Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139001) LyonnaisFan1 válasza Napfénysüti (#138999) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Még vagy 50 ilyen kéne tőle, köztük sok kulcsfontosságú meccsen, hogy a csillagászati árát visszahozza. :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139002) Napfénysüti válasza LyonnaisFan1 (#139001) üzenetére

Annyi is kevés lenne. :D

Més que un club!

(#139003) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#139001) üzenetére


mephi666
nagyúr

49 :) oké, hogy 10 emberrel a barca, de Messivel 2en felérnek 4 játékossal...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139004) ZavaBalazs válasza Richard! (#138983) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Vidal már az internél játszik, szóval most már az a világ legjobb csapata ;)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139005) perempe


perempe
addikt

kéne egy szabály, hogy 3 gólos különbség esetén nincs hosszabbítás.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#139006) Greentea


Greentea
senior tag

Kár a végéért, 3:1 szép eredmény lett volna.

2x2 néha 5

(#139007) Noukoum


Noukoum
veterán

Ha az eredményt nem nézzük, akkor a fradi játéka teljesen rendben volt.
Mert azt illik hozzátenni hogy nem álltak be teljes bunkerfociba ahogy a kiscsapatok szoktak, ennek megfelelően több gólhelyzetük is volt és gól is született.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#139008) vond


vond
MODERÁTOR

Közben Parizer-MU 1:2. :C

Egész jó meccs volt, három manchesteri góllal. :D Szervezetten, de sok hibával játszottunk. Azt hittem, a sok kihagyott helyzet megbosszulja magát, de végül sikerült nyerni. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#139009) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Nagyot mentünk, a gólra nagyon rászolgáltunk, a végéért kár, a 3-1 valóban szebb lett volna.
Az öt gólból négy ilyen-olyan okból, de peches volt, de azt mondom, inkább a Barca ellen, mint szerdán a Kijev ellen.
Kicsit úgy éreztem, ma minden befelé pattant, ami az elmúlt hetekben, hónapokban kifelé jött.
Egyedül a negyedik gólt sajnálom, az csúnya volt, ott átment amatőrbe a védelem. No mindegy, örömfoci volt, gólt szereztünk, szerintem nincs szégyenkezni valónk. És azt a pár percet, mikor konkrétan beszorítottuk a Barcát, szerintem soha nem feledem :)

Folyt. köv.

(#139010) LyonnaisFan1 válasza vond (#139008) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ezzel OGS állása egyelőre nincs veszélyben?
A ManU azért nem vett repülőrajtot a PL-ben, és néha-néha el is hangzik, hogy meddig lehet még ott.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139011) Napfénysüti válasza Noukoum (#139007) üzenetére

Megérdemli a Fradi a dícséretet, nyílt sisakkal küzdöttek. :K

Més que un club!

(#139012) perempe


perempe
addikt

Nekem leginkább az nem tetszett, ahogy Dembele elment a 4. gól előtt a szélen.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#139013) Peterhappy válasza Napfénysüti (#139011) üzenetére


Peterhappy
őstag

:R

Az biztos, hogy ebből a meccsből nagyon sokat tanulhatunk.
És így kicsit "lehiggadva" azt mondom, inkább az 1-5 de úgy, hogy mentünk, próbáltuk játszani a játékunkat, támadtunk és küzdöttünk, mint 0-1 bunkerfocival. Ez van, büszke vagyok, vállalom :D

(#139014) vond válasza LyonnaisFan1 (#139010) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A hétvégi Newcastle elleni győzelemmel, meg ezzel az idegenbeli bravúrral egyelőre biztos elhalkulnak a hangok, de őszintén, én sem tudom, hogy mennyi időt kéne még adni neki. Legszívesebben felpofoznám, amikor faarccal végigüli a vereségeket, meg a szar meccseket. Most azért bezavar ez a kurva járvány is, de nagyon nem akar összeállni ez a csapat. Meg az igazolások is nagyrészt érthetetlenek.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#139015) Peterhappy válasza perempe (#139012) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ott nem az volt a csúnya, ez benne van. Dembélé a La Ligában, de talán az egész BL mezőnyben az egyik leggyorsabb játékos, megetette Marcit, ez van. Ott a középső hármas volt gáz, ahogy szépen sorra elszálltak.

(#139016) perempe válasza Peterhappy (#139015) üzenetére


perempe
addikt

Nem követem a focit.

Off:
tök jó kérdéseket tettek fel a Barca játékosának.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#139017) villamos válasza Richard! (#138983) üzenetére


villamos
őstag

:DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#139018) Peterhappy válasza perempe (#139016) üzenetére


Peterhappy
őstag

Pardon. Egyébiránt igazad van, ezt kár is lenne tagadni.
Csak ha középen jól helyezkednek a védők, most nem "fájna" az az elfutás.

(#139019) atee_13 válasza DeathAdder (#138951) üzenetére


atee_13
őstag

+adalék mindehhez: Azt hiszem Rebrov a Bundásba a 3. legjobban fizetett edző lenne.

#139008vond

A sors visszaadta a vonalas tizirúgást ;] Pedig PL ben OGS emlékszem nagyon mutogatta az ujjaival, hogy csak egy picit volt előrébb ;]

[ Szerkesztve ]

(#139020) forceberg válasza atee_13 (#139019) üzenetére


forceberg
veterán

Az állítólagos szerződése szerint a csoportkör nagy bónusz.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139021) viharhozo válasza atee_13 (#139019) üzenetére


viharhozo
addikt

Azt hiszem Rebrov a Bundásba a 3. legjobban fizetett edző lenne.

Ez mondjuk biztos nem igaz. Allitolag 1 milliard forintot kap a BL-be jutasert, ami sztem ugyan irrealis, de meg ha igaz is, akkor se kerulne top 3-ba.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#139022) atee_13 válasza viharhozo (#139021) üzenetére


atee_13
őstag

1,5 millió euró

Valamelyik műsorban volt mikor a fradihoz igazolt. Holtvesenyben volt vele, de a 3. legjobb fizetési összeg volt. Most nem találom az akkori szezon fizetési listáját a 20/21 el már nem lenne 3.

(#139023) Noukoum válasza atee_13 (#139022) üzenetére


Noukoum
veterán

Most ezt így utólag, a semmi adat nélkül eléggé nesze semmi fogd meg jól. Azt látjuk most mennyi a fizetése a bundesliga edzőkhöz képest.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#139024) sh4d0w válasza Peterhappy (#139015) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen, ott nem értettem, Lovrencsics miért rongyolt vissza, ahelyett, hogy az egyetlen támadóra figyelt volna.

https://www.coreinfinity.tech

(#139025) perempe válasza Peterhappy (#139015) üzenetére


perempe
addikt

Újranéztem (1:17-től). Nem biztos, hogy az Egerbakta ifi 2-ből vki nem tudta volna megoldani. Borzasztó idegesítő, hogy kis területen több métert ráver, a beadásra se próbál meg becsúszni, nincs rá lehetősége.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#139026) #16741888 válasza atee_13 (#139022) üzenetére


#16741888
törölt tag

Mondjuk azt azért leszögezhetjük hogy minden egyes fillért megér a csávó, mert ezek a sikerek azért vastagon neki köszönhetőek... tehát cost &benefit oldalról azért bőven pozitivba jön ki a mérlege... Nem tudom hogy van e egyáltalán még 2 edző a világon akivel ez a csapat ilyen ellenfelek ellen Blbe jutott volna. Ez pedig bőven behozza a rá költött pénzt.

(#139027) atee_13 válasza #16741888 (#139026) üzenetére


atee_13
őstag

"minden egyes fillért megér a csávó" ez rendben is van így, csak azért meghökkentő, hogy 2 PL csapatnál is több megy fizetésekre amihez azért már némi elvárás társulhat. És nem ...mielőtt a fradisták nekemesnének ;] ... nem azt akarom mondani, hogy meg kellett volna verni a barcát vagy hogy kötelező volt BL be jutni csak feltűnik a nagy költségvetés.

[ Szerkesztve ]

(#139028) Viszlát válasza vond (#139014) üzenetére


Viszlát
addikt

A meccs utáni interjút akkor inkább meg se nézd vele. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#139029) sh4d0w válasza sh4d0w (#139000) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Érdekes: a Marca nevű sportlap is értetlenkedik Tokmac cseréjén.

https://www.coreinfinity.tech

(#139030) forceberg válasza perempe (#139025) üzenetére


forceberg
veterán

Na akkor tegyük tisztába a dolgokat.Te megnézed, annyi, hogy lefutotta...
Na pont ez az, ami közel csak nem annyiból állt, hogy lefutotta.
Aki meg látja is a játékot, az már észreveszi, hogy a védő a befele cselre is figyelt. Emiatt ki ist billent a védő az egyensúlyából, így lemaradt. Akár a klasszikussá váló Messi-Boateng esetnél volt ez, csak ott tisztább volt.

(#139029) sh4d0w : itt az lehet, hogy próbált játékot váltani, Boli mint erőcenter ment be a helyére. De az mindenképp fura, hogy a két leginkább 1v1-ezni képes embert hozta le.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139031) #16741888 válasza atee_13 (#139027) üzenetére


#16741888
törölt tag

Társulhat persze, de igazság szerint hozzák is ezt. Tavaly nyár óta a Fradi egy európai szintű gyenge középcsapat, azt nem lehet mondani hogy a nagyokon kívül bárki tuttira tudna menni ellene... az már egy szint azt gondolom hogy Európában jegyzik, az hogy tavaly az Európa ligában nem lett utolsó a csoportjában, az hogy idén elég jó nevű együtteseket küldött haza... szóval igen, van egy magasabb költségetés, de ennek megfelelő eredmények is jöttek.

Megnézzük hol végeznek idén a csoportban.

(#139032) vond válasza Viszlát (#139028) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, mert? Megint hozta a formáját? ;] Össze tudod foglalni egy bővített mondatban? :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#139033) Tibiajax válasza vond (#139008) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért én ezzel nem kérkednék lehet annyira, hogy nem a történelmi magyar klub szereplését nézted a világ legjobbjai ellen a világ legnagyobb stadionjában, hanem még ilyenkor is egy united meccset részesítettél simán előnyben senkiházi párizsi zsoldosok ellen..

szégyelld el magad

(#139034) mephi666 válasza forceberg (#139030) üzenetére


mephi666
nagyúr

+1: meccs végére frissen és üdén állt be... arról nem is beszélve, hogy az alapsebessége amúgy sem kicsi... rá és messi-re is minimum 2-2 ember kellett volna, mert kb bárkit képesek megforgatni... az meg vicc, hogy grízes még lehetőséget sem kapott... szebb lett volna a 3-1, de ez az 5 sem ad okot a szégyenre olyan csapat ellen, akinek a kispadja is nagyságrendekkel többet ér, mint az egész fradi keret... itthon jó lenne eredmény szempontjából szorosabb meccset hozni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139035) vond válasza Tibiajax (#139033) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem leszek népszerű, de - szombathelyiként - a vérembe van kódolva, hogy utálom a Fradit. Bocccccs. ;] :D Plusz a spanyol focit sem szeretem, főleg nem a két nagy klubot. Úgyhogy abszolút hidegen hagyott a tegnapi, csodálatos Barcelona-Ferencváros Bajnokok Ligája mérkőzés. :P

Néha azért átkapcsoltam, hogy ránézzek, mennyire ég az FTC, meg ott volt alákevert atmoszféra, a Parizer-MU meccsen meg nem. :)

De értékeljétek, hogy legalább nem szurkoltam a "magyar" csapat ellen. :D Azt mondom, még ha egy olyan régi, Simon Tibi féle Fradi lenne most az európai porondon, meg nem lenne ennyire kitömve államilag, akkor talán egy kicsit érdekelne is. Szép teljesítmény, hogy idáig jutottak (volt is miből), de ez a csapat nálam nem képviseli Magyarországot a 80-90%-nyi légióssal, meg az adónkból kapott súlyos (tíz)milliárdokkal.

Attól meg hányok, hogy ilyenkor hirtelen mindenki vérfradista (vagy éppen vidista) lesz, és szüntelenül többes szám első személyben beszélnek a meccsek előtt/alatt/után. :(((

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#139036) Viszlát válasza vond (#139032) üzenetére


Viszlát
addikt

Nyilván benne van az is, hogy mi a rákot mondhatna egy manager egy megnyert BL meccs után? De a lényeg az volt, hogy tudnak ezek a fiúk játszani meg élvezni a játékot (wtf), fantasztikus a csapatszellem ami megmutatkozik a játékukban is (még nagyobb wtf), de az abszolút csúcs az, amikor elmagyarázza, hogy minden dicséret a játékosokat illet, ő nem játszott szerepet ebben (mega wtf).

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#139037) vond válasza Viszlát (#139036) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Okkkké, akkor csak a szokásos WTF csomag ment most is. :DDD Köszi!

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#139038) Tibiajax válasza vond (#139035) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem kell vérfradistának lenni..isten ments. én se vagyok, nem is voltam fradista

hát csak nem tudom.. míg így is, hogy nem vagyunk fradisták (sőőőt....), hogy tele van légióssal, hogy államilag támogatott (bár ezt a részét nem tudhatjuk igazán pontosan), még így is -én- azt gondolom, az, hogy a nou campban Messiék ellen egy magyar klub szerepel BL-meccsen (nem lepénzezett gálameccsen), mindenképp előnyt élvezhet mindennel szemben egy magyar, foci-szerető embernek, egy BL-napon..

:)

(#139039) Ringman válasza Tibiajax (#139038) üzenetére


Ringman
nagyúr

államilag támogatott (bár ezt a részét nem tudhatjuk igazán pontosan),

fentebb linkeltem egy cikket

(#139040) villamos válasza vond (#139035) üzenetére


villamos
őstag

Azért van ennyi légiós az FTC keretében, mert éppen lehetne magyar fiúkat is venni, de amint megtudják valamely klubnál hogy az FTC érdeklődik, egyből duplájára nő a játékos ára. Külföldről viszont tudnak hozni olcsóbban, jobb játékosokat. Minek vegyenek akkor hazaiakat drágán?

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#139041) forceberg válasza villamos (#139040) üzenetére


forceberg
veterán

Ez így igaz. Csak magyarokból még többe kerülne egy ilyen erősségű keret összeállítása.
Aztán szerintem a leigazolás után a "beválási ráta" is alacsonyabb lenne.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139042) Tibiajax válasza Ringman (#139039) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


átgondolom....

(#139043) vond válasza Tibiajax (#139038) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nálad előnyt élvez, nálam nem. :) A tegnapi PSG-MU-t (még így is, hogy SAF után egy fos az egész United) csak a Haladás és a magyar válogatott írta volna felül, ha fociról van szó.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#139044) sh4d0w válasza forceberg (#139030) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az a baj, hogy szvsz Boli a közelében sincs képességekben Tokmacnak (már amennyire láttam a nemzetközi meccseken). Ha pályán marad, talán lett volna esély rá, hogy a hajrábeli 2 gól nem születik meg, mert a Barca védelem akkor már mínuszban volt és a gyorsaságától való félelem miatt esetleg nem húzódnak annyira fel. De ez csak teória.

https://www.coreinfinity.tech

(#139045) vond válasza villamos (#139040) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Érdekes elgondolás. Ismerve a magyar futball finoman szólva sem egészséges helyzetét, még akár el is tudom képzelni. De vannak erre számszerű tények is?

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#139046) pendre54 válasza sh4d0w (#139029) üzenetére


pendre54
addikt

Rebrov megválaszolta, hogy miért cserélte le: "Nem voltunk azonban eléggé előretolva védekezésben, ezért is változtattam, akkorra már Tokmac és Zubkov is nagyon elfáradt." [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#139047) sh4d0w válasza vond (#139045) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jónéhány éve talán Kovács Zoltán is panaszkodott erre egy interjúban; amint szóba került, hogy a Vidi érdeklődik, azonnal feljebb ugrott az ár.

Egyébként tegyük félre egy kicsit az árat és koncentráljunk kizárólag a minőségre: szvsz magyar játékosokból akkor sem lehetne olyan erősségű keretet összerakni, mint ami a Fradinak van, ha akarnánk.

https://www.coreinfinity.tech

(#139048) Peterhappy válasza sh4d0w (#139044) üzenetére


Peterhappy
őstag

Boli és Töki teljesen más típusú játékos. Nem jobb, vagy rosszabb, másabb. Boli fizikálisan erős, Töki pedig nagyon gyors. De teljesen elkészült az erejével, szétfutotta magát, elfáradt. Magyar szinten kiemelkedő futóteljesítményre képes (és nem feltétlen a megtett távra gondolok, hanem a "sprintben közlekedett" távolságra és sebességre), de ez nemzetközi szinten sajnos nem átlag feletti. Sok mementuma nem lett volna a 65. perctől kezdve Tökmagnak, ez sajnos borítékolható.

A mi leggyorsabb játékosaink a Barca átlagát hozták (és csak Piqué-vel szemben volt meg a sebességfölény). Míg a Barca leggyorsabbjai... elég csak a tizi előtti Messi megindulást megnézni, vagy Dembélé elfutásaira gondolni.

A két gól azért született, mert nem akartuk kibekkelni az eredményt. Szerintem lehozhattuk volna 3-1-gyel, de mentünk tovább. Óriási volt, ahogy Kharatin a tizenegyes után a labdáért rohant és futott vele vissza a kezdőkörbe. És nem a Mezőkövesd vagy az Iváncsa volt az ellenfél, hanem a Barcelona. Idegenben. Akkor és ott a Srácok úgy gondolták, lehet arra esély, hogy tovább csökkentsék a különbséget és ennek szellemében fociztak.

(#139049) Peterhappy válasza sh4d0w (#139047) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez így van, vannak nagyon kedves ismerőseim, akik valóban (Fradihoz) klubközeli forrásnak nevezhetők, hallottam egy-két hajmeresztő esetet az utóbbi években.

A jobb magyar játékosok már légiósként játszanak, a legjobb "mennyei" magyar játékosokból álló "ligaválogatott" pedig nem lenne pariban a mai Fradival, vagy Vidivel.

(#139050) Peterhappy válasza vond (#139035) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez így van rendjén. Kölcsönös a szimpátia :D

Bár hozzátenném, örülnék, ha visszajutnátok, inkább Ti legyetek elsőosztályúak, mint...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.