Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132151) Somatom válasza crok (#132150) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ez csak olyan eszközökön működik, amikben van phone.framework. Egyszer próbáltam tárcsázót telepíteni a Wifis tabomra, de nem lett siker. Azt tudom, hogy Samsungokon a gyári számológéppel lehet elővarázsolni a rejtett menüt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132152) privatposta


privatposta
tag

Sziasztok,
Android 8 autós rendszer, és azt szeretném elérni, hogy egy progi elinduljon minden boot-oláskor. Hogyan kell ezt?
előre is köszi a segítséget.

(#132153) domerator


domerator
veterán

Sziasztok

Hátha van valakinek kapásból válasza:

2016-os Opel Astra K Enjoy és Galaxy J5 2017. Android Auto-t szeretnék használni, a kocsi tudja, mert a menüben ott van a CarPlay-jel együtt, mégis azt írja ki, ha a megjelenítést bekapcsolnám, hogy csatlakoztassak megfelelő usb eszközt. A telón 8-as android van. 2-3 régebbi verziós Android Auto-val próbálkoztam, de fail.

Köszi

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#132154) #81733120


#81733120
törölt tag

Melyik hírolvasó app fogyaszt a legkevesebb netet?

(#132155) joelke HU


joelke HU
senior tag

Köszi mindenkinek a segítséget. Nálam csak az emulator program működik. A többi nem. Remélem csak valami bug és visszavarázsolják később a gyári megoldást is. Mégegyszer thx.

Motorola G51

(#132156) Somatom válasza #81733120 (#132154) üzenetére


Somatom
veterán

Amelyiket nem használod. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132157) bigdady válasza Nkboy (#132133) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hát szerinte a sex.com nem 18-as tartalom... Ráadásul ha megadom kézzel neki hogy ez a honlap nem megfelelő akkor is betölti...
Ennyit eset-ről...

(#132158) gyuri81


gyuri81
veterán

Chrome-ban be lehet valahogy állítani, hogy teljes képernyőben fusson azaz a statusbar eltűnjön? Van ra Flags?

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#132159) Bogyó bá' válasza Somatom (#132156) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ezen kifeküdtem. :C

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#132160) w.miki


w.miki
veterán

PC/laptop zene átmásolása telefonra, ehhez tudnátok ajánlani pár alkalmazást?
Kábelen keresztül valamiért nem látja a telefont a Win10-es noti. Így nem is lehet rá zenéket másolni.
Hogyan lehetne ezt a legkönnyebben megoldani?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#132161) D1L1ZS válasza w.miki (#132160) üzenetére


D1L1ZS
őstag

AirDroid?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#132162) Somatom válasza Bogyó bá' (#132159) üzenetére


Somatom
veterán

Kétlem, hogy lennének használható mérési eredmények a hírolvasó appok netigényeiről.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132163) togvau


togvau
senior tag

hello

kellene nekem androidra olyan app, ami voip hívást tud, és ezt rögzíteni is tudja. (voipblazer-es hívás).

hitler, sztálin, micro usb

(#132164) Somatom válasza togvau (#132163) üzenetére


Somatom
veterán

Régebben a Grundwire -t ajánlották ilyenre, mert abban van felvétel opció. De, hogy mostanában működik-e, azt nem tudom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132165) Siriusb válasza Somatom (#132164) üzenetére


Siriusb
veterán

Működik, illetve ingyenesnek ott a zoiper, ami szintén tud rögzíteni, és többünknek elég jó hívásminőséget produkál.

(#132166) Henker2


Henker2
addikt

Üdv nektek!

3D képet szeretnék késziteni, de a telefonom alapból nem tud ilyet. Van olyan alkalmazás amivel tudok ilyen képet késziteni?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#132167) Somatom válasza Siriusb (#132165) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi az infót! Mostanában kicsit lemaradtam. Csak a nemzetközi hívásaimat indítom VOIP -on, arra meg elég nekem a MobileVOIP is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132168) Jakesz


Jakesz
őstag

Létezik olyan alkalmazás, amivel egy idegen nyelvű weboldalon pöccre kiírja az adott szó magyar megfelelőjét? A Galaxy Note telefonoknál van ilyen megoldás a toll segítségével, ehhez hasonló alkalmazás kellene nekem.

(#132169) Viktor0610 válasza Jakesz (#132168) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google Fordító tud ilyet és/vagy a Chrome.

Illetve, ha jól értem, akkor a Chrome-ba beépülő Fordító. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#132170) tomgabor


tomgabor
senior tag

Régebben használtam programokat(SVOX/eCID) ami bemondta hogy ki hív és rázással le tudtam tenni.

Ezeknek keresem a modern változatát ami esetleg támogatja azt hogy power/volume gombokkal le/fel tudjam venni ha hív valaki.

(#132171) Somatom válasza Jakesz (#132168) üzenetére


Somatom
veterán

Opera is alapból tudja. Szó kijelöl, felugró menüben "fordítás". Vagy, jobb felül három pötty -> fordítás és akkor a teljes oldal szövegét fordítja.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132172) kaciokos válasza privatposta (#132152) üzenetére


kaciokos
őstag

Ezt használtam már ilyen célra.

(#132173) Henker2 válasza Henker2 (#132166) üzenetére


Henker2
addikt

Erre senki?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#132174) TODI1111 válasza Henker2 (#132173) üzenetére


TODI1111
addikt

Valószinűleg ebben a topikban nem akart még senki 3D képeket csinálni ezért nem tudja senki a választ. Esetleg kérdezd meg itt a fotós topikban, szerintem ott nagyobb valószínűséggel tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#132175) Somatom válasza tomgabor (#132170) üzenetére


Somatom
veterán

Volt itt a topikban vki, aki fejlesztett ilyen hardvergomb remapos alkalmazást. Talán vki tud róla, vagy próbálkozz a keresővel! Tőle kéne elkérni az apk -t, mert a Playen bizonytalan lesz a találat. A Google beszigorított, úgyhogy a fejlesztők sorban dobják a híváskezelő funkciós alkalmazásokat. Megjegyzem, hogy az E-Robotnak a hívás elutasításhoz nem, de a fogadáshoz root kell.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132176) Bozek válasza TODI1111 (#132174) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk a fotós topikban nem hinném, hogy jobban tudnák.

Én csináltam már 3D képet, de a Sony alapból tudja.

(#132177) Saccco válasza Bozek (#132176) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én is, mikor rossz lett a nyomtatás és gombócot gyúrtam belőle.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#132178) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Be tudom azt valahogy állítani, hogy a Youtube ikon sarkába megjelenjen az értesítési számláló?
Nem mutat most semmit, pedig van 4 értesítésem, amit az appba lépve mutat is.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132179) F.E.K.. válasza MikeWazowski (#132178) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Azokat a launcher mutatja (az eszköz adminisztrátorok menüben ellenőrizd hogy egyáltalán van-e joga)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#132180) MikeWazowski válasza F.E.K.. (#132179) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem találtam olyan opciót, de akkor valszeg a gyári launcher a ludas. Huawei mate 20 egyébként a telefon.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132181) kezman válasza MikeWazowski (#132180) üzenetére


kezman
őstag

Szerintem, beállítások>>Alkalmazások és értesítések>>Értesítések és állapotsáv>>Értesítési mód>>ikonok, ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#132182) MikeWazowski válasza kezman (#132181) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem pontosan ezen az úton, de megvan, és ikonokra volt állítva. Valszeg ez tényleg launcher kérdés, tehát, hogy nem támogatja.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132183) akisen@ válasza w.miki (#132160) üzenetére


akisen@
csendes újonc

Próbálj ki esetleg másik kábelt. Van olyan ami csak tápot ad, de adat küldésre nem alkalmas

(#132184) crok válasza w.miki (#132160) üzenetére


crok
Topikgazda

Vagy belefutottál a híres-neves Win10 MTP bugba?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132185) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok!

Android 9-hez ti milyen launchert ajánlotok, amihez rengeteg háttérkép, téma van és nincs tele hirdetéssel.

Amióta a Cm laucnhert ,így elqrták azóta nem találok utódot. :S

köszi!

Honor Play a teló :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#132186) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Létezik olyan kamera app ami kikapcsolt képernyővel is működik? Több órás time lapse videónál, ha csak le van rakva a telefon, be van állítva, felesleges a kijelző.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#132187) Astery válasza Winner_hun (#132186) üzenetére


Astery
senior tag

Én is keresgéltem de arra jutottam, hogy root nélkül nem férnek hozzá a programok a kamerához kikapcsolt képernyőnél.

[ Szerkesztve ]

(#132188) xSide válasza Winner_hun (#132186) üzenetére


xSide
őstag

Framelapse Pro verziója tudja. Ezt megtaláltam lassan 2 éve és nem volt szükségem másikra.
(Beállításaiban engedélyezni kell a 'sleep mode'-ot és képernyő kikapcsolása után megy tovább a rögzítés)

[ Szerkesztve ]

(#132189) Somatom válasza xSide (#132188) üzenetére


Somatom
veterán

Kameraképet rögzít, vagy képernyőképet? A rögzített kép tud nagyobb felbontású lenni, mint a kijelződé?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132190) xSide válasza Somatom (#132189) üzenetére


xSide
őstag

Timelapse, 1920*1080-at tud a kamerám. 2017-es app, kinek nagyobb felbontásban venne fel azt nem tudhatom. Értelemszerűen nekem ez sem tud többet.

[ Szerkesztve ]

(#132191) WhiteWalker válasza Somatom (#132189) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Time lapse videó rögzítésről volt szó , hogy jön ide a képernyő kép ? :U

[ Szerkesztve ]

(#132192) mobilizmo válasza Zοltta (#132185) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nem tudom, van-e olyan, hogy egy háttérkép csak valamilyen launcher-hez van. A témázás meg szerintem rendszerszintű dolog. Launchereknél meg minden út a Nova-hoz vezet (legfeljebb kitérőkkel). Prime változat biztos reklám mentes.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#132193) zsoltzsolt válasza mobilizmo (#132192) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az Ms Launcher is tudja változtatni naponta a háttérképet. Bing képeit rakja ki.

(#132194) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Van lehetőség a FB Messenger automatikus frissítésének kikapcsolására?

Ha igen, hol?

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#132195) darvinya válasza Aurig@ (#132194) üzenetére


darvinya
titán

Play áruház beállításában kapcsold ki az automatikus frissítést, utána lép az felületére és 3 pötty alatt nézd meg ott nincs bekapcsolva egyedi automatikus frissítés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#132196) bigdady válasza Aurig@ (#132194) üzenetére


bigdady
nagyúr

Beállításokban (képedre kell kattintani) van automatikus frissítések menüpont.

[ Szerkesztve ]

(#132197) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

IMAP levelezeshez szeretnek egy klienst talalni, ami gyors, es cache-elni tudja a korabban letoltott leveleket.
Eddig a beepitett email klienst es a bluemail-t probaltam ki es ezeket hasznalom jo ideje.
Viszont ha egy ideig nem hasznalom oket, akkor ujbol lehuzzak a megnyitott mappaban az osszes levelet.
Ez nagyon nem jo, mert tobb ezer levelrol van szo, amit hosszu percekig tart letolteni.
En allitottam be rosszul a klienseket, vagy valami mas gond lehet?

Asztali kliensekkel soha nem volt meg gond ugyanezzel a fiokkal.

Kossz!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#132198) Somatom válasza WhiteWalker (#132191) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy, hogy az alkalmazások úgy trükköznek a háttérben rögzítésnél, hogy nem a kameraképet rögzítik, hanem a nézőképet (akkor is, ha te épp nem azt látod). A nézőkép viszont nem lehet nagyobb, mint a kijelző felbontása. Ezért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132199) pc360 válasza Bici (#132197) üzenetére


pc360
addikt

Gmail.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#132200) Bici válasza pc360 (#132199) üzenetére


Bici
félisten

Az tudja kezelni masik szolgaltato imap fiokjat is?

Most nezem, hogy igen. WOW, kossz! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.