Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133451) dse válasza m.zmrzlina (#133448) üzenetére


dse
tag

akkor külső kijelzőt kéne valahogy beizzítani
ha a telód hdmi adaptert elkezel, akkor valószínűleg extra jóváhagyás nem kell neki a működéshez
a drótnélküli megoldásokhoz a 20% aligha elég, próba-cseresznye
vagy kijelzőcsere, akár bontott darabbal

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#133452) WhiteWalker válasza Somatom (#133449) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azzal nem is megy. ( Peel MI Remote-t)

Nézd már meg légyszi a Peel Smart Remote-t. Azzal mennie kell. Csak hát az van amit fentebb írtam... Sőt , ahogy nézem 03.05. komment is még ezt a hibajelenseget írja.

[ Szerkesztve ]

(#133453) Somatom válasza crok (#133450) üzenetére


Somatom
veterán

Telepítettem, újraindítottam a telót, de továbbra is ezeket látom.

Mikamaka:
Írtam, hogy próbáltam. A betöltésével nem volt gond. Pipa a listában a Cisco -hoz. Végigpróbáltam az összes gombot, de a box egyikre sem reagált.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133454) hatD válasza Fall-N (#133441) üzenetére


hatD
tag

Nekem Telenoros kártyám van kb 2-3 éve vásároltam utoljára, akkor természetesen ment, arra már nem emlékezem, hogy a forintban feltüntetett ár az elfogadás után akkor is átváltott dollárra.
A Telenornál ez most nem támogatott fizetpési mód.

(#133455) darvinya válasza Somatom (#133449) üzenetére


darvinya
titán

Enged el a témát.

Inkább Sure Universal Remote -t próbáld ki.
Mint Xiaomi telo tulajként is ezt használom, mint mást.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#133456) Somatom válasza darvinya (#133455) üzenetére


Somatom
veterán

Próbáltam. Arra sem reagál. A TV -vel működik, úgyhogy magát az IR -t vezérli. Csak ezt a nyomorult boxot nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133457) Somatom válasza Somatom (#133456) üzenetére


Somatom
veterán

Megoldottam. Kiderült, hogy a Telekom Műsorújság alkalmazásnak van egy Wifis távirányító funkciója, amivel lehet vezérelni a boxot. Működik, úgyhogy nem küzdök tovább az infrával.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133458) crok válasza Somatom (#133457) üzenetére


crok
Topikgazda

A lehetoseget ne felejtsd el, hogy van : )
Volt olyan szallas, ahol a legkondibol a gombsort kikotottek es felarert adtak volna taviranyitot ; )

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133459) Somatom válasza crok (#133458) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, világos. Jó dolog ez az IR. Csak ehhez a boxhoz fölösleges.
De, az is lehet, hogy az egész user error volt, és a gyári távja sem IR vezérlésű.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133460) mobilizmo válasza Somatom (#133457) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Az egy jó kis app. Még felvételt is lehet távolról is hozzáadni (persze kell az ilyen funkcióval rendelkező stb is). Illetve csatornák sorrendjének beállítására is használható.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#133461) Mcrazy válasza m.zmrzlina (#133448) üzenetére


Mcrazy
őstag

OTG funkcióval rendelkezik a telefon. Usb-s egér+bill lehet megoldás.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#133462) mobilizmo válasza Orionk (#133434) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Szerintem félreértetted. Nem úgy működik, hogy te tesztelsz bármilyen appot ami neked éppen szimpi. Vannak projektjeik és arra keresnek mindig tesztelőket. Egyébként távolról sem az android van többségben. Én már évek óta csinálom, most éppen egy androidos tv box van nálam.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#133463) Somatom válasza mobilizmo (#133460) üzenetére


Somatom
veterán

Tényleg hasznos. Konzervnél bele lehet tekerni a reklámba. Tecccik. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133464) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Olyan progi kéne ami nem engedi kikapcsolni a képernyőt soha!

Köszi

android 9 S9+

(#133465) Somatom válasza sittes79 (#133464) üzenetére


Somatom
veterán

Ha közben töltőn van, akkor a fejlesztői beállításokban van ilyen opció.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133466) szimi57 válasza sittes79 (#133464) üzenetére


szimi57
őstag

Mintha a beállitásokban lenne olyan, hogy alvó mód: soha, legalábbis a 8.0-nál. Ja, most nézem 9.0 nincs.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133467) szimi57 válasza sittes79 (#133464) üzenetére


szimi57
őstag

A MacroDroid tud olyat, hogy autós mód. Nem kapcsol ki a képernyő.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133468) sittes79 válasza szimi57 (#133467) üzenetére


sittes79
addikt

Köszönöm mindenkinek!

(#133469) Somatom válasza sittes79 (#133468) üzenetére


Somatom
veterán

Egyébként a "screen on" -ra jópár találatot dob a Play.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133470) S e t h


S e t h
nagyúr

Meglepődtem, hogy a Soundhound nem megy pie alatt, évek óta használom és semmi problémám nem volt eddig vele.
Tettem egy próbát a Shazammal, itt meg ért a másik meglepetés, mert sokkal gyorsabban ismeri fel a számokat.Arról még nincs mélyreható tapasztalatom, hogy a hatékonysága milyen, de kb.10 alkalomból csak egyszer tévesztett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#133471) punky10 válasza S e t h (#133470) üzenetére


punky10
addikt

Én már régóta átálltam a Shazamra,mára meglepően pontos még a magyar számok azonosításában is.
A mulatős-zenével van néha problémája,a számot felismeri,de az előadót nem mindig.De mivel ezt a műfajt általában hanyagolom,így ez számomra nem igazán probléma... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#133472) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sziasztok! Egy "távoli asztal" megoldást keresek, azaz egy olyan appot, amivel úgy vezérelhetem távolról a telót, mint ahogy a PC-ket szokták. Valakinek ötlet egy jól működő, biztonságos megoldásra:F?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#133473) MADcat válasza t72killer (#133472) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#133474) smithsys válasza t72killer (#133472) üzenetére


smithsys
aktív tag

Teamviewer?

[ Szerkesztve ]

(#133475) t72killer válasza smithsys (#133474) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kipróbálom, köszi:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#133476) Somatom válasza t72killer (#133475) üzenetére


Somatom
veterán

Kelleni fog a Quick Support is (a vezérlendő eszközre). Lehet, hogy valamelyik gyártóspecifikus addon is és még úgy sem garantált a siker. Pl. Xiaomisok panaszkodnak. Gondolom, a MIUI kavar be.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133477) t72killer válasza Somatom (#133476) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szuper, köszi:R. Samu s5 lesz az irányított.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#133478) smithsys válasza t72killer (#133477) üzenetére


smithsys
aktív tag

Azzal valószínűleg menni fog, nálam 2 kiszuperált Samu meg egy Tab is megy. Ahogy Somatom is említette telepítés után kérni fogja a Samsung addont, azt is tedd rá!

(#133479) Somatom válasza t72killer (#133477) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem az menni fog, mert a Playes bemutató videójában is egy S5 -tel demózzák. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133480) t72killer válasza Somatom (#133479) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+(#133478) tökéletes:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#133481) Bozek válasza t72killer (#133472) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg megnézheted az AnyDesk-et is. Nekem Sony-n az irányítás nem ment, csak a képet láttam, de nálam a QuickSupport is elvérzett.

(#133482) t72killer válasza Bozek (#133481) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ilyen hirtelen nem fog menni:R. 1-2 hét múlva rakom össze a rendszert, amihez a telót is meg kell még vennem: egy akciókamerát szeretnék kvázi biztonsági kameraként üzemeltetni, amit helyben egy teló vezérelne (uis a legtöbb kamerának van már saját appja) - ehhez a telóhoz kellene full hozzáférés.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#133483) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok! Tettem egy próbát a KWGT widget készítő appal, de az óra teljesen random frissül, van, hogy fél órával van lemaradva, és képernyő felodáskor sem frissít. Megvenném a Pro-t, de így... Mi lehet a gond, mit szúrok el? (Redmi Note 3 SE, MIUI10 global dev) Köszönöm előre is.

(#133484) crok válasza dzsordzs69 (#133483) üzenetére


crok
Topikgazda

A gond imho talan a MIUI meg a csuda aggressziv memoriakezelese / "optimalizalasa".

Lakatold le az app-ot, tedd az akkukimeloben kivetelek koze, jogosultsagoknal add meg neki hogy futhasson hatterben meg hogy automatikusan indulhasson majd teszteld megint.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133485) dzsordzs69 válasza crok (#133484) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Igen, erre gondoltam én is, az automatikus indulás kivételével be volt állítva minden, a telefon 3-4 napja lett újra indítva, és a hiba folyamatosan fenn áll. Mindegy, beállítottam, meglátjuk. Köszönöm. 😃

[ Szerkesztve ]

(#133486) Somatom válasza dzsordzs69 (#133485) üzenetére


Somatom
veterán

Régen használtam KWGT pro -t, nem emlékszem, hogy van-e benne project export/import. Ha van, akkor esetleg le tudom tesztelni a művedet egy MIUI nélküli, 9 -est futtató Xiaomin (Nova Prime -mal).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133487) dzsordzs69 válasza Somatom (#133486) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi, de csak a Pro-ban van export, azt viszont nem veszem meg, ha ilyen bizonytalan. Azóta dolgom volt, hogy írtam, nem tudtam figyelni, most egyelőre jó. 😃

(#133488) dzsordzs69 válasza dzsordzs69 (#133487) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Hm, tévedtem, csak import nincs az ingyenesben. Ha hazaérek, megcsinálom, köszi szépen.

(#133489) Somatom


Somatom
veterán

Most olvastam, hogy Csipkerózsika álmából felébredt a Pushbullet.

Ilyen cikkek miért nincsenek a MA -n? Régebben volt alkalmazás rovat. Igaz, többnyire abban is csak játékok voltak.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133490) beg válasza Somatom (#133489) üzenetére


beg
veterán

Megírod és beteszik ha hiányérzeted támad. :)
Anno én is hiányoltam egy cikket, megírtam és címlapos lett (azóta töröltem, mert elavult).

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#133491) Somatom


Somatom
veterán

Költöznék másik telóra. Tudja vki, hogy a Nova mentésnél hova teszi a mentésfájlt? Mentéskor nem írja az elérési utat és fájlkezelővel sem találom

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133492) beg válasza Somatom (#133491) üzenetére


beg
veterán

A google azt mondta a top 3 találatban: /data/com.teslacoilsw.launcher/backup
De lehet Gdrive-ba is menteni vagy amit megadtál neki.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#133493) Somatom válasza beg (#133492) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Nem gondoltam volna, hogy a Nova launcher teslacoilsw -nak hívja magát.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133494) Fall-N válasza Somatom (#133493) üzenetére


Fall-N
veterán

TeslaCoil Software a készítő neve. Jó geek név. :)

(#133495) pikszel válasza dzsordzs69 (#133483) üzenetére


pikszel
őstag

Szia,
ahogy én tapasztaltam, a KLWP messze stabilabb. Én maradtam annál.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#133496) Somatom válasza Fall-N (#133494) üzenetére


Somatom
veterán

Ahha. Nem értem, hogy miért jó ez. /Android/data alá "illik" menteni. Az Apex ott létrehoz magának egy mappát, aminek az a neve, hogy Apex. De, ha ezt nem tudná a user, mentéskor megjeleníti a teljes elérési utat. Sztem ezt így kell(ene) csinálni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133497) Fall-N válasza Somatom (#133496) üzenetére


Fall-N
veterán

Ó ennél cifrább a Smart Launcher. Az egy rejtett mappában tárolja a mentésfájljait az mnt\0\emulated\.smartlauncher útvonalon.

Egyébként egyre több alkalmazás tárolja a fájlokat az Android mappa helyett simán a gyömérkönyvtár\saját_mappa.

[ Szerkesztve ]

(#133498) Somatom válasza Fall-N (#133497) üzenetére


Somatom
veterán

Ezzel még nem volna baj. Nem akarom én boncolgatni a mentést. Csak megtalálni, kimásolni. Tök jó lenne egy egységes útvonal, meg egy egységes utasítás. Akkor nem kéne alkalmazásonként menteni, majd lepkehálóval összevadászni a szanaszét levő mentésfájlokat. Ez miért nem jut eszébe a Google -nek?
Hab a tortán, hogy a mentést (is) tartalmazó mikroSD az új teló szerint hibás és formázni szeretné. Mindkettő szinte stock Androidot futtat. Kíííírááály! Most kezdhetek szétpakolászni 80GB -nyi cuccot, aztán meg visszarakni. Szeretlek Android! :O

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133499) crok válasza Somatom (#133496) üzenetére


crok
Topikgazda

A /Android/data/.. illik menteni minden app adatot, ez tény. De a /Android/data/.. alá mentéssel az a baj hogy amikor törlöd az appot akkor ami itt volt az minden törlődik (ugyanúgy ha azt mondod hogy az app összes adatát törlöd akkor ez törlődik). Márpedig gondolom ennek ezesetben nem sok értelme volna (mármint a beállítások exportálását pont ide tenni). Nem?

Plusz a /Android/data/.. írásához/olvasásához csak a Files API szükséges,
míg a minden egyéb máshoz kell legalább a DocumentsProvider API.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133500) Fall-N válasza crok (#133499) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez logikus és érthető is. De egy univerzális mentés és visszaállítás azért kijárna az Androidnak. Bár gondolom a sok hülye UI (One UI EMUI, MIUI) miatt lehet nem lenne egyszerű megoldani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.