Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) ronson


ronson
őstag

Egyébként jut eszembe tudjátok mit sajnálok. Hogy a megszűnt a körkapcsolás, pedig tuti sokan hallgatták, akik pont úton voltak vagy dolgoztak. csak sajnos az is fizetős lett.

(#20002) fatal` válasza Mate (#20000) üzenetére


fatal`
félisten

Hol nézted meg? Vagy a köztévénél dolgozol?

(#20003) Mate válasza fatal` (#20002) üzenetére


Mate
nagyúr

Közzétették a dolgot, nem titkos.

"KONFÖDERÁCIÓS KUPA, BRAZÍLIA, M1
A-CSOPORT
Június 15., 21.00: Brazília–Japán Knézy Jenő
Június 16., 21.00: Mexikó–Olaszország Gundel Takács Gábor
Június 19., 21.00: Brazília–Mexikó Knézy Jenő
Június 20., 00.00: Olaszország–Japán Gundel Takács Gábor
Június 22., 21.00: Brazília–Olaszország Knézy Jenő
Június 22., 21.00: Japán–Mexikó Gundel Takács Gábor (felvételről, 0.35)

B-CSOPORT
Június 17., 00.00: Spanyolország–Uruguay Knézy Jenő
Június 17., 21.00: Nigéria–Tahiti összefoglaló
Június 20., 21.00: Spanyolország–Tahiti összefoglaló
Június 21., 00.00: Uruguay–Nigéria Gundel Takács Gábor
Június 23., 21.00: Nigéria–Spanyolország Knézy Jenő
Június 23., 21.00: Tahiti–Uruguay Gundel Takács Gábor (felvételről, 0.40)

ELŐDÖNTŐ
Június 26., 21.00: A1–B2 Gundel Takács Gábor
Június 27., 21.00: B1–A2 Knézy Jenő

BRONZMÉRKŐZÉS
Június 30., 18.00 Knézy Jenő (felvételről, 22.05)

DÖNTŐ
Július 1., 00.00 Gundel Takács Gábor"

(#20004) szab.tam válasza ronson (#20001) üzenetére


szab.tam
nagyúr

de sokan halgattuk azt régen...
:K :))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#20005) venember83


venember83
nagyúr

Most nem azért, de kinek a kije ez a Gundel, hogy a döntőket rendre megkapja? :U

(#20006) Mate válasza venember83 (#20005) üzenetére


Mate
nagyúr

2 kommentátor van gyakorlatilag most m1-nél. Gundel és ifj. Knézy. Gondolom a kevésbé rosszat választották.

Egy biztos, nem egy Méhes Gábor egyik sem.

[ Szerkesztve ]

(#20007) ronson válasza venember83 (#20005) üzenetére


ronson
őstag

Ő egy igazi polihisztor. Mindenhez ért. Sport, show, könnyűzene, kvízműsor. :W

(#20008) Mate válasza ronson (#20007) üzenetére


Mate
nagyúr

A lényeget kihagytad. Tudja kinek kell tövig benyalni :D

(#20009) fatal` válasza venember83 (#20005) üzenetére


fatal`
félisten

Nem tudom kinek a kije, de ő a legjobb kommentátor az MTV-n, szóval kapja is ő a döntőket.

(#20010) szab.tam válasza fatal` (#20009) üzenetére


szab.tam
nagyúr

valszeg a többiek jobbat tudnának... :U

(valszeg látens módon alakul a "hívjuk vissza palikot" ph-s koalició....)
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#20011) fatal` válasza szab.tam (#20010) üzenetére


fatal`
félisten

Akkor ők egy alternatív univerzumban hallgassák Menczert vagy Deák-Horváthot, én inkább kihagynám :D

(#20012) venember83 válasza fatal` (#20009) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel a többiek (pl. Egri Viktor) elhúzták a csíkot, ez nem meglepő.

(#20013) salival


salival
aktív tag

Napokon belül meglehet a nyár igazolása a poolnál, Mkhitayan személyében. Több befolyásosabb, megbízhatóbb forrás szerint (nem goal.com, coughtoffside, ...) a következő napokban repül Liverpoolba MikiRyan. Állítólag van a szerződésében egy kivásárlási záradék 20-25mŁ-ról (mindenki másról ír) ami lehetővé teszi, hogy a Shakhtar elengedje, úgy is hogy nekik nem "kell" a pénz. Viszont ezt a pénzt az eddigi kérők, Dortmund, Juve nem akarták/tudták letenni.
Érdekes módon ez egybefügg azzal, hogy Carroll holnap utazik végre valahára orvosira a WHU-hoz, tehát Carroll 15mŁ-jából lesz finanszírozva az igazolás nagy része, nem Suarez eladásából.
Ha valaki nem ismerné az örményt, tkp-t vagy árnyékéket szokott játszani, nem tipikus irányító stílusa van, hanem kifejezetten gólerős játékos, pl. ukránban ő lett idén rekord számú góllal a gólkirály.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#20014) Napfénysüti válasza fatal` (#20009) üzenetére

Nekem sincs vele bajom bár közel sem a legjobb. De ha Knézy és közte kell választani akkor egyértelműen Gundel.

Més que un club!

(#20015) venember83


venember83
nagyúr

Elpocsékolt torinói milliók: [link]

(#20016) Integra


Integra
titán

monaco után a psg is vinni akarja villas-boas-t és bale-t, pénz nem gond. vicc.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20017) fatal` válasza Napfénysüti (#20014) üzenetére


fatal`
félisten

Akkor ki lenne nála jobb a köztévéről?

(#20018) Napfénysüti válasza fatal` (#20017) üzenetére

Onnan senki én nem a köztévére értettem hogy van nála jobb. :N

Més que un club!

(#20019) Integra


Integra
titán

murdoch 2015-től nyári bajnokok ligáját tervez 16 top csapattal az uborka szezonra...
nem tudom, hogy szükség van e rá.. persze ő neki igen, némi paytv többlet profitot szeretne.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20020) baluka26 válasza Integra (#20019) üzenetére


baluka26
veterán

Murdoch?! ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20021) fatal` válasza Napfénysüti (#20018) üzenetére


fatal`
félisten

Én meg sehol nem írtam, hogy ő a legjobb magyar kommentátor, olvasd el mégegyszer az eredeti hszt, amire valaszoltál.

(#20022) Napfénysüti válasza fatal` (#20021) üzenetére

Oké rosszul fogalmaztam mert nem írtam bele hogy nem az MTV-re értettem de ilyeneken ne akadjunk fent. :) Én bírom amúgy is nekem szimpatikus ember.

Més que un club!

(#20023) 7600 GS


7600 GS
addikt

Pestiek!

Ezek közül melyik boltban lehet a legnagyobb a cipőválaszték?

(#20024) baluka26 válasza 7600 GS (#20023) üzenetére


baluka26
veterán

Váci utca, Árkád. Ott tudom, hogy vannak jó Adidas csukák.

De itt tuti több van.

Szerintem menj el, próbáld fel, hogy miből mekkora kellene, és rendelj innen féláron :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20025) Mate válasza 7600 GS (#20023) üzenetére


Mate
nagyúr

Boráros téren is megnézheted, ha útba esik. Ráadásul onnan 1 megálló Allee ahol szintén biztos nagy boltjuk van.

(#20026) 7600 GS válasza baluka26 (#20024) üzenetére


7600 GS
addikt

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy most egyelőre csak utcai cipőt szeretnék, focisat csak később. :D

Nézelődtem már az Adidas honlapján, találtam nagyon jóféle cipőket. A Superstar élvez nálam prioritást, mert ilyenből már kettő is volt nekem és maximálisan meg voltam velük elégedve, most is valószínűleg ilyen lesz. Ha tényleg ez a modell lesz, akkor ezt online is meg merem rendelni, mert a méretezés gondolom nem változott. Bár őszintén szólva én úgy emlékeztem, hogy több színkombinációban is lehet kapni, mint amennyit itt az Adidas honlapján látok.

Akkor szerintem valamelyik nap ellátogatot a Váci utcai üzletbe, hátha lesz ott olyan ami tetszik és van is méretben. Köszi! :R

(#20027) Mate válasza 7600 GS (#20026) üzenetére


Mate
nagyúr

Telefonról hallottál? :D Felhívod őket és pillanatok alatt kiderül hol van :)

(#20028) baluka26 válasza 7600 GS (#20026) üzenetére


baluka26
veterán

Superstar kiváló választás. Nekem van egy fehér, egy bordó és egy Luke Skywalkeres. A bordó már 8 éves :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20029) Integra


Integra
titán

villas-boas úgy tűnik megköszönte a psg ajánlatát is és marad a tottenham-nél, de ennek van egy a klub oldaláról tett ígérete, hogy jelentősen megerősítik a csapatot. villa, damiano és paulinho jönne.
vagyis bale valszeg megy, kell a pénz, paulinho-ért 20-at ajánlanak, 13-ért megy adebayor is a fener-be.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20030) KisTücsök válasza Integra (#20029) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ebben a felállásban akkor ez szerintem erősítés lenne. Csak Bale árát minél jobban fel kell srófolni. De ha tényleg adnának érte ilyen 80-100 misit, akkor abból nagyon komolyan lehet erősíteni.

(#20031) salival válasza KisTücsök (#20030) üzenetére


salival
aktív tag

Jó játékos az a Béla de messze nem ér 80-100 milliót. Reális ára 60 körül lehet szerintem.

Integra:
Paulinho lutri hogy bejöhet-e, mert egyszer már bepróbálkozott Európában sikertelenül, bár Thiago Silva is, őneki meg bejött a 2. próbálkozás. Másrészt KKP poszton jól állnak eléggé a Spursnél Dembelevel és Sandróval.
Damiaot én nem tartom 20m+ játékosnak, az alatt meg nem hiszem hogy elengedi az international. Villa bejöhet, ha 10m körül el tudják hozni. 2 jó szezon még simán benne van.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#20032) Mate válasza salival (#20031) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem egyetlen játékos sem ér 100 milkót. Egy normális világban messi lenne 60 és utána jönne csak a többi játékos.

(#20033) Integra válasza salival (#20031) üzenetére


Integra
titán

senki sem ér 100-at, de aki ennyire hülye, fizesse ki, azt mondom. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20034) KisTücsök válasza Integra (#20033) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja.

(#20035) baluka26 válasza Integra (#20033) üzenetére


baluka26
veterán

Az a gond, hogy 4 klub kapásból kifizetne ennyit.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20036) ronson válasza baluka26 (#20035) üzenetére


ronson
őstag

Szerintem C. Ronaldo volt az aki megérte azt a 90-et, de azzal melléfogni nem nagyon lehet, meg azért a gólokat is elég stabilan lövi.

(#20037) Integra válasza baluka26 (#20035) üzenetére


Integra
titán

persze, hogy az, és jövőre lesz még 4 másik is, ahogy szaporodnak a keleti pénzmosók európában. itt csak a klubok az országos szövetségekkel parancsolhatnának megálljt. nyílván nem érdekük.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20038) viharhozo válasza Integra (#20019) üzenetére


viharhozo
addikt

Komolytalan. A top csapatokon igy is irgalmatlan a terheles, paros evekben gyakorlatilag nincs szunet, akik a Konfoderacios kupan vannak, azoknak most sem, de a tobbieknek is jut vagy ket-harom het.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#20039) baluka26


baluka26
veterán

Nagy tapsot az Ausztrál válogatottnak! A második kijutó a jövő évi világbajnokságra!

Egyébként az irakiak egy U21-es válogatottat küldtek ki a meccsre gyakorlatilag. Durva.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20040) NyxNyxNyx válasza Integra (#20029) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"vagyis Bale valszeg megy"
Szerintem ezekkel az erősítésekkel próbálják itt tartani. Paulinho kellhet, Dembelé feljebb is tud játszani és akkor az a legerősebb felállás, meg amúgy is a kettőjük közül (Sandro jelenleg) legalább az egyik mindig sérült.
Villa jöhet végül is, bár nem az év biznisze, Damiao helyett Soldado, vagy Benteke jobb lenne. (Bár a belga szerintem túl van értékelve.) Adebayort jó lenne eladni 10 körül. Még Bernard jöhetne, meg Coentrao.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20041) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#20040) üzenetére


baluka26
veterán

Pénzt kakilnak?!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20042) Integra válasza NyxNyxNyx (#20040) üzenetére


Integra
titán

én örülnék ha maradna (végülis csillagászati fizut ígértek neki), de miből finanszírozzák mellé ezeket a játékosokat?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20043) NyxNyxNyx válasza Integra (#20042) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát, ha most nem költ a tulaj, akkor visszasüllyed a Spurs PL középcsapattá. Mert amúgy simán megengedhetné magának, szerintem Bernard semmiféleképpen nem rossz befektetés. Ilyen fiatalon sokat nem lehet bukni rajta. Villa szerintem nem fog jönni, Paulinho 20m, Soldado vagy Benteke szintén 20m.

Hát ez tényleg kurva sok pénz :( Nem gondoltam bele teljesen. De ezekre lenne szükség amellett, hogy szerintem Bale marad.

Realitása annak azért van, hogy jön egy csatár meg egy CM + elmegy Adebayor és még páran. 30m költés kb. még beleférhet

baluka26: De Bale jövőre is elmehet nagy pénzért. Talán nem 80 millióért, hanem 60-ért, de akkor már meglehet a BL (kopp kopp, én már nem vagyok semmiben sem biztos) és így könnyebb igazolni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20044) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#20043) üzenetére


baluka26
veterán

Ha elmegy Béla, akkor kihozható ez a sok játékos nullára. És akkor azon felül még 30 millióért spíler, és komolyan mondom, bajnokesélyes a csirkegárda. A faszom. Remélem nem gondolkodnak ezek ott É-Londonban :DDD :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20045) KisTücsök válasza baluka26 (#20044) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én örülnék neki, ha az Arsenalt leköröznék.

(#20046) ronson válasza KisTücsök (#20045) üzenetére


ronson
őstag

Én meg annak, ha az Liverpool, Arsenal és a Tottenham, a két Manchester és a Chelseat.
Bár igazából egy jó Newcastle-nek tudnék nagyon örülni.

Szép álom. :D

(#20047) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#20044) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Melyik az erősebb szerinted?
1. +10m (+23 Shaw-val)

--------------------------Lloris
Walker - Kaboul - Vertonghen - Coentrao(Shaw?)
--------Paulinho(Guarin?) - Sandro
--------------Villa - Dembelé - Bernard
-------------------------Benteke(Damiao?,Soldado?)
+kicsit erősebb pad (Lennon, Siggy)

2. -30m(-37m, Shaw-val)

-------------------------Lloris
Walker - Kaboul - Vertonghen - Benő(Shaw?)
---------------Dembelé - Sandro
-------------Lennon - Bale - Sigurdsson
-----------------------Benteke(Damiao?, Soldado?)

Szerintem alapvetően a 2-es (amihez még jöhet Paulinho, vagy Guarin és akkor előrejön Dembelé középre és bal oldalra jön Bale), de a cserepad miatt jobb lenne az egyes. Idén is az volt a baj, hogy elfogyott a cserepad.
Azért lenne jobb, ha maradna Bale, mert semmi garancia nincs, hogy ideigazolnának ezek az emberek...

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20048) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hmm.. A mi Dzsudzsink megy a Poolba vagy az Interbe? Ez nekem új. :D Kíváncsi leszek, mi lesz ebből.

(#20049) salival válasza KisTücsök (#20048) üzenetére


salival
aktív tag

Csak Vörösbarnyi nyilatkozott egyet hogy bekerüljön a köztudatba a neve és felverje az érdeklődést iránta. Komoly, független forrás nem hozott infót róla.

YNWA

(#20050) KisTücsök válasza salival (#20049) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jaaa.

Örülnék amúgy, ha egy komolyabb bajnokságba menne. Régen csak miatta néztem a PSV meccseit, de amióta elment, egyszer nem láttam focizni. Poolba mehetne ilyen szempontból, azt inkább nézném, mint Inter (vagy egyáltalán olasz) meccseket.
________________

Ja, valószínű. Mou egy top10-es, sőt, posztján top5-ös játékosra ne számítana... Persze.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.