Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96001) Richard! válasza 7600 GS (#95999) üzenetére


Richard!
addikt

Szép kis medvepuszi.... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#96002) MdewC válasza Tibiajax (#95979) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mert az első félidőben nem a Juve C volt mi??? :D

Használd ki ezt a pár laza meccset, az összeset elengedi a Juve. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#96003) Richard! válasza 7600 GS (#95999) üzenetére


Richard!
addikt

Bár, sokadszorra megnézve, egyértelműen labda volt.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#96004) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Egy kis Dembele show. Nem bánom, hogy ennyire alulértékelt, így legalább még nem vitték el 100 millióért.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#96005) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Bernardeschi végre megérkezett orvosira.

Forza JUVE!!!

(#96006) forceberg


forceberg
veterán

Termék adatai
Az új mezek már kaphatóak a Fradi Shopban és annak webshopos felületén is. Az eredeti mez ára 34990 forint, míg a replika mezt 15490 forintért lehet megvásárolni. Szurkolói kártyával rendelkező drukkereink 5%, míg bérleteseink 15% kedvezményt kapnak az eredeti mez árából.

L***** B*****: "Mikor várható a termék árának csökkentése? Az elmúlt négy évben a csapat beárazta rendesen. Vagy egy BL győztes csapat meze, hogyan lehet olcsóbb? Megtisztelő válaszukat előre is köszönöm!"

:C

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#96007) adise válasza forceberg (#96006) üzenetére


adise
őstag

Csapattól függetlenül szerintem tényleg nevetséges a 35k egy mezért. Kiváncsi lennék hányat adnak el belőle

[ Szerkesztve ]

(#96008) Citroware válasza drachoHUN (#96005) üzenetére


Citroware
addikt

És Berardival mi van? Valami rémlik hogy pár éve úgy volt hogy a Juve leendő sztárja lesz, aztán most meg vesznek helyére egy ugyanolyat.

[ Szerkesztve ]

(#96009) bagyulajuve válasza Citroware (#96008) üzenetére


bagyulajuve
addikt

igen, erről szóltak a hírek

de azóta kiderült, hogy Berrardi nem igazán akar Juve játékos lenni, és a Juve sem ragaszkodik hozzá túlságosan

Resistencia eterna

(#96010) venember83 válasza Citroware (#96008) üzenetére


venember83
nagyúr

Berardi nem akart a Juventushoz igazolni. Az EL (és Inter-szurkolói vénája) miatt maradt a Sassuolónál. Most viszont már lépne, valószínűleg a farkasokhoz igazol, és követi mesterét. Legalább kétszer utasította vissza a Juventust, mert biztos játéklehetőséget akart, szóval egyhamar valószínűleg nem fog a Juventushoz kerülni. Bernardeschi viszont már május óta egyértelművé tette, hogy nem hosszabbít szerződést, és hogy a Juventusnál képzeli el a jövőjét. Már csak ezért sem ugyanolyan a két játékos, mert míg egyik elfogadja a versenyhelyzetet, a másik inkább elutasítja, s marad a biztos középszerűség mezején.

(#96011) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Remélem a második játékrészre hagyták a találatokat, ha már most sikerült hazaesnem a munkából :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#96012) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#96011) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bizony, egy már meg is van
Joooovetic.

(#96013) KisTücsök válasza DeathAdder (#95992) üzenetére


KisTücsök
addikt

Értem. Közben Mendy is hivatalos. Potom 50-55m font. :D Nagyon kíváncsi leszek erre a szitire.

A monacot meg jól szétszedték.
__

Leszoktam egy ideje ezeknek a barátságos meccseknek a nézéséről, mert leginkább időpazarlás, de a holnapi Bayern ellenibe lehet belekukkintok Morata miatt.

(#96014) DeathAdder válasza KisTücsök (#96013) üzenetére


DeathAdder
veterán

A 3 ablak alatt eddig £396m-et költött Pep, tisztelet :C

Őszig szerintem meglesz simán a 400, de az 500-at sem zárom ki.

[ Szerkesztve ]

(#96015) venember83 válasza DeathAdder (#96014) üzenetére


venember83
nagyúr

Az AC Milan is 200 milliónál jár kb. egy nyár alatt. Őrületes pénzek ezek.

(#96016) drachoHUN válasza Citroware (#96008) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ahogy írták a kollégák, nem is akart jönni. De fejben nincs is rendben, rengeteg pirosat, sárgát szed össze. Teljesítményben is visszaesett, sérülékeny is. Jobb ez így.

Forza JUVE!!!

(#96017) adise válasza DeathAdder (#96014) üzenetére


adise
őstag

Túlárazva megvesznek minden jöttmentet. A tavalyi kb 60millás stones üzletet inkabb nem is említeném. Ezek mind 2-3x áron jönnek, de sajnos ezekszerint csak igy lehet meggyőzni hogy ottjátszanak az emberek.

(#96018) Cartevo válasza adise (#96007) üzenetére


Cartevo
őstag

990 a vége, hátha ráharapunk a csalira...

(#96019) omfgk válasza DeathAdder (#96014) üzenetére


omfgk
addikt

2015 óta számolva a játékos eladás/vétel mérlege -520 millió euró.

Úgy látszik a sejkek szeretik égetni a pénzt, mert marhára nem látszik meg ez az összeg az eredményeken vagy a keret mostani állapotán.

Real ugyanezen időszakban +12 milla. Bár náluk még várható egy nagyobb igazolás. Perez zsebét biztos lehúzza a Morata-ért kapott összeg.

[ Szerkesztve ]

(#96020) DeathAdder válasza omfgk (#96019) üzenetére


DeathAdder
veterán

a sziti rendkívül túlfizeti a játékosokat, még ebbel a tébolyult világban is.
Kíváncsi vagyok Pep mit kezd az abszolút teljhatalmával.

reállal nem kell példázódni, kb az olajos bácsik előtt legjobban ők verték a pénzt, emlékszem rájuk is volt sütve a "játékostemető" jelző.
pl ha 2015 előtti 6 évet nézzük, akkor a két friss olajos mögött ők voltak a harmadik legtöbbet költő csapat, a sikerek mégis elmaradtak.
Mostanra viszont már teljesen kész csapatot rotál a reál.

Az elmúlt két évben valóban jól állnak, és a csapat is rendben van, de az elmúlt tíz év már egy nagyobb mintát mutat :)

Az utolsó oszlop a bruttó értékeket mutatja az elmúlt 10 évből. A sziti elszégyellhetné magát :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#96021) Citroware válasza DeathAdder (#96020) üzenetére


Citroware
addikt

Sunderland. :DDD

(#96022) DeathAdder válasza Citroware (#96021) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért a fordított tábla is igen sokat mondó az elmúlt 10 évből.

(#96023) venember83


venember83
nagyúr

Lucas „Forza Lazio!” Biglia: [link]

:D

(#96024) omfgk válasza DeathAdder (#96020) üzenetére


omfgk
addikt

Ugye tudod ,hogy a Balance oszlop a lényeg? Költhetett volna akár 3 milliárdot is ha közben el tud adni 2,5 milliárdért.

Rengeteget költöttek de közben jól is adtak el.
Azért velük szoktam hasonló beszélgetésekben példálózni mert mindenki rájuk mutogatott évekig ,hogy így meg úgy verik el a pénzt.
Igen jött Ronaldo, James, Bale iszonyat pénzekért, de közben jól is adtak el játékosokat.
C.Ronaldo érkezése óta pl egész jól csinálják az egészet.

Előtte a galaktikus érában nem.

pl ha 2015 előtti 6 évet nézzük, akkor a két friss olajos mögött ők voltak a harmadik legtöbbet költő csapat

Pont 2009 óta van rendben a mérlegük. Előtte a galaktikus éra volt a katasztrófa ilyen téren.

ui : Az a -1,2 milliárd a City-nél csúnya. Sebaj az FFP működik :D

[ Szerkesztve ]

(#96025) forceberg válasza omfgk (#96024) üzenetére


forceberg
veterán

Igen, a City most hozza be azt, amit a többiek csináltak előttük.
Csak BL-szinten nem jöttek be az igazolásaik eddig...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#96026) omfgk


omfgk
addikt

Manchester City -1.021,68 Mill. €
Paris Saint-Germain -587,80 Mill. €
Manchester United -573,25 Mill. €
FC Barcelona -457,02 Mill. €
Chelsea FC -415,07 Mill. €
Real Madrid -367,05 Mill. €

2009 óta a mérleg.

(#96025) forceberg : A mostaniak se fognak bejönni. Egy teljesen új védelem. Köztük 2 új szélső védő akiknek nincs semmi PL tapasztalata.

HG szabállyal se tudom egyelőre ,hogy állnak. Majd feltöltik fiatalokkal akik majd kapnak talán 2 meccset a ligakupában.

Pep megmutathatja ,hogy tényleg a legjobbak között van-e. Szerény véleményem szerint a Bayern-el csak hátralépett. Otthagyott egy kiöregedő, lyukacsos csapatot.

[ Szerkesztve ]

(#96027) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

A marca szerint Bappé potom 180 milláért húz fehér mezt. Hát ez LOOOL. Ezek az összegek komolyan mondom mindenkinek elgurult a gyógyszer Lukaku is 90 volt vagy mennyi. Akkor a brazil Ronaldo mennyi lenne manapság? 1 milliárd? :W

(#96028) venember83 válasza J.Hetfield (#96027) üzenetére


venember83
nagyúr

Elvileg Neymar is klubot vált, ma lesz a PSG-nek és a Barcának is sajtótájékoztatója. Már csak az összeg kérdéses. Meg az, hogy ki érkezik majd a brazil helyére. Talán Palika?

(#96029) Tibiajax válasza J.Hetfield (#96027) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kb..
de neymarnál is több, az biztos

(#96030) J.Hetfield válasza venember83 (#96028) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Palika? Mármint Dárdai Palika? :DD

(#96031) omfgk válasza venember83 (#96028) üzenetére


omfgk
addikt

Kivásárlási ár ,vagy nem? Ha ez alatt sikerül a Barcának elkótyavetyélni Neymartm ahhoz csak gratulálni tudnék nekik.

Amúgy miért akarna Neymar elmenni? A PSG-vel sokkal kisebb az esélye a nemzetközi sikernek. Az meg ,hogy 40 gólokat rugdosna a Francia bajnokságban, nem lesz elég az aranylabdára. Persze ha a pénz az oka akkor menjen, de más értelme nem volna.

(#96032) DeathAdder : Az láttam persze. Csak említetted ,hogy mennyi volt az elmúlt évek költése (ami szerintem addig nem gond, ameddig adogatják is jó pénzért a játékosokat).

Aguero-nak még mindig nincs cseréje. Az új szélső védőkkel aligha fognak az ő fejére ívelgetni. Nem is tudom Pep-nek mi a hosszabb távú terve? A futóbolondok a szélen megfutják a védelmeket? Passzolgatásban ez a keret meg se fogja közelíteni a Barca szintjét (és a taktika betanítása se megy egyik napról a másikra). Ez a szezon elmegy a filozófia megtalálására/betanítására.

PL győzelem meglehet nekik, de BL-ben nem fűznék nagy reményeket.

[ Szerkesztve ]

(#96032) DeathAdder válasza omfgk (#96024) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azt hittem feltűnt hogy a Balance oszlopot állítottam be csökkenő sorrendbe. Direkt úgy csináltam én is :R

Amit a sziti csinál az téboly, nem győzik pumpálni a pénzt a csapatba, és eddig 2 PL volt az eredménye.
Most a keret tényleg brutál lesz, de még mindig szkeptikus vagyok hogy a Pep féle tili-tolival mire mennek majd.

[ Szerkesztve ]

(#96033) Citroware


Citroware
addikt

Ma nagyon pletykálják Coutinhot a Barcához, remélem nem igaz. A Barca nem ajánl több fizetést neki, mint amennyit a 'poolban kap, nem is értem, miért menne oda... Az elmúlt évek sikerei miatt? Mert jelenleg nem jobb csapat a Barca és az elkövetkezendő pár évben sem lesz. Ha Suarezt nem viszik el, akkor meg egyenesen gyengébb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#96034) KisTücsök válasza Citroware (#96033) üzenetére


KisTücsök
addikt

Köszönjük a napi fasságot. :R

(#96035) Richard! válasza Citroware (#96033) üzenetére


Richard!
addikt

:C
A kis fejecskédben :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#96036) Citroware válasza Richard! (#96035) üzenetére


Citroware
addikt

Jelenleg 2 poszt van, ahol jobb a Barca, az Suarez és Messi helye (ebből is az egyiket tőlünk csórtátok), ezenkívül az egész középpálya és védelem csúfságos, bár az utóbbi a 'poolnál is időnként. Neymar pedig nem jobb, mint Coutinho. :P Ez a brazil válogatott meccseken is kitűnik, sőt, ott konkrétan Coutinho a jobb.
A 'pool középpályája sokkal jobb most már.
Lallana > Iniesta, Henderson > André Gomes, Can > Busquets, stb..

Nem csökkentem Iniesta érdemeit, sokmindent letett már az asztalra a múltban, de eljárt már felette a kor és nem üti már meg a szintet. :)) Passzolni még jól tud, de ez egy középpályástól, különösen a mai fociban, önmagában már nagyon kevés. Futni is tudni kell, meg védekezni.

Ez a Barca ha összekerül a 'poollal a BL-ben, olyan négyest fog kapni, mint tavaly augusztusban kapott a 'pooltól, vagy idén tavasszal a PSG-től és a Juvétól is. Kivéve ha játékos vásárlással valahogy megoldják a problémát, Iniestát pedig kiűzik a kezdőből, de nem fogják. :N

[ Szerkesztve ]

(#96037) venember83 válasza Citroware (#96036) üzenetére


venember83
nagyúr

Három poszt, mert a bajnoki tabellán is jobban állt pl. a tavalyi évben a Barcelona, mint a Liverpool.

(#96038) Citroware válasza venember83 (#96037) üzenetére


Citroware
addikt

A Honvéd meg még előrébb. :DDD

(#96039) Citroware válasza KisTücsök (#96034) üzenetére


Citroware
addikt

Ja, jut eszembe, mondok egy meredekebbet: A Monaco is jobb csapat jelenleg a Barcánál és csúnyán elgyepálták volna a katalányokat, ha tavasszal összekerültek volna a BL-ben. :R Ha hiszed, ha nem. Múlt meg trófeák ide vagy oda, ez a jelenlegi szitu. :)) Nem az 1-2 évvel ezelőtti, a mostani.

[ Szerkesztve ]

(#96040) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A Real Madrid kezdeti megállapodást kötött Mbappéval! :W

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96041) bagyulajuve válasza gyuromoj (#96040) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mijaz hogy kezdeti megállapodás? :F

Resistencia eterna

(#96042) gyuromoj válasza bagyulajuve (#96041) üzenetére


gyuromoj
veterán

Gondolom valami biztosíték, hogy ne tudjon visszatáncolni a kis ... :O
Amúgy hiányzik ez a gyerek, mint mókusnak az erdőtűz... :U

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96043) Tibiajax válasza Citroware (#96036) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és nem üti már meg a szintet
:D
komolyan, én ma már büszke vagyok arra, hogy a Mester szavait frissen, melegen olvashatom. nekünk ez 'megadatott'.. gondoljatok bele, citró egyszer -mert ezt szerintem nem kétséges- híres és elismert szakértő bestseller szerző lesz és akkor mi majd elmondhatjuk, igen, ott voltunk amikor még csak bontogatta kivételes tehetségét

(#96044) Citroware válasza Tibiajax (#96043) üzenetére


Citroware
addikt

Már az előbbi szezonban sem volt elég jó, a következőben még rosszabb lesz. ;)

(#96045) DeathAdder válasza Citroware (#96033) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ne legyé má......... hogy bedőlsz ennek a marhaságnak.

Klopp elmondta nem egyszer hogy nem eladó, és azt is hogy 20x is elmondhatja még, akkor is mást fog kitalálni a média, és nem neki fognak hinni, hanem a médiának. Elmondta még hogy Suáreznél, Sterlingnél ő nem volt itt, ezért kár velük példázódni.

Ráadásul pénzre sincs szüksége a klubnak, és a játékos sem akar távozni.

Cou nem eladó, pont. Kár ezen rágódni...

[ Szerkesztve ]

(#96046) Citroware válasza DeathAdder (#96045) üzenetére


Citroware
addikt

Én Canon is rágódok, őt a Juvéval pletykálják. :O Még fiatal és már most milyen jó játékos, kulcsember lehetne a következő 10 évben.

(#96047) DeathAdder válasza Citroware (#96046) üzenetére


DeathAdder
veterán

Can max akkor megy, ha Keita jön.
Kell neki a meccs, végül is VB év lesz a következő.

(#96048) Citroware válasza DeathAdder (#96047) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem Can van annyira jó, mint Keita, nem éri meg Keitát 70 millióért elhozni áron felül, aztán meg Cant áron alul 30-ért eladni...

(#96049) gyuromoj válasza gyuromoj (#96040) üzenetére


gyuromoj
veterán

Sky Sports újságírója szerint a Monaco „nem hivatalosan” cáfolta a Reallal való megállapodás tényét. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96050) J.Hetfield válasza gyuromoj (#96049) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Remélem is, hogy nem lesz belőle semmi. Ennyi pénzből jöhetne Lewa+Auba akár, vagy Daybala,Icardi,Kane...bárki csak ne ez a taknyos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.