Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132201) Winner_hun válasza xSide (#132188) üzenetére


Winner_hun
félisten

Köszönöm:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#132202) laleeee


laleeee
őstag

Tudtok olyan felolvasó appot, ami pdf-et képes hangosan felolvasni ?

(#132203) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Nehéz kérdésem lesz.Bízom benne,hogy vki tud írni majd bármilyen megoldást,akár tippnek is örülnék.
Olyan kis wifi widget kellene android-ra ami Mindig látszik a kijelzőn.Értem ezt úgy,hogy bármilyen alkalmazásban vagyok benne,a wifi kapcsoló akkor ks látszik (ki-be).

Előre is köszönöm!

(#132204) Zοltta válasza mobilizmo (#132192) üzenetére


Zοltta
senior tag

Azt írtam ,hogy rengeteg.. írhattam volna, hogy sok háttérkép stb, nem azt ,hogy csak egy :D nem tudom hol olvastad ezt. Hát megnézem ezt a novát ...

zsoltzsolt : Nem akarom ,hogy magától változtassa a képet, hanem ha megunom ,tudjam változtatni. manuálisan.

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#132205) zsoltzsolt válasza Zοltta (#132204) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Arra is van mód. Egy kis ikont helyez a főképernyőre, arra kattintasz más kép lesz. Igaz, nem te tudod kiválasztani.
Bár arra is van lehetőség a beállításokban. A telefon képtárából is tud diavetítést háttérképnek.

(#132206) WhiteWalker válasza Somatom (#132198) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nézőképet hogy rögzíti ha le van kapcsolva a kijelző?
Ráadásul pont nem az lenne a lényeg egy timelapse videó felvételre készített appnal...

Nem okoskodok , inkább nem értem. De kérdezhetném , hogy mit értesz nézőkep alatt?

[ Szerkesztve ]

(#132207) Somatom válasza WhiteWalker (#132206) üzenetére


Somatom
veterán

Azt, amire te is gondolsz. Attól, hogy nem aktív a kijelző, az alkalmazás még lehet fókuszban így nézőkép is lehet (csak te nem látod). Pl. a dashcam alkalmazások is így rögzítenek háttérben.

Elims:
Floating widget -nek hívják. Az állapotot tudja mutatni, de arra nem emlékszem, hogy mostanság lehet-e wifit kapcsolni root nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132208) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!

Bocs, ha már volt.....
Olyan appot keresek, amivel fel tudom venni azt, ami a hangszórón hallható.
Nem mikrofonnal, hanem a belső vonalról, úgy mint ahogyan PC-n felvehető
a hangkártyáról az, ami a hangszóróból szól.
Rengeteg appot próbáltam már, de szinte mind csak diktafon, és csak mikrofonról
tud felvenni, (a jobbak tudnak USB külső hangkártyáról is),....

(#132209) kiraly.andra válasza Winner_hun (#132186) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

A LapseIt tudja ezt, megbízhatóan.

:a:

(#132210) Zοltta válasza zsoltzsolt (#132205) üzenetére


Zοltta
senior tag

Hagyjuk, nem érted.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#132211) Figur10


Figur10
tag

Sziasztok.
Szeretnék segítséget kérni. Vettem egy új Xiaomi telefont és szeretném használni a Miui rendszer gyári launchert. Viszont a widgetek között nem jelenik meg az egyik legfontosabb programom widgetje.(más launcheren megjelenik a widgetek között)
Sikerült megcsinálni Elixir2 -vel a widgetet , jól is működik, de minden újra indítás után eltűnik ,és újra ki kell rakni.
Van lehetőség arra, hogy újra indítás után is megmaradjon?

(#132212) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok!
Rómába megyünk, nem tudtok valami szuper androidos idegenvezetős alkalmazást?
Az sem baj ha magyar :Y

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#132213) Viktor0610 válasza Figur10 (#132211) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Elixir jogait, engedélyeit csekkold, hátha vslami ilyesmi baja van. :)
Illetve, valami rémlik, hogy pl. az autostart is hatással lehet erre.
Mármint, ha nincs joga automatikusan elindulni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#132214) Figur10 válasza Viktor0610 (#132213) üzenetére


Figur10
tag

Köszönöm a segítséget.
Jó lett!
Az Elixir2-ben minden jog megvolt adva, de az Elixir widget-ben nem.

(#132215) sopruk válasza xSide (#132188) üzenetére


sopruk
aktív tag

Köszi szépen, pont ilyet kerestem!
Viszont fizetés nélküli engedte telepíteni a pro verziót. Később fogja kérni hogy vegyem meg?

(#132216) dokee78


dokee78
félisten

Keresek egy reklám mentes ingyenes ébresztőt.
-magyar nyelv
-erősödő csengés

[ Szerkesztve ]

(#132217) Bozek válasza Baku (#132208) üzenetére


Bozek
nagyúr

Root nélkül ez nem lehetséges. Bár én még roottal sem nagyon találtam ilyent.

(#132218) Fall-N válasza dokee78 (#132216) üzenetére


Fall-N
veterán

Ha jól emlékszem akkor ezeket a Sleep as Android ingyenes változata is tudja. Én megvettem a fizetős változatot.

[ Szerkesztve ]

(#132219) Baku válasza Bozek (#132217) üzenetére


Baku
aktív tag

Nem lenne gond, szinte mindenem rootolt, de semmilyen ilyen felvételt készíteni tudó app nincs . Végső elkeseredésemben megoldottam a problémát hardware-es támogatással:
Fülhallgató kimenet, > USB külső hangkártya, > OTG-USB > külső hangkártyát támogató felvevős/hangszerkesztős app, és működik ....

[ Szerkesztve ]

(#132220) bigdady válasza dokee78 (#132216) üzenetére


bigdady
nagyúr

Gyári tudja :U

(#132221) hatpersze válasza laleeee (#132202) üzenetére


hatpersze
tag

Nekem a moon+ reader pro felolvassa a pdf-et.

(#132222) mcsm88


mcsm88
senior tag

Tudtok ajánlani olyan infrás távirányító appot, ami nem csak adatbázis alapján dolgozik, hanem tanítható is meglévő eszköz távirányítójával?

(#132223) WhiteWalker válasza Somatom (#132207) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Oké , így értem. De a Time lapse és hasonló appok nem onnan veszik a jel "forrást" hanem a kamera felől , vagy tévedek? Android nyelven ez nem tudom hogy mondják :DDD , de érthető amit mondok.

Mert ha így van akkor már az appon múlik hogy azt a jelet milyen felbontásban menti le , semmi köze nincs a nézőkep ( kijelző) felbontásához.
De csak mint laikus írom. :B

(#132224) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

A gmail appban, a gmail illetve a yahoo-s email címeknél nem lehet beállítani, hogy push-ként jöjjenek a levelek? Sőt, 15 perc a minimum frissítési idő? :Y

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132225) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#132224) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Gmailnél tuti, be lehet állítani a pusht, sőt, talán csak úgy lehet, yahoos mailcímet még nem próbàltam beállítani.
Persze, hozzátéve, hogy a Gmail-címet nem Egyéb-fiókként hozzáadva.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#132226) mobilizmo válasza Zοltta (#132204) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nem írtad. Viszont amit írtál abból az következett, nem tudod hogy a háttérkép (és azok sokasága) nem a launcher függvénye. De mindegy. A Nova jó launcher, ha fizetsz érte biztosan nem kerül tőle reklám a rendszerbe, de még az ingyenes változatnál is elképzelhető, csak nem tudom (használtam egy darabig ingyenesen is, de már nem emlékszem). Egyébként háttérkép témában ajánlom még Zedge, ha nem ismernéd. Ingyenesen is rengeteg igényes háttérképet, hangot témát tudsz letölteni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#132227) Baku válasza mcsm88 (#132222) üzenetére


Baku
aktív tag

Innen, a csoportból tudtam meg én is:
Ilyen azért nincs, mert ehhez a funkcióhoz kétirányú (adó, és vevő) infra kapcsolattal kell(lene) rendelkezni, de a telefonokban csak adó van, vevő nincs ....

(#132228) Viktor0610 válasza Baku (#132227) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kivétel pl. a G4, mert abban tanítható volt az infra. ;)

Samsung Galaxy A54

(#132229) MikeWazowski válasza Viktor0610 (#132225) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Lehet akkor ez volt a hiba. Köszönöm szépen! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132230) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#132229) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fontos, ha így (Google-fiókként) adod hozzá a Gmail-címet, akkor úgy is kerül a készülékre, tehát minden mást leszinkronizál.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#132231) MikeWazowski válasza Viktor0610 (#132230) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Világos, most minden ok, csak egy dolog zavar... Szinte 2 percenként fönt jön az értesítés a gmail-től, de nem levél jön, hanem írja, hogy a gmail szinkronizál és a piros csík fut... ezt mindig fogja csinálni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132232) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#132231) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na meg most nézem... nincs ikonszámlálója se? Az ikon jobb felső sarkába az új levelek számát sem jelzi?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132233) Elims válasza Somatom (#132207) üzenetére


Elims
veterán

Ha azon múlna root-olnám.
Ha root-olva lenne létezne rá megoldás?

(#132234) kaciokos válasza MikeWazowski (#132232) üzenetére


kaciokos
őstag

Tudtommal ez nem az alkalmazástól, hanem a launcher-től függ. Nálam a Nova launcher+TeslaUnread mutatja a GMail app ikon sarkában az olvasatlan levelek számát.

(#132235) xSide válasza kiraly.andra (#132209) üzenetére


xSide
őstag

Használtam azt is, de 2014-es az utolsó frissítési ideje.

(#132236) Indiant válasza Baku (#132227) üzenetére


Indiant
addikt

A G2 infrája tanítható is. :C

(#132237) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Azt se tudom hogy keressem, ezert irok:
Olyan programot keresnék amivel bemeretezhetem amit lefenykepezek. Tehat nem firkalni rá, hanem egyenesek, iras a vonalra. Nem komoly progi kell, csak nem tudok az ujjammal egyenest huzni, és egy firka a végeredmény.

(#132238) azka79 válasza lanszelot (#132237) üzenetére


azka79
aktív tag

igyál kevesebbet :)

(#132239) ElektrikusDE válasza hatpersze (#132221) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Igy van!

Ingyenesbe pedig @Voice Aloud Reader

[link]

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#132240) Somatom válasza Elims (#132233) üzenetére


Somatom
veterán

Igen. Csináltam már ilyet, csak három alkalmazást kellett összehangolnom hozzá. A Macrodroidnak van önálló widgete, ami floating -ban is meg tud jelenni. Kérdezz rá a topikjában, hogy megoldható-e, amit szeretnél! Ha nem, akkor leírom, hogy én hogyan csináltam.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132241) mcsm88 válasza Baku (#132227) üzenetére


mcsm88
senior tag

Kamera van minden telefonban, az meg látja az infrát, úgy nem tudják megoldani? Vagy az a látja, csak látszólagos?

(#132242) dokee78 válasza bigdady (#132220) üzenetére


dokee78
félisten

Milyen gyári,mert az enyém biztos nem tudja.

Fall-N Megnézem. Köszi.

(#132243) crok válasza mcsm88 (#132241) üzenetére


crok
Topikgazda

Annak a mintavételezése egyszerűen nem elég, a pontossága meg még annyira se megbízható. Az a "módszer" kb. annyira elég, hogy meg tudd mondani hogy a távirányítóban levő elem meg tudja-e hajtani a - tudottan / ismerten hibamentes - távirányítót.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132244) mcsm88 válasza crok (#132243) üzenetére


mcsm88
senior tag

Sejtettem, erre értettem a látszólagost.

(#132245) lanszelot válasza azka79 (#132238) üzenetére


lanszelot
addikt

Én kérek elnezest, hogy mozgaskorlatozott vagyok, és ujjal nem tudok egyenest huzni.
Én butus, gondoltam egy progi ami nem csak vonalat, hanem egyenest, karikat, negyzetet...stb rajzol ket vegpont között, megoldana a gondom.

(#132246) Somatom válasza lanszelot (#132245) üzenetére


Somatom
veterán

Remélem, hogy jól értem, amit szeretnél! Az összefoglalóban levő Photo Editornak van rajzolás opciója és azon belül alakzat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132247) xcds


xcds
őstag

Sziasztok!
Vmiért a simple appnál azt írja a play, hogy már nem kompatibilis az eszközömmel. 4.4.4 már nem jó ezek szerint? :F

(#132248) DrBubo77 válasza xcds (#132247) üzenetére


DrBubo77
addikt

A követelményeknél írja, hogy Android 5.0 és újabb.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#132249) gahor72


gahor72
aktív tag

Sziasztok!

A gyermekem telójához regisztráltam google fiókot,de mivel 10éves szülői felügyelettel csináltam meg.

Így is akartam,de a google nem ad hozzáférést a youtube-hoz.

A kérdés a következő:létezik vmi app,esetleg másik böngésző amivel tudná nézni a youtube-ot?

Másik google fiók,kamu életkor stb. nem opció.

köszi

(#132250) bigdady válasza gahor72 (#132249) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bármilyen youtube koppintás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.