Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132251) lanszelot válasza Somatom (#132246) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Az nem jó, nincs benne vonal.
Pl lefenykepezem az asztalom es lent fent huzok egy egyenest, ezt ossze kotom egy harmadik egyenessel es rairom a meretet. Azaz meretezem. Nyil nem erdekel , csak magamnak kell. Ha ezt vonallal probalom girbe gurba lesz es a 3ik meret utan nem latom mi mi.
Egyenes: megadom a kezdo es veg pontot ezt automatikusan ossze koti.
Mig a vonal amerre az ujjad megy arra es addig huzza.

[ Szerkesztve ]

(#132253) gahor72 válasza #50751744 (#132252) üzenetére


gahor72
aktív tag

Az oké,hogy letilt bizonyos dolgokat a google a keresésekben,play áruház ídősebbekenk való játékok,de a yt tiltásról nem nagyon tájékoztattak a regisztráció során.

Tudom ott is van bőven nem neki való tartalom,de ha jól tudom yt-on belül is lehet életkorra szűrni csak be kell jelentkezni.

De hogy abszolúte semmit nem enged,érdekes.Annyire szigorúa veszik,hogy ki is törölte a yt appot,nem is engedi feltelepíteni az áruházból.és természetesen a chrome alól is tiltja az oldalt.

Más böngészőt nem próbáltam,és vissza rakni a yt appot mint 3rd party app- sem még.

üdv

(#132254) lanszelot válasza Somatom (#132246) üzenetére


lanszelot
addikt

Imagine measures jó lenne, de mindig kifagy. Hasznalhatatlan.
Valami olyan progit keresnék. Tud valaki hasonlót?

(#132255) busman válasza lanszelot (#132254) üzenetére


busman
addikt

[link]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#132256) lanszelot válasza busman (#132255) üzenetére


lanszelot
addikt

Igen, ez működik :)
Nagyon szépen köszönöm

(#132257) Charx


Charx
senior tag

Sziasztok, huawein szeretném az otp smart bank appot, 2x esen használni. Két külön fiokhoz. Az iker alkalmazasokban csak a Facebook van, tudtok erre valami megoldást?

(#132258) Somatom válasza gahor72 (#132253) üzenetére


Somatom
veterán

A TubeMate még sosem kérdezte tőlem, hogy hány éves vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132259) zsoltzsolt válasza Somatom (#132258) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Biztos elég volt rád nézni 😁

(#132260) azka79 válasza lanszelot (#132245) üzenetére


azka79
aktív tag

Bocsánat ha megbántottalak.

(#132261) Viktor0610 válasza Charx (#132257) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ilyen appokat nemigen lehet duplázni.

Samsung Galaxy A54

(#132262) #16695808


#16695808
törölt tag

A shift black substraturm approl mi a véleményetek? Galaxy a3-on használnám,

(#132263) Elims válasza Somatom (#132240) üzenetére


Elims
veterán

Köszi szépen!!

Gahor: Rakd fel a gyerek telefonjára a legjobb youtube alkalmazást (android-ra).
Keepvid a neve.Play áruházban már nincs fent.
A legjobb olyan alkalmazás ami Tényleges megtartja a telefonon a youtube videót és elég egyszer megnézni,onnantól nem generál több adatforgalmat az adott videóhoz.
Tudom,nem ez a cél,de szerintem nem az nem fog ilyesmivel bajlódni,nem néz életkort.

(#132264) busman válasza gahor72 (#132249) üzenetére


busman
addikt

Youtube vanced
Itt reklám sincs..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#132265) Baku


Baku
aktív tag

Nos, már megint kínom van:

Telefont cseréltem, S4 zoom-ról Note4-re váltottam.
Mindkettő rootolt. A régin szépen működött a WiFi Passwod Viewer, az újon valami idétlen szám és betűsort ír ki a valós jelszó helyett....
(Már 3 különböző jelszó látó appot kipróbáltam, mindegyiknél ugyanaz a szitu )
Tudja valaki, mitől lehet ez ???

[ Szerkesztve ]

(#132266) dokee78 válasza Baku (#132265) üzenetére


dokee78
félisten

Ehhez kell root?

(#132267) galaxys80 válasza gahor72 (#132249) üzenetére


galaxys80
veterán

YouTube kids.
Magyarországon nem elérhető, de apk mirroron fent van.

(#132268) Baku válasza dokee78 (#132266) üzenetére


Baku
aktív tag

Igen, kell. Na nem ezért lett rootolva egyik sem...
Arra gondoltam, hogy lehet azért van az egész, mert hogy a Note4 rootolása nem kóser??
Az S4zoom KingRoot- tal lett rootolva, de a note4 már nem volt ilyen egyszerű ...

(#132269) Oldman2 válasza Baku (#132265) üzenetére


Oldman2
veterán

Újabb Androidokon más a kódolás, amire szegény app nincs felkészitve.

(#132270) crok válasza Baku (#132265) üzenetére


crok
Topikgazda

Mielőtt elolvasod a kérdés az volt hogy tudja-e valaki mitől lehet.
(Rá lehet venni hogy innentől ne kódolva mentse de akkor elvész amit már beírtál.)

Az S4 Zoom egy elég régi készülék, azon a wpa_supplicant-ba még plain-text kerültek be a jelszavak, nem PBKDF2-vel az SSID-re kódolva. Így most az app amivel nézed csak a már beforgatott PSK-t mutatja. A Note 4 már pont egy kicsivel frissebb, abban már csak ez a kódolt PSK van. (Amivel próbálod nézni az csak simán megnyitja a /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf-ot és "parse-olja" - kiírja mi van a psk= mögött, de ennyi.) Semmi baj a root-al - csak arra kell hogy a file-hoz hozzáférhess. Nincs mellette a /data/misc/wifi/ alatt olyan, hogy raw_conf.conf esetleg? Valahol ott kell lennie. Valamelyik root-ot használni képes file kezelővel nézz szét. Kis háttérinfo: a két string gyakorlatilag olyan szempontból ekvivalens, hogy a mit látsz hex PSK-t fogja a WPA-PSK továbbhasználni úgyis, szóval az idézőjelek közt levő psk a wpa_supplicant-ban még ugyanúgy át lesz alakítva használat előtt. Csak pár gyártó csinálja így - pl. a Samsung - de a többinél általában mindnél megy a "sima" kiíratás a file-ból mert simán menti el csak. Van jó oldala is amúgy: sima ASCII karakterekből ugye nem mindent lehet beütni a jelszómezőbe, de a már hex psk-ra alakított string-ben ez nem lesz már lényeg (ezért sincs mindig értelme se visszaállítani mert lehet be se tudnád ütni a sima ASCII kódot).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132271) Baku válasza Oldman2 (#132269) üzenetére


Baku
aktív tag

Annyira nagyon nem új , a note4 6.0.1, az s4 4.4.2
Most egyelőre azt tudom csinálni , hogy az s4-ből kiexportálom az eddig használt wifi hálózatok listáját , és felrakom a note4-re. Csakhát majd az újabb hálózatok jelszavaival nem tudok mit kezdeni egyelőre ....

(#132272) crok válasza Baku (#132271) üzenetére


crok
Topikgazda

De tudsz vele kezdeni, ímhol hogy mit:
build.prop-ban ro.securestorage.support legyen false
/etc/secure_storage/.system.wpa_supplicant könvtárat (de csak ezt) töröld.
De megint meg kell adni majd a jelszavakat.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132273) Baku válasza crok (#132270) üzenetére


Baku
aktív tag

Nagyon köszönöm !
Fejet hajtok magas szintű tudásod előtt, (komolyan), :R de innentől inkább ne azt feszegessük, hogy mitől lehet.... :DD
Mert - nekem legalábbis - ha óhéberül írtad volna le, pont ugyanannyira lett volna érthető, (illetve inkább érthetetlen, mint így.... :D
Térjünk inkább át arra, hogy mi lehet a megoldás a problémára....
(Már ha van számomra is megérthető út a megoldáshoz....)
Magyarul : Át lehet kódolni/konvertálni valamivel ezeket az izéket rendes jelszavakká???

[ Szerkesztve ]

(#132274) Baku válasza crok (#132272) üzenetére


Baku
aktív tag

O ó..... köszönöm , de ez még egy kicsit mindig kínai....
Nos , ha megküzdök vele mégis, akkor CSAK az eddig beírt jelszavakat kell újra beírni ?
Amiket ezután fogok bevinni, azok már helyesen fognak mindig megjelenni ?

(#132275) crok válasza Baku (#132273) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyszerűen?
Nem.

Számolatlan számítási teljesítménnyel és idővel (brute-force, végigtolva)?
Igen, de nem belátható emberi időn belül.

Igen, a leírások szerint a módszer használata után már "rendesen" menti a készülék. Azt nem tudom hogy mennyire kényes / háklis a Samsung-od a build.prop mókolásra vagy egyébre (backup mindig mindenről előre legyen csinálva, ne utólag görbüljön a szánk). De ha már van root hát leírtam milyen file-t és hol kellene keresni, hátha ottvan és akkor abban már eleve benne lennének a jelszavaid. Akkor csak annyi a trükk, hogy a psk= után idézőjelek közé kell írni a sima szöveg jelszót.

És pontosan ezért szoktam off-ba tenni néha amit írok..
csak azért is meg lettem már szólva : D

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132276) Baku válasza crok (#132275) üzenetére


Baku
aktív tag

Nagyon köszönöm a segítséget !
Azt hiszem, jól át kell gondolnom, érnek - e ennyit (úgy értem a kockázatát a teló esetleges elcseszésének, valamint a küszködést vele), azok az elmentett , illetve később elmenthető jelszavak..... :F

(#132277) Somatom válasza Baku (#132276) üzenetére


Somatom
veterán

Nem nagyon értem a problémát. A jövőben, ha beírsz egy jelszót, akkor azt elmented egy biztonságos jegyzetbe is, ahonnan bármikor előhozhatod root nélkül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132278) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A telefon össze van kötve egy Chromecast eszközzel. Megoldható valahogy ha lezárom a képernyőt akkor a tv-n ne kapcsolja le ? ( Gondolok pl YT Vanced alatt )

(#132279) snooze válasza WhiteWalker (#132278) üzenetére


snooze
veterán

Igen,a telefonon kapcsold le a wifit,kilépsz a ytbol,majd vissza a wifit.

GO Gunners!!!

(#132280) Baku válasza Somatom (#132277) üzenetére


Baku
aktív tag

Valószínű ,hogy azért nem érted , mert még nem voltál olyan helyzetben, hogy nagy szükséged lett volna erre a szolgáltatásra.
Két példa, amikor nagyon jól jött hogy kéznél volt a régi telómon egy ilyen lehetőség:
(Hozzáteszem , sokat utazom belföldön , külföldön egyaránt, sok jelszavas wifis helyen megfordulok , a régi telefonom listáján 97 wifi csatlakozás van eltárolva.....)
1. Ha rokonnal , baráttal , ismerőssel járok olyan helyen, ahol én csatlakoztam már, de most az is szeretne , aki most velem van ....
2. Ha egy másik eszközzel (pl. Tablettel) is szeretnék később csatlakozni ugyanarra a hálózatra, amivel addig még azzal nem, de előzőleg a telefonommal igen.
(Persze feltételezve azt, hogy pl. per pillanat nincs lehetőség megtudni a kódot senkitől.)

Igen, járható út , hogy felírom , elmentem valahová a kapcsolat nevét, és jelszavát, de külön macera ,és nem mindig van rá idő, lehetőség, ráadásul ha akkor, és ott nem történik meg, utána már elfújta a szél...
Nos ezért jól, ha van a telón egy ilyen app , és működik is ....

(#132281) Baku


Baku
aktív tag

Még egy kérdés :

Mivel (és hogyan) tudok megbízható backup-ot csinálni?
(Még sosem csináltam)

(#132282) crok válasza Baku (#132281) üzenetére


crok
Topikgazda

Titanium Backup vagy Swift backup

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132283) Baku válasza crok (#132282) üzenetére


Baku
aktív tag

Köszönöm ! Írtam privát ....

(#132284) Somatom válasza Baku (#132280) üzenetére


Somatom
veterán

Biztos azért mentem külön alkalmazásba, mert még nem volt ilyen szolgáltatásra szükségem. Nemzetközis kamionsofőrként én is járok itt-ott. Csak hozzáállás kérdése a dolog. Fordítsd meg a sorrendet! Először az alkalmazásba írd be a kapott kódot, aztán a Wifinél már csak másol/beilleszt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132285) Baku válasza Somatom (#132284) üzenetére


Baku
aktív tag

Értem én, teljesen igazad is van, de egy alkalmazás, ami erre "odafigyel helyettem", és bármikor "kikérdezhetem" azért csak kényelmesebb nem?

Az meg csak " hab a tortán" hogy van ugyan egy nagyon fapados, de roppant jól és villámgyorsan kezelhető jegyzettömböm, amibe minden szart feljegyzek , csakhogy egy régi feljegyzést művészet megtalálni a sokezer, gyakran 2-3 éves elmentett feljegyzés között ....

[ Szerkesztve ]

(#132286) crok válasza crok (#132137) üzenetére


crok
Topikgazda

Na akkor mégegy:

Szoktátok említeni az F-Stop Gallery-t mert jó,
na most a Pro 699.- ami állításuk szerint -50%

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132287) Viktor0610 válasza crok (#132286) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Simán lehet igaz is, én 1000 felett fizettem érte.

Samsung Galaxy A54

(#132288) Somatom válasza Baku (#132285) üzenetére


Somatom
veterán

Elvileg igen, de, mint a példa mutatja, nem 100% -os a dolog, ráadásul root jogosultságot igényel. Egyrészt nekem van vágólapkezelőm (Clipper+), amivel nagyon egyszerű a jegyzetkészítés és mindíg "kéznél van", mivel beépül az Android vágólap alkalmazásába. A kényesebb adatokat egy nagyon régi alkalmazásban tárolom. Ez a Pocket, illetve annak egy Magyarított verziója, a Zseb. A Playen már nincs, de ettől még a 256bites titkosítása sztem biztonságosnak nevezhető.
Zseb 2.0.6.sapka

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132289) WhiteWalker válasza snooze (#132279) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez nem igazán működik ... :U
Más megoldás?

(#132290) csipuka válasza WhiteWalker (#132289) üzenetére


csipuka
senior tag

Akkor kapcsol le, ha mirror-ozast csinalsz cast helyett. Pl ha youtube videot jatszol le, akkor azt a cast soran atadod a chromecast-nak, mig ha mirrorozol akkor a tovabbra is a telo jatsza le, de a kepe megjelenik a tv-n.

(#132291) Baku válasza Somatom (#132288) üzenetére


Baku
aktív tag

Köszönöm !
Szimpatikus ez a Zseb....
Hamar megszerethető úgy nézem....

(#132292) Fall-N válasza Baku (#132280) üzenetére


Fall-N
veterán

SafeInCloud eltárolja a WiFi SSD és jelszó párost. Természetesen olvasható is mi a jelszó, nem krixkrax.

[ Szerkesztve ]

(#132293) Baku válasza Fall-N (#132292) üzenetére


Baku
aktív tag

És csak a telepítése UTÁN beírt jelszavakat , vagy a telepítése ELŐTTIEKET is??
(Mert a wifi password viewer appok kilistázzák az összeset )

(#132294) Figur10 válasza WhiteWalker (#132289) üzenetére


Figur10
tag

Szia
Nekem ez az app vált belink

(#132295) Fall-N válasza Baku (#132293) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos csak telepítés után, mivel ez alapvetően egy jelszó tároló alkalmazás. Ha fel van telepítve, akkor Android 8-tól fölfelé automatikusan kitölti a belépés/jelszó mezőket.

Első WiFi csatlakozás után rákérdez, hogy mentese-e el. Utána ugyanúgy kitölti a jelszó mezőt (például telefon gyári visszaállítása után) ha csatlakozni akar az ember a WiFi hálózatra. Az eltárolt dolgokat meg lehet nézni, ami neked fontos lenne. A másik, amiért jó mert ez kérdezés után eltárolja magától így kényelmesebb mint kézzel beírni valahová.

[ Szerkesztve ]

(#132296) xcds válasza DrBubo77 (#132248) üzenetére


xcds
őstag

Köszi! A telefonról azt már nem is látom.. Akkor lehet ideje frissíteni. :D

(#132297) zhata válasza crok (#132282) üzenetére


zhata
senior tag

Próbálgatom ezt a Swift Bakupot, egész jónak tűnik, roottal adatokat is ment a Google Drive-ra.

[ Szerkesztve ]

(#132298) crok válasza zhata (#132297) üzenetére


crok
Topikgazda

En nagyon szeretem, TiBu utan stabil masodik. A UI talan az egyszeri usernek atlathatobb.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132299) mobilizmo válasza crok (#132298) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Én eddig nem ismertem a TiBu-n kívül használható backup appot. Így most kipróbáltam, bár csak az ingyenes változatot. Volt egy fc-ző appom, amiről tudom, hogy szemét módon úgy működik, ha letörlöm törli az adatait is. Csináltam egy mentést a Swift-el, aztán töröltem, majd Swift-el visszaállítottam. Már eleve fura volt, nincs olyan visszaállítási opció, hogy data csak app+data. Ami még rosszabb, hogy nem állította vissza az adatokat. TiBu meg simán. Szóval én még nem bízok benne.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#132300) crok válasza mobilizmo (#132299) üzenetére


crok
Topikgazda

Melyik app ez?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.