Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131001) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#130999) üzenetére


DeathAdder
veterán

zoomolj ki európára, majd utána írd be a keresőbe

(#131002) Enzolord válasza DeathAdder (#131001) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#131003) vond válasza DeathAdder (#130998) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Degonoooosz. ;] :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#131004) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#131001) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

így megvan, köszi! :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#131005) #16514048


#16514048
törölt tag

Braithwaite jó választás volt Dembele helyére, már a bemutatóján a nyomdokaiba lépett.

(#131006) forceberg válasza #16514048 (#131005) üzenetére


forceberg
veterán

A pályán nem a bohóckodásra van szükség, bár azért fura, hogy egyszerű trükkök sem mennek, lehet, hogy csak az egyedüllét a kamerák előtt.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#131007) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Farkas Norbi a hétvégén a laliga összes meccsét kommentálni fogja, mind a tízet!

Ma kezdte, nemsokára végez, holnap 13 órától este 11ig beszélni fog, holnapután 12 órától este 11-ig beszél. Ez a rohadt spíler tényleg nem ismer határt, sőt még büszke is rá.. miféle ember lehet az, aki ezt elvárja tőle? Már az felfoghatatlna hogy hogyan van egyeseknek gerincük szinte bármit bevállalni ezeknek a csicskafaszoknak :W

(#131008) bagyulajuve válasza DeathAdder (#131007) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem 5 perc is elég belőle amúgy, nagyon nem bírom a beszédstílusát

Resistencia eterna

(#131009) máyköl válasza bagyulajuve (#131008) üzenetére


máyköl
veterán

En kedvelem, oriasi szakertoje a spanyol futballnak es a kulturanak. Talan a legnagyobb idehaza.

(#131010) RoyBatty válasza DeathAdder (#131007) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Amíg Léderert nem engedik oda, addig nincs gond ;]

(#131011) Peterhappy válasza DeathAdder (#131007) üzenetére


Peterhappy
őstag

Gyanitom, hogy nem elvaras, szerintem Farkas otlete volt. Es jopofa otlet. A forma nem csak szakertoje a spanyol focinak, hanem imadja is azt.

Sokaig engem is irritalt, de fentiek miatt megkedveltem. Mondjuk annyira nem, hogy csak miatta megnezzek mas spanyol meccset is.

@RoyBatty: Lederer a masik, akivel ki lehetett kergetni a vilagbol. De o legalabb szenvedellyel kozvetit, ami hozzaad a kozvetiteshez.
Szerintem a titok annyi, hogy neki jobban allnak mas sportok (ahogy Crazy Jenot se engednem, cdak kosarlabda kozelebe).
Lederer amugy nagy Fradista (tudom, hogyez itt reszint szitokszo), egy idoben sok noi kezi meccsunket kozvetitette, volt egy-ket felejthetetlen pillanata. A Viborg elleni parharc utolso masodpercei pl. full libabor, az valami embertelen - de lehet, hogy ha valaki nem zold-feher szemuvegen at nezi (hallgatja),csak irritalja.

Emlekszem, Apammal mennyit szidtuk az oreg Knezy-t. Azota is visszasirom.
Farago Ricsit birtam reg, de o mar csak(?) NFL-ben utazik, meg Hajdube-t, de belole nagyon kiabrandultam.

[ Szerkesztve ]

(#131012) bagyulajuve válasza máyköl (#131009) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem is a tudását vitatom és elhivatottságát, az előtt le a kalappal :R

Resistencia eterna

(#131013) DeathAdder válasza Peterhappy (#131011) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gyanítom én is hogy jobban élvezi mint bármi mást az életben, de egy valamit is magára adó munkaadó már csak erkölcsi és a nézők érdekét is figyelembe véve azt mondja, hogy kösz Norbi, tényleg nagyon szép tőled, de kösz ne (már ha az ő ötlete volt).
Mondjuk aki beteszi Gundelt BL-be okoskodni, attól nem is kell mást várni, sőt még marketinget csinálnak abból, hogy Norbi hétvégén rámegy a 10/10-re, a nézők érdekeit meg eddig is szarba vették.

Képzeld milyen lehet egész hétvégén déltől késő estig folymatosan beszélni, és hogy milyen lehet közvetítés közben, koncentráltnak, frissnek maradni. Ez azért nagyon lehúzza az embert, és nem a napi 5 meccs, hanem a napi 2 is. Az összes kommentátor aki eddig beszélt róla azt mondta hogy amikor kommentálsz a szókincsed az ötödére esik vissza, ezért nagyon kell fejleszteni ezt a készséget, és frissnek kell lenni, mert nagyon lefáraszt. Azért majd írjátok meg hogyan teljesített a holnapi ötödik meccsén az Atleticón :)

Amúgy tényleg jó hallani ahogy beleéli magát a meccsekbe, szerintem is rendben van ő, Léderert is csak azért nem utálom, mert fanatizmussal közvetít, nem úgy mint a Knézi, Gundel félék, vagy aki a szerdai Spurs-Lipcsét közvetítette :W

Norbert meg enyhén fanatikus, egyszer (amikor még néztem spanyol focit) elmondta közvetítésben, hogy amikor egy sajtótájékoztató bevonuláskor hozzáért a karjához Messi az volt élete csúcspontja, egy olyan katartikus pillanat, amit az unokáinak is mesélni fog :))

(#131014) bagyulajuve válasza DeathAdder (#131013) üzenetére


bagyulajuve
addikt

volt régen olyan hetem, amikor napi 4 előadást (4x2x50 perc) kellett tartanom 4 napon keresztül, angolul, a napok végén már azt sem tudtam mit beszélek
teljesen embertelen, amit ő fog csinálni

Resistencia eterna

(#131015) mephi666 válasza DeathAdder (#131013) üzenetére


mephi666
nagyúr

gundel, aki a 2010es vb-n olyan játékosok nevét mondta meccs közben, akik nemhogy a pályán nem voltak, a keretben sem :D vicc az a fickó... maradjon inkább a táskás játéknál, az a majomkodás az ő szintje

ui: asszony ma dolgozik egész nap, sráccal a liverpool - barcát nézzük :D jó meccs volt ez nagyon... nincs még 3 éves, de ha kérdezem, hogy "mennyi az állás?" ...már mondja, hogy "hájomnula... hájomhájom" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131016) mephi666


mephi666
nagyúr

na ez a lampard - mourinho összecsapás is érdekes lesz :) élő kép megy a spíleren és 2 helyezést tekintve topcsapat összecsapásán ennyire kevesen vannak 15perccel a kezdés előtt a lelátón?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131017) Ringman válasza mephi666 (#131015) üzenetére


Ringman
nagyúr

gundel közvetítsen vetélkedőt, mindenkinek az lesz a legjobb.

(#131018) DeathAdder válasza Ringman (#131017) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mama mindig nézi, nagy rajongója, így néha nekem is van szerencsém látni, de még ott is valami elképesztő mennyire infantilis módon beszél felnőtt emberekkel, mintha valami fogyatékos gyerekek lennének, néhány éve rádióban volt róla műsor, hogy milyen durván megszégyenített egy lámpalázas embert, akinek valami egyértelmű dolog nem jutott eszébe.

És ő a nagy polihisztor a tömeg szemében :W

(#131019) mephi666 válasza DeathAdder (#131018) üzenetére


mephi666
nagyúr

kb ezen a véleményen vagyunk mi is: primitív egy ember, aki nagyon nagyra van magával :K csak igazából nincs mire... végülis mivel vitte sokra? a nevével, hogy az egyik őse volt a nagy gundel?

hogy on legyek: ez a chelsea elég keményen nekiment a csirkéknek... mondjuk ilyen védelem ellen nem nehéz látványosan játszani... ez a giroud nagyon kellett már nekik, hogy egyben legyen újra

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131020) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

uh, ez a második chelsea-gól nagyon rendben volt, előkészítéssel együtt

(#131021) mephi666


mephi666
nagyúr

na, lampard küldjön következő meccseken kis kokaint meg pár maláj k*rvát a var-szobába, mert 1 héten belül a 2. meccs, amikor durva megmozdulásra nem adnak még sárgát sem a pirosas megmozdulásra :U chelsea játékossal kb bármit lehet csinálni a pályán... ha valakit hordágyon visznek le, ott sem ítélnek majd semmit? ...kezdem sajnálni őket

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131022) Tibiajax válasza mephi666 (#131021) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na, és nézte páholyból az esetet?..

persze a reakciója: sssssemmi nem vót. labda vóót

(#131023) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Jó szarok vagyunk már megint...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#131024) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#131023) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van is pár sérültetek..

(#131025) mephi666 válasza DeathAdder (#131013) üzenetére


mephi666
nagyúr

most olvastam az utolsó bekezdést: én anno Puskással kezet foghattam kb 10 évesen és egy rövid párbeszéd is lezajlott köztünk:
- melyik lábbal rúgod a labdát?
- jobbal
- próbáld ballal is ;)
(falunap volt a faluban, ahol felnőttem és a körzeti orvos ismerte személyesen és elintézte, hogy jöjjön... szerintem m2 pontossággal meg tudnám mondani most is, hol találkoztam vele a pálya mellett)

...egy dedikált kis zászlóm meg van Hidegkuti aláírásával :) amúgy ballal passzokat sikerült általában normálisakat adni meg kiskapura néhány gólt szerezni, de nagyobb célzott lövés már nem ment

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131026) alázógyík válasza Tibiajax (#131022) üzenetére


alázógyík
őstag

VAR-on végignézik, és semmi?!?!

Még ennyi balf@sz vakegeret.... :W

(#131027) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

messi..már megint messi.. egy kis kötény, meg egy ütemtelen elrúgás
ki más is rúgna gólt a barcában. még véletlen se grízman, mondjuk

egyre jobban van herótom ettől a franciától. azóta tart a lejtő, mióta idejött

alázógyík szerintem ők más csatornát néztek, mint amit nekünk mutattak, lletve láttunk a pályán..

[ Szerkesztve ]

(#131028) mephi666 válasza Tibiajax (#131027) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez a grízember nekem soha nem volt szimpatikus... részben azért, mert francia :D ...ezzel a hajjal meg mehetne valami dél-amerikai szappanoperába

messi meg egy zseni még mindig... hiányozni fog pár év múlva, ha kiöregedik, mert fiatalok közt a tudásának a szikráját sem látni senkiben

ui: messi nélkül a barcának jósolok pár év erős lejtmenetet... költhetnek bármennyit, "kész" játékossal nem fogják pótolni a hiányát 1milliárd euróból sem

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131029) Tibiajax válasza mephi666 (#131028) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én leírtam már, régebben is... tegyük össze a kezünket és örvendjünk annak, addig, amíg láthatjuk játszani őt. ha elmegy, jó darabig nem lesz megint ilyen zseni európa pályáin

puskás, pelé, cruyff, maradona, ronaldo (n9), ronaldinho és most messi... a legnagyobbak egyikét nézhetjük még egy darabig. a legjobbak közül is kiemelkedőek, a született zsenik egyikét
nélküle, a barca zuhanni fog vissza a messi/ronaldinho előtti szintre

[ Szerkesztve ]

(#131030) mephi666 válasza Tibiajax (#131029) üzenetére


mephi666
nagyúr

most meg nem önzőzik, adja a grízesnek, aki át sem bírja venni, erre csak beteszi ő és megvan a 3. :) lehet ebből zakó, méretes... ilyen védelem ellen mondjuk nem nehéz brillírozni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131031) Tibiajax válasza mephi666 (#131030) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igazából grízman a cipőjét tisztíthatná neki, nagyjából.. az az ő szintje
de hát... mégiscsak sztár, ő is. kár, h nem tesz kicsit többet a klubja sikeréért, ha már pályára léphet a nou camp gyepén 90k néző előtt, heti milliárdokért
majd írok már egy levelet neki, hadd próbáljam meg most én is, hátha sikerül valamit összehoznom... messi passzából

(#131032) DeathAdder válasza mephi666 (#131028) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem meg már most sokszor béklyó (nyilván nem ilyen rayok ellen), kompetens edzővel és vezetőséggel nem nagyon van hova visszaesni, amíg azt vehetnek meg akit csak akarnak.

(#131033) Napfénysüti válasza DeathAdder (#131032) üzenetére

Csak épp kompetens vezetőség meg edző hiányzik a képletből.

Més que un club!

(#131034) mephi666 válasza DeathAdder (#131032) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja de mégis csak messi az, aki 4et rámol ezen a meccsen is, nem a frissen vett drága igazolások :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131035) salesman


salesman
őstag

Vezet a Honvéd a pufkáf ellen... :C

Türűűűdrááá!

(#131036) villamos


villamos
őstag

Másodszorra sikerült a büntető... grat... :U

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#131037) villamos


villamos
őstag

Meglett a kiegyenlítés... :((

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#131038) sh4d0w válasza salesman (#131035) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az előző két fordulóban kiállítás volt a javukra, most 11-es...

:hányós smiley:

https://www.coreinfinity.tech

(#131039) DeathAdder válasza mephi666 (#131034) üzenetére


DeathAdder
veterán

Messi goals in La Liga this season:

15 vs teams who are 13th and lower.
2 goals vs top 6 (Sevilla and Atleti).
1 goal vs 9th place (Granda).

(#131040) DeathAdder


DeathAdder
veterán

rohadt csaló banda

(#131041) forceberg


forceberg
veterán

Na. VAR in England alkot ma is, de legalább kimaradt...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#131042) DeathAdder válasza forceberg (#131041) üzenetére


DeathAdder
veterán

ja, de szinte biztos hogy ez megint a reklamálás miatt kezdték el egyáltalán vizsgálni.

Leicesternél két egyértelmű tizi elmaradt, egyszer sem reklamálták, sziti azonnal reklamált, vizsgálni is kezdték.

Mondjuk szomorú ettől függetlenül hogy a fetrengést szineszkedest reklamalast ennyire zabálják a bírók :(

tizinel is esni kell, különben ketté is torhetik a lábad akkor sem fújják be ha talpon maradsz

[ Szerkesztve ]

(#131043) villamos


villamos
őstag

Kövesd - FTC 3-0
:DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#131044) LyonnaisFan1 válasza villamos (#131043) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Jól kitömik a fradit. Innen nehéz a visszaút :Y
Jó kis tipszmiksz meccs :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#131045) Joker88 válasza villamos (#131043) üzenetére


Joker88
őstag

Hajrá Fradi !

Jah, mégse :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#131046) Napfénysüti válasza DeathAdder (#131042) üzenetére

Olyan a City mint a mezük...

Més que un club!

(#131047) DeathAdder válasza Napfénysüti (#131046) üzenetére


DeathAdder
veterán

igen :DDD

(#131048) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jólvan, BR megint a beszari fociját hozta fontos meccs előtt. Le a kalappal a Leicester előtt ahol vannak, de BR ezért sem lesz sosem a legfelső polc. Oké, hogy kegyetlenül megfújta a szitit a bíró, de akkor sem tudott a Leicester még csak felpörögni sem hátrányban, legalább minimális offenzívákat indítani, ez még a Brighton, Wolvesnak is sokkal jobban megy.
Bár azért a számok nagyon erős felülteljesítést mutatnak, úgyhogy nincs is nagyon mit csodálkozni.

Szitit meg nem féltem, visszajött ugyan Laporte, de a transition elleni védekezésük továbbra is csak nyomokban létezik, ahogy az egész szezonban, Rodri nem alklmas rá, és ha átmennek rajta az első vonalon, akkor onnantól kezdve ziccerig viszik + pontrúgások elleni védekezésük is borzalmas, szerdán ki lesznek filézve :K :P

(#131049) máyköl válasza DeathAdder (#131048) üzenetére


máyköl
veterán

“ szerdán ki lesznek filézve”

nagyon mast erzek sajnos. remgyenge ez a Madrid, meg ha latszolag stabilnak is tunik.

(#131050) mephi666 válasza DeathAdder (#131039) üzenetére


mephi666
nagyúr

mindenkinek ott a lehetőség a kicsiket tömni :D ...öregszik azért és nem töri magát feleslegesen... kicsik ellen meg egy 50%on dolgozó messi is bohócot csinál a védelemből... a mai 4. gólja is már majdnem megalázó volt

ui: na most a madrid meccs előtt ittam azért egy kávét, nehogy bealudjak :D hazard visszatérésére kíváncsi vagyok

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.