Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132801) #16695808 válasza Somatom (#132800) üzenetére


#16695808
törölt tag

Soha nem tett ilyet

(#132802) Somatom válasza #16695808 (#132801) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt hogy kell értenem? Úgy, hogy szerinted hazudok, vagy úgy, hogy nálad még sohasem jelzett a Viber a nomadikus számodra, vagy VOIP fiókról érkező hívásnál? Vannak itt páran, akik VOIP -oznak és tudják, hogy ez nem egyedi, hanem ismert jelenség a Viber -nél.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132803) HoTaZo válasza HoTaZo (#132776) üzenetére


HoTaZo
őstag

Van ötlet a folytatásra? :F

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#132804) DS39 válasza HoTaZo (#132803) üzenetére


DS39
nagyúr

Mivel céges teló, én nem bolygatnám, add vissza, amíg meg nem oldják. (valószínűleg beadják szervízbe, és újrahúzzák a gyári romot)

(#132805) zeon.hu válasza Somatom (#132802) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mióta ki van kapcsolva a "Viber-in" a beállításokban, azóta nincs ilyen gondom.

#?*@&!

(#132806) tordaitibi válasza Aurig@ (#132799) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

A lgujabbat tettem fel, minden hivas utan bamulhatom a reklamot.
Ment helyere egy kb. 2 eves verzio, ebbe nincs ilyen. Lehet egyedi eset, nem tudom. Pc-n, win es linux alatt is a kontaktok alatt folyamatosan megy a reklam de az nem zavar, kicsike meretu, telefonon a teljeskepernyos az igen.

Somatom, nalam ilyenek meg sose voltak.
Valamint, most nem lapozok vssza, jol ertem neked van olyan gondod hogy butatelo lehet-e telefonszam igazolo eszkoz, az asszonykam 2 eve hasznalja igy. Csak wifikepes tabletje van, simet a kornyekere se lehet rakni nemhogy bele :) , a tableten Viber telepit, sms-t ker igazolasnak, sms-t butatelon megnyit, kodot a tableten a Viberbe bepotyog es finito. Masodlagos okoseszkozt, pc-t ezekutan pofonegyszeruen, egy qr kod beolvasasaval pillanatok alatt lehet hozzaadni a fiokhoz.
Ennekem 4 eszkozomon van Viber, egy telo, egy tablet, egy win es egy linux. Hiba nelkul evek ota.
Mokas amikor a melohelyemen keresnek es egyszerre csorog a tab, a telo es a PC.
A kezelofelulete aranylag hasznalhato, pc-n lekezel minden hangeszkozt, nalam a hangszoron csorog, a Sennheiser usb headseten hallom a dumat, es valaszthatok a headset vagy a kulso mikrofon kozott.

Szerk, mgneztem, be van kapcsolva nalam a viber-in, ennek ellenere meg sose produkalta az altalad jelzett hibat.
Senki nem allitotta hogy hazudsz, a forumok 80%-a arrol shol hogy ugyanazon kornyezetbe ugyanazok a szoftverek teljesen mashogyan es hibasan mukodnek.

[ Szerkesztve ]

(#132807) Somatom válasza HoTaZo (#132803) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem elég világos a folytatás. A céges kapcsolattartáson kívül nem használod másra. Gondolom, nálad sem probléma, hogy még egy teló van a műszerfalon. A Volvo műszerfala is van akkora, mint a DAF -é. :) Esetleg, megkérdezheted az illetékest a cégnél, hogy szándékos-e a korlátozás. Sztem szándékos, mert logikus a lépés részükről és a Samsungokban megvan rá a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132808) HoTaZo válasza DS39 (#132804) üzenetére


HoTaZo
őstag

& Somatom
Ok, akkor nem erőltetem, oldják meg ők. Amikor bevitték az új Google fiókot, még hétfőn, és észrevettem a Playstore eltűnését, akkor még lehetőségem volt a rendszergazda kezébe visszaadni , de nem jutott előrébb ő se, s nem is értette. Távvezérléssel meg nem tudott belelépni.
Egyrészt, reméltem, hogy találok magam megoldást vagy tudtok olyan lépést, ami rávezethet a hiba okára, ezen az úton indultunk el.
Másrészt, már volt eddig és céges dolgokhoz használható alkalmazasokat telepítettem is.
A fedélzeti telefon, média kezelő a telefonnal csatlakozva működik és pont egy a gép értékelő alkalmazását (Dynafleet) tettem volna fel.
Továbbá az it-s szerint telepítve van, ezért nem értettem, hogy hová tűnhetett.
Mindegy, vagy újrahúzzák a ROM-ot vagy varázsolnak vele valamit.
Mindenesetre, köszönöm a segítő szándékot!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#132809) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Kérdésem UC Browser-hez kapcsolódik!

Korábban, néhány éve használtam; de most netszerte azt ajánlják, hogy ne használd mert nem biztonságos stb... éppen ezért nem adtam neki semmihez jogosultságot, news fület kikapcsoltam stb. könyvjelzőket sem importáltam be, nem jelentkeztem be sehová...

Tényleg gyors! Ez az oldalak előtöltése szuper, előre-vissza ugrás nagyon jó.

De! Merjem használni elsődleges böngészőként?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#132810) bigdady válasza MADcat (#132772) üzenetére


bigdady
nagyúr

Azóta már mindkettőben van night mode

(#132811) bigdady


bigdady
nagyúr

Felraktam a telegram x progit is és a régiben jött a belépési kód és azt írja két helyen is be vagyok jelentkezve. Akkor most melyikben jön az üzenet amit küldenek? Mindkettőbe?

(#132812) bigdady


bigdady
nagyúr

Ebben az x-ben nincs secret chat?

(#132813) Somatom válasza bigdady (#132812) üzenetére


Somatom
veterán

Mindkettőbe. Ha egy Gmail fiókba több eszközzel is be vagy jelentkezve, akkor mindegyiken megjelenik a bejövő e-mail. Dettó.
Bökj a cerka ikonra -> new secret chat!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132814) bigdady válasza Somatom (#132813) üzenetére


bigdady
nagyúr

X-ben nincs cerka ikon csak start new chat gomb amire bejön a kontaktok

(#132815) Somatom válasza bigdady (#132814) üzenetére


Somatom
veterán

(#132816) bigdady válasza Somatom (#132815) üzenetére


bigdady
nagyúr

Telón nincs mondom: [kép]

(#132817) Somatom válasza bigdady (#132816) üzenetére


Somatom
veterán

Ez vmi beállítási hiba lehet.
Screenshot telóról

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132818) Soká


Soká
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok javasolni olyan hangrögzítő alkalmazást, ami nem a mikrofont használja, hanem egyszerűen rögzíti azt a jelet, ami a hangszóró felé megy? Konkrétan arról van szó, hogy ha valamilyen adás hangját szeretném felvenni (pl. Kossuth Rádió Hangtár), akkor azt megtehessem. Van erre megoldás? Root nélkül egy MIUI-s Redmi 3s telefonon.
Köszönöm a tanácsokat!

(#132819) bigdady válasza Somatom (#132817) üzenetére


bigdady
nagyúr

Most telepítettem minden standard

(#132820) Fall-N válasza tordaitibi (#132797) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem érted mit írtam. A webes Play úgy működik, hogy ott rányomsz a telepítés gombra, majd a telefonon szinkronizálja ezt a háttérben így feltelepíti a Play Áruház. Ha viszont nincs GPSZ, akkor honnan venné észre, hogy te akarod telepíteni?

Playen minek lenne apk letöltés? Semmi értelme nem lenne.
Egyrészt kényelmesebb használni, mint manuálisan telepítgetni, másrészt a frissítést is megoldja maga, nem kell fájlból telepíteni és mindig vadászni, hogy van-e újabb verzió. Ez egy régi, hülye Windowsos berögzülés. Linuxon sokkal előbb volt ilyen "Play Store" így nem kell(ett) fájlból telepíteni ott sem.

Az egész fájlt sem tölti le, csak a megváltozott kódokat (adat- és időspórolás).

Ha te akarsz ilyenekkel szarakodni, lelked rajta. De akkor ne Play Store-t akard, hanem ott vannak az alternatív letöltési lehetőségek. Csak ott azt is be kell vállalni, hogy közel sincs akkora választék és lehetnek "meglepetések" is, káros kódok az apk fájlban.

[ Szerkesztve ]

(#132821) Somatom válasza Fall-N (#132820) üzenetére


Somatom
veterán

Az alternatív módokkal sztem az a legnagyobb gond, hogy fizetős alkalmazásokat nem nagyon lehet onnan telepíteni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132822) Fall-N válasza Somatom (#132821) üzenetére


Fall-N
veterán

Pont nekem is ez jutott eszembe csak azért nem írtam le a kollégának, mert nem hiszem, hogy nagyon venne alkalmazásokat. Akkor tudná, hogy "jóazúgy" és nem kell piszkálni. Nálam is majdnem hogy csak fizetős alkalmazások vannak fent. Sajnos a legtöbb ingyenes vagy béna és/vagy tele van reklámmal. Főleg az újabban elterjedt teljes képernyős reklámok, amiket mi kéne írtani. Ritkán kell valamire egy program pár percre utána letörölné az ember, de még addig is idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#132823) Somatom válasza Fall-N (#132822) üzenetére


Somatom
veterán

Én biztos nem vacakolnék reklámokkal, meg reklámblokkolókkal, ha egy-két sör áráért megválthatom a nyugalmamat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132824) tordaitibi válasza Fall-N (#132820) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

De értelek, ez jó is annak akinek.
A PlayStore közvetlen letöltés miért rossz ötlet, az alternatív letöltési források jelyett? Mint nagyon jól leírtad, ott bizony nem mindig tiszta egy app.
Igazad van abba is hogy én még egy appot se vettem meg az életemben. Érdekes mert Winen van jó pár amit viszont szó nélkül megvásároltam, mint ahogy van jogtiszta windowsom is, nem olcsón. Ennek talán 2 oka van, az egyik bzonyára pszihés, ha az Android fennen hangoztatja hogy ingyenes, és az applikációk is így reklámozzák magukat, akkor ugyan miért fizessek érte? És ez nagyon szépen ment, de néhány éve ellep mindent a reklám és AZÉRT hogy gyakorlatilag megvegyem a reklámmentességet, NEM fogok fizetni, hanem erőből leküzdöm. Tűzfal, blokkolók stb. Belőlem ezt váltotta ki az agresszív reklámhadjárat, nem a megvételre ösztönöz hanem inkább olyan dafke se érzés. És ezzel sokan vannak így.
Pl. winen van egy olyan mp3 playerem amit 2001-be készített el a fejlesztője, azóta 3 ráncfelvarrás volt azaz tökéletesen működhet napi frissítgetések nélkül is egy 18 éves app win10-en is. A program valóban free és mentes minden idegesítő adaléktól. Eddig 3x támogattam a fejlesztőt kisebb-nagyobb összeggel mert nem követeli csak megemlíti mint lehetséges gesztust a program elégedett használóitól. Ez így korrekt és ment is neki az euro átutalás.
Érted mit akarok kihozni?
A másik ok pedig hogy megvan a pár darab általánosan használt applikációm, a többi (pl. szeretek néha játszani, egyszerű kis játékokkal) meg átutazó vendég, és azért hogy 1-2 hétig elütöm valamivel az időt, azért nem fogok fizetni.

Frissítés, nem igénylem, utálom, az esetek 50%-ba rosszabb lesz mint volt. Tökéletesen teszi azt amit elvárok tőle mindenféle heti frissítgetések nélkül. Akkor minek?
Az összes appom amiket szeretek és használok az kb. 2-3 éves verziók (m.player, képnézegető, navigációk, rendszerbuherálók, office appok stb.) Akkor miért váltsak újabb, erőforrásigényesebb, 3x akkora helyet foglaló, reklámmal teli, korlátozásokkal telepakolt újabb verzióra..?
Pl. MXPlayer. 4 éve használom, a legutolsó reklámmentes verzió van eltéve. Amikor 4 éve beállítottam, testreszabtam, lehetőség van benne hogy a beállításait exportáld egy .xml fájlba. Azóta kb. 8 eszközre tettem fel, telefoncserék, tönkrement tabok újra váltása stb. Mindegyiken tökéletesen fut, a beállításokat importálva máris a megszokott módo működik. A legújabb változat meg minden videó indítása előtt bevág egy teljesképernyős reklámot amit kötelező végignézni. Akkor ismét megkérdem, ugyan miért is frissítsek...?

(#132825) Somatom válasza tordaitibi (#132824) üzenetére


Somatom
veterán

Az Android valóban ingyenes, de csak úgy, ahogy te használod. A GPSZ már nem ingyenes és az alkalmazásokról sem állították soha, hogy ingyenesek. Nem is lehetnek azok, ha a GPSZ -en keresztül telepíted. Sajnos, az emberek rosszul értelmezik az ingyenességet. Ha valami nem kerül pénzbe, az nem jelenti azt, hogy semmit sem várnak érte cserébe. Amiért bármit várnak cserébe, az nem ingyenes. A GPSZ felhasználói feltételeiben a Google leírja, hogy mit vár cserébe. Tehát, a Google szolgáltatásaiért fizetnünk kell.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132826) Fall-N válasza Somatom (#132825) üzenetére


Fall-N
veterán

Úgy ahogy írod. De ne is várja el senki, hogy tök ingyen fejlesztenek majd igényes programokat, amelyek rendszeresen frissek is maradnak. Így marad vagy a reklám vagy a fizetés.

@tordaitibi: A tök ingyenes dolog maximum az open source közösség jelmondata lehet. Android kapcsán csak arról szól a dolog, hogy a gyártónak nem kell fizetni azért, hogy használják az Androidot. Persze feltételek vannak, hogy megkapják a Google Playhez a liszenszet. De azt elvárni, hogy ingyen dolgozzanak a fejlesztők, az totál abszurd dolog. Te sem tennéd, más sem fogja. Persze vannak hobbi fejlesztők, akik nem kérnek érte pénzt, de az más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#132827) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#132809) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Még tegnap nézegettem az UC browsert, de nem találtam olyat, hogy könyvjelzők importálása, illetve igen, de UC fiók bejelentkezést kér...

Én simán asztali gépról Operával lementett könyvjelzőket akarom neki beimportálni, de nem lehet. Vagy csak én néztem be valamit?

Előre is köszi a választ!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#132828) WhiteWalker válasza Fall-N (#132826) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah igen , nálunk a szellemi termékért való fizetés egy értelmezhetetlen dolog :W

(#132829) kispe82


kispe82
tag

Melyik az a billentyűzet amelyik ha beszéd alapján írja a szöveget, akkor a kimondott kérdőjel, felkiáltójel szó után írásjelet tesz? Más téma. Van e a ttorrent appon kívül olyan torrent app, ami sd kártyát is kezelni tud? 🤔

(#132830) punky10 válasza kispe82 (#132829) üzenetére


punky10
addikt

A 2. kérdést passzolom,de az elsőre ajánlom a Swype billentyűzetét.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#132831) ElektrikusDE válasza kispe82 (#132829) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

2. kérdésre a válaszom Flud, de nekem a ttorrent jobban bevált nála.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#132832) GrotESC válasza crok (#132729) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Köszönöm a választ. A készülék nem az enyém, csak a kezembe nyomták, hogy oldjam meg. Töröltem az oldalakkal kapcsolatos engedélyeket, azóta úgy hallottam nem jönnek.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#132833) tordaitibi válasza WhiteWalker (#132828) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ha ez esetleg rám irányult akkor visszutasítom, így fejből:
Windows XP
Abby Fine Reader
Office valamelyik
4k videodownloader (ezért többen hülyének néztek de régóta naponta használom, nekem tetszik és szerintem 4500 forintot megérdemelt a fejlesztő)
Windows10 Professional
kedvenc free zenelejátszóm fejlesztőjének múlt évbe adomány átutalással
egy szkenner segédprogram, anno eszméletlen jó volt, megkönnyítette a munkát, a nevét már nem tudom
és még voltak de nem jut már eszembe.

Ha félreértettelek elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#132834) WhiteWalker válasza tordaitibi (#132833) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akinek nem inge , tudod... ;) De sajnos igaz amit mondok.

[ Szerkesztve ]

(#132835) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sziasztok!

Másnál sem működik andriod alatt vagy 2 napja a Facebook marketplace?
Nálam csak próbál frissíteni de használhatatlan.
Tudtok segíteni hogy mit lehet tenni?
A Facebook egyébként működik és frissít, azzal nincs gond.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#132836) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Kértem itt timelapse videóhoz programot, kaptam is. A bajom az, hogy baromira szívja az akkut és eléggé melegszik tőle a készülék kikapcsolt kijelző mellett is. Van olyan time-lapse (vagy ahhoz hasonló) alkalmazás ami kikapcsolt kijelzővel is üzemel, viszont a készült képeket nem fűzi össze videóvá, azt utólag kell elvégezni? Így tán nem járatja / meríti annyira a készüléket.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#132837) kispe82 válasza ElektrikusDE (#132831) üzenetére


kispe82
tag

A fludot is használtam. Azzal is volt gond. Az a probléma hogy 30-60 perc után hiába fut az app, a seed leáll a torrent oldalon.

punky10: Sajnos a swype-ot nem hozza fel találatként az áruház... 🤔

[ Szerkesztve ]

(#132838) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
A számláimat szeretnem digitalisan rendezni. Excel re gondoltam, de telefonon nem lehet képet beszurni /befizetés blokk/
Létezik erre alkalmas progi?

(#132839) punky10 válasza kispe82 (#132837) üzenetére


punky10
addikt

Swype+Dragon ,és ne a Playen keresd.
Én az XDA-rol szedtem le annó.Igaz,hogy a Naunce leállította a fejlesztését,de még mindig a legjobb.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#132840) Somatom


Somatom
veterán

Ismét egy csodás Google app.
Rábukkantam erre a cikkre. Na, mondom, végre itt a megoldás a CIFS csatolásra. A Play link már nem él (állítólag az SMB v1 miatt távolította el a Google). Sebaj, apkmirroron megtaláltam. Megadom a NAS elérését, megnyitja a gyári fájlkezelőt, mutatja a megosztásaimat. Remek! Átlépek a zenelejátszóba, betallózom a Download mappát, de a megosztás sehol. Google, megint adtál a szarnak egy pofont! Ezt bármelyik normális fájlkezelő tudja.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132841) crok válasza Somatom (#132840) üzenetére


crok
Topikgazda

Developed with Google nemegyenlő Google LLC

Nézd meg jobban ki csinálta az appot - nem a Google LLC hanem a Developed with Google

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132842) Somatom válasza crok (#132841) üzenetére


Somatom
veterán

Attól még kaphatna jogosultságot mélyebb szintű csatoláshoz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132843) beg válasza Somatom (#132842) üzenetére


beg
veterán

Csak ez esetben nem állja meg a "Ismét egy csodás Google app." és a "Google, megint adtál a szarnak egy pofont!" állítások egyike sem a helyét :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#132844) Somatom válasza beg (#132843) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem a Google nevet nem lehet "csak úgy" használni. A Google -el lett fejlesztve, a Google ezt vállalja, adta hozzá a nevét. Az app annyit tud, hogy a gyári fájlkezelőben meg lehet nyitni az SMB megosztásokat. Ez nem egyenlő a Download könyvtárba csatolással. A CIFS mount azt eredményezné, hogy azon az elérési úton az összes telepített alkalmazásban be lehetne tallózni a csatolt hálózati könyvtárat. Ez előrelépés lenne. Amihez a Google itt a nevét adta, az bullshit.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132845) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Jelentem, megtaláltam a szerintem legjobb reddit app-ot.
Kb az összeset kipróbáltam, és most pár nap használat után számomra a legjobb a RIF. Van belőle fizetős verzió is, én meg is vettem. Aki keresgéli még melyik a legjobb, ennek mindenképp adjon egy esélyt.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132846) Met


Met
nagyúr

Mi A2 Lite-ra keresek valami egyszerű profile manager appot.
Nem kell időzíteni meg semmi.
Utazáshoz: csak rezegjen, wifi, mobilnet
Otthon: csak csengés, wifi

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#132847) HREH válasza MikeWazowski (#132845) üzenetére


HREH
senior tag

RIF is jó, nekem speciel a Boost jobban bejött.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#132848) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Van értelme használni az Adguard Prémium verzióját?
Nem az app szűrés lenne a lényeg, hanem a böngészés közbeni reklámblokkolás?

(#132849) g_g_g válasza Met (#132846) üzenetére


g_g_g
őstag

Én ezt használom már elég régóta:
Profile Widget
Az ingyenesben csak 2 profilt lehet beállítani, a fizetősben bármennyit.

(#132850) Met válasza g_g_g (#132849) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi.

Elég a két profil.
Na nem mintha drága program lenne:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.