Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Leszter-MU ismétlés Sport1-en

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85002) KisTücsök válasza DeathAdder (#84999) üzenetére


KisTücsök
addikt

Gazdaságilag top5? Ez honnan jött? Arsenal mindig is top4 volt. Kereterősséget is figyelembe véve. Meg úgy mindent. Most az utóbbi 10-15 évről beszélek. Persze, ehhez Wenger is kellett, de az utóbbi 2-3 évben már megvolt minden lehetősége, hogy durrantson valamit. BL nyolcaddöntőt meg PL 2.-4. helyezéseket nem lehet kitenni a vitrinbe.

Ráadásul a gazdaság csak egy dolog. Leszter hol is áll ilyen tekintetben? Tavaly megmutatta Wenger, hogy mit (nem) tud, meg a BL-ben sem mindig Barca-tól szopnak ki....

(#85003) venember83 válasza KisTücsök (#84998) üzenetére


venember83
nagyúr

A Vajna-villában. De ott 16K-ban!!!

(#85004) gyuromoj válasza gyuromoj (#85001) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kis srác szépen elment 4-5 védő között. :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85005) Citroware


Citroware
addikt

Ma este lesz a Real-Sevilla Európai Szuperkupa döntő.

És nekünk kéne ott játszani. :O Az lett volna sorsszerű, de mégsem úgy alakult. :O

(#85006) DeathAdder válasza KisTücsök (#84998) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én is olvastam azt, ez most a legfrissebb.

Hát igen, tegnap a weboldal grafikai kialakítása ütött nagyot, itt pedig a nyelvtannal akadnak problémák.. :DDD

A másik dologra reagálva pedig, igen volt hogy csak 5. helyen voltak, mert a Liverpool is előttük állt gazdaságilag, keretértékben, bevételben etc.. (tudom nem mindig, az elmúlt években meg jól elis húzott már az Arsenal).
A leszter meg gondolom most fel lesz hozva az idők végezetéig ellenpéldának, mert egy olyan dolgot vittek véghez amihez fogható aligha történik meg ebben a században mégegyszer.

Egy csapat gazdasági besorolása igenis nagy tényező ilyenkor, mint írtam már a PL-t a leszter előtt még senki sem nyert úgy hogy ne lett volna a gazdasági TOP3 -ban, illetve végzett volna az azt megelőző idényben a top3-ban.
A statisztikát meg lehet viccelni, ahogy a leszter tette, de mégegy olyan szenzáció soha ebben az emberöltőben nem fog megtörténni.

Arról meg írtam h amit Wenger eddig csinált az igen is példamutató, az pedig hogy a következő lépést megtegye, BL-t, PL-t nyerjen lehet mostmár nem elég Wenger, de üzleti szempontból megközelítve hatalmas rizikó lenne ezt bevállalni, mert egy állandó top4-el és BL szerepléssel gyakorlatilag kimaxolja a bevételeket, az hogy hol esik ki már teljesen mindegy, nagy pénzt akkor kapod amikor kvalifikálod magad a BL-re.. (sokszor ezért is prioritás PL ha nem biztos a top4, szemben egy szaros BL kieséses szakasszal h továbbmész-e vagy sem) ezért megértem h nem egyszerű döntés orevoát mondani Wengernek.. mert az Arsenalnak kell a BL hogy ne nyíljon tovább az olló a top3-hoz képest. Egy united meg éppen leszarja ha kihagy 5 év BL-t, gazdaságilag meg sem érinti őket..

(#85007) Tibiajax válasza Citroware (#85005) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

rinyáldo nem játszik, fix 2

(#85008) gyuromoj válasza Citroware (#85005) üzenetére


gyuromoj
veterán

Fél Real nem is játszik. Sevilla komolyabban fogja venni szerintem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85009) Citroware válasza DeathAdder (#85006) üzenetére


Citroware
addikt

Na ez ultragáz, hogy ennyire színvonaltalan az egész, hogy még helyesen írni sem tud az, akit megbíztak az online felület igazgazásával. :U

[ Szerkesztve ]

(#85010) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy kérdés, még azt se tudjuk hol fog menni a nyitókör a PL-ből vagy ez a Spíler szar már biztos hétvégére?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85011) DeathAdder válasza cyberkind (#85010) üzenetére


DeathAdder
veterán

Spíler tv-n ami a PL első forduló napján válik elérhetővé a fogalmunk nincs melyik szolgáltatóknál... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85012) cyberkind válasza DeathAdder (#85011) üzenetére


cyberkind
félisten

Az lesz a legjobb ha a kö(s)zpénzből létrejött csatornát majd nem láthatja valaki. :DDD :(((
Olyan finomságot meg se említek, hogy HD, jó szar lesz ez.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85013) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A végén még annyian sem érik el, mint amikor a Digin volt. Ahol legalább volt színvonal.

Mo, 2016.

Sírok.

(#85014) cyberkind válasza KisTücsök (#85013) üzenetére


cyberkind
félisten

És a TE pénzed is benne van ebben az új csatornában szarban. :K

De ennek örülnek sokan.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85015) pohár válasza gyuromoj (#85008) üzenetére


pohár
félisten

mi fogja adni majd?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85016) Motion_Blur válasza pohár (#85015) üzenetére


Motion_Blur
félisten

M5

örülök hogy nem Digi adja, meg upicis vagyok :B

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#85017) gyuromoj válasza pohár (#85015) üzenetére


gyuromoj
veterán

Sport1 is elvileg.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85018) KisTücsök válasza cyberkind (#85014) üzenetére


KisTücsök
addikt

Korábban már írtam, én most jelenleg örülnék neki, ha a TV-ben tudnám normális minőségben nézni (mármint képi minőségben), mert váltottunk már digi-ről pár éve. Stream meg hol van, hol nincs, de leginkább nincs.

De eddig úgy tűnik, ez is kb olyan lesz. Legalábbis egy darabig.

4 nap a kezdésig, és még semmi biztosat nem tudni...

(#85019) #15106560 válasza cyberkind (#85014) üzenetére


#15106560
törölt tag

Nem csatorna, hanem kanális. A csatornában nem folyik annyi szar... :DDD

(#85020) cyberkind válasza KisTücsök (#85018) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha legalább ez a tetű új állami szar normálisan és kellő ráfordítással akkor végbement volna amikor kellett volna kicsit se érdekelne a téma, de így, hogy még az én pénzem is benne van ebben az új csodában és szinte biztosan nem láthatom persze nem magam miatt, hogy a döntés joga fennálljon kicsit idegesítő.
Pár embert neganizálni kéne ahogy a 7 évadban lesz is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85021) pohár válasza Motion_Blur (#85016) üzenetére


pohár
félisten

jaj gec, a minőség befigyel megint :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85022) DeathAdder válasza cyberkind (#85012) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tegnap még azon paráztam h nem lesz HD-be, ma már örülnék ha 13-án SD-be lenne, holnap meg lehet annak h külön fizethetek érte hogy nézhessem......csökkennek az igények... :D mindezt a közpénzért cserébe.. :D

(#85023) Motion_Blur válasza pohár (#85021) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nézz rá a kezdőnkre (Real), ott is van ám minőség :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#85024) gyuromoj válasza Motion_Blur (#85023) üzenetére


gyuromoj
veterán

Sörmeccs lesz, legalábbis nekem biztos. 3 vár a hűtőben hogy leöblítsem velük a torkomat majd a "nagy" izgalmak közepette. :D
Legalább a Sport1 HD nálam, ennyi örömöm van csak.
Azért jó lenne ha megnyerné a RM, mert akkor Zidane lenne a 6. aki játékosként és edzőként is megnyeri ezt a kupát. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85025) pohár válasza Motion_Blur (#85023) üzenetére


pohár
félisten

hát, most egy ótvar telóról vagyok, örülök, ha a ph be tud jönni rajta :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85026) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Bolasie -> Everton £30m.
Naugye.... még a deadline-ig sem kellett várni h meglegyen az első 30 milliós igazolás egy kis vagy középcsapattól :D

És ebből a pénzből most van olyan érzésem hogy megy majd a krisálypalackba benteke :DDD

(#85027) athomi válasza DeathAdder (#85006) üzenetére


athomi
veterán

Ilyen, amikor vmi az állami pénzekből megy. Színvonaltalan, szar... mindenhol a - főleg tehetségtelen, analfabéta - pajtások, haverok ülnek. Na ezért nem tetszik, hogy a spíler tv-n lesz a PL.

(#85028) Citroware válasza DeathAdder (#85026) üzenetére


Citroware
addikt

A Benteke pénzből meg kéne venni egy komoly balhátvédet. Én a Wolfsburgből Ricardo Rodríguezt venném, az a csávó nagyfőnök, pedig csak 23 éves. :DD
Egy baj van vele, nem valami gyors... mondjuk nincs is nagy szükség rá, hogy felfusson, mert hátulról is olyan labdákat ad...

[ Szerkesztve ]

(#85029) DeathAdder válasza Citroware (#85028) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az kurvajó lenne :K és tud szabadot is rúgni ami nagyon jól jönne.
Amúgy ha benteke megy akkor már pluszban leszünk :))

(#85030) Citroware válasza DeathAdder (#85029) üzenetére


Citroware
addikt

Jól védekezik, magas is, szóval fejpárbajt se nagyon veszítene, mert sokan arra hajaznak, hogy úgy adják be a labdát, hogy az érkező ember ne a középhátvéddel fejpárbajozzon, hanem a szélsővel, azt meg könnyen lefejeli... az ilyen Arnautovic félék. Mivelhogy a szélső hátvédek általában alacsonyak.

[ Szerkesztve ]

(#85031) flymi válasza pohár (#85025) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

+1

Ha lennétek olyan kedvesek beírni a RM kezdõjét és majd esetleg a félidei és végeredményt, azt megköszönném.
Sajnos melóban vagyok. :(

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#85032) DeathAdder válasza Citroware (#85030) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amugy kizart a dolog szerintem, mindenkit megvett akit kellene h a felkeszulest is egyutt csinalhassak... :F meglepne ha egy hozza hasonlo kaliberű jatekos erkezne...

(#85033) Citroware


Citroware
addikt

Amúgy nem értem, Moreno miért ilyen marha, annyira jó balhátvédnek tűnt, amikor ideigazolt. Ennyi idő alatt megtanulhatott volna már védekezni akkor is, ha két éve még nem ment. :U

Két év alatt Coutinho is hogy megtanult távolról lőni? Nemrégiben még a kapuig sem mentek el a lövései. Ha a csodaszezonban tudott volna így, mint most, akkor 100% bajnokok vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#85034) gyuromoj válasza flymi (#85031) üzenetére


gyuromoj
veterán

A Realba sérülés miatt nem nevezték Balet, Kroost, Ronaldot, Navast és Pepét. Nincs a kezdőben meglepetésre Modric, James, Benzema. A Sevillában mindjárt kezdőként lép pályára a két új játékoks Hiroshi Kiyotake és Luciano Vietto.

Real Madrid kezdő:
Casilla
Carvajal
S. Ramos
Varane
Marcelo
Casemiro
Kovacic
Isco
Lucas
Asensio
Morata

Cserék:
Rubén
Nacho
Danilo
James
Modric
Benzema
Llorente

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85035) DeathAdder válasza Citroware (#85033) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egy agyhalott a csávó, védekezni meg nem tud csak felfutni ami cou játéka miatt fontos es hasznos..
Amugy en sem vagyok oda erte.

[ Szerkesztve ]

(#85036) flymi válasza gyuromoj (#85034) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm!
Még ezzel a kerettel is nyerhetõ, meg aztán ott a kispad is. De a Sevilla harcos gárda.
Asensio? Ez nekem új...
Mentségemre szóljon, mióta véget ért a szezon nem voltam a honlapjukon.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#85037) gyuromoj válasza flymi (#85036) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elég gané idő van, szakad az eső...
Asensio 2 éve van a RM-nál, de eddig második csapatban volt.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85038) gyuromoj válasza gyuromoj (#85037) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kölcsönben volt az Espanyol-nál tavaly, előtte meg a Mallorca-nál.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85039) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Asensio szépen kiszedte a pókot :Y :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85040) szami777


szami777
addikt

Már pont kapcsoltam volna ki a meccset, erre vág egy ilyet a srác. Hihetetlen hogy mennyire élettelen a stadion egyébként. Nem érzem azt h ez egy szuperkupa donto.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85041) villamos


villamos
őstag

Hiába vannak tömve a lelátók, túl nagy hangzavar nincs...
Itthoni meccseken sokszor alig vannak, de legalább hangzavar azért van többnyire...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#85042) athomi válasza villamos (#85041) üzenetére


athomi
veterán

Igen, a majdnem üres stadionokban nagy a visszhang! :DDD

(#85043) gyuromoj válasza flymi (#85036) üzenetére


gyuromoj
veterán

1-1
Gyengusz a meccs, de nagyon.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85044) villamos válasza athomi (#85042) üzenetére


villamos
őstag

Ja! Norvégiában van a meccs! Akkor ezért némák a lelátók... :F
Hány spanyol szurkoló bumlizott el vajon odáig?
Rendezték volna nálunk... :DDD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#85045) flymi válasza gyuromoj (#85043) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Attól még nézném... :)
Nem nagyon tudom elképzelni azt a ritka lelátót. Mi lehet az oka, hogy ennyire érdektelen (és lapos) egy Európai Szuperkupa meccs? :S

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#85046) Richard! válasza flymi (#85045) üzenetére


Richard!
addikt

Amióta elvitték a monakói lajos stadionból, azóta nincs hangulat... :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#85047) gyuromoj válasza flymi (#85045) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nézők vannak, de olyan csendben vannak hogy az mar faj. Szokásos divat nézők, igaz bekapott gól után rá kezdett egy kisebb csoport Madridos rigmusra, de fel perc után abbamaradt.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85048) DeathAdder válasza flymi (#85045) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért mert csak egy szaros Szuperkupa meccs? :) béklyó az egész semmi több

(#85049) Citroware


Citroware
addikt

Elvileg ennek a meccsnek arról kéne szólnia, hogy ki Európa legjobb csapata, aki Európát képviselhet a klubvilágbajnokságon, hogy az egész világ csúcsára felérhessen, erre leszarják mindketten. Azért szerintem ebből a szempontból nem helyes, hogy a BL győzelmet többre tartják, mint azt, hogy mi van utána a klub VB-n. Európa leszarja a világközi kupasorozatot. Ugyanúgy, ahogy az angol csapatok az európai kupasorozatot. :DDD
Ha a Premier League győzelem az angol csapatoknak nagyobb elismerés, mint a BL győzelem, és a BL győzelem az európaiaknak nagyobb elismerés, mint a klubVB győzelem, akkor angol bajnoknak nagyobb dolog lenni, mint a világ bajnokának. Na ez nincs rendben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85050) szami777 válasza Citroware (#85049) üzenetére


szami777
addikt

Nem értem, hogy hoztad ide a klub vb-t, lehet én nem vagyok tisztában akkor a szabályokkal, az megy klub vb-re, aki a BL-t megnyeri, nem ezt a szaros szuperkupát. ;)
A klub vb-t meg a kutya nem érdekli, hatalmas idiótaság az egész, macska-egér meccsek a szezon kellős közepén.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.