Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) venember83 válasza baluka26 (#19000) üzenetére


venember83
nagyúr

Amiért a Barca megvette Neymart. Bicepszvillantás, hogy a klub erre képes, akire mindenki más nyálazik, azt mi megvesszük, mert megtehetjük. Amúgy csodállak, hogy ennyire bízol abban a Lukaku gyerekben.

(#19002) Tibiajax válasza 7600 GS (#18991) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1. Nem.
A Madrid -mondhatom éppen, hogy a mai Madrid, de nem, mert az utolsó 10évről beszélek, legalább- egy süllyesztő. Nemcsak a sztár-tehetségeknek, hanem a sztáredzőknek is.
pár példa, amiért ezt gondolom. mindenekelőtt robinho. aztán owen, cassano, cannavaro, sneijder, powered by hamburg VdV, Robben.. Cé talán a kivétel, mert neki van akkora egója, meg mondjuk mellé annyi adottsága, h meg tudta lovagolni azt a hatalmas hullámot, amit a Real Madrid játékosának, legnagyobb sztárjának lenni jelent..... (De őt meg rühellem és sose fogom elismerni, ha a fene fenét eszik is, szoval.. : ) )
Talán a galaktikus banda tagjai voltak az utolsók, akik nem vesztek el, gigasztárok tudtak maradni.
Egy gyűjtőintézmény, egy kirakat termék, egy reklám brand, aki a nevére alapoz, a múltjára és folyamatosan csak csapatot próbál építeni, újra olyat, amely méltó a hírnevéhez. De erre nem volt senki elég jó az utóbbi években és még a csodamurinnyó sem tudott diadalt hozni a Bernabeauba.
Az én szememben ennyi sajnos a Real, már jó pár éve.
De szerencsére van egy Barca, aki kellemes ellentéte nekem.
ott is vannak zsiványságok, ott is tombol a pénz, de talán nem annyira mégsem, mint a fővárosban, nem is tombolt annyira sosem. És még mindig igyekszik megőrizni az alapokat, a katalán foci-akadémiát.

2. Nagyon örülök Neymarnak, kellett egy friss vér előre, aki felbolygatja az unalmat és kényelmességet. Messi kezdett egyedül maradni.
De természetesen nagyon szeretném már olvasni, h hátulra erősítettek a katalánok, hogy a brazil csoda után hátul is hatalmasat igazolt a Barca, meg ilyesmit..
Nagyon várjuk.

szerk. nna, valami, valami...

[ Szerkesztve ]

(#19003) bagyulajuve válasza venember83 (#19001) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem csoda, hogy bízik benne, baromi jó játékos lesz belőle
Neymart meglátjuk, én Ronaldot látom benne az az igazság, ugyanaz az ösztönös zseni, csak kevésbé jó fizikummal első látásra

Resistencia eterna

(#19004) baluka26 válasza venember83 (#19001) üzenetére


baluka26
veterán

19 evesen belga golkiraly, PL 5., stabil valogatott. Elkepeszto fizikai adottsagok. Miert ne biznek?
Megvan benne a potencial, hogy a vilag legjobb csatara legyen.
Nezd meg a mai toptop csatarok hol voltak 19 evesen :)

Nem akarom elhinni, hogy elkotyavetyeli Mou ezt a zsenit...

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19005) Integra válasza Tibiajax (#19002) üzenetére


Integra
titán

a kérdés, hogy pumukli is barca-ba akar e jönni, vagy inkább máshova. mivel azt a 35 millát még szerintem 2-3 másik klub is kifizetné.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19006) Tibiajax válasza Integra (#19005) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én szeretném. nem köntörfalazok
de nem olcso, sajnos

[ Szerkesztve ]

(#19007) Ps Vita válasza baluka26 (#19004) üzenetére


Ps Vita
őstag

Van benne valami,legutóbb ilyen fiatalon Müller tudott kb. ennyi mindent felmutatni

(#19008) salival


salival
aktív tag

martinez -> everton

piszok jól járnak vele

YNWA

(#19009) baluka26 válasza Integra (#19005) üzenetére


baluka26
veterán

Kicsoda?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19010) bandus válasza Tibiajax (#19002) üzenetére


bandus
veterán

és kakát még ki is hagytad... :/

sajnos ezzel nehéz vitatkozni, az okot meg meg sem próbálom kitalálni, mert nem értem. de azért remélem, hogy itt is elkezdődik végre valami, jönnek a saját nevelésű játékosok, akik egyre több lehetőséget kaptak: callejón, morata, nacho, és visszajött carvajal is. ez rögtön két igen fiatal védő, akik mellé ott a kiemelkedő varane és a tapasztalt ramos, nameg marcelo sem rossz. én rájuk építeném a védelmet a jövőben.

a középpálya nem tudom, hogyan fog átalakulni, de én szívem szerint szintén elfelejteném a két ütköző középpályást, menjen khedira, meg alonso is ahova szeretne, és már itt jelenjenek meg a technikás játékosok. özil, modric és ha kapna játéklehetőséget, akkor még kakában is lehetne 1-2 jó év :)

elöl pedig callejón nem rossz, még azért javulnia kell persze, ahogyan moratanak is. emellett a benzema szintén jó, cr magáért beszél, és ha lesz még egy jó befejező csatár, akár suaráz, akár cavani, vagy más, akkor ebből összehozható egy ütőképes csapat :K

és persze kell még pár közepes igazolás, hogy legyen cserelehetőség.

azt meg nem tudom eldönteni, hogy ancelottit, vagy heynckest látnám szívesebben a kispadon.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19011) 7600 GS válasza Tibiajax (#19002) üzenetére


7600 GS
addikt

Ez a Barca nem igazol drága pézé' egy hihetetlen nagy tévedés. Song,Fabregas, Villa, Ibra, Csirginszkij, Neymar, hogy csak az utóbbi 4 évre tekintsek. És ebből nagy része hitelre vásárlás volt.

De tényleg nem érdemes belemenni a real kontra barca vitába, mert úgysem fogjuk egymást meggyőzni sohasem.

bandus: Kaká-t teljesen hülyeség felhozni. A Milan krónikus ágyéksérüléssel adta el nekünk nagy pénzért, ugyanúgy keveset játszott volna ott is a következő évben, mint a spanyol fővárosban. Robinho egyáltalán nem volt bukta, Cannavaro sem igazán csak a végefele sokat volt sérült. VdV meg igazából sosem volt jobb egy közepes focistánál. Akit sajnálok hogy nem vált be, az Owen és Sneijder.

[ Szerkesztve ]

(#19012) Integra válasza baluka26 (#19009) üzenetére


Integra
titán

luiz... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19013) Integra válasza bandus (#19010) üzenetére


Integra
titán

jó lesz a real, de biztos érdekes nagy forgás lesz a csapatban. most, hogy ha valóban igaz, hogy blanc megegyezett a psg-vel, akkor ancelotti-t engedni fogja a psg tulaj (pénz beszél), és akkor jupp nem lesz a real-ban. jupp holnap tart pk-t és akkor megtudjuk mi lesz vele. csak egyet kell aludni :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19014) 7600 GS válasza Integra (#19013) üzenetére


7600 GS
addikt

Perez is holnap tart sajtótájékoztatót.

Csak legyen már bejelentve, hogy Juppi vagy Carlo jön. Teljesen fifty-fifty a dolog.

Esetleg fogadunk uraim? :DDD

(#19015) cyberkind válasza 7600 GS (#19014) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké Carlo jön és kész ! :))

Paranormal Cocktivity

(#19016) Integra válasza 7600 GS (#19014) üzenetére


Integra
titán

valszeg ancelotti lesz - amennyiben tényleg igaz blanc szerződtetése.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19017) 7600 GS válasza cyberkind (#19015) üzenetére


7600 GS
addikt

Mellesleg gondolkodtam egy picit a napokban, így a szezon végeztére való tekintettel, és olyan jó érzés fogott el amikor tudatosult bennem, hogy Perez egy félig-meddig új Madridot fog nekünk össszehozni egy minőségi edzővel az élén. Csak okosan igazoljunk Florentino. 1 nagyágyú biztosan jönni fog (Bale/Cavani/Suarez). Csak a KP-t tegyék rendbe. A védelem most nagyon frankó és fiatal, oda már nem is igazolnék. KP és csatársor, ez a kettő dolog marad nyárra.

(#19018) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#19011) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"VdV meg igazából sosem volt jobb egy közepes focistánál." Ez erős azért, de a Realhoz talán tényleg kevés

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19019) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#19018) üzenetére


7600 GS
addikt

Tottenham-Hamburg szintnek tartom (bocsi, nem sértésként írom).

[ Szerkesztve ]

(#19020) cyberkind válasza 7600 GS (#19017) üzenetére


cyberkind
félisten

Gareth Bale elég is lenne ebbe csapatba, és jobb oldalt is lenne egy CR, bár azért egy minőségi csatár is kell ha Benzi is lépne ! :))
Még szerencse hogy visszatért Carvajal ! :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#19021) cyberkind


cyberkind
félisten

Evertonba Roberto Martínez ? [link]
Érdekes lehet ! :))

Paranormal Cocktivity

(#19022) Integra


Integra
titán

a guardian összehozta wenger-t és rooney-t.. :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19023) NyxNyxNyx válasza cyberkind (#19020) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Amúgy jól járna vele a Real biztos, de nem hiszem, hogy annyira, mint itt és a többi fórumokon sokan várják.
Mindig változik a véleményem vele kapcsolatban, de most úgy gondolom, hogy 50-nél többért szerintem nem éri meg. Tudom ez a Real Madrid, kirívó eset oké max 60 millió, mert telik. De ezek a hírek 70, meg 80 millió fontokról nevetségesek. Senkinek nem tenne jót egy ilyen árcédula max a Tottenham tulajának. Nagy nyomás ez egy játékosnak, ami meglátszhat a teljesítményén.

Én azt remélem, hogy marad még egy évet legalább és aztán megy 50-ért a Real-ba.

GS: Nem sértés, teljesen igaz. Ráadásul nagyon sérülékeny. Viszont mindig kivételes játékos marad számomra, az emberi értékei miatt főleg.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19024) Integra válasza NyxNyxNyx (#19023) üzenetére


Integra
titán

azért a kis angyal jelenleg éppen a bulvár lapok címlapján az ügyeletes sztár, nem a pályán :( :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19025) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Amúgy csak szerintem voltak jobbak a régebbi brit kommentátorok?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19026) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

mi a ...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19027) Integra válasza NyxNyxNyx (#19026) üzenetére


Integra
titán

lol

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19028) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#19026) üzenetére


7600 GS
addikt

A jó öreg Beastie Boyz. :DDD

(#19029) fatal` válasza 7600 GS (#19028) üzenetére


fatal`
félisten

:DDD :DDD

(#19030) 7600 GS


7600 GS
addikt

Heynckes will announce tomorrow his decision about his future in press conference at 12PM, An hour later Florentino's press conference.

(#19031) Napfénysüti válasza Integra (#18914) üzenetére

Na akkor le is csaphatnánk rá. ;] :)

Més que un club!

(#19032) baluka26 válasza Integra (#19012) üzenetére


baluka26
veterán

Jajj Integra, hülyének nézel :D
Az érdekel, hogy ki vinné még szerinted :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19033) baluka26


baluka26
veterán

Jesús Navas a City-é!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19034) cyberkind válasza baluka26 (#19033) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne már hogy ő is ? :W :(((
Basszus miért nem vettük meg mi, vagy ha nem vettük meg jöjjön Bale és kész ! ;]

Paranormal Cocktivity

(#19035) baluka26 válasza cyberkind (#19034) üzenetére


baluka26
veterán

Bale, Suárez, és kész is a Jászai Mari United FC :D

A Barcásoknak szólok, hogy Mou azt nyilatkozta, hogy annak örül, hogy Hazard-dal, Oscar-ral és Luiz-zal dolgozhat együtt :))

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19036) Tom5


Tom5
addikt

Ezen besírtam:
A Primera División, egyszersmind az öreg kontinens legjobb mesterlövésze – csakúgy, mint egy szezonnal korábban – Lionel Messi lett, az argentin Bolha 46 gólt termelt ezúttal.

Argentint bolha :O ;] Garden után szabadon....

cikk

(#19037) baluka26


baluka26
veterán

Ez a Neymar-sztori rosszul kezdődik. Legalábbis Integráék bíztak benne, hogy lesz Messi mellett még egy vezér, de:
„Örülök, hogy megvalósíthattam gyerekkori álmomat, és aláírhattam a Barcelonához. Azért jöttem ide, hogy segítsem ezt a klubot és a világ legjobb játékosát, Lionel Messit – szólt Neymar első nyilatkozata a Barcelona játékosaként. – Nem gondolok az aranylabdára, Messi a világ legjobbja, már annak is örülök, hogy vele játszhatok."

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19038) Napfénysüti válasza baluka26 (#19035) üzenetére

Fenébe, pedig már azt hittem elhozhatjuk. :DDD
De Mou valójában csak a csinos doktornénivel szeretne együtt dolgozni a többiek nem érdeklik. ;]

Més que un club!

(#19039) cucka válasza Tom5 (#19036) üzenetére


cucka
addikt

Nektek nem fordul ki a beletek ettől a túlcsorduló modorosságtól? Kb. Hegyi Iván turbófokozaton.

(#19010) bandus
a középpálya nem tudom, hogyan fog átalakulni, de én szívem szerint szintén elfelejteném a két ütköző középpályást, menjen khedira, meg alonso is ahova szeretne, és már itt jelenjenek meg a technikás játékosok.
Azért az elég kemény, hogy Alonso, aki a világ egy legjobb box to box középpályása nem elég technikás neked :D . Cselezni minden második brazil hülyegyerek tud. Intelligensen mozgatni az egész csapatot, sokszor 30-40 méteres labdákkal, na ez az, amit csak kevesen. Tény, előbbiből könnyebb youtube összeállítást készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#19040) baluka26 válasza cucka (#19039) üzenetére


baluka26
veterán

Xabi Alonso box to box? Hahahahahaha. Stevie G és Lamps vérig lettek sértve.
Inkább deep lying playmaker.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19041) cucka válasza baluka26 (#19040) üzenetére


cucka
addikt

Akkor az, praktikusan olyan nagy különbség nincs a kettő között. Ha hamarabb érkezik a tizenhatoshoz, az box to box, ha futás helyett inkább passzol, az deep lying playmaker. Egy topkategóriás középpályás, mint Alonso mindkét szerepkört meg tudja oldani, a csapatérdek szerint. (Most persze, harmincakárhány évesen és ilyen passztechnikával nem őt teszik oda fel-le futkorászni, hanem kevésbé technikás, de sokkal fiatalabb Khedira-t)
És igen, Gerrard és Lampard is zseniálisak, ezt senki nem vitatja.

[ Szerkesztve ]

(#19042) baluka26 válasza cucka (#19041) üzenetére


baluka26
veterán

Box to box eggyel kompletteb játékos az én szememben (komplettebb nem egyenlő jobb), például Lampsot komplettebb játékosnak tartom Tottinál, de azt biztos nem mondanám, hogy jobb.

Box to boxok Vidal, Feillaini, Lamps, Stevie, Touré, talán Wilshere-Ramsey. Az én értelmezésemben.

Alo egy jó ütköző, nagyszerűen lát a pályán, és a hosszú labdái a játékának a kulcsa. Szerintem. Ilyen kategória Pirlo is nálam, de ő kevésbé jó ütköző.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19043) venember83 válasza baluka26 (#19042) üzenetére


venember83
nagyúr

Ő inkább szerel, de azt se bánja, ha ezt a feladatot ellátja előtte/mellette Marchisio és Vidal.

(#19044) baluka26 válasza venember83 (#19043) üzenetére


baluka26
veterán

Egyébként elképesztő, hogy akik előrefele ennyire ügyesek milyen pontosan és tisztán tudnak szerelni. Én ezen mindig elképedtem :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19045) atish15 válasza baluka26 (#19044) üzenetére


atish15
aktív tag

Persze mert támadóként gondolkozik

(#19046) szentes711


szentes711
tag

A Barca természetesen nagyot húzott Neymar-al de sztem egy olyan remek védekező jellegű játékost is venniük kellett volna mint Arturo Vidal.
Juventus szurkolóként ennek annyira nem örültem volna, de ha a Barcát nézzük erre mindenképpen szükségük lett volna mert valjuk be az őszintét védekezésben tudna még fejlődni a Barcelona, és sztem meg is tudták volna szerezni Vidal-t mi nekik az a 30 misi! :D

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#19047) venember83 válasza szentes711 (#19046) üzenetére


venember83
nagyúr

Nekik védő kellett volna, nem védekező (esetleg box-to-box) középpályás.

(#19048) atish15 válasza szentes711 (#19046) üzenetére


atish15
aktív tag

Úgy vannak vele ha 80% os labdabirtoklást produkálnak annyira nem fontos a védelem. Én személy szerint nagyon kiváncsi vagyok Neymarra. Sztár volt a santosaban és a "kis egoja"is megvan mit fog csinálni egy olyan csapatban ahol ő is alá lesz rendelve a taktikának...

(#19049) szentes711 válasza venember83 (#19047) üzenetére


szentes711
tag

Az is jól jött volna szerintem csak Pique és Dani Alves érdemli meg a "klasszis védő" titulust!

Barca színtű védők????

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#19050) szentes711 válasza atish15 (#19048) üzenetére


szentes711
tag

Igaz a Santosban ő volt az isten,de itt csak egy játékos akinek az a dolga, hogy Messi-t kiszolgálja!

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.