Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133101) MADcat válasza Mcrazy (#133100) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Sosem néztem. De tényleg. :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#133102) szimi57 válasza csajszi29 (#133093) üzenetére


szimi57
őstag

Csinálj mentést az appról. Keresd meg hová rakta, tedd oda ahova akarod, telepítsd! Ígysem?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133103) #81733120


#81733120
törölt tag

YouTube GO alatt hogy lehet videót letölteni?

(#133105) DS39 válasza eclipse19 (#133094) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi megnézem.

(#133106) bigdady


bigdady
nagyúr

Használja valaki a telegram-ot android 9 pie-on? Másnál is eltűnt a rezgés? Csak a telegram... Látok sok ilyen netes bejegyzést pie kapcsán. Másnál megy?
Pár napig ment majd eltűnt pedig ugyanúgy mindenhol be van állítva a rezgés. Sajnos nincs külön rezgés minta beállítás lehetőség pie alatt mint oreo-n ez lehet a gond...

[ Szerkesztve ]

(#133107) kiraly.andra válasza klimokrisz (#133082) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Ha új az eszköz, akkor egy darabig nem teljes a lista. Nekem most volt ugyanez, én sem értettem a dolgot, csak lusta voltam utánajárni (meg persze nem volt fontos). Pár nappal később már minden stimmelt a webes felületen.

:a:

(#133114) laszlohu


laszlohu
addikt

adott egy huawei okostelefon
emui 3.1 lite rendszerrel
jelenleg simple módban van
( nyugdíjas mód )
parancsikonom elég sok van, 32 körül, és általában oldalanként 8 új parancsikon szúrható be, csak nem bírok rájönni, hogy hogyan lehet hozzáadni a 8 üres(új) parancsikont,
vagyis 1 új oldalt
köszönet
ui : a telefonom topikja kihalt

(#133115) fdisk


fdisk
őstag

Valakinek sikerült már törölni a SwiftKey személyes szótárát?
Mert én hiába nyomok rá hogy törlés, ugyan úgy, ugyan azokat a szóösszefüggéseket ajánlja fel.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#133116) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Itt is érdeklődnék, hogy valaki használja-e a Youtube Vanced alkalmazást Chromecast-tel?! Ma újra kellett állítanom a CC2-t és azóta nem tudom a YTV-ről kiküldeni a videókat. Alap Youtube megy és minden más erre alkalmas alkalmazás is. Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#133117) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Telegram x-et használ valaki? Miért írja ki az értesítés a küldő nevet secret chat esetén? Sima telegram csak normál állapotban írja ki. Vagy ki lehet kapcsolni?

(#133118) szimi57 válasza laszlohu (#133114) üzenetére


szimi57
őstag

Launcher csere esetleg működik az EMUI-nál?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133119) laszlohu válasza szimi57 (#133118) üzenetére


laszlohu
addikt

Bocs , de ennyire drasztikusra nem gondolnék, egyébként milyen ingyenes launchert javasolsz?

Egyébként launcher csere alatt mit értesz, esetleg frissíteni lehet az EMUI verziószámát?

[ Szerkesztve ]

(#133120) ctibor válasza laszlohu (#133114) üzenetére


ctibor
senior tag

Ha az én EMUI 4.0.3 rendszerű Huawei telómat egyszerű módba teszem, és hosszan nyomom a kezdőképernyő második oldalán valamelyik ikont, akkor ilyen képet kapok:

Alul látható, hogy az eredetileg két oldalas kezdőképernyő már három oldalasra váltott. Lapozol egyet jobbra és ott lesz a nyolc új ikon-hely. Voilá! :K

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#133121) szimi57 válasza laszlohu (#133119) üzenetére


szimi57
őstag

A Nova (Prime) Launcherre gondoltam, jobban testre szabható, mint bármelyik gyári launcher. Nem ismerem az EMUI-t. A rendszerhez nem nyúl hozzá. A felület ill. néhány müködési mód jobban testre szabható. Pl. ikonméret + 50%, gesztusvezérlések. Egy próbát megérhet. A Xiaomi-nál müködik.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133122) FNZ


FNZ
őstag

sziasztok!

melyik programmal lehet lementeni alkalmazások / játékok adatait és beállításait, hogy újratelepítés után vissza lehessen állítani?
pl van egy játék, amit nem kezdenék elölről, hanem a kb. 2200 pályától folytathatnám tovább újratelepítés után.
a telefonom nem root-olt.

[ Szerkesztve ]

(#133123) Somatom válasza FNZ (#133122) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor előbb rootold, aztán Titanium Backup!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133124) pc360 válasza laszlohu (#133119) üzenetére


pc360
addikt

A felület gyakorlatilag ugyanúgy egy app, de igaz ez a tárcsázóra és az SMS-kezelő részre is. Bármelyiket lecserélheted mindenfée probléma nélkül, vagy ha nem jött be, akkor egyszerűen uninstallálod, ezzel visszatérve az eredetihez. A gyári felületeknél minden esetben jobb, gyorsabb és beállíthatóbb az említett Nova, vagy az Apex. Gyakorlatilag az az első, ami felkerül egy új telóra. A tárcsázó és SMS párosra én pl. a Google féle megoldásokat használom. Ezeket is a legtöbb telefonra telepíteni lehet, a stock rendszereken pedig eleve az.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#133125) Tökimanó válasza szimi57 (#133118) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ajánlom ezt.Novát használtam és arról tértem át erre. Jobban tetszik . Persze ha nincs kifogásod a csempés dolgok ellen.
[link]

Az alap is jó de a pro verzió sem drága. 690 ft (legalábbis amikor én megvettem akkor annyi volt)

Teljes mértékben saját ízlésre állítható . Bármennyi oldalt készíthetsz ,és lehet függőlegesen is görgetni. A csempe méretek állíthatók és akár mindegyiket más színűre állíthatod. Xiaomi Redmi 5 pluson használom. De ha ez mégsem jön be, akkor azt mondom én is hogy a Nova tökéletes megoldás.

(#133126) DonMarco válasza tylerddd (#133116) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Én használnám,de amig nem javítják a chromecast támogatást,addig nálam kuka..

[ Szerkesztve ]

(#133127) tylerddd válasza DonMarco (#133126) üzenetére


tylerddd
veterán

Találtam külföldi fórumokat, ahol szintén erről a hibáról írnak. Én mivel ma állítottam be újra a CC2-t és próbáltam, most tűnt fel, hogy nem működik. Nem tudom megmondani, hogy mikor használtam küldésre legutóbb (néhány napja lehetett), de akkor úgy emlékszem ment. Ezért hoztam az újraállítással összefüggésbe, de akkor valszeg nem is ez a gond.

Egyébként érdekes, hogy ha az alap Youtube-bal csatlakozol a CC-re, utána már megy az átküldés a Vanced-ből.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#133128) DonMarco válasza tylerddd (#133127) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Már vagy 1-2 hónapja nem műkxik a vanced,nem is értem miért nem javítják.. (de valószinűsítem hogy a google a hunyó ! ?)

(#133129) kiraly.andra válasza fdisk (#133115) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Teljes szótárat még nem töröltem, csak a véletlenül hibásan bevitt szavakat, de ez (nálam) jól működik.

:a:

(#133130) kiraly.andra válasza FNZ (#133122) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Ha nincs root, akkor a Helium jöhet szóba, én ezzel szoktam költözésnél beállításokat és játék állásokat átvinni. Tudni kell, hogy amennyiben az adott alkalmazás fejlesztője letiltotta az ilyen jellegű mentést, akkor a Helium nem tud mit csinálni, de legalább kiírja, hogy ez a helyzet ("backup is disabled by developer" vagy vmi ilyesmi).

:a:

(#133131) laszlohu válasza ctibor (#133120) üzenetére


laszlohu
addikt

nekem ott már 4 oldal tele van( 4 pötty ), és egy ötödiket szeretnék, de sehogy nem jön össze

(#133132) Bozek


Bozek
nagyúr

link

Nekem nem jött össze, de többen írták, hogy nekik megy.

(#133133) HREH válasza Bozek (#133132) üzenetére


HREH
senior tag

Tesómnak se ment, én elküldtem neki a hold emojit, utána FC után már előjött.
Nekem egyből ment.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#133134) DS39 válasza Bozek (#133132) üzenetére


DS39
nagyúr

messenger lite-tal megy?

(#133135) szimi57 válasza Tökimanó (#133125) üzenetére


szimi57
őstag

Nem ellenzem a csempés megoldást, volt Windowsos telóm. Ujabban szinte minden fekete háttérel fut nálam, áttémáztam. Nem tudom igy hogy nézne ki. A kezdő oldal nálam elég minimalista. Igy fest a Nova:

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133136) D1L1ZS válasza szimi57 (#133135) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Nem rossz! De én felraknék valami jó kis ikon pakkot! Pl ehhez whicons a GP-ről.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#133137) Somatom válasza szimi57 (#133135) üzenetére


Somatom
veterán

Hasonló stílusú a homescreenem.
Ezt az ikonpakkot használom Nova alatt. De, az ikonok csak a mappákra vonatkoznak, rábökve, a felugróban már az alkalmazások eredeti ikonjai láthatóak.
Őszintén szólva nem is értem, hogy miért kell sok oldal. Nekem összesen kettő van, de csak egyet használok. A második csak tesztelésre van. A Play szerint 127 alkalmazás van telepítve és mindet elérem az alsó tálcasorról.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133138) Nkboy válasza Somatom (#133137) üzenetére


Nkboy
senior tag

127,az nem kevés. Használod is mindet? :)

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#133139) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Van-e köztetek, aki ismeri a SOTI Mobicontrol programot, rendszergazdaként kezeli?

(#133140) Somatom válasza Nkboy (#133138) üzenetére


Somatom
veterán

Gyors leltár alapján 86 -ot használok, a többi meg a "muszáj" (pl. by Google) és a "jóleszmajdvalamire" kategória.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133141) Bozek válasza HREH (#133133) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én elküldtem egy Messenger csoportba, aztán egy ismerősnek is, de nem történt semmi. Pedig még kényszerített leállítást is csináltam a Messenger-nél. Na mindegy, majd idővel meglesz ez is. Lehet, hogy nem a legfrissebb Messenger van, bár tegnapelőtt frissült.

(#133142) szimi57 válasza D1L1ZS (#133136) üzenetére


szimi57
őstag

Elvagyok a 6.0-ás ikonokkal Csak ez az egy oldalam van, a többi az alkalmazástárban.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133143) Bferibörs válasza Bozek (#133141) üzenetére


Bferibörs
addikt

A lényeg:
"A Facebook is hullámokban teszi elérhetővé az új funkciókat a felhasználóknak, így akik most még nem tudják aktiválni, azoknak azért kell várni erre, mert még a felhasználói fiókjukhoz nem aktiválta a Facebook a funkciót, a jövőben azonban ez is megtörténhet, ezt követően már ők is használhatják."

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#133144) Bozek válasza Bferibörs (#133143) üzenetére


Bozek
nagyúr

Most épp nem erről beszélünk. Amennyiben a Facebook aktiválja, nincs szükség a hold emojira hozzá. Akkor csak egyszerűen megjelenik a menüben.

(#133145) zsoltzsolt válasza Bozek (#133141) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nálam működik, 8.0-n.

(#133146) Bozek válasza zsoltzsolt (#133145) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem se megy, nálam 9.0 van. De szerencsére van root, úgyhogy a Messenger bétával megoldottam.

(#133147) Project: A


Project: A
tag

Sziasztok!

Egy megbízható jegyzettömb alkalmazást keresek.
A Huawei telefonokon a jegyzetek módosításánál a módosítások automatikusan mentésre kerülnek...
Ezt nem szeretném. Olyan alkalmazást keresnék, amely a jegyzet módosításánál rákérdez,- hogy mentem-e a módosításokat.
Szempont még, hogy ne legyen adathalász az alkalmazás.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#133148) kiraly.andra válasza Somatom (#133049) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Az nagyon régen volt, amikor fizetni kellett a platformok közötti szinkronért. Másfél évvel ezelőtt volt egy olyan változás, hogy pár dolgot kivettek az ingyenes verzióból, de a multiplatformos hozzáférés megmaradt. Én valamikor régen amiatt fizettem elő, hogy számítógépen és mobilon ugyanazt lássam, aztán amikor ezt később megadták az ingyenélőknek is, akkor megremegett a kezem, hogy lemondom az előfizetést, de végül maradtam az "Emergency access" és a "Lastpass for applications" miatt. Hogy jelenleg mit kapsz a pénzedért, az itt olvasható el.

:a:

(#133149) kiraly.andra válasza Somatom (#133137) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

A tiéd túl csicsás, még van hova fejlődnöd, bocs ;-)

:a:

(#133150) Somatom válasza kiraly.andra (#133149) üzenetére


Somatom
veterán

De, ez "kamu". Vagy hozzányúltál a system.ui -hoz, amihez minimum root kell, vagy a launcher -ben eltűntetted a rendszer noti és navibar -ját, ami viszont csak ideiglenes állapot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.