetve az alkalmazásinformációknál is beállításra került. Ötlet?

Lakat miért? :P

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#132534) smithsys válasza bigdady (#132531) üzenetére


smithsys
aktív tag

Természetesen, hisz ez a dolga. Simán telefonálva próbáltam csak, kihangosítva vagy bluetooth fülessel nem, de így műxik.
Tökéletesen hallható, érthető mindkét fél.
Nyilván nem bíztatok senkit hogy frissítsen pie-ra, lehet hogy csak én vagyok egyedi eset, de momentán ezt nem bánom.😉😉😉

[ Szerkesztve ]

(#132535) Viktor0610 válasza pvt.peter (#132533) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogy ne dobja ki a memóriából, mert az is okozhat rendellenes működést. :)

Samsung Galaxy A54

(#132536) pvt.peter válasza Viktor0610 (#132535) üzenetére


pvt.peter
őstag

A lakat alatt az alkalmazás zárolását érted, hogy csak ujjlenyomattal lehessen feloldani?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#132537) cintula187 válasza jurzsolt (#132530) üzenetére


cintula187
addikt

Store -ban ahogy látom a véleményeket Mate 20 nál is ezt csinálja. A doze al kapcsolatos javítás sem oldja meg.

Mit javasoltok helyette? Blu mail? mymail?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#132538) MikeWazowski válasza cintula187 (#132537) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Gmail, vagy Outlook.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132539) Viktor0610 válasza pvt.peter (#132536) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem. :)
Az alkalmazásváltóban hosszan nyomsz az appon, majd katt a lakat ikonra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#132540) Somatom válasza bigdady (#132531) üzenetére


Somatom
veterán

Azt tudni kell, hogy ezek az alkalmazások eddig sem erre a funkcióra hivatott API -kon keresztül működtek. Ezért, ha valamelyik egy készüléken, Androidverzión működik, az nem jelenti azt, hogy másik készüléken, vagy másik Androidverzión is működni fog.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132541) smithsys válasza Somatom (#132540) üzenetére


smithsys
aktív tag

Igen, ezért is fűztem hozzá az utolsó mondatot.

(#132542) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Egyébként a Gmail másnál is csinálja, hogy egyszer csak lesz egy gmail ikon felül, de mikor lehúzom az állapot sávot vagy mi az csak írja, hogy a gmail szinkronizál és egy piros csík mozog, tehát nem levél jött. Ez engem baromira idegesít, ki lehet kapcsolni? A háttérbe nyugodtan szinkronizáljon, de ne legyen ikonja stb...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132543) Somatom válasza MikeWazowski (#132542) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam nincs ilyen jelenség.

Más!
Ha valaki kapcsolatban van a TuneIn fejlesztőivel, akkor legyen kedves, szóljon nekik, hogy ha nagy megjelenített méretre van állítva a teló, akkor a szélső médiavezérlő gombok lemaradnak! Még fekvő nézetben is. A screenshoton látható, hogy optimálisabb elrendezéssel, vagy gombméret csökkentéssel orvosolható lenne a hiba.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132544) MikeWazowski válasza Somatom (#132543) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm!

Ám lehet az is számít valamit, hogy milyen telefon? lehet csak a huawei telefonokon csinálja a emui rendszer miatt?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132545) Somatom válasza MikeWazowski (#132544) üzenetére


Somatom
veterán

Passzolom. Nem értek a módosított UI -khoz, nem is kedvelem azokat. De, símán el tudom képzelni, hogy ez nem a Gmail üzenete, hanem a rendszer (a moddolt UI) értesít arról, hogy a Gmail szinkronizál.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132546) -juc- válasza MikeWazowski (#132544) üzenetére


-juc-
aktív tag

HTC-n is látom pár hete (8.0-ás gyári Android).

(#132547) pvt.peter válasza Viktor0610 (#132539) üzenetére


pvt.peter
őstag

Koszi, ez uj volt szamomra. :R

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#132548) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
A páromnak google drive ba vannak a képei és egy telefoncsere után nem tudja a jelszót. Az uj telón uj gmail lett hogyan tudnánk átvarázsolni a képeket? :R

(#132549) Viktor0610 válasza Remekelek28 (#132548) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért nem kértetek a régi mailcímre jelszó emlékeztetőt? :)
További segítség a Google beállítások appban.

Samsung Galaxy A54

(#132550) MikeWazowski válasza Somatom (#132545) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Valószínűleg igazad van. Hát, mindegy, kénytelen leszek megszokni, mert most az új gmail tetszik.

-juc- - nekem huawei csinálja, android 9-cel. Egyébként neked a gmail app sarkában mutatja az olvasatlan levelek számát? Mert nálam az se megy...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.