Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127951) kacsyx válasza Peterhappy (#127950) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Nem lesz zárt kapus meccs, mert eleve ki sem jutunk.
Max. Gibraltár ellen lenne esélyünk, bármely kelet-európai vagy északi csapat nagyobb küzdő mint ez a lelketlen falábú válogatott.
A legszomorúbb az az egészben, bármilyen eredmény is születik, a pénz ugyanúgy ömleni fog bele.

(#127952) salesman


salesman
őstag

(#127953) Peterhappy válasza kacsyx (#127951) üzenetére


Peterhappy
őstag

Péntek délután van, süt a nap, hogy lehetsz ilyen demoralizáló? :)
Rendesen elment az életedben. Mi lesz a következő? Hogy a Mikulás sem létezik?
Mert akkor tenyleg kardomba főzök :D

(#127954) kacsyx válasza Peterhappy (#127953) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Reálisan nézem a dolgokat. Mindenki tisztában van vele, hogy a válogatottunkban semmi tartás sincs. Az nevelőegyesületektől kezdve bűzlik az egész és lehet itt ábrándozni, hogy majd most, de pont ugyanolyan mint mikor a feleség kitart a férje mellett aki heti egyszer megveri. Majd megváltozik, persze.

Másrészt ha abból a rengeteg milliárdból pl. az én sportcsapatom kaphatna csak 2 millió támogatást, mindenünk meglenne. Ehelyett megy minden nap a küzdés és mindent nulláról felépítve saját magunk teremtünk elő, miközben ezek a primadonnák kettőt nem tudnak pontosan passzolni.

De ja, biztosan éljenezni kellene a csodás válogatottunkat.

(#127955) LendvaiFeri1 válasza LyonnaisFan1 (#127949) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Bízom benne.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#127956) mephi666 válasza kacsyx (#127951) üzenetére


mephi666
nagyúr

bulgária azért nem egy futballország... berbatov óta volt ott értelmes játékos? ha őket nem tudjuk elverni, akkor tényleg szögre akaszthatja az összes falábú a cipőt :U az a durva, hogy szerintem simán elérné a "nagy válogatott" szintjét 1-1 random kiválasztott megye1/megye2 csapat is, akit helyettük küldenének...

ezt is szívesen megnézném, milyen eredményt produkálna egy véletlenül kiválasztott megyei csapat a válogatott helyett tétmeccseken :D könnyen lehet, hogy a legtöbb nem botlana véletlenül sem ilyen andorra szintű csapatok ellen :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127957) bandus válasza mephi666 (#127956) üzenetére


bandus
veterán

ez azért hányadik "ha őket nem tudjuk elverni..." kezdetű mondat? :) válogatott és klubszinten is. lásd ludogorec, aki emberhátrányban feltörölte idegenben a pályát a fradival.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#127958) paatrick


paatrick
senior tag

Az a baj, hogy ahogy látom Bulgária otthon legalább 1 gólt mindig lő. Akkor nekünk már 2 kell :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#127959) forceberg válasza mephi666 (#127956) üzenetére


forceberg
veterán

Szerintem te nem fociztál még mondjuk embéegyes játékosok ellen.
Belülről teljesen más véleménnyel lennél. Lentről nézve magas szint az ám, csak ugye a világ jobbik fele még jobban belehúzott, azok még jobbak lettek.
Anno a falum azon legjobbjai, akik megkapták a lehetőséget a sorstól, még embéháromban sem tudtak alkotni...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#127960) máyköl válasza forceberg (#127959) üzenetére


máyköl
veterán

Pár évvel ezelőtt egy haver lehívta focizni a szokásos kispályás hobbifocinkra péntek este a Horváth Ferit. 40+ éves volt már akkor is.
Nem túlzok, hogy 5x nem sikerült labdába érnem a 40 perc alatt, pedig alapvetően ki szoktam emelkedni az ottani mezőnyből. Rongyá focizta a 20 éveseket is simán. Teljesen más szint.

[ Szerkesztve ]

(#127961) vond válasza máyköl (#127960) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Feriiii... :D Majdnem elmorzsoltam egy könnycseppet. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#127962) forceberg válasza máyköl (#127960) üzenetére


forceberg
veterán

Ennyi, erről beszélek, fotelból könnyű ám okosnak látszani!
Pedig ő még nem is az a nagy spíler volt :D
Még ez a "befizetős rendszer" is elég magas szint ám a valóságban...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#127963) Peterhappy válasza máyköl (#127960) üzenetére


Peterhappy
őstag

Lehet, hogy meséltem már, sok-sok-sok-sok évvel ezelőtt (2004-ben vagy 2005-ben Tökölön játszottunk egy teremtornán. "Hazai" csapatként majdnem tisztességgel helytálltunk, 3-63-as gólkülönbséggel végeztünk a négy meccs alatt úgy, hogy a kapusunk volt kb. a torna legjobb játékosa. :U De az első meccsünkön 0-16-nál csak betaláltam szöglet után, a büdös úristenit!!! :D

No azon a tornán két "top" játékos volt - már akit én is felismertem.
Az egyik egy bizonyos Hamar István, aki elképesztő módon emelkedett ki a mezőnyből, pedig nem gyenge csapatok verbuválódtak össze.

A másikat fénykorában csak "Törő"-nek becézték...

Ez a bizonyos Törő akkor, közel ötvenévesen (szerintem midenki tudja, mi mindennel a háta mögött) szó szerint azt csinált a pályán, amit csak akart. Futni nem sokat futott (bár azt már Öcsi bácsi is megmondta, hogy fusson inkább a labda), de nem is volt rá szükség. Nem tudnám felidézni, hány kötényt kaptam tőle (nem lettem tőle jobb szakács) és hogy hányszor került meg (pedig akkortájt nem voltam egy lassú gyerek), de szerencsére kellőképpen megalázó esernyőcselben csak egyszer részesített :B

Viszont egy ízben nekem is sikerült felbőröznöm Őt, amit szerintem még az unokáimnak is büszkeséggel teli, könnyes szemmel fogok mesélni :C

(#127964) RoyBatty válasza Peterhappy (#127963) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Hasonló sztorikat tudok mesélni én is. Felnőtt szinten a Blasz2-ig jutottam de néha játszottunk edzőmeccseket a felkészülési időszak közepén NB1-es csapatok ellen is, úgy hogy ők mondjuk még egy erőnléti edzést is lenyomtak előtte aznap délelőtt. Félgőzzel focizva is két számjegyű veréseket mértek ránk, Illés Bélát védekező középpályásként még felrúgni sem bírtam, mert nem értem utol, pedig Béla sosem a sebességéről volt híres :DD
Lehet kutyázni az NB1-es játékosokat, de még ők is fényévekre vannak az átlag hobbi focistától. Az ő szerencsétlenségük az, hogy mondjuk egy Real focista is pont ugyanannyira van tőlük és néha a válogatottban össze is kerülnek egymás ellen (lásd a Bale - Nagy Zsolt "párharcot").

(#127965) máyköl válasza Peterhappy (#127963) üzenetére


máyköl
veterán

Van egy uzleti liga nevu hivatalosan jegyzett bajnoksag, azon minden evben indulunk cegszinten. Sok masik nagy ceg is nevez (Tesco, Mkb Bank, Intersport, Affidea, stb.). Van 30+ csapat. Biro, jegyzo, minden.

Szerencsere a mi cegunknek eleg jo kis csapata alakult ki, szerintem viszonylag eros jatekosokbol allunk ossze, lenyeg a lenyeg hogy az otodik helyen vegeztunk. En 10 gollal lettem a hazi masodik golkiraly, van egy kollegam, blsz2 -be jatszik, neki lett 18 golja, mondanom sem kell, messze a csapatunk huzoembere volt vegig, nagyon megereztuk amikor nem tudott meccsre jonni. Hihetetlen mennyire kijon ezen a szinten a kulonbseg.
Lenyeg a lenyeg, hogy a kollega lett a 18 goljaval a bajnoksag gollovo listajanak masodik helyezettje. Elso a bajnokcsapat csatara, egy 35 eves srac, valami 70 valahany gollal. Megkerdeztuk, Nb3 -ba jatszik, de tulzas hogy jatszik, boven nem kezdo. Pedig azt csinalt meg velunk szo szerint, amit akart.

Lenyeg a lenyeg, hogy lehet a televiziobol lassunak tunik pl. a magyar valogatott, de oriasi butasag hogy a grundrol osszevalogatott sracok tobbet ernenek el. Teven keresztul nem jon at a sebesseg, a dinamika, a labdakezeles, a pontossag.

(#127966) sh4d0w válasza Peterhappy (#127963) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Egy barátom kapusként szerepelt a fehérvári kispályás bajnokságban, szembekerültek egy csapattal, ahol egy bizonyos Csucsánszky Zoltán szerepelt.

Első találkozásukkor a pályán barátom húzta a rövidebbet, csúnya betonon elterülés és gól lett a vége. A második alkalommal a barátom felhúzott térddel ment ki a labdáért, Csucsa felborul, majd feltápászkodás után odaszólt: "Nah, így kell kijönni egy kapusnak!". :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#127967) Peterhappy válasza sh4d0w (#127966) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez óriási :D

@RoyBatty: Ez is :DDD

@máyköl: hát ez meg kemény. De lehet, hogy egy stabil NB3 játékos már pl. nem is merne ilyen ligákban játszani, gondolom ha egy ilyen meccsen sérül le, nem teszi zsebre, amit a klubjától kap (vagy éppen nem kap). Sajnos volt "szerencsénk" egy-két húzósabb sérülést átélni nekünk is, épp az Izületi liga berkein belül.
Mi úgy 3-4 szezont éltünk meg, én voltam a csk és egy ízben csapaton azt hiszem a gólkirály is, de csak mert a nálamnál jóval ügyesebbek sokszor nem tudtak eljönni. :B
Goal Center néven futottunk.

(#127968) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

én játszottam Dúró József egykori nagy pályás NB1-es válogatott játékossal futsal-ban, de annyira nem éreztem kiemelkedőnek, ellenben Berecz Zsolt (nagy pályán DVTK-ban és Loki-ban is megfordult), aki futsal válogatott csatár volt, na ő igazán kiemelkedett, hihetetlenül tudott fordulni és gólra törően játszani, meg ragadt hozzá labda

Resistencia eterna

(#127969) vond


vond
MODERÁTOR

Kíváncsi lennék, egy Dróth Zoli mit tudna összehozni nagypályán. Futsal meccseken elképesztő, hogy miket csinál. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#127970) Viszlát válasza máyköl (#127965) üzenetére


Viszlát
addikt

Teven keresztul nem jon at a sebesseg, a dinamika, a labdakezeles, a pontossag.

Olyan lehet ez, mint amit a túlsúlyosok szoktak mondani, hogy a kamera 15 kg-val többet mutat. Látszik is, hogy ezeket vagy 10 kamera veszi, mert, hogy se sebességnek, se dinamikának, se labdakezelésnek, se pontosságnak nyomát sem lehetett látni, az nagyon durva. 39 eladott labda egy válogatott játékostól... Lehet, hogy stikában ráirányítottak még pár kamerát szegényre.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#127971) vans? válasza vond (#127969) üzenetére


vans?
őstag

Evekig jartam Gyorben futsal meccsekre, Zoli nagy pillanatokat okozott :K Szerintem NB2 szinten megallna a helyet nagypalyan is.

hábm bábm

(#127972) vond válasza vans? (#127971) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szerencsére most nálunk villog. ;] A többiek se gyengék, de ő tényleg nagyon durván tolja. :K

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#127973) vans? válasza vond (#127972) üzenetére


vans?
őstag

Meg is neztem a romanok elleni meccs osszefoglalojat az utolso pillanatos fejessel. Sosem felejtem el. :)

hábm bábm

(#127974) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Dier instant a kezdőben :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#127975) vond válasza vans? (#127973) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hmmm... :))

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#127976) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#127974) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"I bet he's been sharpening his studs all morning for this" :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#127977) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sziasztok!
valverdeout.
csak ennyit akartam, szép hétvégét!

(#127978) bagyulajuve válasza Tibiajax (#127977) üzenetére


bagyulajuve
addikt

még van 1 félidő nem?

Resistencia eterna

(#127979) Tibiajax válasza bagyulajuve (#127978) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

itt már nincs miről érdemben beszélni, Gyula.

minden más csak rétestészta, a 'csapatnak nem jó' kinyújtása

(#127980) Richard! válasza bagyulajuve (#127978) üzenetére


Richard!
addikt

Valverdének? Jó is lenne... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127981) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

közben a Tottenham vezet már 2-0 :(((
ez a riporter elég gagyi

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#127982) NyxNyxNyx válasza bagyulajuve (#127981) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Elírtad a smiley-t, gondolom ezt akartad: :C

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#127983) bagyulajuve válasza NyxNyxNyx (#127982) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem nem :P

(#127984) Greentea - kiváncsi vagyok mit hoz majd ki a csapatból (remélem semmit), meg hogy jót tett-e neki a "kényszerű pihenő"

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#127984) Greentea válasza bagyulajuve (#127981) üzenetére


Greentea
senior tag

Mourinho megérkezett, nincs is miről beszélni ;] :D

2x2 néha 5

(#127985) DeathAdder válasza bagyulajuve (#127981) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meglesz majdnem egy év után az első idegenbeli győzelem. Egyöntetűen röhög mindenki Josén, nyilván Levy is azt bizonyította az elmúlt 10 évben hogy mennyire hülye :D egyáltalán nem vagyok biztos, hogy ebből bukás lesz, sőt... és most ledobom az atomot de én szurkolok neki, rosszul vagyok bekötve, de valamiért mindig is kedveltem :DDD

Ferkait meg berakták kommentátornak, borzalom... régóta a digi alkalmazottja, de még nem kellett kommentátorkodnia, max csak akkor, amikor alámondta az összefoglalókat.

(#127986) bagyulajuve válasza DeathAdder (#127985) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Mou-val nincs nagyobb bajom, csak akkor utáltam, amikor a Zinter edzője volt, meg most hagy a Spurs-e, nagyon nem bírom ezeket a csapatokat (sem)

Resistencia eterna

(#127987) paatrick válasza Greentea (#127984) üzenetére


paatrick
senior tag

Ha ma nem nyer a Liverpool akkor a Tottenham nyeri a bajnokságot :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#127988) simondr válasza bagyulajuve (#127986) üzenetére


simondr
senior tag

na legalább ebben teljesen egyet értünk :DDD

(#127989) máyköl válasza bagyulajuve (#127986) üzenetére


máyköl
veterán

En bevallalom, mindig utaltam.

(#127990) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nikolic mester jol vesse be maganak ezt a meccset, mert minden bizonnyal ma iranyitotta utoljara a szekesfehervari egyuttest.
Uj edzo lehet, akar Bodog is. Ott meg is kapna azt, amit Miskolcon nalunk nem tudott :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#127991) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a Chelsea jó.
ki kell mondani...

(#127992) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Megkockáztatom, a Liverpool bajnok. Elképesztő, hogy szinte minden meccset behúznak, akár jól játszanak, akár nem; ellenük aztán tényleg addig tart minden meccs, amíg a bíró hagyja. Most igencsak idejekorán, már a 85. percben megszületett a győztes gól.
Zseniálisak. És megkockáztatom, a PL siker még nagyobb szó lesz a Mersey parton, mint a tavalyi BL cím.

Főleg, ha a Chelsea így tartja magát Manchesterben! Ha nem nyer ma a $ziti, lesz ott nemulass.
Pep meg mehetne vissza Barcelonába. Nem tudom, örülnék-e, de lassan ott tartok, Ernő bá helyett már Magnetot is szívesebben látnám.

Az meg elég sokatmondó, hogy az Arsenal csak kisebb csodára tudott egyenlíteni az ellen a Soton ellen, aki az utóbbi időkben sokaknak csak a játékszere volt... :(((

[ Szerkesztve ]

(#127993) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#127990) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én a kopasz lila helyében most hosszabbítanén vele szerződést :D
De jó, én ugyebár a sötét oldalon állok.
Tényleg kellene valami épkézláb edző oda, ennyit szerintem még horváthferi is ki tudna hozni abból a keretből.

Azért az nem semmi, amit a Pufla és a Kövesd megy idén. Bármi is legyen a vége.

(#127994) Tibiajax válasza Tibiajax (#127991) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a szemét City is jó
ezt is ki kell mondani....

áh, nem is nézem ezt a béna meccset
inkább nézem a hajdúböszörmény-százhalombatta meccs ismétlését.. nem kell nekem ilyen alacsony színvonalú focimeccs

(#127995) NyxNyxNyx válasza máyköl (#127989) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én szerettem a Real-ban, máshol meg nevettem rajta.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#127996) Peterhappy válasza Tibiajax (#127994) üzenetére


Peterhappy
őstag

HAJ-SZA?
Az legalább vicces.

[ Szerkesztve ]

(#127997) KisTücsök válasza Tibiajax (#127994) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Bizony. Belefér itt egy zakó bőven. Így is jobban nyomják a fiúk, mint gondoltam volna. Hátha egy x azért meglesz.

(#127998) Tibiajax válasza KisTücsök (#127997) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát jó lenne..
ne legyen már megint bajnokok. sokkal inkább a 'pool

(#127999) Ringman


Ringman
nagyúr

nem vagyok biztos benne, hogy jó döntés volt elkezdeni a torino-inter vízilabdamérkőzést.

(#128000) forceberg válasza Tibiajax (#127979) üzenetére


forceberg
veterán

Nem voltam otthon, most néztem az összefoglalót. :Y
Két parádés góllal nyert a csapat, főleg a 2. volt zseniálisan megkomponálva, Vidalnak csak be kellett passzolnia két lépésről. Ezekért érdemes nagyobb és nagyobb TV-ket venni, előfizetni a borotvaéles külföldi csatornákra és persze a stadionokban megvenni a drágább, jobb helyekre szóló jegyeket... :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.