Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132351) kezman válasza seger (#132346) üzenetére


kezman
őstag

Bring. Nem kel bepötyögni :)

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#132352) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, van egy alkalmazás (rtl24), amit majd kb 5 percre kellene telepítenem szavazás miatt, ha úgy alakul és gyorsan törölném is örökre. Viszont úgy látom túl sok dologhoz akar hozzáférést, nem értem miért mivel ezzel nem lehet letölteni, sem feltölteni semmit.
Egy ilyen program vajon miért akar hozzáférést a Fotók/Médiaelemek/Fájlok, Tárhely, full network access, Identitás - find accounts on the device stb... Miért van erre szüksége, hogy a privát fotóimhoz, fájlokhoz hozzáférjen?
Egy képszerkesztő, fotós programnál még megértem, de itt nem.

(#132353) MADcat válasza seger (#132350) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha samsungod van, akkor samsung reminder is opció lehet.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132354) zsoltzsolt válasza Krystal_s (#132352) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Alul olvastad a kisbetűs részt?

(#132355) kuksa90


kuksa90
őstag

Tudok valami varázslattal olyan jogokat adni egy alkalmazásnak (talking clock - régóta a feledés homályában, de működik), hogy akár horkolásból felélessze a telót?
Azt szeretném elérni, hogy meghatározott időközönként bemondja az időt. Ezt mindaddig hibátlanul teszi, amíg él a kijelző. Legyen ez akár AD, de ha alszik a teló, akkor hallgat... :R

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#132356) punky10 válasza kuksa90 (#132355) üzenetére


punky10
addikt

A MIUI mekóriakezelést kikapcsolod,az adott alkalmazásnak minden jogot megadsz(indulás,háttérben futás...stb)sőt,az alkalmazásváltóban le is lakatolod...Ez eddig MIUI- bejött...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#132357) kuksa90 válasza punky10 (#132356) üzenetére


kuksa90
őstag

Köszi, de ezeken túl vagyok, és így sem jó. Azért kellene varázslat...

Szerk: Belefutottam egy másik problémába: Nova Launcher Prime alatt hogyan tudok tíznél több mappát létrehozni? Illetve nem a létrehozás a probléma, hanem az, hogy a tizenegyedik sehol sem látszik... Ennyi lenne a maximális limit? Tudok ezewn változtatni?

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#132358) Somatom válasza kuksa90 (#132357) üzenetére


Somatom
veterán

Próbáld meg másik alkalmazással!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132359) kuksa90 válasza Somatom (#132358) üzenetére


kuksa90
őstag

Sajna sokat felpróbáltam, de egyik sem olyan használható, mint ez. Mindegyik tolja a saját vackait, reklámjait, vegyek eztazt, de nincs elvárhatóan normlis működés.Meg is venném de nem tudok találni egy használhatót...
Ez olyan, mint a tőled sokéve kapott zseb... faék, és működik. (MIUI alatt is :) )

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#132360) Somatom válasza kuksa90 (#132359) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam E-Robottal tökéletesen működött. Úgy mondja ki, ahogy akarod.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132361) kuksa90 válasza Somatom (#132360) üzenetére


kuksa90
őstag

Gondoltam rá, de még mindig nem sikerült összebarátkoznunk a Robottal ilyen mélységig.De, ha nincs más megoldás, kereslek odaát! :K

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#132362) punky10 válasza kuksa90 (#132357) üzenetére


punky10
addikt

Pedig biztos lehet...

Ha átvőltok a "Gépház" fülre,ott is van még 4 mappa... :)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#132363) Somatom válasza punky10 (#132362) üzenetére


Somatom
veterán

Ez a home -od, vagy az alkalmazáskezelőd?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132364) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Van olyan alkalmazás / beállítás ami a kijelző fényerejét %-ban kiírja az információs sávon?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#132365) kezman válasza kuksa90 (#132359) üzenetére


kezman
őstag

Sima hang vagy effect nem jó?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#132366) kuksa90 válasza kezman (#132365) üzenetére


kuksa90
őstag

Azt nem tudom megoldani.... (bármikor háromszor megnyomom a bekapcs gombot, mondja az aktuális időt, + előre beállítható időközönként - és nem effekt, hanem a Nuance beszédmotor Eszterrel)

szerk: punky10: ha a titkot elárulnád... :D

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#132367) kezman válasza kuksa90 (#132366) üzenetére


kezman
őstag

Félre értettél, én ezt használom, olyan hangot állítasz be amilyet akarsz, állíthatod napot, órát, percet, másodpercet, persze ha neked szöveg kell akkor nem szóltam bocs.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#132368) Somatom válasza kuksa90 (#132366) üzenetére


Somatom
veterán

Az az eddig használt alkalmazásod root nélkül, kikapcsolt kijelzőnél, 3xpower -re bemondta az időt? Vagy, van root jogod?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132369) kezman válasza kuksa90 (#132366) üzenetére


kezman
őstag

És ez hozzá a Magyar :F

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#132370) Somatom válasza kezman (#132369) üzenetére


Somatom
veterán

Az időbemondás, meg a többi hókuszpókusz nem kunszt. Alap Android műveletek. Az input érzékelés az érdekes.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132371) punky10 válasza kuksa90 (#132366) üzenetére


punky10
addikt

Nincs titok...nincs korlát... :D
Nova beállítás/alkalmazás- és modultár/alkalmazástár-csoportok/itt felül át kell váltani tabs-ról mappára,megnyomni jobb fent a + jelet,beírni a mappa nevét,majd hozzáqd,és kész.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#132372) kuksa90 válasza punky10 (#132371) üzenetére


kuksa90
őstag

Ezt csinálom én is, és ha létrehozom a tizenegyedik mappát, azt nem látom sehol (a belepakolt alkalmazásokat sem).
Mindegy, köszi a megerősítést, szenvedek tovább... talán a MIUI szivat...

szerkesztve: valami okból rejtetté tette a csoportot a Nova - de már helyreállt a rend. Köszi mégegyszer.

Somatom: igen, van root (jelenleg Magisk) minden kütyümön.

kezman: köszi, bezsákolom, megpróbálom. :R

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#132373) Somatom válasza kuksa90 (#132372) üzenetére


Somatom
veterán

Jaaa, úgy már más a szitu. Ha jogosultság van, akkor minden van. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132374) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Tudnátok mondani reklámmentes zenelejátszót, ami folder play-re van kihegyezve és működik lezárt
képernyő mellett is (Redmi Note 5)

Előre is köszi!
J.

(#132375) Somatom válasza joysefke (#132374) üzenetére


Somatom
veterán

Music Folder Player Full
Ezt használom. Bár, nem MIUI -n.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132376) crok válasza joysefke (#132374) üzenetére


crok
Topikgazda

Osszefoglalo, Mort Player.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132377) joelke HU válasza joysefke (#132374) üzenetére


joelke HU
senior tag

Pulsar+ is nagyon jó és viszonylag szép a kezelőfelülete is.

Motorola G51

(#132378) turbulencia8 válasza joysefke (#132374) üzenetére


turbulencia8
őstag

En is a Mort Playert szeretem, alig van benne reklam.

(#132379) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Egyelőre a Pulsar és a Musicolet került fel. Mort és a Folder player meg valami orosz player nem nyerték el a tetszésemet. Mindet nyomogattam pár percig.

A Pulsar biztatónak tűnik..

(#132380) Krystal_s válasza zsoltzsolt (#132354) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nem olvastam, de most megnéztem és ebben az alkalmazásban egyáltalán nincs semmilyen Beállítások menü.

(#132381) kezman


kezman
őstag

Sziasztok, emlékeztető és esemény appot tudnátok ami ha esemény van jelzi valahogy, tudom a naptár, de azon átsiklik az ember meszokásból, figyelmeztetni meg egyszer figyelmeztet, aztán elfelejtjük?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#132382) kidnou válasza Krystal_s (#132380) üzenetére


kidnou
senior tag

Ne az program alkalmazásban keresd, hanem a telefonod beállításaiban, a telepitett alkalmazásokban keresd meg az appot. Ott megnyitva tudod állítani a jogosultságokat

(#132383) zsoltzsolt válasza Krystal_s (#132380) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mert nem az alkalmazásban kell állítani, hanem a készülék beállítás menüjében. Ott - > alkalmazások, majd ki keresni a kérdéses alkalmazást, ott megnézni hogy milyen engedélyei vannak és ott tudod majd állítani.

(#132384) busman válasza joelke HU (#132377) üzenetére


busman
addikt

Pulsar nagyon jó. nem,ismertem. Powerampot váltja.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#132385) Zeki válasza Krystal_s (#132352) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hogy kémkedjen.

(#132386) sopruk válasza kezman (#132381) üzenetére


sopruk
aktív tag

aCalendar-ban több értesítési időpontot is be tudsz állítani
Lehet szundiztatni (nem előre meghatározott ideig, hanem mindig aktuálisan lehet kiválasztani a halasztás idejét)
Az értesítési sávon ott marad az emlékeztető ameddig el nem tünteted
Nemrégiben volt több ilyen alkalmazás ajánlva, de most nem tudom megkeresni, mert telefonról vagyok...

(#132387) Bozek válasza kezman (#132381) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Naptár-ban is lehet több emlékeztetőt hozzáadni.

(#132388) Jakesz


Jakesz
őstag

Sziasztok!
Törölni szeretném magam Facebookról és Messengerről, ezért szükségem lenne egy új appra, ami helyettesítené a Messengert. Melyik a hozzá hasonló legjobb app, amivel indítható hang- és videóhívás, megoldható vele a jó minőségű kép- és videóküldés, illetve az sem hátrány, ha kezeli a gifeket, és nagy választékú emojik vannak.

(#132389) snooze válasza Jakesz (#132388) üzenetére


snooze
veterán

Messengerhez nem kell facebook regisztrácio,lehet telefonszámrol is regisztrálni..

GO Gunners!!!

(#132390) crok válasza Jakesz (#132388) üzenetére


crok
Topikgazda

Telegram? Van benne ami nem tetszik?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132391) Somatom válasza crok (#132390) üzenetére


Somatom
veterán

Hang és videóhívás van a Telegram -ban?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132392) crok válasza Somatom (#132391) üzenetére


crok
Topikgazda

Hang sicher, videot meg nem neztem, nem kifejezetten erre hasznalom, ezert kerdeztem en is hogy van-e benne ami nem jo ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132393) DS39 válasza Jakesz (#132388) üzenetére


DS39
nagyúr

Hangouts?

mondjuk ez így jól hangzik, hogy törlöd magad, de egy alternatív platformon kivel fogsz beszélgetni? az ismerősi kört nehéz elmozdítani a Messenger, Viber párosról, (általában).

(#132394) kezman válasza sopruk (#132386) üzenetére


kezman
őstag

Kösz, ahogy Bozek írta ezt a gyári naptár app is tudja,

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#132395) Somatom válasza crok (#132392) üzenetére


Somatom
veterán

Ne érts félre, én is csak érdeklődöm, mert nem ismerem a Telegramot! Whatsappot használok, teljesen elégedett vagyok vele és a felsorolt kívánalmaknak is megfelel. Csak az a bibi, hogy Facebook tulajdon. Nekem viszont nincs Facebook regem. Somatomnak van, de az más tészta, mert Somatom egy virtuális világhoz kreált virtuális személység. Eddig a Facebook ügyesen kezelte a dolgot,, a FB felől volt átjárás, a Whatsapp felől viszont nem. Azt viszont nem tudom, hogy mit fog eredményezni ez az új, összevonási elképzelés. A Whatsapp -nak jelenleg számomra az egyetlen nagy hibája a SIM -hez ragaszkodás. Tableten és PC -n is Androidot használok, de csak Telón tudom önállóan használni a Whatsappot. Úgy tudom, hogy a Telegram ebben rugalmasabb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132396) crok válasza Somatom (#132395) üzenetére


crok
Topikgazda

Igy van, rugalmasabb es fuggetlen erdemes a tortenetuk es a hatteruk elolvasni. Telefonszamra kuld SMS-t a belepeshez. Weben is be tudsz lepni, vagy SMS-t kuld vagy az appban egy kodot.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132397) Somatom válasza crok (#132396) üzenetére


Somatom
veterán

Az SMS -sel nincs gond, mert az butatelón is működik. Van két, számomra fontos ember, akik nem hajlandóak okostelót használni. De, a legnagyobb gond a harmadik, legfontosabb kontaktommal lenne, mert Ő igazi szöszi, ráadásul egy olyan országban él, ahol a Whatsapp a domináns. Vele pedig nem veszíthetem el a kontaktust, mert abból a fajtából származik, akikkel jóban kell lenni, mivel náluk van az összes 3,14na. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132398) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

+1 Telegramra, abból is a plus. Abban van már dark mód is.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132399) bigdady válasza MADcat (#132398) üzenetére


bigdady
nagyúr

Simában is van.
Mi az a tgram plus? X-et látok de nem értem mivel jobb mint a normál. Stickerek miatt?

[ Szerkesztve ]

(#132400) zsoltzsolt válasza bigdady (#132399) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én is épp ezen gondolkodom... 🤔😁

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.