Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169001) DeathAdder válasza forceberg (#168998) üzenetére


DeathAdder
veterán

megvan ennek az előnye, lassan lehet készülni az első márciusi rangadóra ;]

(#169002) BenHans válasza grizlisandor (#168982) üzenetére


BenHans
addikt

Álljálljállj! Na!

Abraham 80M€ lesz, és még a beleegyezése is kell. De amúgy hallgass DeathAdderre, nem kell ő oda, 100x szarabb mint Steriling és domináns topcsapatba kevés, túl jó és modern edző Tuchel ahhoz hogy tudja használni. Mondjuk Abraham 40 milla volt és €-ban, a csodafickó meg 45 és fontban, de ezt a különbözetet tudjuk be a belterjadónak.

Eléggé ültek ezek a jóslataim júli elejéről, Jesus - Arsenal és Sterling megítélésével is.

Abraham a szar José fociban jó, meg itt jó lett abban is Mou keze alatt amire unibeték szerint nem képes, pl visszalépni buildupban aktívan részt vállalni, kicsiben kényszerben megoldani akár egyérintőből. Meg ahogy egyre magabiztosabbak lettek a játékosok úgy a Roma egyre többet is pressingel majd labdát tart.

Szóval mindenki maradjon ott ahová való, ahol kellően megbecsülik és jól is érzi magát. 🙏🏼 :D A prioritás most amúgy is Maguire. ;] :DDD
Na de a szemétkedést félretéve, a Chelsea kerete azért eléggé bomba, csak szerintem át kéne Tuchelnek gondolnia a fociját, kellene egy vérbeli center és egy Zsorzsinnyó formajavulás vagy a helyére egy kreatívabb dinamikusabb játékos.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#169003) DeathAdder válasza BenHans (#169002) üzenetére


DeathAdder
veterán

nézd, lehet ezt csűrni meg magyarázni, de egyelőre az látszik hogy egy jó serie a tàmadó az egy jó támadó a serie a-ban :)

(#169004) mephi666 válasza BenHans (#169002) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ott van a vérbeli center: Gallagher :D csak amilyen jó volt a cp-ben, a cselszkiben annyira gyengének néz ki... (már amennyire láttam)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#169005) DeathAdder


DeathAdder
veterán

jó meccs volt ez is :DDD

(#169006) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

császár Atlanta!!
üssétek, ezt a dögunalom, arctalan, stílustalan, pocsék piros milánói oldalt…

[ Szerkesztve ]

(#169007) Ringman válasza Tibiajax (#169006) üzenetére


Ringman
nagyúr

tizi mikor?

(#169008) Tibiajax válasza Ringman (#169007) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

90+4min

(#169009) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#169005) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Fastest L1 Goal Ever? ;] ;] ;] ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169010) DeathAdder válasza LyonnaisFan1 (#169009) üzenetére


DeathAdder
veterán

öreg kecske nem vén kecske ;]

(#169011) BenHans válasza DeathAdder (#169003) üzenetére


BenHans
addikt

Dzeko és Ibra kedvelik ezt.
De érdekes, hogy Tammy is lőtt 30at a Chelseaben durván 50 meccsnyi játékperc alatt, úgy hogy alig játszott kezdőként vagy végig meccset és ennél csak rutinosabb és jobb lett és még csak 24.

Hagyjuk már ezt hogy a besztlígbe valami hűmegha formák kellenek. Egy Mitrovic megoldja.
Haaland a Bundesből egyből jó a Cityben, Schick pedig Serie A-ból egyből villogott a Bundesben. Nem kell ennek ekkora feneket keríteni.
De a francia tehetségligából meg instant el kell ájulni előbb Camavingától majd Csuaménitől és kettő perc alatt érnek csillagászati összeget.

Igazából rohadt nagy mázlink volt Abrahammel, hogy 40ért ilyen kalibert sikerült fogni, és ez nagyban köszönhető Mounak is. Gondolj csak bele Scamacca mennyi, meg köszi de Sterlingre, Nunezre vagy Kane-re sem cserélném.
80-ért meg talán már pont nem veszi vissza a Chelsea.

#168983 LyonnaisFan1: :C :R

Ópasztmek. :W :( Gini sípcsonttörés.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#169012) BenHans válasza BenHans (#169011) üzenetére


BenHans
addikt

Zakariát elvileg el kell adja a Juve hogy Paredest elhozza, mivel Rabiot eladása nem sikerült.
Le kell csapni rá.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#169013) Napfénysüti

Lewa! Ez gyors volt. :D

Més que un club!

(#169014) DeathAdder válasza BenHans (#169011) üzenetére


DeathAdder
veterán

Haaland egy világklasszis támadó, meg Ibra is az volt, én a jó támadókról beszéltem, dzeko meg levezetni ment angliából.

Továbbra is lehet vitatkozni, de még csak kivételt erősítő ellenpéldát sem tudok hirtelen az elmúlt 20 évből amióta kb. tudomásom van a fodbalról. Cavani mondjuk biztos bevált volna, ha napoliból oda megy, de ő is világklasszis.

Egy Mitrovic megoldja.

2021-2022 (Champó) - 43
2020-2021 (PL) - 3
2019-2020 (Champó) - 26
2018-2019 (PL) - 11
2017-2018 félszezon (Champó) - 12

mitrovic is egy osztállyal lejjebb tud konzisztens lenni, meg egyébként egyáltalán nem rossz játékos, abraham sem az, ilyet nem írtam, de ha a róma szintet lépne és contender lenne ő sem abrahammel rohamozna elöl

azt hiszem írtam is annó hogy jól jártatok vele, mert nem rossz játékos, és ha nem válna be akkor sem tudnátok bukni rajta, mivel HG ezért egy középszar angol bármikor megvenné beszerezési áron :D

Gini sípcsonttörés - mivan? nemár :O

(#169015) BenHans válasza DeathAdder (#169014) üzenetére


BenHans
addikt

Azt mondják Afena-Gyannal ütköztek. Jövő héten már elvileg a Cremonesenél lesz, de most még meg akarta mutatni edzésen. :U
Ez most nagy érvágás, miután Belottival állítólag megvan az egyezség és holnap már a lelátón lesz kell még nézni valakit középre, most a tervekkel ellentétben nem hiszem hogy belső védő alternatíva a prioritás.

Ha nem kell műteni elvileg januárban visszatérhet és a VB miatt nem hagy ki olyan sokat klubszinten.

szerk. Frattesi vagy Zakaria kell, nincs mese. Előbbinek úgysem maradt sok kedve a meggyengült Sassuoloban elszáradni csak mert ők a Juvének diszkont áron részletre adnak Locatellit a Rómán meg a veszteséget is be akarják vasalni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#169016) DeathAdder válasza BenHans (#169015) üzenetére


DeathAdder
veterán

faszom.. sajnálom, meg ginit is :(((

(#169017) cyberkind válasza grizlisandor (#168982) üzenetére


cyberkind
félisten

Zizu nem megy sehova, csak a francia padra. :D

Paranormal Cocktivity

(#169018) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#168983) üzenetére


venember83
nagyúr

Kapnak érte eltiltást is? :U

(#169019) venember83 válasza BenHans (#169012) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább a fhanszia ficsúrt javasolnám. Sokkal több potenciál van benne, ráadásul jövőre lejár a szerződése, így olcsón megszámítja Maurizio.

;]

(#169020) grizlisandor válasza BenHans (#169002) üzenetére


grizlisandor
addikt

Abraham-et el se kellett volna engedni, azért a Lampard érát kihúzta a kakából és ő is a tipikus példája annak, hogy nem vagyok képesek egy kis időt adni a saját nevelésű játékosunknak, már ezredjére. El lett kótyavetyélve Tomori Zsuzsi, Happy(Zouma), Christianzen és még sokan mások. A 100 millás Lükekut is a hiszti miatt elengedjük, kiskomám aláírtál, tudtad jól mit vállalsz, majd mehetsz az ifikhez. Wernert is elengedjük, hát ahhoz is csak gratulálni tudok.

Ügyes gyerek a Sterling, de még azt hiszi a Cityben van, hogy van idő arra, hogy Han Solozzon a saját szakállára, mert ha elrontja vannak minőségi csapattársai, akik javítják a hibáit, de itt nincsenek. Tegnap is, mikor passzolni kellett volna lőtt, mikor lőni kellett volna passzolt.

Igen, Mekkgájver az kell ide, jöhetnek CR-rel kézen fogva! ;]

Az a baj Tuchellal, hogy tavaly mikor működött a taktika, akkor megint jött a hülyeségeivel, amit láttunk anno a Dortmundban és a PSGben. Átvarriálja a taktikát a 22. generációsra és a játékosok nem vágják mi van és hopp jönnek a botladozások. Tavaly átálltunk 4 védőre jópár meccsre, beletört a bicska és visszaálltunk a 3 belső védősre.

Most is nem tudom, itt van James, a világ "egyik legjobb" szélső hátvédje és belső védőt játszatok vele, mert Lcsíket játszatni kell. Spurs ellen James miatt mentettünk pontot, ha jól emlékszem az Everton ellen kiharcolt tizenegyesben is benne volt.

(#169004) mephi666:
Láttad a meccset? Legjobb Chelsea játékos volt a pályán tegnap, szenvedett kicsit, mikor Zsombi úgy döntött, hogy ő előrébb lép, de mikor egyvonalba vagy mögötte volt, akkor nagyon jó volt Szöszi.

(#169017) cyberkind:
Akkor idén, szervusz PL alsó ház, szervusz MU. ;]

(#169021) sherlock82


sherlock82
senior tag

Este United - Liverpool, szerintetek melyik haldokló félben lévő csapat fog előbb talpra állni? :D

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#169022) mephi666 válasza grizlisandor (#169020) üzenetére


mephi666
nagyúr

cp-ben jobban követtem... miután visszatért, azóta botladozásait láttam főleg, cselszki meccsek meg nem nagyon érdekelnek :DDD annak viszont örülök, ha megy neki... kíváncsi vagyok mennyire viszi, mert küzdőszellem van benne rendesen

#169021: Diaz úgy megforgatja hombárt, hogy karácsonyig pörögni fog... kötnek rá egy generátort és ő látja el fél angliát árammal :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#169023) atee_13 válasza sherlock82 (#169021) üzenetére


atee_13
őstag

Remélem a pool lerendezi a meccset már az első félidőben. És mehetek aludni, nem kell hajnalozni mint múlthéte ;]

félidőben 0-4 és elégedett is leszek :DD

(#169024) bandus


bandus
veterán

nekem ugyebár az inter kb. semleges, ugyanolyan mint bármely másik olasz csapat... najó, kicsit kevésbé érdekes mint a juve, mert davids mégiscsak az előbbiben játszott többet, és olyan fasza indulója sincs mint a lazionak ugyebár... de ez a szenszej blog hatalmas :D

"Távozott Kolarov, Ranocchia, Vecino, A. Sanchez és Vidal - ezzel 53,8 évet fiatalodott a keret. Olyan fiatalodás ment végbe, hogy a Lyon ellen kijöttek a gyermekvédelmisek. Szponzorációt ajánlott a gyámügy és a Kinder."

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#169025) sherlock82 válasza atee_13 (#169023) üzenetére


sherlock82
senior tag

Nekem a United csapatom, remélem nem lesz újabb vereség. : (
Nem gondolom azt hogy Casemiro játszana.
Hátul pedig van baj bőven.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#169026) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

üdv,
A mai nappal elkezdek egy Futball-istenek című sorozatot, melyben a futballvilág isteneit fogom bemutatni a itteni nagyérdeműnek, emelve ezzel is a topikunk általános színvonalát.
Azt gondolom, színes korosztályú társaságunknak nem árt sem az ismétlés, sem a tanulás - ha épp ugye a fiatalabbik része olvassa, látja majd e sorokat, képeket.
Mindazonáltal sorozatom nem dokumentatív jellegű lesz, sem nem pimaszul háttérinformációkkal teli, inkább képi erejűek de hiszek abban, hogy bárki hozzá tehet majd a maga részéről élményeket, információkat ha épp kedve szottyan. Szívesen fogjuk látni.
Kezdjük hát

az egyik legnagyobb foci-császárral, Batigóllal. Kevés nála nagyobb arcot, játékost, egyéniséget, gólvágó állatot hordtak a hátán Földünk futball-pályái
Gabriel Omar Batistuta
1988–1989 Newell’s Old Boys
1989–1990 River Plate
1990–1991 Boca Juniors
1991–2000 Fiorentina
2000–2003 Roma
2003 → Internazionale
2003–2005 Katar Al-Arabi

(#169027) bagyulajuve válasza Tibiajax (#169026) üzenetére


bagyulajuve
addikt

remek kezdeményezés

kiváló csatár volt, és sok évet lehúzott a Fiorentinában - jellemző, hogy Olaszországban akkoriban a nem feltétlenül (vagy állandóan) élcsapatokban világklasszisok is voltak - letűnt idő már nekem mint "calcio" rajongónak, sajnos az olasz bajnokság nem vonzó már annyira

a Fior után a Romát hozzásegítette egy bajnoki címhez, de utána már nem volt meghatározó

Resistencia eterna

(#169028) Soulfly842 válasza Tibiajax (#169026) üzenetére


Soulfly842
addikt

Gabriel Batistuta ● The Insane Striker ||HD||
Gabriel Batistuta - Top 50 goals

Nagyon szenvedélyes, s igaz befejező volt. Jó volt nézni a játékát.

(#169029) DeathAdder válasza sherlock82 (#169021) üzenetére


DeathAdder
veterán

elsősorban meccs legyen, már több mint egy hete megy a szurkolói szervezkedés és a szervezők külön kérték, hogy ne legyen balhé, mert azzal nem lesznek előbbre - szerintem amúgy simán, úgy lehet legjobban tüntetni a Galazerek ellen ha üres lenne a stadion az ilyen meccsen, de mivel a szurkolókat már elnyomták a turisták, ezért erre kevés esély van

Egyelőre nem tudni mire készülnek, már extra kordonok vannak kihelyezve, erősen készülnek tömegre is, a rendőrség elvileg maximális készültségen van a legutóbbi fiaksó után, pedig akkor is be volt lengetve hogy készülnek valamire.

Ha ezek után megint halasztani kellene akkor már a szurkerek visszaesőnek számítanának, és elképzelhető h nem halasztás lesz hanem automatikus 0-3-as eredmény

(#169030) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#169028) üzenetére


Soulfly842
addikt

(#169031) SpaceKombajn válasza Tibiajax (#169026) üzenetére


SpaceKombajn
tag

A játékát én is szerettem, van is egy Fiorentina mezem.

spacetime

(#169032) Peterhappy válasza Tibiajax (#169026) üzenetére


Peterhappy
őstag

Remek ötlet, hajrá!

Erős kezdés. Őt szerintem kb. mindenki szerette. Soulfly tökéletesen fogalmazott, szenvedélyes játékos volt. Nekem is ez volt az első gondolatom róla.

(#169033) sh4d0w válasza Tibiajax (#169026) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Milanista létemre én is kedveltem, de a legpoénosabb az volt, amikor vmi nyári sörmeccsen (tán Schumacher és barátai) kapuban állt :DDD

MOD: remélem, nem hagyod ki Bobót.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#169034) DeathAdder válasza Peterhappy (#169032) üzenetére


DeathAdder
veterán

én csak a vad angyalban láttam

(#169035) BenHans válasza venember83 (#169019) üzenetére


BenHans
addikt

Nem megy... :(

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#169036) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

köszi mindenkinek a plusz infókat. többen megkerestetek, kérdezősködtetek, Tibi mikor lesznek majd új adások, hogyan tervezem a műsorstruktúrát alakítani. nos, várhatóan minden hétfőn és szerdán érkezik majd new episode

(#169037) grizlisandor válasza sherlock82 (#169021) üzenetére


grizlisandor
addikt

Sima pool és este már Manchesterben fogják látni Pochettino-t. ;]

(#169022) mephi666:
Nem vesztettél sokat azzal, hogy nem nézel Chelsea meccset.
Jó Chelsea meccs, utoljára akkor volt, mikor olasz vagy portugál vezetőedzőnk volt, azóta csak a lejtmenet.

(#169024) bandus:
Hatalmas! :C

(#169038) mephi666 válasza grizlisandor (#169037) üzenetére


mephi666
nagyúr

Most láttam összefoglalóból, ahogy Gallagher hátrapasszolt, továbbították a labdát Mendynek, aki úgy gondolta, hogy cselez egyet... rosszul gondolta :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#169039) sherlock82 válasza DeathAdder (#169029) üzenetére


sherlock82
senior tag

Olvastam én is, a zöld és sárga tradicionális színben pompázó táborokkal egyet is értek. - > Ők már kevésbé fontosak, hiszen a turisták és a marketing szépen hozzák pénzt.
Emlékszem mikor még a SAF volt az edző már akkor turbános emberek ültek a kispad mögött nem olcsó helyeken. Azóta csak rosszabb lett a helyzet..
Na mindegy, ha este se nyernek akkor még nagyobb a baj.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#169040) DeathAdder válasza sherlock82 (#169039) üzenetére


DeathAdder
veterán

a túlélőszett már be van készítve :DDD

mondjuk nekünk se ártana ha nem lesz győzelem, bármi hülyén hangzik kötelező nyerni az OT-n :F

(#169041) atee_13 válasza DeathAdder (#169040) üzenetére


atee_13
őstag

Amúgy ja. Ez a forduló nem alakult rosszol a mi szemszögünkből, de ehhez nagyok kell a 3pont este.

(#169042) DeathAdder


DeathAdder
veterán

cselzi sem teljesen normális

Barcelona and Chelsea are closing a deal on Pierre-Emerick Aubameyang for 27 millios euros. Marcos Alonso is not part of the deal, as Barca trying to sign Javi Galán from Celta.

(#169043) BenHans


BenHans
addikt

Calcio: Az olasz sajtó című fejezet

Történt ez a baleset Ginivel, elvileg Afenával ütköztek.
Persze vagy nagyon pöcsfejnek vagy nagyon szerencsétlennek kell lenni ahhoz, hogy edzésen történjen ilyesmi de mindig vannak ilyen egy a millióból dolgok.

Egyes magukat szurkolónak nevező véglények pezzodimerdázták, vattene stb stb szóval nyomdafestéket nem tűrően álltak bele a srácba.

A fosbányász újságírók egyből ilyen és ehhez hasonló baromásgokat közöltek, Felix okozta a sérülést, Mourinho őrjöng... Kell a kattintás és a destabilizálás.

De jött José - az ember - és helyretette őket.

Calcio: VAR és használata fejezet

A Milannak tegnap emberelőnyben kellett volna befejeznie a meccsét, vagyis majdnem a teljes második félidőt.

Kezdődik a bohózat, majd megint minden fordulóban el lesz meszelve egy vakegér és minden mehet tovább.

#169042 DeathAdder: :F Mi történt?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#169044) Ringman válasza BenHans (#169043) üzenetére


Ringman
nagyúr

Az olasz bírói kar tragedia

(#169045) sherlock82 válasza DeathAdder (#169040) üzenetére


sherlock82
senior tag

Szerintem elalszok időben, mert sokkot kapnék meccsközben és nem tudnék aludni.
:D

Legfeljebb a reggel fog rosszul indulni.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#169046) DeathAdder válasza sherlock82 (#169045) üzenetére


DeathAdder
veterán

elvileg se cé se maguire nem kezd, úgyhogy masszív buszra lehet számítani :DDD

(#169047) mephi666 válasza DeathAdder (#169042) üzenetére


mephi666
nagyúr

mi történt? ingyen adnak nekünk Gallagher-t? :DDD pezsgőt bontanék egy ilyen nemnormális lépésre

tudom, linkeltem már 100szor, de lehet nem csípni azt, aki a retkek 16osánál így labdát szerez, majd ekkorát varr annak a moslékfejű dickfordnak? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#169048) DeathAdder válasza mephi666 (#169047) üzenetére


DeathAdder
veterán

mi már nem igazolunk, panic buy biztosan nem lesz, mert azzal nem lehet hosszú távra tervezni, szerintem az van hogy most bellinghamre várunk egy évet, most meg nekimegyünk a szezonnak egy foghíjas törékeny vékony kp-val

(#169049) mephi666 válasza DeathAdder (#169048) üzenetére


mephi666
nagyúr

...pedig egy Gallagher szerintem rohadt jó lenne kp-ra :) itt is 93. percben, 2 gólos vezetésnél még letámadott és élt a lehetőséggel... igazi jómunkásember... bírom az ilyen játékosokat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#169050) Phoen|x válasza BenHans (#169043) üzenetére


Phoen|x
őstag

Sajnálom szerencsétlent. :(

Go Gunners!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.