Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123001) Cs1csó válasza LyonnaisFan1 (#123000) üzenetére


Cs1csó
félisten

A baltások ellen lehet próbálkozni, tesztelgetni remélhetőleg a 3 pont így is meglesz.

(#123002) BenHans válasza LyonnaisFan1 (#123000) üzenetére


BenHans
addikt

Nagy 'Alibi' Ádi
Az olaszoknak egy mondatot tanítanék csak, de az a baj, hogy felesleges mert játékpercek hiányában nem tudnák mondani neki...
Szóval csak annyit, hogy "Vigyázz forró!"

Persze, hogy ez leírtam, most fog rácáfolni...

Ja, amúgy nyerünk.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#123003) villamos


villamos
őstag

Jaj de szép, csini, cukcsi-mukcsi meze van a játékvezető bácsinak! :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123004) máyköl válasza DeathAdder (#122997) üzenetére


máyköl
veterán

Csak jelzem, hogy nincs hivatalos átigazolási összeg.
A bónuszokra pedig kíváncsi lennék, Perez nagyobb spíler annál minthogy 150milliót fizessen egy 28 éves játékosért.
Az pedig, hogy Morata -t eladta nekik 80 -ért, Hazardot pedig 100 -ért elhozta, minden aspektusból zseniális deal -nek tűnik. Bár szerintem tavaly kellett volna már hozni, Ronaldo vételárából. Mindegy, volt 3-4 évnyi spórolós kedve az öregnek.

(#123005) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Milyen elánnal énekelték a világ egyik leggyönyörűbb himnuszát.
Na most már basszatok oda nekik!

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123006) Citroware


Citroware
addikt

Micsoda kemény meccs lesz ez, Azerbajdzsán legnagyobb klasszisai igazán nagy kihívás elé állítják a magyar válogatottat, erejüket és azt, hogy mekkora futballközpont ez az ország, mi sem bizonyítja jobban, hogy nem is Európához tartozik, mégis bevették kvalifikációba, hogy legyen valaki, aki megmutatja Európának, hogyan kell focizni, és most a mieink azok, akiknek állniuk kell a sarat ellenük, hát nagyon nehéz lesz ilyen kemény ellenfél ellen. Itt ha a mieink vért izzadva összehoznak egy kifacsart szűk győzelmet, akkor ők hősök lesznek.

(#123007) villamos


villamos
őstag

Orbán! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123008) LyonnaisFan1 válasza villamos (#123007) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Fejjel, fejjel ombrejje :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123009) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ezzel a mérkőzéssel esküszöm kínozni, vallatni lehetne.
Annyira :W miértnincsenhányósszmájliiiiiiiiiiiii?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123010) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#123009) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Lehetne...

https://www.coreinfinity.tech

(#123011) KisTücsök válasza máyköl (#123004) üzenetére


KisTücsök
addikt

lol tavaly kétszer ennyibe került volna.

(#123012) Ringman


Ringman
nagyúr

atya ég, még mindig bozsik peti szakért?
kaszinós gyurit hiányolom csak :(

(#123013) Richard! válasza LyonnaisFan1 (#123009) üzenetére


Richard!
addikt

Mentsd le!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123014) LyonnaisFan1 válasza Richard! (#123013) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R
És hogy lehet kommentbe varázsolni? :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123015) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

ŰGóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól :C :C :C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123016) villamos


villamos
őstag

Jólvan, megadta...
0-2

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123017) #16514048


#16514048
törölt tag

O2G

(#123018) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Willi Orban for Prezident! :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123019) Richard! válasza LyonnaisFan1 (#123014) üzenetére


Richard!
addikt

Berakod simán képként! ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#123020) LyonnaisFan1 válasza Richard! (#123019) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123021) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szalai mennyire rossz, elképesztõ...

https://www.coreinfinity.tech

(#123022) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Baltás gól. Na még bármi lehet. 20 perc hátra van

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123023) villamos


villamos
őstag

Nembaj, már meg is van a harmadik. Talán azt is mondhatjuk, hogy kellett is az az egy gól...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123024) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ezt szedd ki Kászíjjjjjááááász! 1x3

Bebaszta, mint a lónak :C

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123025) KisTücsök


KisTücsök
addikt

ti miről beszéltek?

(#123026) L_YKing válasza KisTücsök (#123025) üzenetére


L_YKing
addikt

Azer - Hun

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#123027) Redneck


Redneck
veterán

Sajnos dolgozom, és holnap is, napokig nem érek rá. Hogy játszottunk? Az eredményt látom, de a játék érdekelne. nSO-n nimcs értelme kommenteket olvasgatnom, mert sok a legalja stílusú paraszt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#123028) Citroware


Citroware
addikt

Micsoda siker!!!44 El nem tudtam volna hinni, hogy ez a klasszisokból álló azeri védelemsor áttörhető hazai pályán, de a magyarok megcsinálták! Ezt hetekig kell ünnepelni!

[ Szerkesztve ]

(#123029) villamos válasza Redneck (#123027) üzenetére


villamos
őstag

Ne aggódj nem vesztettél sokat, nem volt az évszázad mérkőzése... :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123030) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Győzelem. Ez a siker csak kedden lesz értékes, ha nyerünk. Béláékat el kell intézni. :)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123031) #16514048 válasza Citroware (#123028) üzenetére


#16514048
törölt tag

Azért köszi, hogy visszahúzol minket a földre.

(#123032) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#123027) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az ég világon semmiről sem maradtál le. Olyan DVTK focimeccs színvonal. Csak a válogatott nyert. A focicsapattal ellentétben :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123033) g0dl válasza Citroware (#123028) üzenetére


g0dl
addikt

Horvátok 2:1-et játszottak ugyanitt. Ők a vb ezüstérmesek. Van még kérdés ... ?
Ettől nem lettünk világverő, de még különösebben jó csapat sem, de azért nem kell csípőből fikázni ilyenkor is.
Persze tudom, hogy minél rosszabb annál jobb.

(#123034) Redneck


Redneck
veterán

Köszönöm hogy leírtátok! Alapvetően csak az érdekelt hogy csapatként milyenek voltunk, és a játék képe alapján előrébb vagyunk-e mint eddig. Örülök hogy nyertünk, sajnálom, hogy a szlovákok ellen nem sikerült legalább egy döntetlen. A horvátok elleni eredmény hatalmas, még akkor is ha tudjuk, hogy elég rossz formájukat hozták.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#123035) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#123034) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A játékot megnézve olyan egyhelyben toporgás.
EZ a siker is csak akkor fog érni valamit, ha béla bácsiékat kedden valahogy itthon teltház elött legyűrjük.
Nem lesz egyszerű, de nem lehetetlen. Bale idei formája messze nem világklasszis, de egyedül is képes eldönteni meccseket. Rá kurvára figyelnünk kell.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#123036) DeathAdder válasza máyköl (#123004) üzenetére


DeathAdder
veterán

Spanyolok részéről lehet nincs hivatalos átigazolási összeg, de az angolok részéről meg a sky is lehozta a £130m-et.

Spanyolok amúgy is szeretnek mutyizni, náluk az átigazolás mindig az alap összeg, míg angoloknál alapból a bónuszokkal együtt értik (pl így került Alisson is 65 vagy vvd 75 millába, vaskos bónuszokkal).

Amúgy meg teljesen mindegy hogy mennyibe került, ha be fog válni akkor senkit nem fog érdekelni, hogy 100 vagy 200 millió volt :N

Én egyedül annak örülök hogy most végre ki fog derülni hogy mekkora spíler, mert mindig is erősen szkeptikus voltam vele kapcsolatban annak ellenére hogy klasszis képességei abszolút megvannak :)

(#123037) máyköl válasza DeathAdder (#123036) üzenetére


máyköl
veterán

Bevallom nem sokszor láttam eddig Hazardot játszani 90 percen keresztül (mivel nem nézek sok PL -t), de amikor igen én mindig klasszis játékost láttam. Persze nem kell tőle évi 40-50gólt várni, hisz ez Messi-Ronaldi szint, de szerintem a Spanyolországban az évi 25-30 gólt stabilan fogja tudni hozni, ami marha fontos a RM -nak, mivel szinte nincs ki gólt lőjön a jelenlegi keretből. Vszínű azért igazolták Jovic -ot is, mert tisztában vannak vele hogy nem fog a belga 50 gólokat rúgni évente, ketten Joviccal viszont már nem kizárt. :)

Persze buta voltam és beleolvastam az nso kommentekbe. Perez kinyitotta a pénzcsapot, a RM ismét (!!!) szétvásárolja a fél világot, 160milliót költöttek a szemetek 1 hét alatt... Követték ezek a tisztelt kommentelők a Madrid átigazolásait az elmúlt néhány évben? Elmúlt 4 évet figyelve:

M.City -597millió EUR
PSG -455millió EUR
MU -403millió EUR
Juve -260millió EUR
Barca -240millió EUR
Pool -151millió EUR
ATL.M -127millió EUR

R. Madrid: -3millió EUR

Persze csúnya R.Madrid, mert őket divat fikázni.

(#123038) NyxNyxNyx válasza máyköl (#123037) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez a Barcánál annyival többnek érződik, de gondolom Neymar meg a többiek eladása szépítenek a dolgokon. Nagyon nem is tudnak bukni a transzfereken, Malcom-ot is simán el tudnák adni annyiért amennyiért vették.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#123039) Redneck válasza máyköl (#123037) üzenetére


Redneck
veterán

Az MU költekezése a legdurvább ezek közül, legalábbis az idei eredménytelenséget tekintve. Remélem jövőre jobbak lesznek és sikerül Pogbától és Sancheztől valahogy megszabadulni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#123040) Cs1csó válasza Redneck (#123039) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem tudom ki a felelős az MU-nál a játékosvásárlásokért de páros lábbal kellene kirúgni. Botrány, szívem szerint az egész keretet kukáznám de a 80%-át minimum.

(#123041) DeathAdder válasza máyköl (#123037) üzenetére


DeathAdder
veterán

Most majd behozzák a lemaradást :) amúgy valamiből az adósságokat meg a bérnabeu újítást is finanszírozni kellett, szóval az sem egészséges ha azzal számolunk hogy majd elköltik az elmúlt 4 ablakban megspórolt lóvét :)

Bár mondjuk a pool pont azt csinálta, 3 ablakon keresztül ablakonként +20-30 millás pozitív nettókban zárt, aztán tavaly nyáron elköltöttek nettó 100 millát :)

[ Szerkesztve ]

(#123042) DeathAdder válasza Redneck (#123039) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ott nagyon nincs rendben semmi szerintem, ez a James gyerek is... (nem nagy prospect, nem hiányposzt, senkinek sem kellett, csak a Leeds meg a Norwich érdeklődött iránta a champoból..)

Korábban már írtam a majdnem csőd utáni poolhoz való kísérteties hasonlóságot, most éppen abban a fázisban vannak hogy angolokkal akarják telerakni a csapatot (Ole is ezt nyilatkozta).

Kezdve a teljesen értelmetlen rohadt drága rendszer nélküli igazolásokkal, majd a klublegenda kinevezésével, inkompetens vezetőséggel, a transfer commitee viszályával az edzőkkel, most meg ez a nagy angolosítás.. dettó a tizes évek eleji poolt látom bennük, mintha csak kopírozva lenne, még a sorrend is nagyjából stimmel.

[ Szerkesztve ]

(#123043) venember83 válasza máyköl (#123037) üzenetére


venember83
nagyúr

Valami nem jó, valaki rosszul számolt, mert alább nem 160 millió jön ki.

(#123044) Redneck válasza DeathAdder (#123042) üzenetére


Redneck
veterán

Abszolút egyetértek, rohadtul nincs rendben az MU játékospolitikája. Kb. annyira következetesek mint a Fradinál SzolisPaliék.

Az igazolások nem váltak be, de legalább drágák voltak, a csapat nagy része totál alkalmatlan, legalábbis ha nem a középmezőny a cél. Sajnálom Ole-t, jó lenne ha tudna igazolni, és nem lennének túlárazott falábúak.
Nem hiszem hogy elvinnék ezeket a drága játékosokat, a nagy csapatok sem hülyék. Főleg nem most, hogy az európai elit csapatok épp építkeznek, és nem akarnak rosszul teljesítő, de legalább drága játékosokat igazolni.

LyonnaisFan1:
Ahhoz vért kell inniuk, a közönségnek pedig nagyon odatenni a hangulatot. Nem bánnám ha így lenne, alapvetően képesek vagyunk rá, de csak akkor ha mindenki komolyan veszi. Mondjuk ennek alapvetőnek kéne lenni ha címeres mezt húzhat az ember, még ha a mai, antinacionalista világ nem is erről szól.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#123045) bagyulajuve válasza Redneck (#123039) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Pogbától? Hmm, ez egy kicsit érdekes, nem hiszem, hogy ő lett volna az akadálya annak, hogy jobban szerepeljenek

Resistencia eterna

(#123046) KisTücsök válasza g0dl (#123033) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nekem lenne.

Mikor szántják már be az összes pályát, ezeket a maguknak meg focistáknak képzelő semmirekellőket küldik el szénbányába?
____

Edennek volt egy rossz éve, amikor mindenki más is az volt, meg most ebbe az utolsó félszezonba lehet azért belekötni.

A kérdés nem az, hogy klasszis-e, hanem, h neymi mellett ő tölti-e be az űrt a messi-cr páros után, és az összes többi előtt. A chelseaben azért megvoltak a korlátai.

(#123047) Redneck válasza bagyulajuve (#123045) üzenetére


Redneck
veterán

Pogbával nem az a baj hogy rossz futballista, vagy ne lőne gólokat, hanem az hogy hangulatember, és az öltözői morál meghatározója. Ennek az MU-nak olyanra van szüksége aki gólokat rúg, de fanatizálja is a többieket. Nekem kicsit Balotellis a figura.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#123048) bagyulajuve válasza Redneck (#123047) üzenetére


bagyulajuve
addikt

így már értem és igaz is, de azért Balottelinél jóval összeszedettebb :DDD

Resistencia eterna

(#123049) Redneck válasza bagyulajuve (#123048) üzenetére


Redneck
veterán

Nála nem nehéz. Egy jellemtelen, időzített bomba. Kár érte, kiváló ügynök volt... ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#123050) omfgk válasza DeathAdder (#123036) üzenetére


omfgk
addikt

Elvileg Hazard 88 millió font + 42 millió bónusz. Ebben viszont van aranylabda és La Liga gólkirály bónusz.

Coutinho 106 millió font. Itt nem lehet tudni ,hogy mennyi maximum bónusz, több forrás többfélét ír.
Azt lehet tudni ,hogy 24 millió font már le lett hívva belőle.
Kb 20-25 millió fonttal több lesz a Coutinho deal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.