Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133901) qwertly válasza crok (#133900) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm a kimerítő válaszodat :R, a frissítés kikapcsolást meglehet oldani,hogy csak ezt a programot ne frissítése automatikusan ha igen miképpen?Nagyon sokk skin el is tűnt a playeröl amiket régen megvettem.Vagy ha nem tudom megoldani akkor használom a PlayerPro Music Player ezt is megvettem plusz ehhez is vannak skinek.Remélem ezt nem fogják elcseszni.

UI: remélem sikerül a automatikus frissítés kikapcsolás,úgy-hogy nem aktuális ez a kérdésem.

[ Szerkesztve ]

(#133902) crok válasza qwertly (#133901) üzenetére


crok
Topikgazda

Google Play -> telepített appot megkeresed és megnyitod az oldalát -> jobb felső sarok, három pötty -> szedd ki a pipát hogy automatikusan frissítse.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133903) Bozek válasza szimi57 (#133899) üzenetére


Bozek
nagyúr

8.1 alatt a Nova is csak úgy tudja, hogy utána nem működik az ujjlenyomat-olvasó. Ahhoz, hogy működjön, 9-es Android kell.

(#133904) Astery válasza fa4hu (#133896) üzenetére


Astery
senior tag

Ha esetleg samsung-od van akkor a softkey edge programnak van ilyen lezárási funkciója ami után működik a biometrikus feloldás.

(#133905) DrBubo77 válasza Bozek (#133903) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem 8.0-án működött a Nova. Pár másodpercig elsötétült, majd lezárt és utána ujjlenyomattal fel lehetett oldani.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#133906) beg válasza DrBubo77 (#133905) üzenetére


beg
veterán

8.0, emui, szintén ugyanígy.
Annyi, hogy eszköz rendszergazdává kellett tenni a novát.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#133907) szimi57 válasza Bozek (#133903) üzenetére


szimi57
őstag

Nálam 8.1-en tökéletesen müködik, Redmi 6 MIUI 9,10. Redmi 4x-en szintém az összes romon, amit próbáltam, nem MIUI-n is. Természetesen rootolt készülékek, de root előtt sem voltak gondjaim.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133908) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Telegram x pie alatt csak akkor jelez jelvénnyel vagy zárolt képernyőn ha nincs zárolva az app ujjlenyomattal vagy pin-nel. Miért? (Navi bar mindig van)

[ Szerkesztve ]

(#133909) turbulencia8 válasza bigdady (#133908) üzenetére


turbulencia8
őstag

Zarolt Signal eseteben meg ketszer kell a navibarra menni, hogy olvasott legyen az uzenet.

(#133910) Tökimanó válasza fa4hu (#133896) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nem tudom hogy jól értelmezem a kérdésed vagy másra gondolsz.
Én ezt használom évek óta, és most 8.1 alatt is. Kikapcs után simán ujjlenyomattal lépek vissza be.
Ha másra gondoltál akor bocsi!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#133911) szimi57 válasza Bozek (#133903) üzenetére


szimi57
őstag

Most üzemeltem be egy Asust, 8.0. Itt viszont nem megy a Novás ujjazás.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133912) iguana


iguana
őstag

újra használnám a telefonomon az rss-t.
mi folyik itt gyöngyösön?
azaz, hová tűntek a normális rss app-ok (nagyon régen taptu-t is használtam), amelynek van görgethető nagyméretű widget-je?
esetleg még jó is ránézni, nem ótvar vastag kerettel, lehetetlen, szemkiverős színekkel operálna, és minő luxi: esetleg áttetsző lenne a widget, vagy állítható és tud rss-t importálni. ezek a fícsörök jó pár évvel ezelőtt léteztek, nem ördögtől való.

desktop-on feedly-t használok, alap volt, hogy azt használnám telefonon is.
számomra értelmezhetetlen módon nincs rendes widget hozzá. :U pfff.
kipróbáltam ma legalább féltucatot szerintem, de mindegyik kuka számomra. vagy ocsmány vagy nincs is megfelelő widget hozzá.
egyedül a palabre, ami megfelelő.
van görgethető widget, állítható a szín, az áttetszőség mértéke, görgethető a widget...csak az meg elég elhagyatott projektnek látszik a majdnem 1 éves verziójával. (van egy olyan érzésem, hogy ez marad)
ha van valakinek ötlete, tapasztalata kérem ne tartsa magába.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#133913) bigdady válasza turbulencia8 (#133909) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem azt egy gyári állapot visszaállítása megoldotta

(#133914) Narxis válasza iguana (#133912) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az rss elavult technológia lett a többség számára, ezért nincs rendes app.

Thanos was right.

(#133915) fa4hu válasza Tökimanó (#133910) üzenetére


fa4hu
őstag

Sajnos egy Lenovo K5 Pro-n egyik megoldás sem működik (Android 8.1).

(#133916) iguana válasza Narxis (#133914) üzenetére


iguana
őstag

ettől féltem. akkor mi az alternatíva, vagy mik az alternatívák hírek, oldalak szemlézéséhez? ...ha már ilyen kőkorszaki vagyok.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#133917) Fall-N válasza iguana (#133916) üzenetére


Fall-N
veterán

Jó az RSS én is azt használom. A jó alternatívák rá:
- Palabre*
- Innoreader
- Feedster: ez tud még VK, YT, Twitter és Reddit accountot is követni.
- FeedMe
- Newsfold
- FeedR
- Flym
- RSS Savy
* Nekem is a Palabre bizonyult a legjobbnak. Azt vettem meg és használom napi szinten. Nem gyakran jön rá frissítés, de elvileg nincs abbahagyva a fejlesztése. Előtte sokunknak a gReager volt a favorit, de eltűnt a fejlesztő és magára hagyta.

[ Szerkesztve ]

(#133918) csipuka válasza Fall-N (#133917) üzenetére


csipuka
senior tag

En egy minimalista RSS olvasot hasznalok, a Fym-et. Bar azt is ritkan, ha nem vagyok sokaig gep kozelben.
Csak szalagcimek vannak, es offline ompl-el etetem.

(#133919) iguana


iguana
őstag

köszi a tippeket. ezeket mind próbáltam. csak a palabre-nek van normális, nagy görgethető widget-e. jó lenne a feedly vagy a feedme is, de azoknak nincs. hogy miért nincs, vagy miért ilyen extra ez 2019-ben nem fogom megérteni, mert amúgy teljesen jó alkalmazás (lenne) mindkettő számomra.
akkor marad a palabre, tetszik is az app maga, nem csak a widget része.
csak aggaszt, hogy ilyen régi...bár azt mondják, hogy ami működik, azt ne piszkáld...de azért mégis :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#133920) olivera88


olivera88
veterán

Valaki használ Adguard-ot? Ma megjött a 3.0 as frissítés, és eltünt a Magyar belőle, vagyis pontosabban fele angol fele magyar.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#133921) kory24 válasza olivera88 (#133920) üzenetére


kory24
őstag

Nálam is csak félig meddig magyar.
Viszont van benne sötét mód

[ Szerkesztve ]

(#133922) DrBubo77 válasza iguana (#133919) üzenetére


DrBubo77
addikt

Miért ragaszkodsz a widgethez? Nem elég a parancsikon?
És akkor olvasod az alkalmazásban.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#133923) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

A PH! alkalmazás jó ideje indítás után egyből bezárja magát. Esetleg a LP az ami bezavar neki? Magiskben hide-oltam de így sem indul a PH. Valami ötlet?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133924) Fall-N válasza olivera88 (#133920) üzenetére


Fall-N
veterán

Egyértelmű. A fordítás a 2-es verzióhoz készült. Ameddig a 3-ashoz nincs megcsinálva, addig félig angol marad. Amikor bekerül valami új dolog akkor még nincs rá fordítás. Ez minden alkalmazással is szokott lenni.

(#133925) mobilizmo válasza aelod (#133923) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ezt próbáld ki, most nálam ez működik.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#133926) csaba1203 válasza olivera88 (#133920) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam még 2.12 fut és hiába nyomkodom a frissítés gombot csak a szűrőket frissíti.
Ha viszont ilyen felemásra sikeredett,akkor nem is erőltetem talán javítják majd. :D

(#133927) aelod válasza mobilizmo (#133925) üzenetére


aelod
veterán

Ez van fent.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133928) mobilizmo válasza aelod (#133927) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nekem ez müködik, most is erről írok.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#133929) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

a google naptár frissítés után nem szinkronizálódik. Hiába nyomok a frissítésre, és be van mindenhol kapcsolva minden, nem jellenek meg az események amik a fő naptárban benne vannak, se semmi. Teljesen üres minden.
Próbáltam újraindítást is.
Ellenben a roló értesítőben megjelenik az aktuális esemény, de a naptár maga tök üres.
Van valami ötlet miért nem működik?
Köszi!

free your mind

(#133930) Indiant válasza beg (#133906) üzenetére


Indiant
addikt

Tévedés.

(#133931) aelod válasza mobilizmo (#133928) üzenetére


aelod
veterán

Érdekes.
Törlöm aztán meglátjuk újrarakva. Köszi :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#133932) Jazz válasza Jazz (#133929) üzenetére


Jazz
veterán

Ahogy nézem másoknak is sok gondjuk van vele, frissítések után főleg, mindig van valami hibája, úgy néz ki kukázni kell.
Másik naptárat tudtok ajánlani helyette ajánlani? Köszi

free your mind

(#133933) Narxis


Narxis
nagyúr

(#133934) Tökimanó válasza fa4hu (#133915) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Érdekes. Nekem soha nem volt gondom vele. Jelenleg a családban két Xiaomi redmi 5 pluson, egy Samsung J 5 telefonon és egy öreg Lenovo Tab 2 A7-10 tabletten van használatban. A két xiaomi 8.1 android.
Sajnálom hogy nem tudtam segíteni!

(#133935) iguana válasza DrBubo77 (#133922) üzenetére


iguana
őstag

hát mert pont ez a lényege a widgetnek :) hogy nem kell(ene) megnyitni, hanem látnám egy plusz teljes képernyőn a widget-ben a lista nézetet görgethetően és ha el akarom olvasni, rábökök és megnyitja az alkalmazást. nem vagyok widget mániás, sőt csak a naptár van még kitéve nagyban, de (számomra) pont az rss-nél lenne értelme a widget-nek. a feedly, feedme stb. fejlesztők nem így gondolják vagy nincs rá igény, nem tudom :)
a palabre az egyetlen, ami ezt tudja, így ez marad.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#133936) olivera88 válasza Fall-N (#133924) üzenetére


olivera88
veterán

Akkor rendben. Azt hittem nálam a gond.
csaba1203 Én betara frissítettem pár napja, aztán rá 1 napra jött az RC, de végleges meg nem akart megjönni tegnap. Aztán manuálisan töltöttem le az Adguard weboldalról.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#133937) kispe82


kispe82
tag

Hali. Vettem egy Xiaomi mi pad 4-et. Az a gondom vele hogy a tok kerete elég magas a hangerő gombnál. Mivel 4 végtag bénult vagyok, így ennek a benyomása számomra nagyon nehéz. Valami olyasmi app kellene nekem amivel egy lebegő gombos megoldással tudnám kezelni a hangerőt. Így gyorsabb lenne mint mindig belépni a beállítások menübe hogy állítsak rajta.

(#133938) punky10 válasza kispe82 (#133937) üzenetére


punky10
addikt

Régebben kipróbáltam a Floating Media Volume Slider alkalmazást a Play-ről.Az hasonló volt,mint amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#133939) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan programot, amivel letudnám tölteni yt-ról az alábbi videót 4k 60fps hdr módban?

[link]

Samsung S9

(#133940) beg válasza Indiant (#133930) üzenetére


beg
veterán

Kivéve, ha engeded azt, hogy az első pár másodpercben csak sötétít és egy bizonyos timeout után zár.
Szerinted tévedés, én meg vígan használom root nélkül a nova dupla kopp zárás, majd ujjlenyomat nyitást 8.0 droidon.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#133941) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Feltelepítettem a 3.0-ás Adguard-ot,de a menü nem magyar?
Nálatok is így van?

(#133942) sopruk válasza Jazz (#133932) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én az aCalendar-t nagyon szeretem, itteni ajánlásra tettem fel

(#133943) Indiant válasza beg (#133940) üzenetére


Indiant
addikt

Persze, de az nem az, mint amit Te írtál, mint a képernyőmentés is mutatja.
Ami működik, az a másik opció. Én is most próbáltam ki a 8.0-n, de egyelőre elég hektikusan működik.
Látszólag lezár, de nagyjából 5-ből 2x simán visszaléptem a telóba, sima duplakoppal. (pedig ez nem fordulhatna elő. (mintát, vagy ujjlenyomatot mindenképp kérnie kellene)

GEPESZ66: igen, már más is jelezte

Víz Elek: snaptube

[ Szerkesztve ]

(#133944) Fall-N válasza GEPESZ66 (#133941) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen angol nyelvű. Még nem készült el hozzá magyar nyelv.

[ Szerkesztve ]

(#133945) GEPESZ66 válasza Fall-N (#133944) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Honnan lehet értesülni arról,hogy már magyar nyelvű?
Addig inkább törlöm.

(#133946) k850 válasza Víz Elek (#133939) üzenetére


k850
addikt

Pl. Snaptube!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#133947) olivera88 válasza GEPESZ66 (#133941) üzenetére


olivera88
veterán

Olvass vissza kicsit. Nem olyan rég írtam én is.
Az jó kérdés honnan lehet értesülni róla. Felesleg törölni azért.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#133948) fa4hu válasza beg (#133940) üzenetére


fa4hu
őstag

Igen, Nova-val működik, csak a haladó beállításokban a képernyő zárolási módszernél az "Időkorlát" opciót kell választani. Ilyenkor nem zár azonnal vissza, de utána nyitható ujjlenyomattal, dupla koppintással, arcfelismeréssel.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#133949) ElektrikusDE válasza k850 (#133946) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

*NOTICE*
Snaptube is not on Google Play due to Google’s Policy which prohibits YouTube downloading apps for copyright concern.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#133950) kuksa90 válasza k850 (#133946) üzenetére


kuksa90
őstag

Storno

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.