Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) venember83 válasza 7600 GS (#78999) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugye most viccelsz? Mikor volt arra pelda, hogy Conte vagy Allegri vezetese alatt labdat dobjanak be a palyara, hogy a pofozkodasrol ne is beszeljek. Emberkent nem felel meg, akkor meg hogy lehetne az Oreg Holgy edzoje?

Motion: A leshelyzet ismetleset nem lattam, de Torres jobb labat akasztottak meg, az meg mar kb. a vonalon lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#79002) Ringman válasza Tibiajax (#78996) üzenetére


Ringman
nagyúr

pedig (ugyanúgy mint mou) passzolna az interhez. (mindent a cél érdekében.)

(#79003) athomi válasza Motion_Blur (#79000) üzenetére


athomi
veterán

A kontakt a 16-oson kívül jó 1 méterrel történt, bár takarásban van a kontakt egy játékostól, de mégis látnia kellett ezt a bírónak. És még bőven a 16-oson kívül elkezd már összeesni Torres, ráadásul ezt akárhogy nézem szerintem ez egy kontakt.

[ Szerkesztve ]

(#79004) 7600 GS válasza venember83 (#79001) üzenetére


7600 GS
addikt

Futball stilusrol volt szo termeszetesen.

(#79005) Valty válasza kacsyx (#78989) üzenetére


Valty
aktív tag

Ancelotti hogy röhöghet... Nem tudom mennyit fizet neki a Bayern, de a legnagyobb problémája kb. az lesz, hogy mindenkit a helyén játszasson

Bármelyik normális edző hanyatt dobná magá egy Vidal - Martinez párostól, viszont a Guardiola - féle rendszerben Xabi - Lahm a nyerő

(#79006) DeathAdder válasza venember83 (#78998) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért szurkoltam hogy ne a cselzibe menjen, mert ott aztán még pénze is lenne.
Bár nem kizárt hogy 1-2 éven belül ott köt ki, ismerve "abra papát" :D

Pep combos csapatot farag ebből a szitiből ha ilyesmi lesz mint a bayern. Kíváncsian várom hogyan fog ez a fajta játék működni a PL-ben.

Ancelottival szerintem a bayern a BL-ben is nagyon sikeres lesz. Slusszpojén lenne ha pep után rögtön megnyernék :D

[ Szerkesztve ]

(#79007) athomi válasza 7600 GS (#78987) üzenetére


athomi
veterán

Kiderült, hogy az nem a 4. játékvezető volt, hanem a csapat segítője. :D

[ Szerkesztve ]

(#79008) marositech


marositech
senior tag

Ha nem lesz szankció segédember(4. spori??) ütlegelésért...girhes nagy gond van fociban.
Ahogyan régebben is megfogalmaztam, ritka nagy tahó az átletikó csapat.
Holnap City buli lesz.

athomi: Akkor jól sejtettem valami ATM segédember volt, de mit keresett nála a cseretábla?

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#79009) athomi válasza marositech (#79008) üzenetére


athomi
veterán

Nem valószínű, hogy komolyabb szankcionálás lesz, mert lényegében házon belül történt.

(#79010) forceberg válasza Tibiajax (#78996) üzenetére


forceberg
veterán

Olyan fejeket vág, mint egy elmebeteg gyerekgyilkos, csak a kényszerzubbony hiányzik róla.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#79011) forceberg válasza DeathAdder (#79006) üzenetére


forceberg
veterán

Pep védelmében meg csak annyit, hogy a kulcsemberei cserbenhagyták...
Griezmann lett a nagy király.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#79012) szami777 válasza DeathAdder (#79006) üzenetére


szami777
addikt

Mar csak 1 dolog a nagy kerdes szamomra. Mostmar nyugodt szivvel kijelenthetjük, hogy Guardiola a bayern-nél megbukott. Persze lehet ezt szépíteni, de nem volt sikeres. ( valahogy olyan, mint mou a realnal). A vérbeli bayern szurkolo haverjaim is inkabb az örök vadászmezőkre küldték volna Pep-et, mintsem az egekbe magasztalták volna.
Na most, ha egy bayern kerettel nem ert el sok mindent, mi lesz egy city kerettel. Persze a bajnoksag az meglehet, de nyilt titok h Guardiola a BL miatt kellett a citynek. Es eddig ez nem valami biztató.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79013) L_YKing válasza szami777 (#79012) üzenetére


L_YKing
addikt

Van ott penz a citynel, hogy egy psg formatumu csapatot tudjon formalni. Az meg kezdetnek nem rossz. :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79014) KisTücsök válasza L_YKing (#79013) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mi? :DDD

Milyen PSG formátumú csapat?

A City nem most verte ki a PSG-t?

(#79015) L_YKing válasza KisTücsök (#79014) üzenetére


L_YKing
addikt

Az, hogy evek ota ott van a top 8-ban ha jol tudom. Nyilvan nem fog bl-t nyerni pep a cityvel de egy biztos top 8, top 4 sorsolastol fuggoen meglehet minden evben. Igy gondoltam.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79016) Valty válasza szami777 (#79012) üzenetére


Valty
aktív tag

Guardiola egyszeruen keptelen tanulni a hibaibol, nagy valoszinuseggel a Citinel is meg fog bukni, sot, mivel felpalyaig feltolt vedelemmel jatszik es allandoan szetkontraztatja magat, szerintem a BL-t ero hely is kerdeses

[ Szerkesztve ]

(#79017) forceberg válasza L_YKing (#79015) üzenetére


forceberg
veterán

Most nézem az ismétlésben a felvezetést... Ez a Nyilasi tök hülye.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#79018) forceberg válasza forceberg (#79017) üzenetére


forceberg
veterán

Hoppá!
Újra kellett volna rúgatni!

Szerk. Sőt:

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#79019) L_YKing válasza forceberg (#79018) üzenetére


L_YKing
addikt

Lfsz volt ez a biro... meg, hogy nem volt reszrehajlo.. :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79020) viharhozo válasza kacsyx (#78989) üzenetére


viharhozo
addikt

Martinez eredetileg belso vedo, kesobb vedlett at hatossa, a szerepeltetese ertheto. Egyebkent is egyutt volt ma a banda, ennyit tudnak, siman benne volt a meccsben a tovabbjutas, de a mazlitartalek elfogyott a Juventus ellen, mara nem maradt.

Az elso meccs viszont teljesen egyertelmuen a filozofus sara, tul sok volt a ballaszt.

Cakirral (meg nagyjabol a tobbi biroval is) az a legnagyobb baj, h rohadtul nem kovetkezetes, neha lefuj bizonyos faultokat, maskor meg nem. A tizcentis lesekert semmi ertelme reklamalni, azokat ember ki nem szurja.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#79021) BenHans válasza szami777 (#79012) üzenetére


BenHans
addikt

A Bayernnél azért viszonylag tudatos igazolások vannak, van egy elv ami szerint építik a csapatot és nem összevásárolnak mindenkit százmilliókért.
Lehet utálni őket, de egyik játékosnak sem tartanak pisztolyt a fejéhez hogy őket válassza. Hummels bayern nevelés, egyértelmű hogy oda megy vissza ha nem akar országot is váltani, és a BVB megkapja a pénzét érte, a nyolcszorosát annak mint amit ők fizettek érte anno. Az hogy Lewa ingyen költözött Münchenbe az az ex klubja makacssága miatt is volt és a lengyel sem nagyon ellenkezett...
Ha elviszik Pjanicot, érte is fognak fizetni és megértem a helyzetet, ha jobban belegondolok és mindenképp elmenne még örülök is hogy a Bayernbe és nem egy City-be PSG-be vagy ManU-ba. Ezerszer szimpatikusabb csapat a Bayern. Persze ettől még ugyanúgy sz@r érzés hogy egy AS Roma-nak kb le kell nyelnie hogy elviszik egy-két legjobbját és örülni kell a pénznek, ugyanez a Juve is, és ez is sokat árt az olasz focinak, mert a Juve sem él a játékosok és az emberek tudatában topklubként.

Guardiolanak ez nem feküdt, egy alapból kihozni valamit úgy hogy nem szórhatja a tízmilliókat. A Bayernnél nem kaphatott szabad kezet, de így is kapott klasszis játékosokat.
A Citynél szórhatja a pénzt mint bolond a lisztet és úgy formálja a saját elképzelése szerint a keretet ahogy tetszik. Ha így sem megy akkor ennyit tud.
Nem is illett igazán a Bayern élére.

Ja, a meccshez annyit tudok hozzáfűzni, hogy az Atleti az első meccsen korrektül ment, és a Bayern magát okolhatja az első meccsért. De a második meccset látva, összességében a futball esett ki a barbár horda ellen. Nem a bekkelés és kontrák miatt írom ezt, vagy mert minden matracos játékost rühellek, hanem mert nincsenek elveik és jellemtelen amit csinálnak de mit várok ha edzőjük ezt pártolja.
A bíró meg mehet a török bazársorra az órájával együtt.

Innentől azért is, Hala Madrid! (egy city - atleti döntőt valószínű nem is néznék meg)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#79022) kacsyx válasza viharhozo (#79020) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Nagyon rosszul tudod. Bielsa alatt is védekező középpályás volt Martínez. Csak az utolsó évében szorult be a védelembe, ahogy a válogatottban is ott kapott inkább szerepet, mert az volt a hiányposzt. Heynckes alatt is végig vkp volt, Bastival ketten alkották a Doppelsechset. Aztán jött Pep és elkezdett mágnestáblázni. Csak hogy képben legyünk...

(#79023) NyxNyxNyx válasza BenHans (#79021) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

City - Atleti döntőre jobban kíváncsi lennék, mint egy Real - Atletire. Mondjuk a City-nek nem sok esélye lenne, a Realnak meg jobban tudnék szurkolni.
Real Bayern döntő pedig olyan jó lett volna. :O

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#79024) #84221696 válasza Valty (#79016) üzenetére


#84221696
törölt tag

Guardiola megbukott a bayernel?? Na ne már!
Aki megbukott, az Martino volt a Barcával, Benítez a Madriddal meg Mou a Chelseaval. Guardiola csak zsinórban nyert 3x német bajnokságot, meg kupát, szuperkupát. A BL-nél meg sok múlik a szerencsén, pillanatnyi formán. Januárban elég sokan arra fogadtak, hogy a Barca lesz az első, aki duplázni tud a BL-ben, erre most már sehol sincs.

[ Szerkesztve ]

(#79025) Napfénysüti

Szerencsére kiesett a Bayern, Müller fejét külön öröm volt nézni a büntetője után.

Ez az Oblak srác elég jó kapus lett az utóbbi években nálam ő volt a meccs embere.

Més que un club!

(#79026) Valty válasza #84221696 (#79024) üzenetére


Valty
aktív tag

A bajnokság jogos (bár ahogy elnézem idén csak 5 pont előnyük van és még hátra van 2 meccs, de nyilván be fogják húzni), viszont ha jól tudom kupát eddig csak a 2013/2014-es szezonban nyert.

A BL-ből viszont sikerült minden évben tükörsimán kizúgni, egy olyan taktikára alapozva, amit maga a Bayern csapott szét 2013-ban, úgy, hogy az odavágón mindig kikaptak, először 5 gólos (1-0,0-4 - sőt, ha jól emlékszem az odavágón 75%-os labdtartás mellett a kaput sem tudták eltalálni) majd 3 gólos (3-0, 3-2) különbséggel. Idén sikerült a 2 meccset X-ra lehozni, szóval fejlődés tényleg van

(#79027) szami777 válasza BenHans (#79021) üzenetére


szami777
addikt

A sztáredzőket úgy adogatják körbe a nagycsapatok, mint a vizipipát.
Nem lesz a citynél sem sok ideje arra, hogy teljesen az arcára formálhassa, PL meg pláne híres arról, hogy kevés a türelem a vezetőségnél.
Pellegrini is szabad kezet kapott, elképesztő sokat költött, és nem lett meg az eredménye.(utolsó évében elért egy bl elődöntőt, ez mondjuk történelmi siker, de már mindegy, mert szezon felénél kiadták az útját)
Ott lesz a pénzügyi fair play, ami ennek gátat fog szabni, és 1-2 év alatt nagyon nehéz dolga lesz, konkrétan az egész védelmet le kell cserélnie, pont azt a részt, amelyikre Pellegrini 1 éve elköltött vagy 80 milliót. (Mangala, Otamendi)
Ettől függetlenül baromira kiváncsi leszek, hogyan is fog kinézni egy Guardiola féle city. Kevés PL szezont vártam ennyire, mint a jövő évit.

(#79024) meunier
Szerintem akkor is bukás a Bayern-nél eltöltött pár éve.
Most egy Bundesligát megnyerni a bayern-nek nem akkora etwas szerintem, ezért persze, hogy nem fest olyan rosszul a dolog, de a BL-be beletört a bicskája úgy, hogy az a csapat, amit megkapott simán végig a TOP3-ba volt világszinten.
A Bayern szurkolók zöme nem szerette ezt a stílusú Bayern-t és szerintem ez is magáért beszél.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79028) venember83 válasza #84221696 (#79024) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor fogalmazzunk úgy, nem sikerült három év alatt sem elérnie a kitűzött célt. Mert a Bayernnél alapelvárás a bajnoki cím, hacsak nincs éppen teljesen újjáépülőben a csapat pl. Szóval a bajnoki címek halmozása nemigen értelmezhető egyértelmű sikerként. Viszont egyszer sem döntőzött a BL-ben, pedig nagyon-nagyon komoly pénzekért szerződtetett a klub játékosokat, és a keret amúgy sem vékony. Szóval igen, nem látványosan ugyan, de megbukott.

(#79029) viharhozo válasza venember83 (#79028) üzenetére


viharhozo
addikt

Pep egyaltalan nem koltott sokat, a transzferegyenlege harom ev alatt 81 millio euro (ugyanez a Realnal 138 millio, a Barcanal 161 millio, a Citynel 296 millio, a PSG-nel 250 millio), bar az ketsegtelen, h az igazolasai tobbnyire nem jottek be.

Gotze teljesen megbukott, Thiago valoszinuleg orokre oriasi tehetseg marad, Benatia teljes rejtely (tegnap a keretben sem volt), Csabi apoval nem lenne semmi baj, ha nem BL-elodontoben kene vitezkedni, Douglas Costabol meg lehet valami, Vidal meg az oszi szartsecsinalas utan tavasszal pusztit.

Es ott van Bernat, akinek a szerepeltetese a vilag legnagyobb talanya, semmi koze a Bayern-szintjehez, a netto emberhatrany iskolapeldaja, megis a vegsokig kitartott mellette Pep.

Az, h mennyira latvanyos a bukasa, izles kerdese, az biztos, h nem sokon mult. Siman kieshetett volna a Juventus ellen, ami hatalmas blama, tegnap meg tovabbmehetett volna, ha Muller belovi a tizenegyest. Ettol fuggetlenul sztem senki nem fog ra jo szajizzel emlekezni, mert annak ellenere, h az igazan fontos meccseket nem feltetlenul miatta bukta a csapat, osszessegeben eleg keves az a hozzaadott ertek, amit produkalni tudott.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#79030) DopeBob


DopeBob
addikt

Itt a pofátlan lesgól, lehet megbotránkozni Alaba mondjuk alkotott megint :D

A BM kiejtette saját magát, kb már az első meccsen

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#79031) L_YKing válasza DopeBob (#79030) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha te ebbol barmit is megallapitasz akkor nem ertem mit keresel itt (nem akarlak megserteni). :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79032) forceberg válasza DopeBob (#79030) üzenetére


forceberg
veterán

Ez határeset, ezt nehéz eldönteni, ennek a megítélése nem gáz a bírókra nézve.

A Barca legurítós tizenegyesénél mindenki azzal foglalkozott, hogy befutottak a lövés előtt.

Egy sokkal fontosabb meccsen, amikor kimaradt a büntető, miért nem foglalkoznak ezzel sehol sem?
Legalább 2m-rel bentebb voltak.
Szabadrúgások: a bíró kifújja a habot, simán nem mögé álltak, hanem rá, semmi szankció.
Akkor minek fújja ki? Bár már önmagában az is nonszensz, hogy 2016-ban a bírók találomra mérik ki a 10 yardot.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#79033) szami777 válasza forceberg (#79032) üzenetére


szami777
addikt

Ezzel a befutással olyan kár foglalkozni. Minden 2. büntetőt (vagy többet) újra lehetne fújni, mert vagy a játékosok futnak be, vagy a kapus lép előrébb. Nem ezen múlt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79034) L_YKing válasza forceberg (#79032) üzenetére


L_YKing
addikt

Itt azert nem mert az emberek 80%-a utalja a Bayernt ebbol 110% pedig Mullert. Ezt a meccset egy jo jatekvezetessel soha nem nyeri meg az atma.
Innentol hajra City vagy Real ezek ne nyerjek meg a dontot.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79035) forceberg válasza szami777 (#79033) üzenetére


forceberg
veterán

Neked felesleges, mert épp örültél neki, hogy kimaradt. Ez ilyen.
De akkor minek van a szabály?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#79036) DopeBob válasza L_YKing (#79031) üzenetére


DopeBob
addikt

[link]

Hát azt, hogy ez egy orbitális les, én a bíró helyében leküldtem volna Torrest is és Griezmannt is pirossal, hogy hogy képzelik ezt :D

még egy kép

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#79037) Motion_Blur válasza DopeBob (#79036) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Orbitális lesgólt vót meg elcsalt meccs, há nem érted??!! :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#79038) Napfénysüti válasza DopeBob (#79036) üzenetére

Érdekes amúgy mert első blikkre tv-ben tényleg lesnek tűnt de utána más szögből nézve már egyáltalán nem biztos.
Amúgy Alaba vagy ki még el is pöckölhette volna a labdát de elbénázta.

A tizenegyese az ATM-nak viszont jogtalan volt de ugye kimaradt. A Bayern meg ha 35 kapura lövésből ennyit sikerült összehozni akkor magára vessen. Röhögve továbbmehettek volna tegnap de szinte mindent sikerült kihagyniuk.

Més que un club!

(#79039) forceberg válasza Napfénysüti (#79038) üzenetére


forceberg
veterán

Ha Alaban múlik, már a Juve ellen kiesnek :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#79040) L_YKing válasza DopeBob (#79036) üzenetére


L_YKing
addikt

Hol irtam orbitalis lest? Te nagyzolod tul. A les az 10cm-nel, 1mm-nel 10m-nel is les. De kovezz meg ha nem igy van. Iratlan szaballyal vitatkozni...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79041) DeathAdder válasza szami777 (#79012) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, ezt kijelenthetjük.
Hazájukban vitézkedni egy ennyire kimagasló csapattal szinte kötelező, európában viszont megbukott.
Valahogy meg kellene tanulnia alkalmazkodni az olyan csapatokhoz akik felérik ésszel hogy egy nyílsisakos meccsen esélyük nincs, ezért beállnak védekezni hogy aztán úgyis lesz legalább egy de inkább több kontra amit csak be kell rúgni.

Szitinél azért jobb a helyzet abból a szempontból hogy nem egy világverő BL győztes csapatot vesz majd át, hanem egy szedett-vedett romhalmazt, amit szerintem még maguk az érintettek sem értenek hogy hogy arákba lehetnek BL elődöntőben :D Időre lesz szüksége, és ha ez megadatik akkor kíváncsi leszek hogy ez a PL-ben mennyire lesz majd sikeres, ahol engedik a kemény játékot és a kicsik buszozni is szeretnek elöl meg a legtöbb csapatban vannak olyan emberek akik simán három gyors passzból lekontrázzák azt. Nem beszélve hogy a kapustól a középpályáig a pep féle játék ezzel a kerettel olyan rendszeridegen lesz hogy azt öröm lesz majd nézni :D

Azt sosem értettem hogy mou miért bukott meg a realnál. Ezt kifejthetné valaki. Sosem nézek meccset a laligából, de a statisztikák szerint is 100 pont felett, rekordszámú lőtt góllal lettek bajnokok minden idők talán legjobb barszája előtt, és vele voltak képesek 8 év után először és azóta is folyamatosan továbbmenni a nyolcaddöntőből.

(#79042) forceberg válasza DeathAdder (#79041) üzenetére


forceberg
veterán

Mert nem nyerte meg a 4. BL-t a Margitnak.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#79043) 7600 GS válasza forceberg (#79042) üzenetére


7600 GS
addikt

:D

(#79044) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#79040) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az rendben van, hogy az 1 centis les is les, csak ezért a bírót részlehajlással vádolni faszság...

forceberg:
Hoppá!
Újra kellett volna rúgatni ezt is!

Nevetséges ilyet felhozni, minden tizenegyesnél bemozognak. Az Atleti tizenegyesénél ráadásul végig bent volt a lába a tizenhatoson belül az egyik bayernesnek...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#79045) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Azért az is érdekes, hogy még a képek alapján se tudjátok (én se) eldönteni, hogy les volt vagy nem, és a partjelzőnek, ezt 1 mp alatt kellett eldöntenie, szerintem jól döntött. :K

(#79046) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#79044) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem feltetlen a birot. Csak az, hogy 2. meccsen is igy megy tovabb az atleti ami vicc...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79047) szami777 válasza DeathBat666 (#79045) üzenetére


szami777
addikt

+1

Az oldalról mutatott képek alapján egyértelműen nem volt les.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79048) venember83 válasza L_YKing (#79046) üzenetére


venember83
nagyúr

A Bayern hogy ment tovább a Juve ellen? Morata les miatt meg nem adott góljára pl. emlékszel?

(#79049) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#79046) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ja, bekaphatják. Minden olyan dolgot, ami még nem szabálytalan vagy pont annyira szabálytalan hogy ne fújják be, elkövetnek a győzelem érdekében. Tényleg minden egyes sunyi patkányságot ami létezik, csak a győzelem a fontos.

De azért még így is jobban bírom őket, mint a Bayern-t. ;]

xsanyi, Deathbat: Ja igen az még lemaradt az előző hsz-emből, hogy ráadásul még les sem volt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#79050) Motion_Blur válasza DeathBat666 (#79045) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jól döntött a partjelző, nem volt les. Még csak nem is kérdéses a visszajátszások alapján.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.