Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112001) DeathAdder válasza Ringman (#111999) üzenetére


DeathAdder
veterán

fantasztikus lesz, meg ha stúdióba ültetik vajon ugyanúgy fog gügyögni mintha 3 éves gyerekekkel beszélne?

(#112002) itouchfan válasza hobizoli (#111979) üzenetére


itouchfan
senior tag

Én szurkoloi kártya nélkül járok ki ezekre a meccsekre rendszeresen. El kell menni a Bálnába vagy egy másik TicketExpress jegyirodába és lehet kártya nélkül is jegyet venni.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#112003) Dinter válasza itouchfan (#112002) üzenetére


Dinter
addikt

Semleges kártya jó hozzá amúgy?

(#112004) Z'Z" válasza DeathAdder (#111981) üzenetére


Z'Z"
őstag

Azért ez az elemzés mindjárt másképp néz ki, mint az Egri féle iromány.
Viszont érdekes módon ő is elbizonytalanodik, pedig elég szépen felsorolta a szabályokat.
„Két hasonló képességű csapat parázs, lüktető meccse volt ez, ami egyenlő létszámnál – vagy épp a két, hasonlóan vitatható kiállítás időbeliségének felcserélése mellett – könnyen alakulhatott volna másképp is.”
Ne érts félre, nem akarom Husztit védeni, de ennyire nem kellene kipécézni valakit.
Ha Juhász kapott volna pirosat, akkor róla gyűjtenének össze mindenféle baromságokat?
Lényegtelen statisztikákat posztolnak, ráadásul nem is magyarul, mintha az egész magyar focit le akarnák járatni.
Persze nincs nehéz dolguk. :)
Először miért nem néznek körül Európában és összehasonlítanák a szabálytalankodó játékosok statisztikáit?
[link]
Sok téren baj van itt a magyar focival, de úgy néz ki, hogy a közmédia területén is ki kellene alaposan takarítani.

@BenHans
Tényleg nevetséges az ultrák viselkedése.
Ráadásul, szerintem nincs még egy olyan klub itthon, amelyik ennyi névváltozáson esett volna át:
1941 alapítás: Vadásztölténygyári SK
1942–1944: Székesfehérvári MOVE Vadásztölténygyár Sport és Kultur Egyesület
1944–1948: Székesfehérvári SE
1948–1950: Székesfehérvári Dolgozók SE
1950–1962: Székesfehérvári Vasas SK
1962–1968: Székesfehérvári VT Vasas
1968–1990: Videoton Sport Club
1990–1992: Videoton-Waltham SC
1992–1993: Videoton-Waltham FC
1993–1995: Parmalat FC
1995–1996: Fehérvár-Parmalat FC
1996: Fehérvár 96 FC
1996–1997: Videoton FC Fehérvár
1997–2005: Videoton FC
2005–2009: FC Fehérvár
2009–2018. június 30.: Videoton FC
2018. július 1.: MOL Vidi FC

Amúgy nem is olyan rég a Juve szurkolók is benyomhatták volna a durcit, amikor lecserélték a logót, de nem tették, mert kitartottak a csapat mellett.
Na, ez a szív hiányzik itthon a szurkolókból, tisztelet a kivételnek.
:R

(#112005) DeathAdder válasza Z'Z" (#112004) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem a címer változtatás önmagában nem olyan nagy dolog, minden csapatnak van címer evolúciója, mégha nem is olyan drasztikus mint a juventusnak vagy a cardiffnak. Itt bárkire rá lehet keresni. Ezt az identitás témát meg tényleg nem kívánom tovább ragozni, de ez az ami a szíven is túlmutat. (az élet más terén is bármilyen szívvel kapcsolatos kötődést rövid idő alatt szét lehet zúzni)

pl. ma a PL magazinban egy ex Cardiff labdarúgó arról számolt be, hogy miután idén hosszú idő után a Cardiff újból feljutott a PL-be ez az ex focista írt egy volt cardiffi társának hogy gratuláljon a feljutáshoz, amire annyi válasz jött, hogy ő már egyáltalán nem követi a klubot és a focit, amióta jött az a bizonyos távolkeleti bohóc, aki többek között piros színre cserélte a hagyományos kék színeket a stadionban, és a címerüket is amibe még valami sárkányt rakatott (a mez hatalmas ellenállások hatására egyelőre még maradt kék). Mi ez ha nem a szurkoló klubbal való azonosságának teljes bemocskolása? hiába a nagy szív, ha ezzel sok tősgyökeres walesi sem képes azonosulni. Az egyik címer egy távolkeleti sárkány, a másik meg egy egyértelmű márkejezés lett, ez azért önmagában sokaknál kicsaphatta a biztosítékot.

Na de mindegy erről nem kívántam már többet diskurálni, csak éppen ma találkoztam mégegy ilyen esettel, és ha már téma volt gondoltam leírom :DDD
___

Ami a Videotont illeti, ebből a cikkből is kiderül hogy Huszti milyen temperamentumos alak, aki nem győzi gyűjteni a lapokat, amiről nyilván volt fogalma a játékvezetőnek is. Mérkőzés előtt ő is biztosan készült és tudta kire kell jobban figyelni. Ezért pont lehet hogy Juhász nem kapott volna érte kiállítást, Huszti meg igen. Ez olyan hogy annó nálunk Suáreznek is már alig adtak büntetőt, vagy ítéltek ellene szabálytalanságot , mert tudták hogy nem áll tőle távol a színészkedés, ellenben a lapokat meg szerették osztani neki.

Meg van az a külön állatfaj amihez pl. Ramos és Diego Costa tartozik, akik legtöbbször valamiért jól jönnek ki ezekből :D

(#112006) sh4d0w válasza DeathAdder (#111981) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Megnézve a gifet, ez max sárga, de semmiképpen nem piros. Ha megnézed, ki van fordítva a lábfej, hogy zárja a labda útját.

https://www.coreinfinity.tech

(#112007) sh4d0w válasza sh4d0w (#112006) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hozzáteszem: Bakasetas kiállítása ugyanolyan túlzó.

https://www.coreinfinity.tech

(#112008) ZavaBalazs válasza sh4d0w (#112006) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

viszont a második gif alapján szerintem el tudott volna úgy rugaszkodni a támaszkodó lábával, hogy ne kelljen megtaposnia az athénit, így már szerintem is inkább piros.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#112009) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Sajtóhírek szerint:
Aspas-> Real Madrid 40 millióért

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#112010) bagyulajuve válasza DeathAdder (#112005) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sárkány volt régen is a csapat címerében, ráadásul Wales zászlajában is benne van
A Juventusnál is sokat változott a címer, ráadásul eredetileg rózsaszín mezű csapat volt :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#112011) itouchfan válasza Dinter (#112003) üzenetére


itouchfan
senior tag

Igen.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#112012) Richard! válasza gyuromoj (#112009) üzenetére


Richard!
addikt

Úgy látszik befellegzett a külföldi vendégmunkásoknak a reálnál :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#112013) dracox válasza gyuromoj (#112009) üzenetére


dracox
addikt

Ha az egész PSG-s szankció kacsa amiről ma lenne döntés akkor jobb választás Benzema mellé Aspas, mint Mayoral.

(#112014) forceberg válasza Richard! (#112012) üzenetére


forceberg
veterán

Középcsapatot akarnak építeni?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#112015) omfgk


omfgk
addikt

Tottenham Hotspur goalkeeper Hugo Lloris was arrested for drink-driving early on Friday morning, three days before his side are scheduled to face Manchester United in the Premier League.

TalkSport reported the 2018 FIFA World Cup-winning France captain was stopped in his car at around 2:20 a.m. BST in central London and was taken to Charing Cross Police Station after failing a breathalyser test.

A statement from the Metropolitan Police read:

“A man has been charged following a routine patrol stop in Gloucester Place, W1.

“Hugo Lloris, 31, of East Finchley, was charged with drink-driving on Friday, 24 August.

“He has been bailed to return to Westminster Magistrates' Court on Tuesday, 11 September."

[ Szerkesztve ]

(#112016) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Rossi keretet hirdetett:

Kapusok:
Dibusz Dénes (Ferencváros)
Gulácsi Péter (RB Leipzig)
Kovácsik Ádám (Mol Vidi FC)

Védők:
Kádár Tamás (Dinamo Kijev)
Vinícius (Mol Vidi FC)
Lang Ádám (CFR Cluj)
Bese Barnabás (Le Havre)
Lovrencsics Gergő (Ferencváros)
Fiola Attila (Mol Vidi FC)
Botka Endre (Ferencváros)
Tamás Krisztián (Mol Vidi FC)

Középpályások:
Kleinheisler László (FK Asztana)
Kalmár Zsolt (DAC)
Kovács István (Mol Vidi FC)
Pátkai Máté (Mol Vidi FC)
Nagy Ádám (Bologna)
Nagy Gergő (Bp. Honvéd FC)

Támadók:
Szalai Ádám (Hoffenheim)
Sallai Roland (APOEL Nicosia)
Sallói Dániel (Sporting Kansas City)
Stieber Zoltán (D.C. United)
Varga Roland (Ferencváros)
Eppel Márton (Kajrat Almati)

Tartalékok:
Gróf Dávid (Budapest Honvéd)
Guzmics Richárd (Jenpien)
Korcsmár Zsolt (Midtjylland)
Holman Dávid (Slovan Bratislava)
Vécsei Bálint (FC Lugano)
Bőle Lukács (Ferencváros)
Nagy Dominik (Legia Warszawa)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#112017) Ringman válasza gyuromoj (#112016) üzenetére


Ringman
nagyúr

nincs dzsudzsák :C

maga a keret elég pokol, dehát ez van

(#112018) Z'Z" válasza gyuromoj (#112016) üzenetére


Z'Z"
őstag

Kemény az a középpálya, ott még egy tank se megy át. :D

(#112019) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Nem tudom mennyire "off" ez egy informatikai weboldal focis topicjában.

Szeretnélek meginvitálni Benneteket a MATCHDAY 11 nevezetű foci manager játékba. Gondolom többen játszottatok a Hattrick-kel, Onlinesoccermanager-rel stb. nem mondom, hogy ez jobb vagy rosszabb; másabb. Nekem sok megoldása tetszik, ugyanakkor még kvázi gyerekcipőben járó játék lévén vannak benne furább, bénább megoldások, fogalmazzunk úgy, bőven van benne fejlesztési potenciál.

A legutóbbi, ötödik szezon tegnap indult el, az első mérkőzések jövő héten kerülnek megrendezésre. A játékba bekerült immáron a magyar bajnokság is, ennek a létrehozásában volt nekem nem kevés némi szerepem.

A magyar bajnokság három osztályból áll, divíziónként tizennyolc csapattal. A legfelső osztályban a mennyei tizenkét csapatán felül a másodosztály legutóbbi kiesői, illetve legnagyobb városai találhatók meg.
A másodosztályban valamennyi, jelenleg másodosztályú csapat fellelhető, kiegészülve pár harmadosztályú csapattal, míg a játék harmadik vonalát részint jelenlegi harmadosztályú csapatokkal töltöttem fel, részint olyan városok csapatával, melyek jelenleg csak megyei szinten elérhetőek. Így ha akad közületek valaki Salgótarjánból, Veszprémből vagy épp Tatabányáról, lehetősége nyílik városa csapatának vezetésére.

Fontos info, hogy jelenleg a bajnokságban kis túlzással minden csapat egyenlő; abszolút random, melyik csapat milyen játékoskerettel kezdi meg a játékot. Így fordulhat elő, hogy bőven akad a harmadosztályban csapat, mely némiképp erősebb egyes elsőosztályú csapatoknál.
További érdekesség és a játék egyik erénye, hogy minden liga egyenlő. Ha valaki pl. második helyen végez a Premier League-ben, pontosan ugyanakkora jutalomban részesül, mint aki a magyar harmadosztályban lesz ezüstérmes.
Az év végi jutalmak mellett szponzori szerződésből lehet fix bevételre szert tenni, ezek szintén országtól és ligaszinttől függetlenek.

Különbség egyedül a nemzetközi kupaindulók számában jelentkezik.

Nem ragoznám nagyon tovább, ha bárkinek volna kedve csatlakozni, ne habozzon, tegyen egy próbát!
Sem részvényes, sem tulajdonos nem vagyok :D Viszont és ellenben nagyon sok időt öltem abba, hogy létrejöhetett a bajnokságunk, és örömömre szolgálna, ha mind többen csatlakoznátok.

Kérdések esetén keressetek nyugodtan, akár privátban.

szerk: hogy ne duplázzak: ITT találjátok az elérhető csapatokat.

[ Szerkesztve ]

(#112020) villamos válasza gyuromoj (#112016) üzenetére


villamos
őstag

Nincs Böde sem...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#112021) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

A PSG megvette az LGD-t (kínai e-sport csapat), vagy csak a nevében szponzorálja?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#112022) BenHans válasza omfgk (#112015) üzenetére


BenHans
addikt

Kispályás...
Ninja Bergamóban Fabrizio Corona társaságában mattult le egy szórakozóhelyen, ahol a videó készítőjének egy ujjal tisztelgett.
Arra volt kíváncsi sérülten miért nem pihen.
Nem pihent, mert pár órával később ugyanabban szett ruhában másnaposan azért betámolygott edzésre is. :D

Hmm, bármennyire szeretem ez tényleg demoralizáló lehet egy csapatban több szempontból is.
Kit érdekel a külvilág, csapaton belül, a társakat figyelembe véve kell tudni, hogy mennyit enged meg magának az ember, főleg ha az egyik legjobban fizetett játékosról van szó.
Plusz amiről a kopasz is beszélt, hogy ezzel az életvitellel a korosodás nagyon sokat vehet ki belőle, ha nem teszi helyre az életét, és ezt kell megértenie.
Mondjuk ha egy korábbi Ninja interjút nézek, akkor ez nem is olyan gáz, azt mondta 33 éves koránál nem nagyon akarja tovább nyújtani a futball karrierjét, neki ez egy olyan hobbi ami a munkája is egyben...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#112023) itouchfan válasza Z'Z" (#112018) üzenetére


itouchfan
senior tag

KZs-n kívül mindenki 170 centi alatti :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#112024) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

"Egyszer Ausztráliában egy akadémián edzősködtünk. Ott volt Bobby Charlton, Dennis Law, Puskás és én. A fiatalok, akiket edzettünk nem igazán tisztelték Puskást, gúnyolódtak is rajta a súlya és a kora miatt. Ekkor fogta a labdát és azt mondta, hogy tízszer egymás után eltalálja a felső lécet. Law megkérdezte a gyerekeket, szerintük hányszor fogja eltalálni. A legtöbben öt alá tippeltek, én tízet mondtam. Puskás előrelépett, majd egymás után kilencszer eltalálta a felső kapufát. A tizedik lövés előtt a levegőben tartotta, megtáncoltatta mindkét vállán és a fején, a sarkával felpörgette, majd kapura bombázta a labdát. Az ágyúgolyóként száguldó játékszer a felső lécről vágódott a hálóba. A bemutató után a gyerekek csak álltak és bámultak maguk elé, egyikőjük aztán megtörte a csendet és megkérdezte, ő kicsoda. Erre csak annyit válaszoltam, nektek Mr. Puskás" - George Best

forrás

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#112025) Tibiajax válasza LendvaiFeri1 (#112024) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen....

na majd Böde

(#112026) venember83 válasza BenHans (#112022) üzenetére


venember83
nagyúr

Már csak az a kérdés, hogy ettől lett Radja nemkívánatos a Románál és a válogatottnál, avagy a nemkívánatosság fokozta ezt a sportolói tekintetben eléggé deviáns hajlamot. Másrészt a szívvel-lélekkel küzdő csapatsportolóktól egyáltalán nem meglepő ez a magatartás. A pályán nem fogják vissza nagyon magukat, akkor miért tennék a pályán kívül?

(#112027) itouchfan


itouchfan
senior tag

Nem tudom néztétek e, de Herr Szalai betalált a Bayern ellen.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#112028) Tibiajax válasza itouchfan (#112027) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem nagyon nézek bayern-meccset..

(#112029) Richard! válasza itouchfan (#112027) üzenetére


Richard!
addikt

Kivételesen láttam, nagyon szép gólt lőtt! :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#112030) venember83


venember83
nagyúr

Nem igaz, hogy Barzát megint szélen akarja játszatni Allegri... :U

(#112031) Tibiajax válasza venember83 (#112030) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#112032) bagyulajuve válasza venember83 (#112030) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jó meccs lesz :K

Resistencia eterna

(#112033) DeathAdder válasza BenHans (#112022) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tökéletes megértem hogy ilyen alakot miért nem hívnak be a válogatottba :DDD

Az hogy az ösztönvilágomig leigyam magam (értsd mattrészegen lányokat magamhoz ráncigáljak nyilvános helyen, a micsodámat fogdossam a kangörcstől, meg középső ujjat mutassak a kamerába) 16 éves koromban nőhettem ki, az ilyen göncök hordását meg 13 körül :D

Hamár ivós sztori: múltkor egy ismerős mesélte hogy Watford városában elmentek sörözni egy pubba, ahol épp a Watford támadója Troy Deeney iszogatott egy társaságban. Amikor összefutottak készítettek egy közös fotót, aminek szívesen eleget is tett.
Valamivel később Deeney odament hozzájuk, hogy csatlakozhatna-e és fizeti a kört :D
Azt mondják az az igazi balhés kültelki suttyó paraszt angol, jó sokáig eliszogattak mesélt jó sztorikat is, de érdekes mennyire nincs elszállva magától egy Premier League gólvágó.
bezzeg egy nb1-es mekkora sztárnak hiszi magát

(#112034) Tibiajax válasza DeathAdder (#112033) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R

(#112035) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A Wolves már 2-3 góllal vezethetne

(#112036) Peterhappy válasza DeathAdder (#112035) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kipróbáltam a Reddit+Acestream kombót, eddig nagyon jónak tűnik, még egyszer köszönöm a múltkori segítséget :R

A Wolfes-MC meccsre érkeztem (mondjuk az Arsenal linkre kattintottam, azt hittem már megy a meccs), 70. perc, 1-0 oda, na mondom, ha valaki fogadott a MC veretlen bajnoki címére, az gyorsan elszáll - de a gondolatot már be sem tudtam fejezni, mert érkezett Laporte... :)

(#112037) DeathAdder válasza Peterhappy (#112036) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nagyon jó ez az újonc Wolves :K

(#112038) bandus


bandus
veterán

a jegyvasarlasi nehezsegekhez: epp berlinben vagyok es reggel eszembe jutott megnezni hogy itthon jatszik-e a hertha, es igen :) a stadionnal tulzas nelkul sorbanallassal is 40 mp-ig tartott jegyet venni, mintha csak egy bkv vonaljegyrol lenne szo :) ezt nem tudom miert nem lehet itthon megoldani. Mindenesetre remeljuk jo startja lesz a herthanak a bundesligaban! Hajra es hajra Pali!!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#112039) BenHans válasza DeathAdder (#112033) üzenetére


BenHans
addikt

Az némileg árnyalja a képet, hogy a lány a párja, vagyis azt hiszem a felesége.
A focistáknál ez a kangörcsös igazgatás már beidegződés, ahogy izzad stb, letapad a zsák na... :D
A göncökkel kapcsolatban még mindig "tanulhatna" sok más játékostól, ő még az átlagos extravagáns kategória kb.
A középső ujj annak szólt, hogy miért nem pihen ha sérült... :DDD Bemutatott, de aztán lenézett edzésre is.
Mekkora császár lenne megyében! Amikor a csapattárs kapusnak jön és öltözés közben elalszik a széken mert éjjel mattulós bulika volt. :D Ilyenkor már kb az a legjobb megoldás ha nem fújják neki az ébresztőt hanem szívja. :))

szerk. Az NB1 a meg nem értett klasszisokról szól, akik egy érdekes kettősség árnyékában igazából megyébe valóak, csak van kapcsolatuk és pénzük. Ők profik, vérprofin játsszák az amatőrt.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#112040) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Fájdalmas ezeket a cseréket látni :D

Sané-Güldogan
Jesus-Silva
Mahrez-Sterling

Ja és KdB sérült

BenHans - jópofa egy alak mindenesetre :))

[ Szerkesztve ]

(#112041) Peterhappy válasza bandus (#112038) üzenetére


Peterhappy
őstag

Azért közvetlen meccs előtt biztosan nehezebb dolgod lenne, illetve a bundásban legendásan sok a bérletes :) Mindenesetre jó szórakozást (mind a meccshez, mind általában a berlini kiruccanáshoz) és hajrá Hertha!

(#112042) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Múltkori meccs után már bepánikoltam, hogy a City soha nem fog pontokat veszíteni, ezt most így jó volt látni. :)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#112043) bandus válasza Peterhappy (#112041) üzenetére


bandus
veterán

marmint hogy kozvetlen meccs elott? kb kezdes elott egy oraval vettem a stadionnal. 1-0 egyelore )

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#112044) gyuromoj válasza NyxNyxNyx (#112042) üzenetére


gyuromoj
veterán

PL-ben nincs VAR?!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#112045) L_YKing


L_YKing
addikt

Azért csak kezes góllal sikerült nyernie pontokat a Wolverhamptonnak..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#112046) NyxNyxNyx válasza gyuromoj (#112044) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Idén még nincs. De amúgy nem láttam a meccset csak az eredményt.

Az Arsenal meccs is érdekelne, de sajnos azt sem tudom nézni, meg a Pool-ét sem. :(

Éjféli dota meccset viszont már igen. :))

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#112047) DeathAdder válasza L_YKing (#112045) üzenetére


DeathAdder
veterán

igen, viszont nem érdemeltek vereséget, Kompanyt meg az első félidő elején le kellett volna zavarni második sárgával

[ Szerkesztve ]

(#112048) DeathAdder


DeathAdder
veterán

miket kihagyott ez a kcsg west ham is :F

(#112049) Tibiajax válasza DeathAdder (#112048) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..de most mér' köcsög? :D jól tette

(#112050) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hihetetlen, addig szórakozik az arsenal, mig kiegyenlit a west ham
mod. na, jól van..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.