Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ha már drog,nézi valaki itt rajtam kívül a Tour de France-t?,ez a Froome gyerek se gyengén doppingolhat:D

[ Szerkesztve ]

(#22002) TommyGun válasza Napfénysüti (#21996) üzenetére


TommyGun
őstag

Én régóta azon a véleményen vagyok hogy engedélyezni kéne, mindenki azt csinál amit akar...azt szed amit akar, késsssz..
És ehhez azért tegyük hozzá hogy a dpooingolósok is rááldozzák az egész életüket a sportra.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#22003) Integra válasza Napfénysüti (#21996) üzenetére


Integra
titán

az a néző amelyik azt hiszi, hogy tisztán megy minden, meg is érdemli az álomvilágot.
legalizálni kell, mehet minden és kötelezővé tenném a hullazsák leadását is a nevezési lap mellé. aztán úgyis elkezdenek hullani mint a legyek, a hülyeség és a természetes szelekció majd megoldja.
ami most megy az egy hatalmas álszent képmutatás. armstrong csak egy balek a sok közül. én azt mondom, mindegyik doppingol, csak van aki már lebukott és aki még lefog. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22004) Ijk válasza Integra (#22003) üzenetére


Ijk
nagyúr

Dopping nélkül unalmas lenne a versenysport. Én legalábbis örülök hogy fociban sem úgy kódorognak a pályán mint az 50-es években.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22005) KisTücsök


KisTücsök
addikt

"Arsene Wenger, az Arsenal francia menedzsere kész ötmillió fonttal megemelni korábbi ajánlatát, és 35 milliót ajánlani a Liverpoolnak Luis Suárezért – írja a Guardian."

Ne már, hogy egy külföldi csapatnak sem kell?!
_____________

Tegnap néztem régi RM - Barca meccset... Basszus. Az foci volt. Akármennyire is szeretném, egyre jobban felejtem el, hogy miket toltak ezek anno.

(#22006) Enzolord válasza TommyGun (#22002) üzenetére


Enzolord
addikt

Lenne a gyártóknak is külön verseny..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22007) Napfénysüti válasza Integra (#22003) üzenetére

Na ez az hogy ha ùgyis mind doppingil akkor legalizálják már. Mert ennek ami most megy nincs sok értelme.

Més que un club!

(#22008) baluka26 válasza Ijk (#22004) üzenetére


baluka26
veterán

Fociban például a dopping szerepe szerintem kurva alacsony, mert inkább ügyességi, mint állóképességi.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22009) Integra válasza baluka26 (#22008) üzenetére


Integra
titán

szerintem minden sportágnak megvan a célirányosan kotyvasztott gumibogyószörpje. ami egy bringásnak jó, az nem biztos, hogy az atlétának jó, vagy a sportlövőnek, vagy egy focistának, vica-versa.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22010) venember83 válasza baluka26 (#22008) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát persze. Nem is lényeg, hogy azt a tíz fölötti kilométert milyen tempóban futja le mondjuk egy védekező középpályás, egy csatár vagy netán egy védő. :)

(#22011) Ijk válasza baluka26 (#22008) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ugyanolyan fontos, mivel ahogy fáradnak csökken a koncentráció. Dopping nélkül esélytelen lenne ilyen iramban lejátszani 90 percet. Ráadásul nagy meccsek kis hibákon mehetnek el ami sokszor a koncentráció hiánya okoz.
Szerinted a Bayern képes lett volna olyan fokú nyomást gyakorolni ellenünk az elődöntőben, vagy mi képesek lettünk volna a Milant eltaposni a visszavágón abban a tempóban dopping nélkül? Ugyan már.
Nézz megy egy 50-60 évvel ezelőtti meccset és hasonlítsd össze egy maival. Persze azóta sokkal magasabb szinten kell lenni fizikálisan (Puskásnak esélye nem lenne azzal a pocakkal), de dopping nélkül nem bírnának ennyit az egész biztos.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22012) baluka26


baluka26
veterán

Fociban sokkal fontosabb a tehetség, mint az edzések. Alapjában véve az embernek megvannak a fizikai korlátai, mindenki el tudja érni ezeket a határokat, de ezek a határok széles skálán mozognak.

Nem gondolom, hogy 90 perc interval mozgással el lehet érni a határaid. (keringés-légzés szinten)

Persze az izomzatot lehet mesterségesen erősíteni, de fociban nem érzem túl nagy szerepnek. Itt nem ezredmásodperceket kell nyerni.
Szerintem. Persze lehet, hogy nektek van igazatok.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22013) viharhozo válasza Ijk (#22011) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem szerencses, ha az ember sajat maganak mond ellent ket mondaton belul.

Most akkor az elodonton a doki otthonhagyta a gumibogyoszorpot, amivel ket hettel korabban sikerult "eltaposni a Milant", vagy mi? Vagy a Bayerne a szuperdopping, a Barcelonae vmi generikus szer, szegeny Milannak meg nem jut semmi, mert Berlusconi az osszes cuccot elpartizta?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#22014) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Egyre több helyről hallani, hogy a Honvéd 9-0 meccse nem volt tiszta. Remélem azért nem igaz, vagy ha igaz, akkor csak a Montenegróiak bundáztak, nem a Honvédosok. Nektek mi a véleményetek?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#22015) TommyGun válasza Ijk (#22011) üzenetére


TommyGun
őstag

Bocs de ez badarság, én úgy gondolom hogy a fociban is van valamilyen dopping, de jóval enyhébb mint PL a kerékpárosoknál, futóknál. A fociban nem hiszem hogy számít hogy fél másodpercel gyorsabban futsz mint nélküle. Aláírom, ahhoz hogy 10-12 kilómétereket fussanak ahhoz kell valami de azt is tegyük hozzá hogy manaspág a focistáknak olyan lábuk van mint Boltnak. De a fociban ügyesség kell, koordináció, ész, reflex, egyensúly érzék, labdaérzék ésatöbbi, ezeken lehet javítani de hogy Torghelléből a legkinifonlutabb szupermenképzős dopping se tudna NB1-re méltó játékost faragni arra az életemet is rátenném....
Ehhez tehetség kell, míg egy futósporthoz vagy bicajhoz ennyi mindenre biztos vagyok benne hogy nem kell...(nem lenézésből de a komolyabb csapatsportok és főleg amit lasztival játszanak szerintem ahhoz kell a legtöbb tehetség)

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#22016) Integra


Integra
titán

despicable2 pohár + gru: pipa :D
thx 2 hoffmann :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22017) Ps Vita válasza Integra (#22016) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ezt szerintem nem ebbe a topikba szántad :D

Amúgy egyre biztosabb,hogy Javi KH lesz :W
Hiányzik Jupp,nem akarok Thiagókat :O :U

[ Szerkesztve ]

(#22018) Integra válasza Ps Vita (#22017) üzenetére


Integra
titán

baszki... egymás felett van a két topic, néha benézem... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22019) TommyGun válasza Ps Vita (#22017) üzenetére


TommyGun
őstag

Nekem alapjában véve nem lenne problémám ezzel az igazolással, deeeee mégis akkor mi a f@sznak igazoltuk le Götzét? Már az ő igazolásával is telített lett a középpálya, most meg főleg, valakit ki fog szorítani ebből az amúgy is minden részén jó játékosokkal teli csapatban, egyiknél se tartom egyelőre jobb játékosnak Alcantarát hogy miatta padozzanak...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#22020) Integra


Integra
titán

alcantara megy a bayern-be, mai híreket olvasom, és már azt szajkózzák, hogy a bayern-ben nincsen olyan játékos mint thiago. de jót is tesznek az ilyen nyilatkozatok a csapatnak... :DDD
kezdem azt érezni, hogy nem a barcában lesz baj a sok dudással, hanem a bayern-ben.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22021) Ps Vita válasza TommyGun (#22019) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én ha Højbjerg és Thiago között kéne választanom,akkor is a dán jönne ki győztesként,nem ,hogy majd Kroos,Shaqiri,Gusti padozon miatta :U
Ja,és ,ha Müller nem lesz kezdő,akkor én meghalok
Plusz az összes fiatal(Can,Wieser,Højbjerg,Weihrauch) mehet kölcsönbe :W :C

(#22022) baluka26 válasza Ps Vita (#22021) üzenetére


baluka26
veterán

Csak azért írom, hogy majd Karácsony környékén vissza tudjam linkelni, ha bejön: ez a Bayern egy nagyságrenddel rosszabb lesz, mint a tavalyi.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22023) KisTücsök válasza baluka26 (#22022) üzenetére


KisTücsök
addikt

De ha nem jön be, akkor is vissza kell idézd. :P
______________________

"Az Independent szerint a Manchester United kész tízmillió fonttal többet ajánlani a Barcelonának Cesc Fabregasért mint ami az Arsenallal kötött egyezményben szerepel, azaz 40 millió eurót is fizetne a világ- és Európa-bajnok középpályásért."

[ Szerkesztve ]

(#22024) venember83 válasza baluka26 (#22022) üzenetére


venember83
nagyúr

Kérdés, mennyire türelmesek a tulajdonosok. Másrészt nem látom értelmét a rombolásnak, amit most Pep végez.

(#22025) baluka26 válasza KisTücsök (#22023) üzenetére


baluka26
veterán

Be szoktam ismerni, ha tévedek.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22026) Integra válasza baluka26 (#22022) üzenetére


Integra
titán

nekem is van egy ilyen érzésem.
amúgy meg ha bénák is, még így is lefognak radírozni minket szombaton a telekom kupában :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22027) Ps Vita válasza baluka26 (#22022) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én csak annyit tudok,hogy unszimpatikusabb :U

Amúgy meg,ez nem nagy jóslás,azt a szintet Jupp se tudná tartani :)

(#22028) Ijk válasza viharhozo (#22013) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az hogy kikap, akár nagy különbséggel egy csapat az nem jelenti hogy az nem doppingolt míg a másik igen.
Azt mondtam hogy ezeken a meccseken látott mentális és fizikális állóképességet nem lehet dopping nélkül hozni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22029) Tibiajax válasza baluka26 (#22025) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

persze..
hogy is volt a múltkori gírosz-ajánlás?
xdd

(#22030) viharhozo válasza TommyGun (#22019) üzenetére


viharhozo
addikt

Nyilvan ez is egy szempont, meg az is, h a gyerek nagyon tehetseges es most meg el lehetett hozni epeszu aron. Ribery 30 eves, lehet meg egy-ket jo szezonja, de aztan kell az utod, Robbennek (szinten majdnem 30) meg eddig is eleg szarul allt a szenaja.

Guardiolanak (es Sammernak) kell valahogy rendet tartani majd az oltozoben, es ez nem lesz feltetlen egyszeru dolog (Lahm nagy szarkevero es Schw pozicioja is eleg eros, a pletykak szerint gyakorlatilag o zavarta el Gomezt).

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#22031) baluka26 válasza Tibiajax (#22029) üzenetére


baluka26
veterán

Hogy micsoda?:D

Él még a bácsi? Most már bő egy hónapja nem jártam Móriczon...

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22032) Ps Vita válasza viharhozo (#22030) üzenetére


Ps Vita
őstag

Azért zavarta le,mert lefeküdt a feleségével :U

(#22033) viharhozo válasza Ps Vita (#22032) üzenetére


viharhozo
addikt

A konkret akciot nem reszleteztek, de allitolag ez (is) szerepet jatszott.

Nekem ez teljesen kimaradt: szombaton Hamburg-Bayern (egy- vagy ketszamjegyu golt lo most a vendegcsapat? ;) ) + 'Gladbach-Dortmund, a ket gyoztes pedig vasarnap jatszik egymassal, siman osszejohet egy extra Bayern-Dortmund. Sport1-en adjak az osszes meccset.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#22034) Tibiajax válasza baluka26 (#22031) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a bácsi még él, láttam szombaton a vásárcsarnokban, krumplit vett.
viszont szerintem már nem űzi az ipart, az utóbbi időben egy kis köpcös emberke hirdette már az igét, most meg már senki.
szerintem már annyian járnak a törökbe, h nincs szükség az élő marketingre

(#22035) baluka26 válasza Tibiajax (#22034) üzenetére


baluka26
veterán

Vagy rájöttek, hogy nyárszezonban negyedannyi emberke jár arrafelé, mert se ELTE, se BME, se középsulik :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22036) bandus válasza baluka26 (#22008) üzenetére


bandus
veterán

ezt pedig marha rosszul látod :) biztosan bírnák a legjobbak a meccsenkénti 8-10 km futásokat, évi 50 alkalommal, meg tudnának regenerálódni dopping nélkül ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22037) baluka26 válasza bandus (#22036) üzenetére


baluka26
veterán

Azt hiszed egy focista életében a meccs a legmegterhelőbb? Hahahahahahahaha.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22038) Integra válasza Ps Vita (#22032) üzenetére


Integra
titán

tényleg megdugta a nőjét???? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22039) Ps Vita válasza Integra (#22038) üzenetére


Ps Vita
őstag

:K

(#22040) 7600 GS válasza baluka26 (#22037) üzenetére


7600 GS
addikt

És ezzel most egyébként mit akartál mondani? Mert az teljesen biztos és cáfolhatatlan, hogy valamilyen szintű doppingozás nélkül képtelenek lennének ennyi sok kilométert lefutni. Fizikailag és mentálisan is nagyon megterhelő egy szezon.

(#22041) baluka26 válasza 7600 GS (#22040) üzenetére


baluka26
veterán

Mi neked a "dopping"?
Táplálékkiegészítőzés, diéta az alap dolog. Ezek mind fokozzák a teljesítőképességet..

Napi szinten 10 kilométereket futni 90 percek alatt nem egy nagyon kemény dolog, kb átlagember szint.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22042) Integra válasza Ps Vita (#22039) üzenetére


Integra
titán

ezzigen, szép, én is kibasznám a csapatból a helyében, még akkor is ha ehhez a nője is kellett :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22043) venember83 válasza baluka26 (#22037) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, sokkal nehezebb ellenállni a csapattársak feleségeinek/barátnőinek igéző pillantásainak, igaz? :D

(#22044) baluka26 válasza venember83 (#22043) üzenetére


baluka26
veterán

Augsburg ifiben focizik harmadunokatesóm, volt olyan nap, amikor 2 óra edzés+fél óra futóedzés+szintfelmérő+edzőmeccs volt a napi program.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22045) 7600 GS válasza baluka26 (#22041) üzenetére


7600 GS
addikt

Nyilván nem az általánosan is elfogadott "doppingokra" gondolok.

Átlagember nem lenne képes évi szinten olyan teljesítményt nyújtani a pályán, mint amilyet a profi futballisták nyújtanak.

Thiago Silva idén biztosan nem lesz az FC Barcelona játékosa, az ügynöke erősítette meg.

[ Szerkesztve ]

(#22046) homeless09


homeless09
őstag

A MU állítólag 25 millió fontot kínál Fabregasért. Sőt olyan hírek is vannak, miszerint egyáltalán nem is érdeklődtek Thiago iránt.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#22047) 7600 GS válasza homeless09 (#22046) üzenetére


7600 GS
addikt

Annyiért nem fogják elengedni.

(#22048) fatal` válasza 7600 GS (#22047) üzenetére


fatal`
félisten

Szerintem így, hogy Thiago eligazolt, semennyiért sem.

(#22045) 7600 GS: Más források szerint meg most utazott vissza Párizsba, hogy tárgyaljon egy esetleges átigazolásról. Majd kiderül. Szerintem sem fog átigazolni, addig szerencsétlenkedünk, amíg megint nem veszünk védőt.

[ Szerkesztve ]

(#22049) Sickboy25 válasza 7600 GS (#22047) üzenetére


Sickboy25
addikt

Már 40 milla ojróban a licit...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#22050) venember83


venember83
nagyúr

Valakinek nem kell egy Bendtner?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.