Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127001) venember83 válasza BenHans (#126998) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak védi a mundér becsületét, mi mást mondhatna. Természetesen én is csak poénból linkeltem, gondoltam, megosztom veled, Juve-blogon úgyse nagyon szoktál járni, gondolom.

(#127002) Enzolord válasza Richard! (#126999) üzenetére


Enzolord
addikt

Hacsak akkor meg nem lesznek zavargások

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#127003) Peterhappy válasza Ringman (#126993) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tegnap epp ugyanezt bizonygattam a Kollegaknak, csak nalam Xavi volt a "szenvedo fel".

(#127004) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#127003) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

érdekesen írod a Ribéryt. :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#127005) omfgk válasza ZavaBalazs (#127004) üzenetére


omfgk
addikt

Ribery nem volt aranylabda kompatibilis a balta arcával és a balhéjával akkoriban. Bundásban nagyon jó volt. BL-ben viszont nem emelkedett ki a csapatból.

(#127006) ZavaBalazs válasza omfgk (#127005) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

aztán valahogy mégis ő vezette a szavazást, mielőtt azt a sikeres portugál pótselejtező után újranyitották. ¯\_(ツ)_/¯

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#127007) omfgk válasza ZavaBalazs (#127006) üzenetére


omfgk
addikt

Tökmindegy mert Messi is előtte volt a végén.

(#127008) ZavaBalazs válasza omfgk (#127007) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

:F ha nem nyitják újra, marad az élen.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#127009) omfgk válasza ZavaBalazs (#127008) üzenetére


omfgk
addikt

Ezt most nem értettem. Mi az ,hogy az élen marad? Nem lehetett tudni ,hogy ki az első.

Oké. CR több szavazatot kapott a dátum eltolása miatt, viszont Messi lett mögötte a második. Tehát nem hinném ,hogy a dátum tologatása miatt kapott ki Ribery. Messi és CR inkább egymástól vettek el szavazatokat.

[ Szerkesztve ]

(#127010) ZavaBalazs válasza omfgk (#127009) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

most nem bányászom elő, mert nem tudom már, hogy hol olvastam, de kb nyílt titok, hogy az eredeti szavazást Ribéry nyerte, aztán CR sikeres pótselejtezője után átszavaztak rá.

This was the closest Ballon d'Or call in history, while it was also marked by discrepancies, with FIFA curiously choosing to extend the deadline for voting and asking voters that they could change their previous ballot after ''taking into account recent performances." :U

Messi mögött lett végül harmadik, és? egyszerű példa arra, hogy ez miért nem jelent semmit: tegyük fel Ribéry kapott 5, Messi 4, CR 3 szavazatot, aztán a pótselejtező miatt 2 Ribéry-szavazó átpártolt CR mellé.

valamint: kép, azért annyira nem vagyok genyó a topic népével, hogy beágyazzam :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#127011) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát ez az espozito se lesz az új R9....

(#127012) omfgk válasza ZavaBalazs (#127010) üzenetére


omfgk
addikt

with FIFA curiously choosing to extend the deadline for voting

Nem volt abban semmi furcsaság. A Blatter féle kifigurázás nem tetszett CR-nek. Aztán ment az üzengetés. A svéd meccs kapta persze a reflektorfényt, de volt a ligában is egymás után 4 meccsen talán 8-9 gólja a hónap végén.

A Blatteres üzengetés persze odáig fajult ,hogy belengette CR ,hogy el se megy a gálára.

Egy szó mint száz : Ribery a balta arcával nem lett volna jó az újságok címlapjára. És az se ártott volna ha tudja ,hogy egy bizonyos valaki 16 vagy 18 éves.

[ Szerkesztve ]

(#127013) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Anthony Lopest milyet bakizott te jo eg.
Hazahivta a honvagy, vagy nem tudom, de az a golpassz elso osztalyura sikerult :W :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#127014) Ringman válasza Tibiajax (#127011) üzenetére


Ringman
nagyúr

te milyen meccset nézel?
első (!) felnőtt tétmeccse és kiharcolt egy tizit.
teljesen ok amit nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#127015) Tibiajax válasza Ringman (#127014) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lassú...

(#127016) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jujj, Ikone mit csináltál..

(#127017) venember83


venember83
nagyúr

Nyert Conte? Hurrá. Csak nehogy EL-hely legyen a vége. ;]
Mindenféle gonoszkodás nélkül: a lényeg, hogy tovább harcolnak a BL-ben. Amúgy sem árt, ha jól szerepelnek az olaszok, és szerencsére a Napolinak is sikerült három pontot szereznie.

(#127018) mephi666


mephi666
nagyúr

kár, hogy nem adta tegnap egyik csatorna sem az 1-4-et... barca meccse elejébe belenéztem, messi azonnal berámolt egyet, ránéztem a pool appra, ott meg 0-1 alox góljával, amit a 2. percben lőtt :Y

ez a videó meg: joe gomez :R firmino :C taa headshotja, van dijk beugrója... végül meg shaq... jól elszórakoztak

pár napja láttam épp egy képet: van dijk azért a 193centis magasságával kiemelkedik a mezőnyből, ilyen az, ha mellé áll egy 230 körüli nba játékos :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127019) alázógyík válasza mephi666 (#127018) üzenetére


alázógyík
őstag

Salah gólja?!? :Y

(#127020) mephi666 válasza alázógyík (#127019) üzenetére


mephi666
nagyúr

most néztem összefoglalót, egyik gól sem volt csúnya :) alox 2. gólja is gyönyörű volt, ahogy külsővel a felső léc alá pakolta... mané is pillanatok alatt ott volt a 3. gólnál, bepöccintette és ügyelt rá, hogy véletlenül se érjen hozzá vagy okozzon sérülést az elfekvő kapusnak... salah is úgy néz ki meggyógyult :) ...kellett volna a jelenléte hétvégén a mu ellen is... ez a firmino-mané-salah támadótrió nagyon egyben van :K talán firmino-t érzem közülük a legkevésbé gólerősnek, viszont előkészítésben mindig óriási a szerepe

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127021) Tibiajax válasza alázógyík (#127019) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ikone-é jobb volt

(#127022) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

most néztem meg a psg-gólokat is, utolsó gólnál di maria gólpassza...na menj a már a pcsába.. ballal (jó tudom ballábas, de akkor is), külsővel, odatálalta a védő mögé éppen a futó csatár elé
őrület
de messinek is volt tegnap egy ilyenje, az első félidőben közvetlenül ter stegen lábbal való óriási védése után. az is valami kegyetlen volt. de jong végül nem tudott belőle kapura törni meg lefujta a hülye bíró, de ott is aranytálca-tálalás volt

(#127023) DeathAdder válasza mephi666 (#127020) üzenetére


DeathAdder
veterán

Firmino a legnélkülözhetetlenebb ember a csapatban, kategóriákkal szarabbak vagyunk nélküle.

Az előző szezon kezdete óta a hat angol "nagycsapat" közül ő alakította ki a legtöbb helyzetet, hajtotta végre a legtöbb szerelést, szedte fel a legtöbb szabad labdát, ért legtöbbször labdába, passzolt a legtöbbször pontosan, ért legtöbbször labdába a saját térfelén.

Meccsenként 1,3 kialakított helyzettel vezeti a rangsort a támadóink között, és a várható gólpasszok kategóriában is második (0,34/meccs) a pontrúgásokat rendszeresen elvégző TAA (0,41/meccs) mögött.

Messze magasan ő legfontosabb játékos. Nélküle a csapatjáték egészének minősége romlik, mert a labda elleni mozgásai legalább annyira nélkülözhetetlenek Klopp filozófiájának megvalósításához, mint a visszalépései, vagy a helyzetkialakításai

Ezt mondta róla 2016-ban: „Ő az összekötőnk, a befejezőnk, a legnagyobb harcosunk és az első számú védőnk is”, valamint hogy a center kulcsfontosságú a labda nélküli védekezésben, neki kell vezetnie a letámadást, a térfél felosztását, és ezt nála senki sem tudja jobban.

Amúgy szembetűnő h Henderson mennyire szar idén, xG bulidupban idén már 8-asként a mezőny legszarabbja, még a cserekapus Adriannak(!!!!) (1,8, hendersoné meg 0,6 :DDD ) is jobb, meg a szezonban 7 percet játszó Keitának is jobb, borzalmasan szar formában van. Fabinhonak meg a legmagasabb a csapatban 6osként hátravont szerepben, egészen hihetetlen a pali. Tavaly 2-3 hónapig még a padra sem került fel, aztán amikor bekerült hibát hibára halmozott, de tavasz óta úgy beletanult, hogy a világ egyik legjobb VKP-ja jelenleg.

(#127024) venember83


venember83
nagyúr

(#127025) Ringman válasza venember83 (#127024) üzenetére


Ringman
nagyúr

tibi új háttérképe?

(#127026) Tibiajax válasza Ringman (#127025) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#127027) BenHans válasza venember83 (#127001) üzenetére


BenHans
addikt

Ezt a cikket pont nem láttam még, így jó, hogy linkelted.
Amúgy szoktam járni mindenfelé, juve blog, il biscione, angol és olasz oldalak, a fociban az ellenfélnek is mindig jut egy térfél...
Úgy vagyok vele, hogy attól nem leszek kevesebb, sem kevésbé romanista, hogy néha körülnézek más portáján is, csak szélesítem a látóköröm. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#127028) Tibiajax válasza BenHans (#127027) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én is szélesítettem a látókörömet, és néztem egy kis juventus-meccset a minap.. egészen pontosan a moszkva elleni bl-meccset. vezetettek az oroszok, na mondom, ezt nézem akkor. meddig bírják ki vajon az egyenlítésig, meg végül a +1 bekapott gólig
aztán viszonylag sok percbe telt, mire végül a kölyökképű argentin gyilkos aztán megrázta magát, volt időm elemezni akaratlanul is a torinóiak játékát
hát igen.. annyira mást játszanak, mint pl. az ööö...inter
az az én nagy bajom, hogy általánosságban látom a pályát, látom a játékot, de a milánóiakkal elfogult vagyok. nem vagyok képes úgymond kivülállóként, semlegesen vagy ugye ellenfélként, objektíven látni Candreváékat. sajnos az elfogultságom miatt csak azt látom, mennyire rosszul játszanak és milyen hibákat követnek el épp Skrnjarék, aztán szitkozódom. a juvét már simán tudom ugye korrektebbül - mondjuk úgy, színhelyesen nézni-, és sajnos ez eléggé elborzasztó volt most is, a bl-meccsen. rossz látni, mennyire rettenetesen erősek, de a legjobb szó talán rájuk, a stabilitás. sokkal stabilabb csapat, mint bárki más a seriea-ban, de az átlag top-klubboknál is
ezt utálom a legjobban bennük. addig mennek, míg ugyis valamelyik betalál egy gólt. és ha ez megtörtént, 150% hogy meg is fordítják a meccset
ez pl az internél nincs meg. mármint az érzetem sem. a juventusnál -főleg hazai pályán- nem véletlen, hogy a vereség ritkább a fehér hollónál

[ Szerkesztve ]

(#127029) Viszlát válasza BenHans (#127027) üzenetére


Viszlát
addikt

Épp azon törtem a fejem a napokban, hogy ki lehet Roma szurkoló itt a topikban. Ha esetleg még nem láttad: Il Campione, hátha érdekel. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#127030) BenHans válasza Tibiajax (#127028) üzenetére


BenHans
addikt

Na igen, sajnos.
A 80. perceben 0-0, akkor az fix, hogy a Juventus nem fog kapkodni. Egyszerűen elhiszik, hogy úgyis jön az az egy amivel megnyerik, és így is lesz, mert olyan szintű magabiztosság, koncentráció, mentális stabilitás jellemző rájuk, hogy amikor valaki kihagy abba a résbe ők azonnal higgadtan beszúrnak.
A Roma és az Inter játékoskeretének a nagyobb része olyan mellettük -persze túlzással-, mint amikor ifista néz az aláírást osztó bajnokra.
Ez a győzelem magabiztossága, ott ők mind bajnokok lettek és elhiszik, egyszerűen nem létezik náluk más opció.

Viszlát: Oh, nagyon köszönöm. Csendes, 99%-ban read only követője vagyok a filmes topiknak, és potn láttam a hosszú írásod amiben benne van. Tervben van, csak egyelőre nem találtam sehol. Esetleg abban tudnál segíteni, hogy hol tudom megnézni?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#127031) mephi666 válasza DeathAdder (#127023) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, nélkülözhetetlen, viszont a góllövő cipőjét gyakran otthon felejti :D

hendersonról egyezik a véleményünk, kicsit úgy vagyok vele, mint lallana-val: 100-ból 1-szer az ő meccsük van :D bele sem merek gondolni, mi lenne, ha henderson helyett ott lenne egy 10 évvel ezelőtti gerrard... elől meg "tartaléknak" egy 20 évvel ezelőtti owen :B ...a 98-as argentínok elleni meccsen figyeltem fel rá és onnantól kezdtem el követni a poolt (először mondjuk fifa-ban :D ...igaz a gólok nagyját fowler-el lőttem) ...és 2004ben utáltam meg a madridot, ahogy elvitték és elrontották :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127032) villamos


villamos
őstag

Lássuk, hogy vitézkedik az FTC a CSKA ellen...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#127033) Redneck


Redneck
veterán

Egyelőre hátul elég szerencsések vagyunk, elől meg szerencsétlenek. Tökmag elesik a saját lábában, és a kaput sem találja el. Nem egy súlycsoport a két csapat, nagyon nem kell félniük a hazaiaknak. :(((

Hajrá Fradi! Remélem jövőre nem Rebrov lesz és az ukrán "sztárgárda".

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#127034) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Dobnátok egy stream linket a Fradi meccsre?

(#127035) Redneck


Redneck
veterán

Remélem a sok kihagyott helyzetüket megbosszuljuk, ahogy az törvényszerű. Mert párat már kihagytak. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#127036) villamos


villamos
őstag

Az első félidőt sikerült gól nélkül lehozni legalább...
Nem jó, de nem is tragikus... ;]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#127037) IreN!CuS válasza Petrónius (#127034) üzenetére


IreN!CuS
őstag

[link] mediaklikk

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#127038) salesman válasza IreN!CuS (#127037) üzenetére


salesman
őstag

Ott kézilabda megy, a Sport 1 közvetíti, de linket nem tudok.

Türűűűdrááá!

(#127039) salesman válasza Petrónius (#127034) üzenetére


salesman
őstag

[link]
Nálam megy.

Türűűűdrááá!

(#127040) salesman


salesman
őstag

0:1!!!!!!!!!!!!!!!!!

Türűűűdrááá!

(#127041) villamos


villamos
őstag

GÓL!!!! Vezetünk! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#127042) Redneck


Redneck
veterán

Így van, ott a bosszú gól! Hajrá fiúk, tartsátok meg! Dibusz Dénestől mára nem akarok több bravúrt, nyerjük meg mezőnyben! :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#127043) Enzolord válasza Redneck (#127033) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos, hogy szerencsések vagyunk. Dibuszmeg védett már pár nagyot. De ami szerencsétlenkedés megy hatul, az borzasztó...

Mire leírom, ott a gól . Hajra Fradi!!!

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#127044) Noukoum


Noukoum
veterán

Szép eredmény lenne az biztos!

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#127045) Enzolord


Enzolord
addikt

Átkacsintva a United meccsre, hogy a füttybe lehet azt mondani OGS-nek, hogy támadó focit akár játszatni, mikor 1 azaz 1 tetves kaput eltaláló lövés volt, meg 3 melle. Csak a Statot nézek, de ez így is ki.aszott gyenge.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#127046) villamos


villamos
őstag

A mérkőzést az FTC 0:1 arányban nyerte meg Varga Roland góljával, Moszkvában a CSKA otthonában.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#127047) salesman válasza villamos (#127046) üzenetére


salesman
őstag

Ennyi..... :C :R :K ;)

Türűűűdrááá!

(#127048) Redneck


Redneck
veterán

Szép volt fiúk! Győzött a célfutball. Beigazolódott az íratlan szabály: a kihagyott lehetőségek megbosszulják magukat. Kellett hozzá Dibusz, sok szerencse, és két jó csere. Mert Isael és Varga Roli jobb szerintem megint jobb volt mint a Boli - Tocmac kombó. :C

Hátul rendet kéne rakni ettől függetlenül.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#127049) BenHans


BenHans
addikt

Smalling arcára pattant a labda és büntetőt kapott a 'gladbach.
Még ha vitatható lenne...
Rohadjon meg ez a skót féreg.
Biztos nyomnék neki egy állast könyökkel fordulásból a folyosón, "jaj nem vettelek észre".
Egy újabb rablás.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#127050) #16741888


#16741888
törölt tag

Mondjuk az kemeny hogy a ket legerosebb csapat ellen a Fradi lehozta idegenben 4 ponttal... es meg az Espanyol ellen is meg lehetett volna a 3 pont. :D ez azert durva....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.