Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127051) Redneck


Redneck
veterán

Egyetlen bajom ezzel a győzelemmel, hogy megint nem lesz változás a Fradinál... Pedig kéne mert ez az eredmény és az EL főtábla sem mutatja a valódi játékerőt.

Nyert az MU is, szintén sovány 0-1-re. Úgy látszik ez az én napom. :DDD

PumPi:
Valóban az, ezt nem is vitatom, de játékban visszalépett a csapat a tavalyi vagy szezon elejihez képest.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127052) salesman válasza forceberg (#126042) üzenetére


salesman
őstag

Hol vagy Dolly? ;]

Türűűűdrááá!

(#127053) IreN!CuS válasza salesman (#127038) üzenetére


IreN!CuS
őstag

hupsz benéztem jogos - megszokás

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#127054) #16741888 válasza Redneck (#127051) üzenetére


#16741888
törölt tag

Fradi drukker vagyok de meccseket nem nagyon nezek :( igy errol nem tudok nyilatkozni.

Tavaly ez a Moszkva utotte a Madridot most meg a Fradi lehoz ellene egy kiegyenlitett mutatoval rendelkezo meccset, gyozelemmel. Tudom hogy nagy ziccerei voltak a Moszkvanak... ettol meg szep az eredmeny.

(#127055) Redneck válasza #16741888 (#127054) üzenetére


Redneck
veterán

Az eredmény nagyon szép, de aki nézi a meccseinket az láthatja hogy több poszton és a játék összképét tekintve is vannak gondjaink, így helyén kell kezelni az eredményeket. Ha az első félidőben kapunk egy hármast, egy szavunk sem lehetett volna. Random kifejelt és elrúgott labdák, rossz, kapkodó passzok mellett, pár "kapuralövésünk" konkrétan éppen elment a kapuig. Ezen a szinten ennek azért nem így kéne lennie.

Dibusznak, a szerencsének és a jó cseréknek ma sokat köszönhetünk. Bízom benne hogy a felelősök is látják ezt, és úgy igazolnak, illetve engednek el játékosokat, hogy valóban előrelépjünk.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127056) Pkc83 válasza Redneck (#127055) üzenetére


Pkc83
őstag

+1 :R

Zubkov kuka , Tökmag jó játékos de önző.... stb...
Viszont Isael játéka egyre jobb! :K

(#127057) forceberg válasza salesman (#127052) üzenetére


forceberg
veterán

[Dolly] :))

A véleményem viszont továbbra is fenntartom a csapatról, annyi változott, hogy azért ezek már némileg komolyabb ellenfelek.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#127058) salesman válasza forceberg (#127057) üzenetére


salesman
őstag

;)

Türűűűdrááá!

(#127059) hhenry


hhenry
őstag

Miiii csak most látom :Y

(#127060) Citroware


Citroware
addikt

Már kb négyszer leírtam, most már nem szükséges.

(#127061) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Fradi siker. Kalapemeles
Meg barmi lehet a masodik "felidoben"

Legyen csak meg az a hon ahitott tovabbjutas. A megtepazott magyar foci megitelesenek csak jot hozna.
Ami a CSKA-t illeti. Sok nem volt bennuk, lehet repul az edzojuk, es a csirkeolba mar uj trener erkezik :C

Mennyi drukkerunk ment ki? Nagyon nem mutattak oket, vagy "eldugottabb" helyen toltak a maguk modjan.
Mindenesetre magyar zaszlot lehetett latni, de az lehet "souvenirkent" vegezte, mert a ruszkik taboranal volt.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#127062) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#127061) üzenetére


Redneck
veterán

A továbbjutástól szerintem nagyon messze vagyunk, a CSKA nagyon szerencsétlen volt tegnap. Persze ettől függetlenül legyen, csak mellé majd fejlődést is szeretnék a játékot és a játékosokat illetően. :U

300 drukkerről tudok, legalábbis a közvetítésben ennyit emlegettek. 1-2 alkalommal mutatták őket, néha lehetett hallani pár rigmust is ("Mi vagyunk a Ferencváros", "Ria-ria Hungária", "Hajrá Fradi").

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127063) mephi666


mephi666
nagyúr

ibra, az úriember :DDD ...cikket olvasva először úgy értettem, hogy megszorongatta az ellendrukker tökeit :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127064) Petrónius válasza IreN!CuS (#127037) üzenetére


Petrónius
aktív tag

és (#127039) salesman
Köszönöm de közben a tv után elment a netem is. :(

(#127065) venember83


venember83
nagyúr

Ezt még használják az Old Traffordon, vagy tartogatják a jobb időkre?

(#127066) Ringman válasza venember83 (#127065) üzenetére


Ringman
nagyúr

just arrogant, not better

(#127067) venember83 válasza Ringman (#127066) üzenetére


venember83
nagyúr

Just Erdogan, not better?

Ú, rossz irány, mi scusi.

(#127068) venember83


venember83
nagyúr

A GdS összeállításából kiderül, hogy az Agnelli családhoz köthető Jeep új, évi 42 millió eurós mezszponzori szerződésével a Juventus a világ hetedik legjövedelmezőbb ilyen szerződésével rendelkezik, míg a többi olasz klub…

Il Nostro Calcio

[ Szerkesztve ]

(#127069) Viszlát válasza venember83 (#127068) üzenetére


Viszlát
addikt

Én arra lennék kíváncsi, hogy vajon az Angry Birds mennyit fizet az Evertonnak. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#127070) Peterhappy válasza venember83 (#127068) üzenetére


Peterhappy
őstag

tegyük hozzá, az is nevetséges, hogy most mennyit fizet a Jeep - még a többi olasz klubhoz mérten is.

(#127071) Tibiajax válasza Viszlát (#127069) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D

(#127072) venember83 válasza Peterhappy (#127070) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha azt nézzük, hogy a FIAT csődközelben van már évek óta, úgy nagyon nem. Ha viszont azt, hogy a Jeep az egyik olyan márkajelzés, aminek az égisze alatt autókat adnak el, úgy tényleg lehetne több.

(#127073) BenHans


BenHans
addikt

Tőletek várom a megfejtést. Mire gondolhatott a bíró amikor az esettel szemben kb 4 méterre állt?

Évről évre sikerül legalább egy meccsünket tönkretenni a BL/EL porondján is. A legutóbbi EL sztori a Lyon elleni kiesésünket okozta, á la Kassai.
Gondolom ennek a skót félhülyének sem véletlenül van külön troll oldala, ahol Sillyam Gollumnak hívják.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#127074) DeathAdder válasza BenHans (#127073) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bazz.. :D VARozták és semmi? szerk. ja ott nincs is VAR :(((

Hasonlóan jártunk Nápolyban, a dive király latinó Ceballos egész meccsen dobálta magát, aztán a végén elérte hogy mindenféle kontaktot megelőzve vágódjon el a boxon belül egy hatalmasat, amire tizit kapott. Röhögtem egy jót, hogy ez nem PL, itt ezt vissza fogják fújni, nos maradjunk annyiban hogy megfagyott a bárgyú mosoly a képemen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#127075) BenHans válasza DeathAdder (#127074) üzenetére


BenHans
addikt

VAR = vado a rubare
Idén már nem egyszer babráltak ki velük VAR ide vagy oda.

Callejón volt nem? :D Bár a lényegen nem változtat, spanyol spanyol.

Megfejtés.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#127076) DeathAdder válasza BenHans (#127075) üzenetére


DeathAdder
veterán

Most hogy mondod lehet hogy de :)

Am van egy Roma szurker ismerősöm, az is állandóan bírózik, 1x aztán megjegyeztem neki h bazdmeg ti vagytok a legszerencsétlenebbek a világon ha állandóan csak ellenetek ítélnek, azóta direkt megnézem az ilyen szitukat, és kezdek hinni neki, hogy igaza van.. az a fenti videó is egészen egyértelmű, nem is értem...

Meg van a másik véglet, amikor rendszerint megfújnak bizonyos csapatokat. És azt látom, hogy ez hosszú távon egyáltalán nem egyenlítődik ki, mert minél nagyobb a minta annál jobban kijön ez a "részlehajlás" (vagy bármi is legyen ez)

(#127077) máyköl válasza DeathAdder (#127076) üzenetére


máyköl
veterán

Bakker, én Roma -s barátom is folyton bírózik... :DDD

(#127078) BenHans válasza DeathAdder (#127076) üzenetére


BenHans
addikt

és máyköl:

Azt hittük a VAR segít majd, aztán tavaly azt mondtuk szokniuk kell még a bíróknak stb...
Erre eljött a jelen szezon és volt eddig 4 olyan eset ami még csak nem is véleményes, hanem színtiszta kib*szás.
Így egy pillanatig ne lepődjetek meg ha kivagyunk a játékvezetésre.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#127079) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jellemző h Hasenhüttl azóta nyeli a bránert amióta felszoptam egy kommentben 60. perc se és már 0-7-re égnek :Y

Bár azt még mindig tartom, hogy Emerytől sokkal jobb lenne az Arsenal padján.

(#127080) bagyulajuve válasza DeathAdder (#127079) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az a 0-9 nagyon csúnya

Resistencia eterna

(#127081) Noukoum válasza bagyulajuve (#127080) üzenetére


Noukoum
veterán

Vardy tripla, ott van a lista élén:)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#127082) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Southampton 0 - 9 Leicester City

(#127083) Ringman válasza Tibiajax (#127082) üzenetére


Ringman
nagyúr

besztlíg, itt nincsenek töltelékcsapatok!

(#127084) Citroware válasza Ringman (#127083) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem ez a Southampton egy EL csoportkörből továbbmenne.

(#127085) mephi666 válasza Tibiajax (#127082) üzenetére


mephi666
nagyúr

most nézem én is az eredményt, ez szép... perec és vardy is összehozott egy 3ast ugyanazon a meccsen... felénk ilyen csak megye2-3 szinten szokott előfordulni... :)

góllövőlista most szépen mutat:
1 - perec - 12
2 - aguero - 6
3 - többen is 5 góllal

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127086) Tibiajax válasza Ringman (#127083) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne gonoszkodj..
:)
lehet minden csapatnak jó meg..kevésbé jó napja. meg ahogy nézem, a meccs elején már egy pirossal indított a s'hampton

(#127087) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szeretném megkérdezni újfent a nagyérdeműtől, miért áll a kapus a kapu egyik oldalába, és nem középre egy szabadrúgásnál? hogyan lehet az, hogy az olyan laikus is mint én tudja, hogy a sorfal fölött csavarják el a labdát gyak.mindig, ezt gyakorolják, itt is ez jön, abból látszik, ahogy mögé áll a labdának a rúgó.. és totál üresen hagyja erre a kapu nagy részét.. hát persze, hogy csak oda kell csavarnia, még csak nagy erő sem kell neki
nem értem, egyszerűen nem értem.......
süti, magyarázz szakszerűen, de hogy végre elhiggyem és elfogadjam a választ

(#127088) omfgk válasza Tibiajax (#127087) üzenetére


omfgk
addikt

Ha középre áll akkor izomból be lehet vágni egyenesen balra (a mi szemszögünkből).
A 25-ös és a 8-as helyén. Ők direkt álltak oda.

[ Szerkesztve ]

(#127089) Tibiajax válasza omfgk (#127088) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#127090) omfgk válasza Tibiajax (#127089) üzenetére


omfgk
addikt

:F

(#127091) #16514048 válasza Tibiajax (#127087) üzenetére


#16514048
törölt tag

Mert középről nem látná a sorfaltól a labdát, hacsak nem veszi ki a 16-os és 14-es játékost. De akkor meg nem tudná blokkolni senki a jobb felsőbe tartó csavart lövést.

Az egyik oldal a sorfalé, a másika kapusé, így a leghatékonyabb.

(#127092) Tibiajax válasza omfgk (#127090) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet benne valami.. ezt nem figyeltem

akkor így már persze egyből kétesélyessé válik a dolog.

(#127093) DeathAdder


DeathAdder
veterán

btw, távoli szabadoknál (28-30m) várom már mikor kezdik el kísérletezni, hogy nem állít sorfalat a kapus.
Egyrészt akkor egyből látná a labdát és nem telik el 1 mp hogy tudjon reagálni, másrészt teljesen összezavarná a rugójátékost, mert elveszíti az összes referenciapontját.

[ Szerkesztve ]

(#127094) Tibiajax válasza DeathAdder (#127093) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a sorfal lassan tényleg inkább zavaró tényező - a kapusnak -, mintsem valódi védőfal

(#127095) BenHans válasza Tibiajax (#127087) üzenetére


BenHans
addikt

Ha így állít sorfalat, és beáll középre, akkor én megcéloznám az alsó sarkot (kapusnak balra), és nem belsővel. Ha azt erővel eltalálod nem szedi ki, csak ha előre eldönti hogy arra fog mozdulni, mivel van előtte takarás. Abba még - ha nem így oldalról megy a labdának - külsőt is lehet rakni, de ha ebből a beállásból úgy lépdelsz neki hogy az első lépéseknél bekanyarodsz a labda mögé abból megint másra számít a kapus, mert ő is tudja mit hogy lehet lőni és figyeli is, még a támasztó lábfejed szögét is.

Nagy igazság amit DeathAdder írt, azaz a "referenciapont", és egyben rávilágít arra, hogy érdekes volt a tornasor. Így egy ballábas játékosra talán fel lehet állítani egy jobbosra nem. Lehet, hogy a balos szögre álló 3-as számú Chilwellre állította? A 16-os 173 centis Ward Prowse hogy állhat be a sorfalba? Mondjuk nem lényeg, a 183 centis 14-es Romeu (kb pontosan olyan alkatú és magasságú vagyok mint ő :) ) fellett ment a labda. De csak lett volna náluk magasabb ember. Ha a jobbos lövésre számítva állította akkor miért nem a 185 és 190 magas 35-ös és 5-ös volt a 16 és 14 helyén? Úgy is be lehet tenni, de így még csak nem is kellett hozzá nagy húha rúgás.
Ha a 16-os sarka felé kintebbről jár a szabad, akkor a - nekem balról jobbra - 2. és 3. falember feje fölé, ill közé célzok, ez esetben vagyis középről viszont ugyanez jobbról balra nézendő, helyileg jól felállított fal esetén. Látható is, hogy nagyjából a 14-es feje fölött megy el a labda. Én viszonylag jól lövök szabadot, és mindig nézek ref. pontot, ha rosszul áll a sorfal persze ahhoz igazítom.. Sokszor gyakoroltuk közel két méteres kapusunkkal az alternatívákat. Ha akár két lépésből sikerül meglőni a rövid felső sarokban lévő kb 4 labdányi helyet, kevesebb erővel, csak helyezve, azt nem védi (á la Pjanic pl).
Ha középre áll és erővel rüszt vagy külső a hosszú kapufa mellé azt szintén nem védi, ha van labdányi hely a kapufa és a labda között, akkor a laposat és a felső 1/3-ba tartót nem védi, de így, fal nélkül a hosszú felsőbe erővel lehet tekerni is bele kicsit belehúzva a bokát/belsőt.

A legzavaróbb megoldás még mindig az ha rendesen felugranak magas játékosok 185 felettiek (legalább szögtől függően az említett refernciapontok) és mögéjük befekszik valaki, hogy a lapos se menjen el.
Így nem csak jól kell eltalálni, hogy gól legyen, mert tényleg felső sarkot kell találni, hanem szerencse is kell, hogy pont elférjen valaki(k) feje fölött/között, mert ha egy pontnál feljebb megy az nem fog ilyen közelről a léc alá csapódni. Aztán 20-22 méternél messzebbről már más a helyzet, több erőt kell/lehet beletenni, de úgy nehezebb is a célzás.

ui. a nem állít sorfalat távolihoz ill. inkább a kapusnak zavaró a fal dologhoz: CR kedveli ezt ;] így eljut a labdája a kapuig. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#127096) Tibiajax válasza BenHans (#127095) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak egy rövid véleményt vártam, nem mészöly kálmán-mélységű elemzést!!
:DDD :D
de a lényeget értem, szóval ne kössek ilyenekbe már bele. maj ezt ők tudják..
hát..tudta Vardy is

---
kb sziti... de unom őket, h mindig nyernek.. ezeknek mindig nyerniük kell, mindenki ellen??
pedig a villa most egész jó formában van/volt

(#127097) Napfénysüti válasza Tibiajax (#127087) üzenetére

Ahogy írták már a sorfal mögül nem látná a labdát. Mondjuk szerintem is kicsit túlságosan balra tolódott a portás.
Érdemes ilyenkor meggondolni hogy eggyel kevesebb embert állít be. Én anno kísérletezgettem ezzel pont amiatt hogy jobban lássam a labdát és hamarabb reagálhassak. Egy jó rúgótechnikájú játékossal szemben kissé kétélű fegyver a több személyes sorfal.

DeathAdder: van rációabban amit mondasz, távolinál lehetne olyat hogy max két embert állít az egyik sarok felé. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#127098) sh4d0w válasza DeathAdder (#127093) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Egyszer vmelyik beképzelt holland csapat megpróbálta a Fradi ellen ezt, Tőzsér meg bebaszta 30-ról...

https://www.coreinfinity.tech

(#127099) Tibiajax válasza sh4d0w (#127098) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát..te se leszel országos focihaverom...
:D :D

(#127100) BenHans válasza sh4d0w (#127098) üzenetére


BenHans
addikt

Be. :D
Ehhez nem kellett volna sorfal.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.