Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127028) Tibiajax válasza BenHans (#127027) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én is szélesítettem a látókörömet, és néztem egy kis juventus-meccset a minap.. egészen pontosan a moszkva elleni bl-meccset. vezetettek az oroszok, na mondom, ezt nézem akkor. meddig bírják ki vajon az egyenlítésig, meg végül a +1 bekapott gólig
aztán viszonylag sok percbe telt, mire végül a kölyökképű argentin gyilkos aztán megrázta magát, volt időm elemezni akaratlanul is a torinóiak játékát
hát igen.. annyira mást játszanak, mint pl. az ööö...inter
az az én nagy bajom, hogy általánosságban látom a pályát, látom a játékot, de a milánóiakkal elfogult vagyok. nem vagyok képes úgymond kivülállóként, semlegesen vagy ugye ellenfélként, objektíven látni Candreváékat. sajnos az elfogultságom miatt csak azt látom, mennyire rosszul játszanak és milyen hibákat követnek el épp Skrnjarék, aztán szitkozódom. a juvét már simán tudom ugye korrektebbül - mondjuk úgy, színhelyesen nézni-, és sajnos ez eléggé elborzasztó volt most is, a bl-meccsen. rossz látni, mennyire rettenetesen erősek, de a legjobb szó talán rájuk, a stabilitás. sokkal stabilabb csapat, mint bárki más a seriea-ban, de az átlag top-klubboknál is
ezt utálom a legjobban bennük. addig mennek, míg ugyis valamelyik betalál egy gólt. és ha ez megtörtént, 150% hogy meg is fordítják a meccset
ez pl az internél nincs meg. mármint az érzetem sem. a juventusnál -főleg hazai pályán- nem véletlen, hogy a vereség ritkább a fehér hollónál

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.