Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133651) zsoltzsolt válasza Petrónius (#133650) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Apkmirroron nincs fent?

(#133652) Petrónius válasza zsoltzsolt (#133651) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Én nem találtam.

(#133653) #81524480 válasza Petrónius (#133652) üzenetére


#81524480
törölt tag

APKpure-on sincs fent. :(

(#133654) Petrónius válasza #81524480 (#133653) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Sajnos ott sincs.

(#133655) darvinya válasza Petrónius (#133650) üzenetére


darvinya
titán

Minek kell?
Már nem működik amúgy sem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#133656) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Tudnatok ajanlani olyan progit, amivel exif/datumot tudok szerkeszteni?

(#133657) atike válasza zolikaDB (#133656) üzenetére


atike
nagyúr

A Google első találta:

Photo Exif Editor

Szerintem jó.

(#133658) Somatom válasza zolikaDB (#133656) üzenetére


Somatom
veterán

Az összefoglalóban levő Photo Editor tud ilyet. Mentésre bökve, metadata -> módosít.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133659) Elemental


Elemental
addikt

Srácok, lehet olyat csinálni, hogy az egyik google account naptár tartalmát másoljam egy másik google fiókra? Úgy értem az összeset. Szeretném a naptáramat egyik fiókomról a másikra átköltöztetni.

(#133660) szimi57 válasza Elemental (#133659) üzenetére


szimi57
őstag

Nem válasz a kérdésre, csak felkeltette az érdeklődésemet. Milyen előnyökkel jár két Google fiók?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133661) Elemental válasza szimi57 (#133660) üzenetére


Elemental
addikt

Öt gmail fiókot használok. :)
Egy munka, egy privát, egy regisztrációs, egy vásárlós. Ja, akkor csak négyet, de van mellé 2 freemail is.
Szerk.: tényleg 5 gmail, mert 2 céges van.

[ Szerkesztve ]

(#133662) Somatom válasza szimi57 (#133660) üzenetére


Somatom
veterán

Minden Androidos eszközömnek ugyanaz az alapértelmezett fiókja. Ez kizárólag az alkalmazásoké, semmi más nincs hozzákapcsolva. Így akár kölcsön is adhatom bármelyiket. Nagynéném PC -jén is ezt adtam meg, így ő is használhatja a megvásárolt alkalmazásaimat. A személyes levelezésem ettől független, mivel más fiókon van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133663) szimi57 válasza Elemental (#133661) üzenetére


szimi57
őstag

Nekem összesen 6 e-mail fiókom van: Google, Telekom, MS, 3 freemail, de csak a Googlét és 1 freemailt használok rendszeresen. Ránéztem még egy párra, de azok már felejtve.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133664) szimi57 válasza Somatom (#133662) üzenetére


szimi57
őstag

Jó döntés csak az eszközöknek egy külön fiók!

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133665) crok válasza Elemental (#133661) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha a vele járó tárhelyet nem használod akkor
miért nem használtál címkét és pont(ok)at hogy ne legyen olyan sok emailcímed?

Egy példa: tegyük fel az emailcímed akarkicsoda@gmail.com

Annyi pontot és oda teszel pl. regisztrációkor ahova és annyit mennyit csak akarsz, úgyis betalál a fiókodba:
akarkicsoda@gmail.com
akarki.csoda@gmail.com
akar.ki.csoda@gmail.com
a.k.a.r.k.i.c.s.o.d.a@gmail.com

Ez mind különböző emailcím mert ugye sztringre különböző - de mind betalál a saját fiókodba.

Csinálhatod úgy is hogy az "@" elé teszel egy "+"-t és utána írsz bármit amit akarsz "egyben"
akarkicsoda+telekom.hu@gmail.com
akarkicsoda+digi.hu@gmail.com
akarkicsoda+randomoldal@gmail.com
akarkicsoda+sosekelltobbetezacim@gmail.com

Kombinálhatod is a fent leírt két dolgot.
Ezekre utána akár automatikusan címkét is csinálhatsz,
egyszerűen, hiszen a To: mező tartalma "egyedi" lesz.

Én pl. így tudom hogy ha jön spam levél és látom a mailcímben hogy egy tökéletesen más helyre volt használva már repül is az email az eredeti webhelynek hogy "igazán köszönöm hogy kiadták a címem" és már csinálom is hozzá az automata törlő rule-t GMail-ben.

Ha meg tudom előre hogy a reg csak egyetlen dologhoz kell akkor eleve "eldobható" emailcímet használok, vagy a 10minutemail-t vagy a Guerillamail-t.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133666) darvinya válasza Elemental (#133659) üzenetére


darvinya
titán

Webes felületről lehet mentést csinálni, azt másikba betölteni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#133667) Elemental válasza darvinya (#133666) üzenetére


Elemental
addikt

Meglesem, köszi!

(#133668) Somatom


Somatom
veterán

Vettem egy flip tokot, de mágnesesen nem kommunikál a telóval (vagy, a teló egyáltalán nem ismeri a mágneses kommunikációt). Tud vki olyan alkalmazást hozzá, ami "okosan" zárja (pontosabban záratja) le a kijelzőt? A telóm topikjában a Wave Up -ot ajánlották. Működik, csak az vele a bibi, hogy ő zárja le a kijelzőt, ezáltal feloldáskor a rendszer kódot kér. Olyan kéne, ami a rendszert bírja rá a lezárásra, hogy feloldáskor a smart lock beállításai szerint viselkedjen a teló.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133669) Mcrazy válasza Somatom (#133668) üzenetére


Mcrazy
őstag

Automatizálóval közelség értékelő? A Nova le tudja zárni kijelzőt úgy, hogy nem kell kód a nyitáshoz.

Üdv: Mcrazy

(#133670) Somatom válasza Mcrazy (#133669) üzenetére


Somatom
veterán

Erre én is gondoltam. De, mi lenne a művelet? Nova is van, tehát ha a Nova -féle lezáráshoz van parancsikon, akkor meg tudnám hívni. Ennek még nem néztem utána. A Nova -t még csak tanulom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133671) Mcrazy válasza Somatom (#133670) üzenetére


Mcrazy
őstag

A robotban nem tudom, hogy kell, ezért MD módban írom. Nálam már van egy ilyen makró.

Esemény: Közelségérzékelő - közel
Feltétel: Nincs hívás

Művelet: Várakozás 1-2 másodperc
Művelet: Parancsikon indítása/kiválasztása - Nova Műveletek - Képernyő lezárása
Feltétel: Közelségérzékelő - Közel

Azt persze előtte a Nova beállításokban be kell állítani, hogy a Képernyő zárolási módszer - Időkorlát legyen.

Üdv: Mcrazy

(#133672) Somatom válasza Mcrazy (#133671) üzenetére


Somatom
veterán

Ezen már Pie van, úgyhogy bármilyen fájdalmas, a Robotot lassan el kell engednem. Ezt megkísérlem MD -ban összehozni. Ha elakadnék, akkor majd sírok a topikjában. :)
Biztos, hogy el fogok akadni, mert ez a makró nekem nagyon kevés. Nincs benne művelet nyitásra, alkalmazás kivétel (arra az esetre, ha fekvőben pötyögés közben az ujjam miatt közelt érzékelne. Azért lenne talán jobb egy kész cover alkalmazás ilyen zárási metódussal, mert automatizálóban nyögvenyelős ezeket az opciókat végigzongorázni. A Wave Up ezeket tudja, csak a zárási módja nem jó.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133673) Bozek válasza Mcrazy (#133671) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megközelíthetőség legyen a zárolási módszer. Pie alatt már az van csak a menüben, Időkorlát nincs. Ez nem várakozik, hanem egyből lezárja a képernyőt, és ugyanúgy működik minden utána, mintha a bekapcsoló gombbal zártad volna le. Ez egy hasznos újítás.

De nem kell hozzá Nova sem, Taskerben van Display - Turn off, ami szintén jó erre.

(#133674) darvinya válasza Somatom (#133668) üzenetére


darvinya
titán

Rossz helyen van a tokban a mágnes, emiatta HAL szenzor nem érzékeli.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#133675) Mcrazy válasza Bozek (#133673) üzenetére


Mcrazy
őstag

Köszi, ezt nem tudtam! Én még mindig MM-t használok.

#133672 Somatom:

Feltételek közt van választási lehetőség a programok hozzáadására, illetve a készülék helyzetének figyelésére (bal oldalán áll, jobb oldalán áll, képernyővel felfelé, képernyővel lefelé, függőlegesen fejjel lefelé, függőlegesen álló)
Nyitásra ugyanúgy be lehet állítani a közelségérzékelőt, de ugye akkor ennek lezárt kijelzőnél is aktívnak kell lennie, ami default-ban nem az. Hogy mennyire akkubarát a lezárt módban való közelség figyelés, azt nem tudom megmondani, főleg nem Pie esetében. Próba-cseresznye.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#133676) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Létezik olyan alkalmazás, amivel ellenőrizni tudom, hogy az aktuális wifi hálózatomra milyen eszközök vannak felcsatlakozva ?

Redmi Note 9

(#133677) bigdady válasza felixo (#133676) üzenetére


bigdady
nagyúr

Böngésző, routerbe belépve:)

[ Szerkesztve ]

(#133678) zsoltzsolt válasza felixo (#133676) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Fing
De nem az :DDD

(#133679) Bozek válasza felixo (#133676) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk a Network Analyzer, vagy ennek a Pro változata. Elvileg amit te szeretnél, azt az ingyenes is tudja. De itt le van írva a kettő közötti különbség.

(#133680) felixo válasza zsoltzsolt (#133678) üzenetére


felixo
őstag

Köszi. Ez tökéletes. :))

Redmi Note 9

(#133681) szimi57 válasza Somatom (#133668) üzenetére


szimi57
őstag

Erre is ránézhetsz.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133682) Somatom válasza szimi57 (#133681) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Elsőre nem rossz. Megveszem, mert a finomhangoláshoz kell a prémium.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133683) 0ttó válasza Somatom (#133662) üzenetére


0ttó
tag

Üdv,
hasonlót én is szeretnék létrehozni.
Viszont nem értem, amit írtál, hogy minden eszközödön ugyanaz a fiók, de a levelezés más fiókon van.
A levelezés, akkor nem Androidos eszközön van?

[ Szerkesztve ]

(#133684) 0ttó válasza crok (#133665) üzenetére


0ttó
tag

Hello,
az "Annyi pontot és oda teszel pl. regisztrációkor ahova és annyit mennyit csak akarsz, úgyis betalál a fiókodba" ezt hogy érted?
Az akármivel tagolt mail címek azok más címek.
A lustadick@egerfogo.hu nem ugyanaz, mint a lusta.dick@egerfogo.hu.
Az egyikre címzett levél nem talál bele a másikba (is).

Lehet nagyon szombat van és még volna mit kipihennem a heti fáradalmakból.
Elnézését, ha nem értem meg most hirtelen ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#133685) snowdog válasza 0ttó (#133684) üzenetére


snowdog
veterán

Próbáld ki, és meglátod hogy működik. Az én mail címem hat betűből áll. Kiléptem a levelezőből, majd az újabb belépés során az azonosításnál a harmadik betű után betettem egy pontot, és melyik cím jelent meg a levelezőben? Az eredeti hatbetűs, pont nélkül. :)

Tettem egy másik próbát is. A freemail-ből küldtem magamnak egy levelet, de a mail címbe itt is a harmadik betű után betettem egy pontot. Így is az eredeti fiókomba (a pont nélkülibe) jött a levél.

[ Szerkesztve ]

(#133686) Somatom válasza 0ttó (#133683) üzenetére


Somatom
veterán

De, igen. Az alapértelmezett (alkalmazásos) fiók az összes eszközömön be van állítva. A személyes fiók nyilván csak azokon, amiket én használok.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133687) 0ttó válasza snowdog (#133685) üzenetére


0ttó
tag

Akkor ez ilyen félreütést megoldó funkció lehet?
Összevetheti a két címet és, amelyikhez passzol az általunk megadott jelszó oda enged be?

Vagy csak akkor, ha mind a kettő mail cím egy felhasználó tulajdona?

[ Szerkesztve ]

(#133688) 0ttó válasza Somatom (#133686) üzenetére


0ttó
tag

Köszi, most már leesett.
Majd csak felébredek. :-)

(#133689) snowdog válasza 0ttó (#133687) üzenetére


snowdog
veterán

Elfelejtettem írni, hogy gmail-ről van szó. A pontos változatot nem regisztráltam, csak a hatbetűset, tehát nem a pontos verzió alapján azonosított, és nem annak alapján küldi a levelet.

A címem pontokat tartalmazó verziójára küldött üzenetek [link]
Az e-maileket akkor is megkapja, ha a feladó pontokat írt a címbe. Más nem látja az Önnek küldött e-maileket, és a fiókja feletti irányítást sem tudja senki átvenni. Ha például az Ön címe tothlaszlo@gmail.com, akkor az e-mail-cím pontokat tartalmazó verziói is Önhöz tartoznak:
toth.laszlo@gmail.com
to.th.lasz.lo@gmail.com
t.o.t.h.l.a.s.z.l.o@gmail.com

[ Szerkesztve ]

(#133690) crok válasza 0ttó (#133684) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem veletlen irtam a Google fiokos kerdesre Google fiokos valaszt: mert ez termeszetesen csak Google emailcimekre vonatkozik..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133691) 0ttó válasza crok (#133690) üzenetére


0ttó
tag

Igen, azt sejtettem.
A példámban szereplő címek voltak suták.
Sorry.

(#133692) 0ttó


0ttó
tag

Most már helyére került minden.

Köszönöm a válaszokat.

(#133693) Elemental válasza Somatom (#133662) üzenetére


Elemental
addikt

Pont ez az ok volt, amiért elkezdtem agyalni. Az elején a fő google accountomra kezdtem vásárolni, csak késöbb jutott eszembe, hogy csináljak egy vásárlós fiókot.
Viszont most úgy döntöttem, hogy huszárosan oldom meg a dolgot. Újra megvettem mindent a vásárlós accountomra, amit korábban a fő accra vettem :)

(#133694) Somatom válasza Elemental (#133693) üzenetére


Somatom
veterán

Csak óvatosan! Ha a bejelentkezésnél nem trükközöl, akkor pikk-pakk leszinkronizálja a személyes dolgaidat is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133695) Elemental válasza Somatom (#133694) üzenetére


Elemental
addikt

Mármint, amikor hozzáadom a google fiókot? Azt úgy szoktam csinálni, hogy hozzáadom a fiókot, utána egyből kikapcsolom a netet, kiveszem a pipát a nem kellő szinkronból, majd utána ráadom a netet.

(#133696) Somatom válasza Elemental (#133695) üzenetére


Somatom
veterán

Az már késő. Kikapcsolt autoszinkronnal lépj be a fiókba! Ha felvetted a fiókot, akkor vedd el a netet (pl. repülő mód), kapcsold vissza az autoszinkront, mert különben nem látod a kapcsolókat! Így kapcsolgasd ki, amiket nem akarsz szinkronizálni, azután add vissza neki a netet!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133697) Elemental válasza Somatom (#133696) üzenetére


Elemental
addikt

Jogos, köszi!

(#133698) darvinya válasza Somatom (#133694) üzenetére


darvinya
titán

Utólag felvett fiókra nem fog semmit szinkronizálni, amíg nincs hozzákötve dologok (naptár, címtár, app, stb).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#133699) csipuka válasza Somatom (#133696) üzenetére


csipuka
senior tag

Fel tudod venni az acc-ot kikapcsolt szinkronnal?
En is egybol kapcsolom ki, miutan felvettem, eddig ok.

(#133700) Somatom válasza csipuka (#133699) üzenetére


Somatom
veterán

Persze. Ahhoz nem kell szinkron, csak net. Mindíg így csinálom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.