Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) cyberkind


cyberkind
félisten

3-0, nem gondoltam hogy ennyire hiányozni fognak a sérültek. :U

Paranormal Cocktivity

(#63002) pohár


pohár
félisten

hát ennek kicsit kapusgól szaga van nálam, ilyenre nem ki szoktak vágtázni a kapusok? (na de ezt majd a topik kapusa megmondja :D)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63003) gyuromoj válasza pohár (#63002) üzenetére


gyuromoj
veterán

Varane a másik oldalt csak totyogott, amikor indult már mind egy volt... Remélem lőnek még legalább 2-őt

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#63004) pohár válasza gyuromoj (#63003) üzenetére


pohár
félisten

majdnem sikerült is

inkább csinálok egy szendvicset, és berakom az Arrow-t, mert ez a meccs rettenet :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63005) Napfénysüti válasza pohár (#63002) üzenetére

Ki lehetett volna de gondolom azért maradt a vonalon mert ott volt a védő a csatár mellett. Csak ugye röhögve elfejelte. Viszont Varane mi a rákot gondolt hogy majd beáll és Griezman nem éri el a labdát? :F

Més que un club!

(#63006) BenHans


BenHans
addikt

Na jön Cuadrado. Nem nagyon ismertem de nem volt szimpi valamiért. Viszont kicsit olvasgattam és teljesen átértékelődött a szememben. Örülök hogy jött, de Schürrlét még mindig nagyon sajnálom... :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63007) gyuromoj válasza pohár (#63004) üzenetére


gyuromoj
veterán

f*szom se figyeli ilyenkor hogy mennyire helyes nyelvtanilag az amit írok... :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#63008) Napfénysüti

Azta p*csa mi van itt, agyonverik a Realt. :Y
Szép fejes volt.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#63009) gyuromoj válasza Napfénysüti (#63008) üzenetére


gyuromoj
veterán

:C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#63010) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Szép meccs volt :D

Pali is nyert , annak azért jobban örülök :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#63011) BenHans


BenHans
addikt

Én Dárdainak, a Chelsea-nek, és a Spursnek örülök! Meg a City X-nek is egy kicsit... :DDD

DeathAdder: Fél óra múlva Pool... Remélem nem nézem hiába, jó lenne egy TOT-ARS-hoz hasonlót látni :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63012) DeathAdder válasza BenHans (#63011) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bazzzeg Soton, a legvégén :DDD

(#63013) gyuromoj válasza IreN!CuS (#63010) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ja, kár hogy nem raktam a Hertha-t.
Jó lenne ha a válogatottal is alkotna valami maradandót.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#63014) pohár válasza Napfénysüti (#63005) üzenetére


pohár
félisten

nem tudom, de jobban meglátszik Ramos hiánya, mint ahogy azt gondolta volna bárki is meccs előtt :((

érdekes lesz az Everton - Pool, szerintem egy jó 2-2-es X lesz a vége

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63015) gmx9 válasza DeathAdder (#63012) üzenetére


gmx9
aktív tag

Nagyon megérdemelnék a BL-t, le a kalappal előttük. Igaz valószínűleg a végén beelőzik a nagyok, de egy EL is szép teljesítmény lenne.

A City meg egy kicsit javított a morálján ezzel az utolsó percekbeli góllal, de az újabb X azt érezteti velem, hogy ezt Mou rutinból lehozza már. Bár szerintem megérdemlik, többnyire kiegyensúlyozottak voltak, csapatként egyértelműen kiemelkedtek a mezőnyből, jól összerántotta őket, még ha a szezon vége felé már csak az eredmény is a lényeg.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#63016) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Most ugrott be a pálinka lecsúszása után, hogy ősszel az ATM verte meg a Real-t és utána jött a veretlenségi sorozat. Na hátha most is ez lesz. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#63017) BenHans válasza gyuromoj (#63016) üzenetére


BenHans
addikt

Remélem, bár nagyon nem mindegy hogy 1-2-re vagy 4-0-ra kap ki a csapat, bár ha úgy vesszük most is egykettőre kikaptak... :(((

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63018) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#62969) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Láttad a meccset? :))

Egyébként tényleg erősebb az Arsenal kerete, de most valami összeállt Pochettino alatt. Van tartása a csapatnak, tudnak hajtani, a mezért küzdeni, és ezért képesek felülmúlni az erősebb csapatokat. Pont mint az Atletico, csak még kezdetlegesebb formában és kevésbé patkány módon.

KisTücsök: Harry Kane nagyon jó, de nem csak rajta áll a dolog. Olyan fizikai és mentális állapotban van a csapat, hogy közel sem annyira fontos Kane, mint anno Bale volt. Remélem marad az ő és a Tottenham érdekében is. Mason egyébként széthajtotta a belét, bejátszotta az egész pályát, nálam a Kane mellett a meccs embere. Levegőt nem kapott az Arsenal.

DeathAdder :R

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63019) L_YKing válasza BenHans (#63017) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63020) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#63018) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah
igen, a Tottenham nagyon komolyan tolja ezeket az otthon fordításokat
respect ezért nekik
bármennyire is lenézzük őket

;]

(#63021) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#63020) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként ez az Ospina elég jó.

Szcseznyi elég fos kapus, de legalább egy nagyképű pöcs... Ilyen szempontból persze jobban illett a csapatba. ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63022) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#63018) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem mondjátok, hogy x-elt a City? Azt is csak a legvégén. :D
___

Na de ennél sokkal érdekesebb, ami Madridban történt. :DDD Kár hogy nem láttam.

(#63023) pohár válasza KisTücsök (#63022) üzenetére


pohár
félisten

de legalább Khedira is lesérült, úgy sincs még elég rokkant a csapatban :C

azt hiszem, hogy a mélyvíz jön Lucasnak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63024) #84221696


#84221696
törölt tag

Integra csapata kettővel veri a Hannovert. :C

[ Szerkesztve ]

(#63025) szab.tam válasza #84221696 (#63024) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem a hamburg veri a hannover-t, hanem a hannover saját magát...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#63026) szami777 válasza KisTücsök (#63022) üzenetére


szami777
addikt

Iva meg mit lőtt már :C
Tökéletes forduló.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63027) #53932800


#53932800
törölt tag

Egyèbkènt vezet a Juve....
Döntetlen!Antonelli!! :C :C
Már 2-1 a Juvenak....

[ Szerkesztve ]

(#63028) BenHans válasza #53932800 (#63027) üzenetére


BenHans
addikt

Nem tisztázott még hogy tiszta körülmények közt szereztek-e vezetést... Les lehetett.

B+ 2-1 :(

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63029) venember83 válasza BenHans (#63028) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélhetőleg lő még pár gólt a Juve, hogy ne legyen kérdéses, ki a jobb ma este.

Bonu második góljánál nem értem, mit reklamálnak a milánóiak.

(#63030) venember83 válasza DeathAdder (#62802) üzenetére


venember83
nagyúr

Werder, Stuttgart, BVB kiesőhelyen. Pár éve még mindegyik a bajnoki címért harcolt vagy épp bajnok is volt.

(#63031) BenHans válasza venember83 (#63029) üzenetére


BenHans
addikt

Lőjenek csak ne ilyeneket, mert akkor a meccs embere a játékvezető lesz... De aranyosak hogy csak ilyen kameraállást nem mutattak...

A második gólnál én sem értem mit reklamáltak. Az is tény hogy nagyon szervezetlen hátul a Milan, pár ember csak lézeng...

Na, szünet 1-1, ja nem, 2-1. ;]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63032) #53932800


#53932800
törölt tag

Na már 3-1

(#63033) #53932800


#53932800
törölt tag

Az a Chiellini nem lapot aki gyakorlatilag kitekeri Pazzani fejèt....

[ Szerkesztve ]

(#63034) MPowerPH válasza venember83 (#63030) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mindennek megvan az oka-okozata. Azert majd csunya lesz, mikor a Bundas egyik kiesohelyen levo csapata kirakja a BL-bol a Serie A toronymagas listavezetojet. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#63035) venember83 válasza BenHans (#63031) üzenetére


venember83
nagyúr

[link] - e szerint meg nem les. Felvételt oldalról nem láttam, így nem egyszerű megállapítani, valóban mi volt a helyzet. Marha jó lenne, ha nem lenne több bírói hiba, ne legyen vitatható meccs sem a Roma sem pedig a Juve esetében.

BMW001: Nem zárható ki, egyáltalán nem. Bőven benne van az európai bukás a Juventusnál. De az sem, hogy a BVB-t nem érdekli majd a BL, hanem inkább a bennmaradásra koncentrál legalábbis mentálisan.

[ Szerkesztve ]

(#63036) B0V9B válasza venember83 (#63030) üzenetére


B0V9B
tag

Igen, az elmúlt években ők mind bajnokok voltak, vagy BL helyekért hajtottak. Akkor amikor még ilyen Augsburgok, Mainzok és Paderbornok a 3. és 4. vonal között ingáztak és maximum csak álmodhattak a Bundesligáról. Közben egy Kaiserslautern vagy Bochum csak a 2. vonalban, egy Bielefeld meg Hansa Rostock a 3.-ban szenvednek. Ez az élet rendje, csapatok jönnek mennek, mondjuk talán jobb is így mert nagyon unalmas lenne ha mindig ugyanazok a csapatok kerülnének a legjobbak közé.

(#63037) BenHans válasza venember83 (#63035) üzenetére


BenHans
addikt

"Marha jó lenne, ha nem lenne több bírói hiba, ne legyen vitatható meccs sem a Roma sem pedig a Juve esetében." :R

A lényeg hogy nem emiatt kapott ki a Milan, fölényben játszott a Juve. De ettől függetlenül Chiellini kaphatna 1-2 meccset a nyaktekerésért.

---------

Kis érdekesség a Roma keretével kapcsolatban:
A keretünk fele hiányzik az elefántokkal együtt, szép kis lista: Balzaretti-Castan-Manolas-Florenzi-Strootman-DeRossi-Gervinho-Iturbe-Ibarbo-Doumbia +Keita is csak nemrég jött vissza.
És ha minden igaz Totti sem lesz holnap betegség miatt...

És még így is van esély mert ha meglesz a 3 pont a Juve ellen akkor nagyon szoros lesz a vége, pláne hogy jön Gervo és Doumbia. Nem olyan gyászos ez a -7 pont ha figyelembe vesszük hogy Garcia számára kb lehetetlen volt a rotálás, és hogy emiatt a játékosok fáradnak ami még több sérüléssel fenyeget.

Forza Roma! :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63038) MPowerPH válasza venember83 (#63035) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem valoszinu. Pont a BL szereples lesz az, ami kihuzhatja a godorbol a csapatot. Persze ha kikapnak, akkor lesz mire fogni azt is, bar nem hiszem, hogy azt lenyelnek a szurkolok. Bundas mar eluszott, bentmaradas alap dolog lenne, jovore ugyis uszott minden europai kupasorozat.

Don't Tread On Me

(#63039) venember83 válasza BenHans (#63037) üzenetére


venember83
nagyúr

Amíg pl. De Jongok vannak a pályán, elfér egy Chiellini is. Persze egy normális világban semmi keresnivalója nem lenne a pályán ilyen megmozdulásokkal.

(#63040) B0V9B válasza MPowerPH (#63038) üzenetére


B0V9B
tag

Még egy jó kupaszerepléssel oda lehet érni az EL-re, bár az már megint más kérdés hogy ez előny lenne e csapatnak, vagy inkább csak felesleges teher. Ha viszont megszeretnék tartani ezt a nagy létszámú keretet akkor a rotáció miatt mindenképp el kell kapni az EL-t valahogy, vagy a bajnokságban odaérni a 7.helyre vagy egy Német Kupa győzelemmel.

(#63041) MPowerPH válasza B0V9B (#63040) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tetszik a nikked. :) EL nem fogja izgatni oket, jovore csak egy cel johet szoba. Helyreallitani a renomet a bajnoksagban, es megtartani a maradek par kulcsembert, plusz kirugni azokat, akik abszolut nem valtak be, helyukre pedig igazolni megfelelo szintu jatekosokat. Na meg ki kell adni vegre komolyabb penzt egy befejezo csatarra, mert van amin nem lehet sporolni.

Iden ha csak 12. hely lesz meg, az is boven eleg.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#63042) B0V9B válasza MPowerPH (#63041) üzenetére


B0V9B
tag

Köszönöm, gondolom te sem BVB szimpatizáns vagy ahogy én sem :DDD
Igazából most se spóroltak, mert Ramos és Immobile együtt 25,5 milla volt, csak hát sajnos mellényúltak mindkettővel. Immobile túl körülményes és lassú egy német bajnoksághoz, Ramos pedig tipikusan az a játékos aki csak kis csapatokban tud villogni, ahol nincs nagy teher meg BL szereplés csak a minimum elvárás, vagyis hogy ne essenek ki. Egyébként Aubameyang mai meccsen való ékként szerepeltetése nagy húzás volt, csak azt nem értem hogy ezzel miért várt eddig Kloppo. Franciaországban is csatárt játszott Auby, mert hiába villámléptű a srác de szélsőként nem az igazi mivel sem beadni nem tud igazán, valamint a passzjátékban se jeleskedik. Azért csak jó lenne odaérni az EL-re, nem is tudom mikor volt az utolsó olyan szezon amikor nem indultunk nemzetközi kupában. Max ha B csapattal állunk fel és kiesünk már a legjobb 32 között, az is jó mert lehet rotálni, valamint plussz 5-6 hazai teltházas mérkőzés (selejtezővel együtt) sem utolsó szempont bevétel ügyileg, ha már elesünk majd a BL pénzektől.

(#63043) viharhozo válasza venember83 (#63030) üzenetére


viharhozo
addikt

Azert ne tulozzunk, a Werder/Stuttgart a 2009/10-es szezon ota egyszer tudott tizbe kerulni (2011/12-es szezonban), egyebkent siman masodvonalasok mindketten. A Werder pl. az utolso europai kupameccset 2010 decembereben jatszotta.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#63044) B0V9B válasza viharhozo (#63043) üzenetére


B0V9B
tag

És valahogy mindig megússzák, és van egy érzésem hogy idén is megfogják. A Paderborn ki fog pukkadni már most látszik, az is csoda hogy eddig ilyen jól ment nekik. A másik pedig a Freiburg. Ebben a bajnokságban már 5 olyan mérkőzésük volt, amikor a 87. perc után egyenlítettek ellenük. 10 pontot veszítettek már a rossz hajrájuk miatt. Azzal a +10 ponttal a 7. helyen lennének és küzdhetnének a nemzetközi kupáért, így meg lehet hogy kipottyannak. Én őket várom a másik kieső helyre a Paderborn mellé, olyan mint ha fent is mindenki azt akarná hogy a Freiburg kizúgjon.

(#63045) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

(#63046) Abu85 válasza venember83 (#63035) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Tök mindegy, hogy les volt vagy sem. Ha nem adják meg akkor is megverték volna ezt a Milánt. Maga a Juve is vicc volt, hogy Pogba két-három emberre is többször rávezeti a labdát annyira el van szállva, aztán vállat rándítva megy tovább, hogy ez van, meg Pirlót is lebaszarintja, hogy nem passzol. Ez a sok hibával játszó Juve is úgy ment át a Milan védelmén, mint a kis csapatokén. Főleg amikor kontráztak, azt vicc volt nézni. Egy szem Essien van hátul, aki futni sem tud, ráadásul be van sárgítva? Ez komoly? Nem tűnik ez fel Inzaghinak? Ha komolyan odateszi magát a Juve, kitömték volna ezt a Milánt. Most már értem miért vannak a középmezőnyben. A kis csapatok nem veszik ezt olyan félvállról, mint a Juve.

A Milan gondjai meglátásom szerint a következők:
- támadás utáni fellazult védelemmel teljes fejetlenség lesz, csak a másik csapaton múlik, hogy gólt kapnak-e
- a keret nagy része el van tévedve ... nem tudom miért, de mintha nem találnák a helyüket a pályán ... rossz poszton játszanak a játékosok?
- szervezettség csak nyomokban látszódik
Nem akarom megbántani a drukkereket, de a mostani Milán játékosok többsége technikailag képzetlen az élmezőny színvonalára vagy öreg és ezáltal lassú. Valószínű, hogy Inzaghi is ludas egy kicsit, de ha esetleg jön egy másik edző attól még nem lesz jobb. Szerintem jelenleg hat egyértelműen jobb csapat van a Milannál a bajnokságban, és ezek el is viszik az első hat helyet a tabellán. Ha nem dobnak bele ebbe a Milanba úgy 30-40 millió eurót, akkor jövőre is ugyanitt lesznek.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#63047) szami777 válasza bagyulajuve (#63045) üzenetére


szami777
addikt

Vagy épp ez :DDD
Most nézem az ismétlést a sport2-n, durva, hogy az atleti ennyire elpicsázta őket. :Y

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63048) #53932800 válasza Abu85 (#63046) üzenetére


#53932800
törölt tag

:R Teljesen így van :R
"- a keret nagy része el van tévedve ... nem tudom miért, de mintha nem találnák a helyüket a pályán ... rossz poszton játszanak a játékosok?"
Igen rossz poszton játszik pl.Honda szelsőt játszik amikor ő TKP:)
Szerintem ezzel nem bántasz meg senkit,mert ezt be kell látni,hogy most ez van de csak felfele vezethet az út innen már:) :R

(#63049) salival


salival
aktív tag

Bp-n hol érdemes teremfocicipőt nézni? Hol szoktatok? Dél-Buda vagy nem annyira külvárosi üzletek jöhetnek szóba. Sajna szétment a mostani, itt vidéken meg Hervis-Intersport- max még Decathlon háromszögben éltem csak.

YNWA

(#63050) BenHans válasza salival (#63049) üzenetére


BenHans
addikt

[link] vagy esetleg SportsDirect Aréna. :) Ezek vannak viszonylag központi helyen.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.