Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133301) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!
Van olyan automatizáló app, ami root vagy egyéb büvészkedés nélkül ki-be kapcsolja a mobiladatot? Android 8.0, 9.0-re?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133302) Dolphine válasza Probert75 (#133298) üzenetére


Dolphine
addikt

Pedig a hívásblokkoló nagyon jó dolog, főleg a magántelefonszámok ellen!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#133304) DS39


DS39
nagyúr

outlook appban a levelek értesítés beállításánál csak az elküldött email hangjelzése opcióra kattintva ad lehetőséget hang választásra, az Új email hangjelzése esetén (ez a bejövő) nem. miért? több fiókom van az egyiknél van beállított hang, a másiknál nincs, és így nem is lehet ezen módosítani.
itt csak simán behozza az androidos értesítés kezelés menüt. (ebben ki-be lehet kapcsolni a csengőhangot, de ennyi)
Android 8, P Smart

[ Szerkesztve ]

(#133308) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Zenét hallgatok YouTube-on. Elég jó lejátszási listák vannak. Play Áruházban van olyan app amikkel lezárt képernyővel is megy a lejátszás? Play Áruház az még is valami garancia a biztonságra. Én még nem telepítettem olyat ami nem a Play Áruházból van.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#133309) zeon.hu válasza tknof1871 (#133308) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Youtube Vanced, Xda-ról szedd le nyugodtan.
Ha be is akarsz jelentkezni, akkor a MicroG is kell hozzá, ugyanott megtalálod.

#?*@&!

(#133311) kalasz válasza #04331520 (#133273) üzenetére


kalasz
tag

Szia!
Probald ez felrakni a meglevo verzio melle: [link]
Nekem bevalt, a Pro verzioval is mukodik.
Udv

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#133312) Somatom válasza szimi57 (#133301) üzenetére


Somatom
veterán

Legfeljebb érintésemulációval. Az viszont csak bekapcsolt, feloldott kijelzőnél működik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133313) DS39 válasza DS39 (#133304) üzenetére


DS39
nagyúr

kiderült hogy emui bug...

megoldás:
https://forum.xda-developers.com/huawei-p20-pro/themes/app-notifications-app-change-t3867157

(#133314) szimi57 válasza Somatom (#133312) üzenetére


szimi57
őstag

Létezik olyan app, ami felfesz egy érintéssorozatot és azt aktiválni is tudja?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133317) Fall-N válasza Probert75 (#133298) üzenetére


Fall-N
veterán

Azt tegyük hozzá, hogy nem a Google tehet róla, hanem EU-s szabályozás ez is. Nem kell messzire menni, itthon sem legális rögzíteni a hívást a másik fél beleegyzése nélkül.

A számokat meg le lehet tiltani.

(#133318) beg


beg
veterán

Aki legközelebb ennyire nyíltan warez-ben kér segítséget, az nem ússza meg egy szimpla törléssel.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#133319) Somatom válasza szimi57 (#133314) üzenetére


Somatom
veterán

Talán az Frep. Én inkább automatizálóval és Autoinput beépülővel szoktam ilyet csinálni. Az Autoinput egyes érintéseket rögzít, majd ismétel. Az automatizálóval lehet ezeket sorozattá összefűzni. Robot topikban írtam róla egy kis használati útmutatót.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133320) Tökimanó válasza punky10 (#133283) üzenetére


Tökimanó
senior tag

A TotalCommanderrel sikerült megoldani. Köszönöm a segítséget Neked és Somatomnak is!

(#133321) Somatom válasza Fall-N (#133317) üzenetére


Somatom
veterán

Viszont, a másik fél beleegyezésével nagyon hasznos feature tud lenni. Egyik korábbi melóhelyemen a főnök totál informatikai antitalentum volt. Azt viszont bírta, hogy nekem elég volt telefonon egyszer elsorolnia a címeket.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133322) Fall-N válasza Somatom (#133321) üzenetére


Fall-N
veterán

Így van, hasznos tudna lenni csak sajnos az EU is a "mi érdekünkben" véd minket.

De nem is várok semmi mást azoktól a dilettáns fafejektől, akik még azt is nehezményezték, hogy hogy meri a MS beletenni a saját OS-ükbe a saját böngészőjüket. Azt jött a nagy böngésző választó. :DDD

(#133323) Bozek válasza kalasz (#133311) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt is fen van, én jobban megbízok az APKMirror-ban.

[ Szerkesztve ]

(#133324) szimi57 válasza Somatom (#133319) üzenetére


szimi57
őstag

Kösz, utána nézek, de valszeg marad a root.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133325) nightshadow


nightshadow
veterán

Sziasztok, mi a legegyszerübb módja hogy egy régi S60-as Nokia E51-es telefonmemóriájából átköltöztesem a kontaktinfókat (név, telefonszám, e-mail címek) egy 2018-as Samsung A8-ra? Kell hozzá valamilyen alkalmazás?

(#133326) Somatom válasza nightshadow (#133325) üzenetére


Somatom
veterán

Én anno símán, VCard export/import módon költöztem S60 -ról, Androidra. Persze, utána kontroll mindenképpen kell.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133327) w.miki


w.miki
veterán

Androidra létezik olyan memóriakártya tesztelő program, mint PC-re a H2Testw?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#133328) dokee78


dokee78
félisten

Arra van megoldás,hogy a YouTube alkalmazásban csak magyar nyelvű videókat lehessen nézni?

(#133329) S e t h


S e t h
nagyúr

Van aki pie alatt is használja a Swypeot?
Most próbáltam sokadjára szinkronizálni a szavakat, de nem nagyon megy neki, oreon ezzel nem volt gond.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#133330) galaxys80 válasza beg (#133318) üzenetére


galaxys80
veterán

Javíts ki, ha tévedek, de nem úgy van, hogy a privát üzenetekbe senkinek nincs jogosultsága betekinteni?
Vagy volt valami változás a szabályzatban amiről lemaradtam?

(#133331) crok válasza galaxys80 (#133330) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem, az nem volt, változás nincs. De ha valaki egy "privátban segítsetek már valami illegálisban" kérésre azt mondja hogy "nézd meg a privátod".. akkor azért gyanítható hogy mi történik a háttérben. Lehet ezen vitatkozni.. csak nem látom értelmét.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133332) beg válasza galaxys80 (#133330) üzenetére


beg
veterán

Nem, nem volt.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#133333) ElektrikusDE válasza w.miki (#133327) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Szerencsére van!

Igaz fizetős, de megéri az árát!

SD CARD TEST PRO

UI:

Magyar...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#133334) laleeee


laleeee
őstag

(#133335) MikeWazowski válasza galaxys80 (#133330) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szép is lenne, ha látnák a privát üzenteket.

laleeee - Gondolom csak OLED kijelzőkön van értelme a sötét módnak. LCD-n felesleges bekapcsolni, nem?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133336) galaxys80 válasza MikeWazowski (#133335) üzenetére


galaxys80
veterán

Aki legközelebb ennyire nyíltan warez-ben kér segítséget, az nem ússza meg egy szimpla törléssel. Sem az aki privátban segít is neki.

A kérdést, ezért tettem fel.

(#133337) crok válasza galaxys80 (#133336) üzenetére


crok
Topikgazda

Azert ment ugy az uzenet mert a torolt hsz-ek kozt volt egy olyan valasz a keresre is hogy "nezd meg a privatod".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133338) MikeWazowski válasza galaxys80 (#133336) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nyugi, nem látják a privátot, csak a keménykedés megy itt állandóan:):)

Azt nem tudja valaki, hogy a Google Fotók miért nem szinkronizál automatikusan? Be van állítva, de az új képeket csak akkor kezdi el feltölteni, ha belépek az appba.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#133339) kezman válasza MikeWazowski (#133335) üzenetére


kezman
őstag

Szerintem meg nem, vagyis nem csak a oleden van értelme, én ha lehet mindenhol sötét módot használok, szerencsémre huawei-nek vannak jó sötét témái, de a mesengeren is a sötét módot használom, jól jönne más alkalmazásokban is, nálam többet bír így az aksi azt vettem észre és nem süti ki a szemem a fehér kijelző,
Más, olyan alkalmazást keresek ami töltéskor kijelzi a aksiszintet a zárképernyőre ha bekapcsolom, ha rádugom a töltőre akkor kijelzi hány %-on van és hogy tölt de csak pár mp-ig, kösz előre is márha ez lehetséges. :R :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#133340) snooze válasza kezman (#133339) üzenetére


snooze
veterán

Gmail appra is jöhetne már a sötét mod,de tesznek rá..pedig nemrég volt dizájn váltás,abba sem tették be..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#133341) beg válasza galaxys80 (#133336) üzenetére


beg
veterán

Mivel kétértelműre sikerült, átszerkesztettem. Leírták előtte 2x is, hogy ez mire vonatkozott, nem fejteném ki újból.
Természetesen privátokba továbbra sincs betekintése senkinek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#133342) kezman válasza snooze (#133340) üzenetére


kezman
őstag

Sőt azt még jól kifehérítették, én is visszaraktam a régit, reméljük mihamarabb jön a sötét ott is, nem tudom Google mit tököl vele, :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#133343) galaxys80 válasza beg (#133341) üzenetére


galaxys80
veterán

Mivel én a már törölt hsz-t nem láttam, ezért nem értettem miről van szó.

(#133344) Tökimanó válasza beg (#133341) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Mielőtt elmérgesedne a helyzet csak pár szó : Én kérek elnézést! Eszemben sem volt bármi szablytalanságot csinálni. Valakinek gondja volt és én egyszerűen csak segíteni akartam . Abba bele sem gondoltam hogy ez ebben a formában tilos. Nem kellett volna felhívnom a figyelmét itt, hogy nézze meg a privátot. Ezt csak amiatt tettem hogy ne kerülje el a figyelmét az üzenet. Hiba volt. Mea culpa, mea maxima culpa !! Sajnálom!

(#133345) zeon.hu válasza S e t h (#133329) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem megy a bejelentkezés nálam sem, egyik eszközön sem (5, 7, 9 droid).
De használható jól azért :)
(Volt, akinek sikerült)

#?*@&!

(#133346) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, használ valaki jelenleg Swiftkey billentyűzetet? Gboardot használok régóta, nincs vele semmi gond, bár kicsit több helyet foglal a telefonon, mint a másik. Van olyan jó, mint a gboard? Szavak kitalálása, ragozás stb. Vagy érdemesebb maradni a Google billentyűzete mellett? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#133347) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Létezik olyan szoftveres megoldás, hogy a smart tv hangja Bluetooth - on keresztül 2 db okostelefonra megy ki?
Ketten szeretnénk úgy tv-t nézni, hogy fülhallgatóval halljuk a hangját a tv - nek, megosztva 2 fülhallgatóra.
Köszönöm szépen, előre is!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#133348) Mcrazy válasza teo77 (#133347) üzenetére


Mcrazy
őstag

Ha van a tv-n vagy a házimozi rendszeren fejhallgató csatlakozási lehetőség, akkor egy Bluetooth Transmitter/Receiver-rel meg lehet oldani. Nálunk is hasonlóan 2 fülessel hallgatjuk, de nem Bt, hanem Wireless fülesekkel.

Üdv: Mcrazy

(#133349) teo77 válasza Mcrazy (#133348) üzenetére


teo77
őstag

Ismerem ezt a transmitteres megoldást, Szeretném megoldani plusz eszköz nélkül, ha van rá mód. Ha nincs, akkor transmitter. Köszi szépen!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#133350) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan program ami értesítési ledként tudja használni az amoled kijelzőt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.