Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126901) Ringman


Ringman
nagyúr

Miriuta elárulta, miért kellett távoznia Kisvárdáról

Olyan dolog miatt kellett távoznom, ami Romániában sosem fordult elő velem. Az Újpest elleni bajnoki szünetében éppen instrukciókat adtam Grozavnak, amikor észrevettem, hogy valaki ordibál az öltözőben. A tulajdonos úr volt az, az egyik játékossal mérgelődött. Megkérdeztem tőle, hogy pénzt hozott a játékosoknak, vagy miért van itt? Megkértem, hogy hagyja el az öltözőt, mert rajtam, a stábon és a játékosokon kívül senkinek nincs ott keresnivalója. Azt felelte, hogy “rendben”, majd onnantól kezdve csak emailekben kommunikáltunk. Az utolsó meccsemen biztonsági őrt állíttattam az öltöző elé, és mondtam, hogy senki nem jöhet be. Másnap felhívott a tulajdonos, hogy nem folytatjuk a közös munkát

(#126902) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

El Clásico: a Barcelona nem megy bele a madridi rendezésbe!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#126903) sh4d0w válasza LendvaiFeri1 (#126902) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Már megállapodtak a halasztásról.

https://www.coreinfinity.tech

(#126904) venember83 válasza Ringman (#126901) üzenetére


venember83
nagyúr

(#126905) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#126901) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ez olyan tipikus sárdobálás a másik félre.
A magyar MB1-ben aztán semmi sem meglepő.

Amúgy ez a várda kieshetne a halál faszára, senkinek sem hiányoznának   

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#126906) venember83


venember83
nagyúr

Ha ezt valaki el tudja magyarázni, annak örülnék. Fizetne az insta a bevonzott userekért (kvázi reklámfelületért), vagy hogy a fenébe működik ez?

(#126907) DeathAdder válasza venember83 (#126906) üzenetére


DeathAdder
veterán

insta tele van fizetett hirdetéssel, akárki lehetsz, egy senki, de ha van 5-10 ezer követőd akkor az más sok cégnek elég hogy dobáljon fel neked ajánlatokat az aktuális kampányaikkal. És ezért tepernek a userek, hogy reklámfelület lehessenek, ki van ez találva... és akkor fizet mondjuk a cocacola ha megosztasz magadról egy képet, amin elég ha egy egy vert fal előtt állsz egy kólával a kezedben, és arra kapod a többtízezer lájkot.

Ez még Magyarországon is működik, olyan személyeket követnek többszázezren(!!), akinek még arra sem kell venni a fáradságot, hogy tartalmat csináljon, csak megoszt egy-egy képet ahol éppen valami szponzorált tartalmat visel. Mondjuk számomra kiba nagy rejtély hogy mi az istent lájkolnak azokon, hogy mi az élmény, amiért azt gondolják hogy a lájkot oda kell tenni, meg egyáltalán azt sem értem, hogy mire jó követni ilyen embereket. Nem is a személyt, illetve a személy stílusát (ha lenne neki olyan) követik, hanem a szponzort lájkolják ezzel..

Itt tartunk. Már reklámblokk sem kell két kib*szott népbutító barátok közt epizód közé, sőt már tartalmat sem kell csinálni, hogy eladj valamit, elég ha csak a szponzort reklámozod egy bepózolós laza menő képen és már meg is vagy a közléssel :D
Érdemes megnézni a hülyék paradicsoma című filmet, szerintem túlbecsülték hogy 500 évet kell várni hogy az bekövetkezzen :DDD

Na most képzeljük el, ha ilyen senkik, akik még csak nem is celebek sőt mi több, csak parányi magyarok, képesek pénzt keresni ilyesmivel, akkor cé mekkora reklámfelület :)

Az én szociokulturális környezetemben azt sem tudják mi fán terem az insta, de haverom múltkor csinált egy fiókot, ahova feltölt néha néha egy egy képet valamilyen kajáról amit szabadidejében készít (van vagy 30 képe instán) de már így is 200 követője van a világ minden részéről, ismerős közülük egy sincs :DDD mondtam neki, ha ráállna erre az gasztro vonalra, és minden nap megosztana valamit, akkor akár be is adhatná az orvosi diplomáját :D (bár nem tudom ez mennyire vicces, inkább félelmetes)

(#126908) venember83 válasza DeathAdder (#126907) üzenetére


venember83
nagyúr

Hivatásos szponzorált insta-influenszer. Mondanám, hogy értem, de... Mindegy. Akkor lényegében a Juve ki is tudná hozni CR-fizetését az új logóval az instán, ha elég sok követőt vonz be. [link]

(#126909) Tibiajax válasza venember83 (#126906) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..erről a senkiháziról jut eszembe
Mané

(#126910) venember83 válasza Tibiajax (#126909) üzenetére


venember83
nagyúr

A plusz 9 millió eurós bérkülönbözetből a katalánok senkiházija hány Ferrarival többet engedhet meg magának, mint a piemontiak senkiházija, nem tudod? Nem vagyok teljesen tisztában a Ferrari árakkal mostanában. :)

(#126911) Tibiajax válasza venember83 (#126910) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mutass kérlek nekem az argentin senkiháziról is ilyen jellegű képet, amit beraktál a portugál Legendáról. tudod, hogy ül a trónon sok pénzzel, stb
köszönöm!

(#126912) venember83 válasza Tibiajax (#126911) üzenetére


venember83
nagyúr

S megmondod, mi értelme egy ilyen mémháborúnak? Ha ilyen képet szeretnél, keresgélj a Google-on, elég segítőkész a keresőmotor. Engem annyira nem érdekel. Csak vicces, hogy Európa két talán legjobban fizetett játékosa közül számodra egyik senkiházi, mert mennyit keres, miközben aki ennél is többet keres, azzal semmi gond nincs, hiszen a Barcelonánál futballozik. Veled ellentétben próbálok pártatlan és elfogulatlan maradni. Na mindegy, további jó bálványimádást kívánok.

(#126913) Tibiajax válasza venember83 (#126912) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a lófszt vagy te elfogulatlan..sose voltál az. bárkinek is akinek köze van, vagy lett a juvéhez, simán prioritást élvez nálad. persze, ezzel olyan nagy gond nincs, érthető valahol, de ne állítsd be magad pártatlannak

én, na én vagyok pártatlan. nekem attól még, hogy valaki az interhez kerül, bőven maradhat szarházi meg lenézett részemről, vagy akár a barcába, és ezt bármikor hangoztatom is. nem kell szerintem példákat felhoznom, épp elég rég ismerjük itt egymást..
és messi is játszhatna a cityben is, ugyanúgy a portugál álronáldo bohóc elé fogom rakni mindig

amióta a portugál celeb a juvéhez került, simán pártolod és véded mindenkivel szemben - főképp persze velem szemben. ez nyilvánvaló

(#126914) venember83 válasza Tibiajax (#126913) üzenetére


venember83
nagyúr

Rendben van, elfogulatlan Tibcsi, igazad van mindenben, mit iszol? :)

(#126915) salesman válasza Tibiajax (#126909) üzenetére


salesman
őstag

Respect.

Türűűűdrááá!

(#126916) Noukoum válasza LendvaiFeri1 (#126902) üzenetére


Noukoum
veterán

Várható volt.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#126917) salesman


salesman
őstag

Kis pénz, kis foci...nagyon kicsi!
[link]

Türűűűdrááá!

(#126918) Noukoum válasza salesman (#126917) üzenetére


Noukoum
veterán

Amikor nem a játékért hanem a pénzért játszol.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#126919) venember83 válasza Noukoum (#126918) üzenetére


venember83
nagyúr

Profikról van szó, mit vársz? :U

(#126920) hhenry válasza salesman (#126917) üzenetére


hhenry
őstag

:(

(#126921) villamos


villamos
őstag

Kezdődik...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#126922) hhenry válasza villamos (#126921) üzenetére


hhenry
őstag

Hát akkor,Hajrá Lilák! :)

(#126923) salesman válasza hhenry (#126922) üzenetére


salesman
őstag

1 ide. :K

Noukoum:
Azért megnézném, ha te 3.-án nem kapsz fizetést, milyen intenzitással végzed a munkádat.

Türűűűdrááá!

(#126924) villamos


villamos
őstag

A vezetés ellenére nem vagyok lenyűgözve az FTC első félideji teljesítményétől. A védelem néhány mozzanata erős tűlzással kritikán alulinak mondható, csoda hogy nem 0-3... :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#126925) salesman válasza villamos (#126924) üzenetére


salesman
őstag

Igen, vannak még hibák...

Türűűűdrááá!

(#126926) hhenry válasza salesman (#126923) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem elég ha szépen játszik az újpest

(#126927) salesman válasza hhenry (#126926) üzenetére


salesman
őstag

Nekem is. ;]

Türűűűdrááá!

(#126928) Noukoum válasza salesman (#126923) üzenetére


Noukoum
veterán

De nekem a munkám nem hobbiból alakult ki.
Őket sem fogja a kutya sem elvinni, ha ezt csinálják. Nem lesz nekik jobb. És ezt a mentalitást a nagyobb klubok sem szeretik.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#126929) salesman válasza Noukoum (#126928) üzenetére


salesman
őstag

Hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#126930) Peterhappy válasza hhenry (#126926) üzenetére


Peterhappy
őstag

Gratulalok. Ha minden meccsen igy jatszanatok, picit jobb helyzetkihasznalassal siman dobogosok lehetnetek.
Mondjuk ki: lefociztatok bennunket.

Orulok a harom pottynek, sokat erhet ez meg a vegelszamolasnal es orulok, hogy rossz jatekkal is jonnek a gyozelmek, regen sorra buktuk a meccseket, hiaba voltunk mi a jobbak sok esetben.
De hs igy folytatjuk, nem lesz ennek jo vege.
NINCS KOZEPPALYANK, HAHO!!!

Kemeny hetunk lesz.
Remelem tudunk a mai meccsbol tanulni es a 3 pontbol erot meriteni.

(#126931) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az Egerszeg - Honvéd meccs igen pikáns volt, a pályán, meg azon kívül is.
A mérkőzést megelőzően a drukkerek között volt némi nézeteltérés, ahol a honvédosok megfutatták a hazaiakat. A pályán meg a lefújáskor volt némi attrocitás. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#126932) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a szásszulóiak mindent bevetettek az inter ellen, még egy ejtőernyőst is

:DDD
..de így sem sikerült megakadályozni a rendkívül magabiztos, fölényes, 3-4 es győzelmünket

[ Szerkesztve ]

(#126933) DeathAdder válasza Tibiajax (#126932) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amúgy az olaszoknál miért nincs szinte soha teltház? ez régen is így volt? vagy az ultrák miatt sokan nem mernek meccsre járni?

még a napoli poolon is tök üres volt az egész alsó szektor, a 70 ezres delle alpi után meg építettek egy 40 ezres stadiont..

[ Szerkesztve ]

(#126934) vond válasza LyonnaisFan1 (#126931) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Lementem én is 'egerszegre. :) Majd lesz galéria és videó is. Az utcai ütközetről csak a szünetben értesültem a Kispest táborban lévő szombathelyi szurkolótársaimtól.

A Fradi piró tegnap este durva volt. :Y

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#126935) Tibiajax válasza DeathAdder (#126933) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó hát nem lehetnek annyian basszus, mint egy mittomén egy magyar bajnokin.... azért az olasz még nincs olyan magas szinten

a san siro-ban sokszor van teltház, vagy, majdnem teltház. legutóbb pl bizonyos torinói csapat elleni vereségkor
de az interre annyira nem kíváncsiak (úgyis győzni jönnek), többi csapatra meg még kevésbé. max a juvéra

[ Szerkesztve ]

(#126936) LyonnaisFan1 válasza vond (#126934) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:DD
Biztos jó lehetett. Ami a fordulót illeti, igen eseménydús volt.
A SZUD is kitett magáért, ők fennállásuk 25. évét ünnepelték meg igen látványosan ellenünk. Nem mellesleg a kondások nyertek is (vagy mi vertük meg magunkat, azok a helyzetek, amiket kihagytunk. :W )
Fog egy pár millió repkedni bizonyos irányokba. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#126937) Cartevo válasza vond (#126934) üzenetére


Cartevo
őstag

Mintha nemzeti színű lett volna.
A csütörtöki égés előrevetítése.

(#126938) Viszlát


Viszlát
addikt

Tyű ez a kezdő 11 a Liverpool ellen... Na de nincs mit tenni, hajrá United!

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#126939) Tibiajax válasza Viszlát (#126938) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de mocskos gyenge egy meccs..

halál unalom united, pool meg majd talál egy gólt, aztán.. annyi elég is lesz

(#126940) #16514048


#16514048
törölt tag

Imádom a VAR-t. ;]

(#126941) DeathAdder válasza #16514048 (#126940) üzenetére


DeathAdder
veterán

mondtam én hogy ratkinson lesz a főszereplő :DDD

(#126942) mephi666 válasza DeathAdder (#126941) üzenetére


mephi666
nagyúr

kicsit se részrehajlóan fúj ez a féreg... immáron sokadjára :U ...ha mané gólját megadja, akkor se szólhat senki semmit... remélem a 2. félidőben lövünk cserébe vagy 3-at, amit nem lehet varozni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126943) omfgk


omfgk
addikt

Még mindig nem értem ,hogy miért lett a United gól megadva...

0-0 kéne ,hogy legyen.

(#126944) DeathAdder válasza mephi666 (#126942) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem fogunk, sosem nyerünk raktinson alatt, nem csak a gólok miatt, mezőnyben semmit sem fúj le, az ellennek meg mindent. Tükörsima meccseket buktunk már így, tavaly is. Ez meccs meg messze van a tükörsimától :D

(#126945) Viszlát válasza omfgk (#126943) üzenetére


Viszlát
addikt

Talán mert messze nem kapott akkorát, mint amekkora esést produkált? Mindegy, lehet bírózni legalább, az mindig is ment...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#126946) villamos


villamos
őstag

Ez az MTK - BMTE simán van olyan jó mint a tegnapi derby... :)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#126947) Peterhappy válasza villamos (#126946) üzenetére


Peterhappy
őstag

Úgy tippre random bármelyik meccs a harmadosztályból is... :U :(

(#126948) alázógyík válasza villamos (#126946) üzenetére


alázógyík
őstag

Nem nagy kihívás attól jobbat találni. :DDD

(#126949) alázógyík válasza DeathAdder (#126944) üzenetére


alázógyík
őstag

Egy PL nem engedheti meg, hogy MU kiessen.

(#126950) Viszlát


Viszlát
addikt

Ejj, ilyen ratyi góllal elbukni a győzelmet... Mindent összevetve azért reálisabb a döntetlen, bár megvoltak a helyzetek, be kellett volna rúgni őket. Még nem láttam idén a Poolt, de az eddig 100%-os sorozat tudatában ennél jóval többet gondoltam róluk, mondhatni jobban féltem a mai meccstől, ehhez képest elég haloványak voltak. Épkézláb helyzetük nem nagyon volt, tényleg kár a Rojo hibáért. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.