Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99001) Cartevo válasza Richard! (#98999) üzenetére


Cartevo
őstag

Na ez az, hogy hengerelnének kiesőjelöltek ellen?
Nyugodtan felezhetnék, a svájci liga is 10 csapatos, ahol francia ajkú csapat is van.

(#99002) venember83


venember83
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#99003) Tibiajax válasza venember83 (#99002) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

durva....még olvasni is

(#99004) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Britannián kielemezték a tegnapi cselzi-manure rangadót, és hogy Conte hogyan nőtt Mou fölé ebben a párharcban:

1) Mivel mind a két csapat 3-4-1-2-es felállással kezdte a meccset, váratlanul nagy tempójú adok-kapok alakult ki az első tíz percben. A középpályák mindkét oldalon kiürültek az előző meccsekhez képest, ráadásul a Chelsea-ben érezhetően benne volt még a Roma ellen lenyelt pofon is. A meccsnek ez a szakasza - egészen a kissé lassabb lefolyású, de hasonlóan egyenetlen következő 15-20 perces határvonalig - abszolút kiegyenlített volt: itt is, ott is akadtak helyzetek, bármelyik csapat megszerezhette volna a vezetést a feszült légkörben, sőt, talán a United állt valamivel közelebb a gólszerzéshez Rashford és Lukaku révén.

2) Már ekkor érződött, hogy a meccset az a csapat nyerheti majd, amelyiknek az edzője hamarabb lesz képes magához ragadni a kezdeményezést azzal, hogy úrrá lesz a meccs hektikusságán, és kibillenti az addigi taktikai status quót a pályán. A félidő végére egyértelművé vált, hogy Conte nyúlt bele előbb a meccsbe: Hazard-t csatárból kihúzta a pálya balololdalára, hogy onnan játsszon befelé, miközben Fabregas egyre inkább jobbra tolódott. Bakayoko már korábban is előszeretettel lépett fel második hullámban a kapu előterébe (Conte imádja az ilyen harmadik emberes befutásokat, nem véletlen, hogy a Juvénál, valamint az olasz válogatottnál is taktikája alapjává tette), ezzel pedig a Chelsea emberfölényt alakított ki a középpálya rajzunkon kék négyszöggel jelölt területén. Hazard, Bakayoko, Fabregas vs. Matics, Herrera.

3) Ennek eredményeképp a Chelsea egyre inkább be tudta szorítani a Unitedet. Hogy mentse a helyzetet, Jones folyamatosan kiugrált a védelemből, ellensúlyozva a hazaiak emberelőnyét a pálya egyik kulcspontján, ami Morata helyzetét tette könnyebbé centerben. A második félidő elején ebből érkezett a gól is: Jones feleslegesen (és késve) robbant ki a labdát felcipelő Azpilicuetára - akinek Zappacosta csinált helyet azzal, hogy folyamatosan lekötötte felfutásaival Youngot -, Bakayoko egy harmadik emberes befutással kimozgatta Smallingot, Bailly pedig már nem tudott időben kiváltani az üresen hagyott területre bemozgó Moratára. 1-0, igazi tankönyvi szituáció, meglepődnék, ha a félidőben ez nem lett volna kivideózva részletesen.

4) A United ezt követően is szenvedett, nem tudta átvenni a meccs irányítását. Egyrészt továbbra is emberhátrányban voltak a pálya közepén labdakihozataloknál, másrészt Kanté teljesen levette a pályáról Mkhitaryant, aki nem tudta levezényelni a vendégek váltásait támadásból védekezésbe. Lukaku csak vergődött a tanárian játszó Christensen és a neki folyamatosan besegítő Cahill szorításában, de Rüdiger beállását követően lényegében az összes manchesteri támadót azonnal duplázni tudta a Chelsea védelme.

5) Az újabb fordulatot Conte cseréi hozták: Fabregas és Hazard nélkül a Chelsea középpályás dominanciája tovatűnt, a védelem túl mélyre csúszott vissza, ráadásul Fellaini feltolását követően már a támadók lekettőzése sem ment könnyen. A meccs utolsó fázisában akár még a United egyenlítése is benne volt a pakliban, igaz, cserébe annyira sebezhető lett kontrák ellen Mourinho gárdája, hogy a 0-2 is mindössze Morata ügyetlenségén múlott.
Összességében taktikailag Conte egyértelműen Mourinho fölé nőtt, és meccs közbeni váltásával egy kiélezett, egálközeli mérkőzést fordított a maga javára. Sokkoló volt látni a Chelsea metsző élességű tudatosságát a második félidő elején, a gól abszolút tankönyvi példa, alapszintű oktatóanyag kellene legyen kezdő elemzőknek.

[ Szerkesztve ]

(#99005) venember83


venember83
nagyúr

Pirlo letette a lantot. [link]

(#99006) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#99007) Ringman válasza DeathAdder (#99006) üzenetére


Ringman
nagyúr

veretes sor :)

de ha a többi meccset üzembiztosan behúzzák, akkor nem lesz megoldhatatlan a dobogó.

(#99008) Tibiajax válasza venember83 (#99005) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..csak 11-től 15-ig volt juvés Pirlo?
:Y :U

(#99009) DeathAdder válasza Tibiajax (#99008) üzenetére


DeathAdder
veterán

én meg azt hittem Milán legenda

(#99010) sh4d0w válasza DeathAdder (#99009) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Attól még az, ahogyan sokan mások is.

https://www.coreinfinity.tech

(#99011) venember83 válasza Tibiajax (#99008) üzenetére


venember83
nagyúr

Tízéves időszaknak tűnt számodra? Az a pár Conte-év ilyen hosszú volt számodra? :)

(#99012) venember83 válasza BenHans (#97451) üzenetére


venember83
nagyúr

Nézd csak, maga a játékos nyilatkozott. Tehát tudott a szívizomgyulladásról, és a Juventus további kivizsgálást akart, ami viszont már neki nem tetszett, Ferrero meg kihasználta, hogy eladhatja többért. Ha nem tévedek, ennyi a sztori, talán most már erről a furcsa ügyről is lehullt teljesen a lepel.

(#99013) venember83 válasza venember83 (#99012) üzenetére


venember83
nagyúr

A nyilatkozat számos helyen megjelent, szóval nem úgy tűnik, hogy valami elvetemült bianconero koholmányról lenne szó:
-www.forzaroma.info
-Di Marzio
-Metro.co.uk
-PaginaRomaniste.com

És természetesen már jön is a tagadás, hogy ő ilyeneket nem mondott, a fordítók kúrták el. :D

[ Szerkesztve ]

(#99014) Cartevo


Cartevo
őstag

1980 - A moxai olimpián nem szerepelt az USA és Kína. 2018...

(#99015) BenHans válasza venember83 (#99013) üzenetére


BenHans
addikt

Egy lap lehozta és lemásolva lefordítva kinyomta a többi is.
Szerintem nem kell bemutatni az olasz sajtót, úgy fogalmaznak ahogy nekik jövedelmező. Szövegkörnyezetből kiragadva, kicsit átfogalmazva én is meg tudom írni hogy Cristiano boldogtalan, csalódott a társak teljesítményében és elvágyódik.
Ha már itt tartunk, Mahrez télen is célkeresztben... :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99016) venember83 válasza BenHans (#99015) üzenetére


venember83
nagyúr

1800 szavas nyilatkozat és szövegkörnyezetből kiragadva? :C

(#99017) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Gattuso b.zmeg: "...Pirlo és én? Ne keverjük a Nutellát a sz.rral…”

:DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#99018) venember83 válasza BenHans (#99015) üzenetére


venember83
nagyúr

Az újságírók tovább rugóznak a nyilvánvalóan nemlétező ügyön: [link]. Mégis csak borzasztó, hová süllyedt az olasz újságírás... :(((

sh4d0w: Gianluca Vialli: „A szíve 35-öt ver percenként. Hideg, mint egy uborka.”
Gennaro Gattuso: „Amikor nála volt a labda, azt kérdeztem magamtól, tényleg profi futballista vagyok-e?”

[ Szerkesztve ]

(#99019) MdewC válasza sh4d0w (#99017) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jhuuujjj! :D

Bírom az öreg Gennárót.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99020) Cartevo


Cartevo
őstag

Edzésen szitkozódik a tréner, a kapuból odamegy hozzá a fia:
-Kérem a kesztyűt, bazmeg.
A szigorú atya megtámasztja a fiát, majd visszakérdez: -Mit is kérsz?
-Semmit, bazmeg.

[ Szerkesztve ]

(#99021) Golden9


Golden9
addikt

Némedi Tamás már azzal a magyar futball hőse lett, hogy jegyet vásárolt egy futballmeccsre.
''Elég furán néztek rám, meg is kérdezték hogy biztos ide jöttem-e.'' [link] :))

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#99022) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Egy óra, és kezdődik a szombathelyi ünnepség, és bódogság.
Az eszék ellen avatódik fel a haladás új létesítménye, és az emnétyszportynak köszönhetően a TV-n keresztül is szemtanúi lehetünk a létesítmény születésének :C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#99023) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#99022) üzenetére


Ringman
nagyúr

milyen szép nbkettes stadion lesz jövőre!

(#99024) villamos válasza LyonnaisFan1 (#99022) üzenetére


villamos
őstag

Mekkora gólt vágott be!
Lölőék máris vezetnek... :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#99025) LyonnaisFan1 válasza villamos (#99024) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Bebaszta, mint a lónak :DD
Még Casillas sem tudta volna kiszedni :C

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#99026) Cartevo válasza villamos (#99024) üzenetére


Cartevo
őstag

Nagy várakozás előzte meg a történelmi 1. gólt. Stílusosan pénzmosodásé lett.

(#99027) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

[link] azt is büntetném, aki kitalálta a női focit...
ugattam ezt is hányszor már, az autóvezetés és a futball, az férfi dolog.. nem női.

(#99028) IreN!CuS válasza Tibiajax (#99027) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Amíg ilyen vicces dolgokat csinálnak tőlem maradhat a női foci, legalább van min nevetni :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#99029) Tibiajax válasza IreN!CuS (#99028) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

itt egy újabb zöngemény, tessék [link]
magyar első osztályú - tehát nem megye II - focimérkőzés. első osztályú profi csapatokkal, ebből viszonylag jól megélő játékosokkal, Budapest Honvéd, Puskás Akadémia.
én -ha megtehetném, mert mondjuk én lennék mészároslőrinc és bármennyire is imádom a focit- én megszüntetném az egész hazai klublabdarúgást. Az összes pénzt kivetetném belőle és elosztanám. egészségügybe, állatkertnek, közterület-takarítás és fejlesztésbe, akárhova, bárhol jobb helyen lenne.

Amíg 1 darab néző és két biztonsági őr kíváncsi egy mérkőzésre én a kormányvezetés helyében most felállnék és nyilatkoznék, hogy akkor január elsejétől vége, határozatlan időre.

(#99030) adise válasza Tibiajax (#99029) üzenetére


adise
őstag

A legjobb amikor bevezették, hogy azért nem adnak minden meccset a tévében, mert akkor majd többen mennek ki :N

(#99031) ZavaBalazs válasza IreN!CuS (#99028) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ahogy a nagyszerű Dwight K. Schrute is megmondta, "NBA, WNBA. az egyik egy sport, a másik egy vicc. én szeretem a sportokat, és szeretem a vicceket is." :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#99032) Tibiajax válasza adise (#99030) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de a chelsea meccsét nagyon sok televízió-csatona adja és hát..mégis mindig teltház van
nem értem én ezt

(#99033) Cartevo válasza adise (#99030) üzenetére


Cartevo
őstag

...létfontosságú reklámfelületet:))átengedve konkurenseknek...

(#99034) villamos válasza Tibiajax (#99029) üzenetére


villamos
őstag

Elolvastad a cikket? :F
A Gyakadémia annyira népszerűtlen, hogy összesen egy néző ment el a vendégszektorba. Természetesen a Kispest drukkerek kint voltak, és jó hangulatot teremtettek, ahogyan szokták. Igaz, ők sem voltak nagyon sokan.
Élő ember nem szurkol a Felcsútnak...

A női focit meg ne bántsd, mert poén. Kézilabdázniuk, vagy vízilabdázniuk miért szabad akkor? Mitől másabb csapatsport a futball, hogy csak férfiak csinálhatják? Ha a lányok focizni akarnak, hadd focizzanak! Ha nem vagy rá kíváncsi, nem nézed.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#99035) venember83 válasza Tibiajax (#99027) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne légy ilyen fafejű. Aki akarja, hadd csinálja, aki meg nézni akarja, hadd nézze. Senki nem kényszerít téged, hogy nézzed. Nem vesznek el stadionokat vagy szponzorokat, netán nézőket a férfiak elől. Nyilván valamennyire piaci alapon működik a női foci, ha van rá kereslet és szponzor, az miért fáj neked? :)

Sanyi sr. összehívta a haverokat gurítani párat:

[ Szerkesztve ]

(#99036) venember83


venember83
nagyúr

(#99037) #16514048 válasza venember83 (#99035) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem nem gondolta ő ennyire komolyan azt a női focis kommentet. :)

(#99038) bagyulajuve válasza venember83 (#99036) üzenetére


bagyulajuve
addikt

1-2 emberke a képen nem kicsit tud focizni :K

Resistencia eterna

(#99039) bandus válasza venember83 (#99036) üzenetére


bandus
veterán

a hatso kettot hirtelen nem ismerem meg :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#99040) pohár válasza bandus (#99039) üzenetére


pohár
félisten

3-an vannak hátul, nem? :DDD

amúgy Podolski & Kaká & Xabi Alonso

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#99041) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na kezdődjék a válogatott szereplése :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#99042) villamos


villamos
őstag

És Luxemburg máris vezet. :DDD

Jé! Szerkesztési idő alatt kiegyenlítettünk... :DD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#99043) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Luxemburg, ekkora óvodás találatot :C :C :C :C

Update: Nikolic fejjel fejjel :D

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#99044) Nkboy válasza villamos (#99042) üzenetére


Nkboy
senior tag

Csak a szokásos.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#99045) #56268288


#56268288
törölt tag

,,k..va gyenge!" :DDD

2 perc múlva magyar gól. Ria-Ria Hungária

megint ,,k..va gyenge", majd ,, Hajrá Magyarország!"

Unatkoznak a szurkolók. :D

(#99046) villamos


villamos
őstag

Ez valami óvodás csoport lesz... :D
Egészen lelkesek... Hacsak nem az MTV keveri a meccs alá ezt a hangot... :D

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#99047) Napfénysüti

Hogy játszik a szerethető és harapós válogatottunk?

Més que un club!

(#99048) J.Hetfield válasza Napfénysüti (#99047) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Gagyin...ahogy szoktak. :N

(#99049) Tibiajax válasza Napfénysüti (#99047) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

‘harapós’..... xdd istenem
nézzétek inkán a horvátokat, egészen más világ
pedig nem is laknak olyan messze tőlünk, déli szomszédaink, itt a balkánon ugyanúgy

[ Szerkesztve ]

(#99050) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#99049) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Lovrencsics most az volt, ki is szóratta magát :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.