Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133351) Fall-N válasza MikeWazowski (#133335) üzenetére


Fall-N
veterán

Miért lenne felesleges? Este sötét szobában nagyon nem mindegy, hogy világos-e a tartalom, meg persze a szemnek sem annyira irritáló.

(#133352) MikeWazowski válasza Fall-N (#133351) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jogos!
Én ilyenkor bekapcsolom a szemkímélőt, de valóban jobb azért a sötét téma. Most ahol lehet én is bekapcsoltam. :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133353) MikeWazowski válasza kezman (#133339) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem is huawei.em van, melyik témát ajánlod, ami sötét?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133354) snooze válasza MikeWazowski (#133353) üzenetére


snooze
veterán

én a blue smoke témát használom..de jöhetnek az ajánlások!

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#133355) windlord


windlord
őstag

Van olyan bongeszo, amelynek van sotet mod?

(#133356) gaben0211


gaben0211
tag

Sziasztok. Keresek egy olyan programot es remelem hogy van is amivel a mobilnetemet akármelyik program wifinek látja? Van egy program ami csak akkor indul el ha wifire csatlakozik a mobilnet nemjó neki.... remélem van ilyesmire megoldás

(#133357) zsoltzsolt válasza windlord (#133355) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Edge
De kérdés az, hogy hol legyen sötét.

[ Szerkesztve ]

(#133358) k850 válasza windlord (#133355) üzenetére


k850
addikt

Opera Browser

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#133359) Adebayor


Adebayor
aktív tag

hali

Volt gondotok mostanában a twitter alkalmazással? Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy hamar merül a mobil, és néha akadozik is. Aztán tegnap ránéztem a aksi fogyasztásra, és a twitter 40% körül evett.
Letöröltem, azóta nem merül annyira, és mintha jobb lenne a készülék :O Valamelyik twitter update bekavarhatott?

Hát nem tudom, mindegy, el vagyok twitter app nélkül. Csak érdekes volt.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#133360) szimi57 válasza k850 (#133358) üzenetére


szimi57
őstag

Opera +1

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133361) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Érdekes dolog történt ma reggelre:

Ma reggel szembesültem azzal, hogy az outlook app-ba beállított 5 cím törlésre került... be van kapcsolva a számláló és mivel van vagy 500 olvasatlan mail-em mindig láttam hogy 99+ t írt az ikon. Reggel csak az ikont láttam és belépve egy fiók sem volt... :Y Újra, mindet hozzá kellett adnom... ilyen volt már valakinél?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133362) MikeWazowski válasza snooze (#133354) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ilyet nem találtam, de nekem most meglett a legjobb :B Interstellar a neve. 260 HUF, de baromi jól néznek ki az ikonok. Mivel saját háttereket használok kb az ikonok meg a lezárt képernyőn az óra a lényeg. Ha meg az állapot sávot lehúzom ott is sötét. igaz a menü maradt fehér.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133363) kezman válasza MikeWazowski (#133353) üzenetére


kezman
őstag

Szia, nekem P smart van , én eztmeg ezt tartom a legjobbnak, fetelepíted és rengeteg van bennük, ki kell próbálni többet mert nem mindegyikbe sötét minden, de találsz neked megfelelőt szerintem, én az elsőből az "Evanescence-t " és a "Windows 10 Home-t" próbáltam, azok jók , igaz a fő háttérképet másikat meg talán másik ikonokat használok de tudod variálni őket, a másodikba is sok van, sok sikert. :C

Az említettekbe minden sötét.

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#133364) Fall-N válasza windlord (#133355) üzenetére


Fall-N
veterán

Van. Chrome alapú a Kiwi Browser.

Én az egykezes használat és a sötét mód miatt az OH browsert használom. De a Lime browser is nagyon jó magyar fejlesztésű, abban is van Dark mode.

Szerk: el is felejtettem az Operát is írtátok helyesen. :R

[ Szerkesztve ]

(#133365) snooze válasza MikeWazowski (#133362) üzenetére


snooze
veterán

ez lenne az..beállitások is sötét..

ilyen..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#133366) kezman válasza snooze (#133365) üzenetére


kezman
őstag

Igen, ez a típus van szürkébe és zöldbe is , amit én linkeltem azok komplett csomagok és elég sűrűn frissülnek. :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#133367) snooze válasza kezman (#133366) üzenetére


snooze
veterán

Igen,ismerem ezt a két appot,csak sajna a legtöbb témában pl a beállitások sem változik,marad a fehér..

GO Gunners!!!

(#133368) Dr.NX válasza windlord (#133355) üzenetére


Dr.NX
addikt

Dolphin Browser

Elfogadom a sütiket.

(#133369) kezman válasza snooze (#133367) üzenetére


kezman
őstag


Például ez is onnan való, van ott sok jó csak ki kell válogatni :D

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#133370) MikeWazowski válasza kezman (#133363) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133371) MikeWazowski válasza snooze (#133365) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Neked is! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133372) S e t h válasza zeon.hu (#133345) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csak sajnos már így nem ismeri fel a rengeteg elmentett szót .

Azt hiszem itt az idő másik app keresésének.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#133373) MikeWazowski válasza S e t h (#133372) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Swiftkey. Évek óta használom.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133374) D1L1ZS válasza Fall-N (#133364) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

Kipróbáltam az OH browsert, még ismerkedek vele. Kellemes.

Kérdésem, hogy milyen formátumban kell lennie a beimportálandó könyvjelzőknek? A .html formátumot nem tudom megetetni vele.

A dark Mode az oldalakat is sötétíti! Ilyet még nem láttam! Elég durva! :)

Egyébként most Kiwi browser az elsődleges nálam!

Előre is köszi a választ!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#133375) keszo


keszo
őstag

(#133369) kezman

Szia!

Megkérdezhetem, hogy ez a zöldes hátterű melyik téma?
Kérhetek egy linket hozzá.

köszönöm

Attila

(#133376) Dr.NX válasza Fall-N (#133364) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez az OH Web Browser tényleg jó így első blikkre! :R

Elfogadom a sütiket.

(#133377) Streeks


Streeks
újonc

Sziasztok.
Érdeklődnék, hogy tud e valaki olyan programot ami a S-Pennel írt szöveget gépelt szöveggé alakítja. Segítséget előre is köszönöm.

(#133378) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Lenne egy alkalmazás,amit egyelöre nem szeretnék lefrissiteni az áruházbol,valahogy el lehet tüntetni a listábol?

GO Gunners!!!

(#133379) Somatom válasza snooze (#133378) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy tudom, hogy nem. Én is kerülgetek párat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133380) kezman válasza keszo (#133375) üzenetére


kezman
őstag

Szia, ebbe találod és a képen jobbra, Én a háttérképet változtattam meg, így a főképernyő háttere más de minden más a téma sajátja.

snooze Tiltsd le a automata frissítését. :)

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#133381) snooze válasza kezman (#133380) üzenetére


snooze
veterán

Az mindig le van tiltva..

GO Gunners!!!

(#133382) kezman válasza snooze (#133381) üzenetére


kezman
őstag

Értem, nálam csak az amit nem akarok frissíteni, listából szerintem nem lehet törölni, mert akkor törli a telefonról is, de hát ez van, ezt kell szeretni, talán egyszer, majd :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#133383) crok válasza snooze (#133381) üzenetére


crok
Topikgazda

Én spec. direkt módot (mókolás nélkül) erre nem ismerek.

Indirekt módot igen:
APK-t beszerzed (vagy a telefonról/tabról/eszközről magáról vagy APKMirror, etc) és extract majd re-sign és feltelepíted az általad aláírtat - onnantól mivel nem Playből van telepítve és nem egyezik az aláírás így nem is lesz ott a listában. Néhány APK-ra nem kényelmetlen, sokra már nem valami kényelmes. Régen működött pl. root-al + Titanium Backup-al a Market link "törlése" az APK-hoz - nem tudom az megy-e még.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133384) keszo válasza kezman (#133380) üzenetére


keszo
őstag

Váoooo......

Köszönöm szépen.
Ebben az az érdekes, hogy ez nekem megvan, de az sms lapot néztem még anno és azt nem változtatta meg ezért túl haladtam rajta.

Attila

(#133385) kezman válasza keszo (#133384) üzenetére


kezman
őstag

Nálam minden sötét, az sms is :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#133386) kiraly.andra válasza gaben0211 (#133356) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Ehhez nem kell külön alkalmazás, szerintem minden olyan eszköz tudja, amelyikben van mobilnet. Magyarul nem tudom a beállítást, angolul "tethering" és "portable hotspot" a kulcsszó (Android 7.1.1 esetében biztosan).

:a:

(#133387) pikszel válasza kiraly.andra (#133386) üzenetére


pikszel
őstag

És csatlakozzon önmagához? :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#133388) Mcrazy válasza snooze (#133378) üzenetére


Mcrazy
őstag

Zipsigner-rel újraszignózod és újratelepíted a szignózott verziót. Sajnos jobb lehetőség nincs. Fizetős programnál nem ajánlott, mert elveszíti "Pro" mivoltát!

Üdv: Mcrazy

(#133389) Mcrazy válasza gaben0211 (#133356) üzenetére


Mcrazy
őstag

Nem hiszem, hogy létezett idáig olyan ok, ami miatt álcázni kellett volna a mobilnetet. Hát ez a pillanat is eljött.

Üdv: Mcrazy

(#133390) Fall-N válasza D1L1ZS (#133374) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos a formátum .txt egyszerű szövegfájl ahol ilyen formátumban vannak a könyvjelzők:
{"bm_title":"HWSW Mobil","bm_url":"https:\/\/m.hwsw.hu\/","bm_date":1548872318594}

Nekem is nagyon bejön a böngésző, meg is vettem az IAP-ot benne (500 Ft).

[ Szerkesztve ]

(#133391) D1L1ZS válasza Fall-N (#133390) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszi szépen a választ. Írtam a fejlesztőnek, jövőbeni frissítésben próbálja beépíteni majd hogy. html fájlt be lehessen importálni.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#133392) crok válasza D1L1ZS (#133391) üzenetére


crok
Topikgazda

Okt. végén pedig írta, hogy tervben van hogy támogasson egyéb bookmark importot is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133393) Aksomatic válasza Streeks (#133377) üzenetére


Aksomatic
senior tag

A Nebo ilyen

(#133394) akyyy


akyyy
senior tag

Sziasztok. Olyan programot keresek (lehetőleg ingyenest) ami mutatja repülés közben, hogy merre járhat a repülő épp (természetesen offline, tehát csak kalkulácio alapján) van ilyen egyáltalán?

(#133395) Dr.NX válasza akyyy (#133394) üzenetére


Dr.NX
addikt

Google Maps offline letöltött térképszelettel?

Elfogadom a sütiket.

(#133396) Somatom válasza Dr.NX (#133395) üzenetére


Somatom
veterán

Milyen térképrészletet töltenél le hozzá? Légifolyosóra illesztés 9 ezer méter magasan? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133397) csipuka válasza akyyy (#133394) üzenetére


csipuka
senior tag

Ennek mi ertelme,? A repcsi sohasem ugyanabban az idoben indul es az idojaras nagyben befolyasolja a hosszutavu repulest. Pont az online info az erdekes.

(#133398) bigrock válasza akyyy (#133394) üzenetére


bigrock
addikt

Persze hogy van, csak össze kell dugni a telefont a fedélzeti számítógéppel, hogy az adatokat (úticél, magasság, légsebesség, tömeg, utasok száma és még sorolhatnám) megkapja a kalkulációhoz... :)

(#133399) snowdog válasza akyyy (#133394) üzenetére


snowdog
veterán

Talán próbálkozz ezekkel. [link] [link] [link][link]

Egyiket sem ismerem, de úgy tűnik ingyenesek.

[ Szerkesztve ]

(#133400) ctibor válasza akyyy (#133394) üzenetére


ctibor
senior tag

Nem tudok konkrét programot javasolni, csak annyit jeleznék, hogy szerintem nem kell offline-nak lennie, hiszen ha a telefon GPS vevője működik a fedélzeten, az nem ad ki semmilyen jelet, csak vesz, tehát nem zavarja a gép berendezéseit.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.