Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118001) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Amúgy Caballero kibaszott jó tiziölő, több tizipárbajt is megnyert már és rengeteget fogott meccs közben is.

Hülye voltál Sarri hogy elmentél olaszból ebbe a fertőbe.

(#118002) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kepát az angol szennysajtó ízekre fogja szedni.

Kiváncsi leszek a foganatjára. Nem lepődnék meg, ha határozatlan ideig második csapat, 70 millió ide, 70 millió oda.
Ha Sarriban van önbecsülés ezt mindenképpen meglépi. Lesz belőle felhördülés egész angliában és világszinten, de nem tehet mást.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118003) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#118002) üzenetére


forceberg
veterán

Min. 1 hónap. 4-5 meccs Willynek.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#118004) Richard!


Richard!
addikt

Kepa - Sarri eksön :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#118005) BenHans


BenHans
addikt

Ezt hogy a bánatban képzelte a kis túlértékelt takony?
Lehet szidni Sarrit, de ez a Chelsea nem érdemel jó edzőt. Valahol olvastam, hogy azért vannak gondok, mert túl bonyolult a taktika és fejben nem ér fel hozzá pár játékos vagyis úgy fogalmaztak hogy nem tetszik nekik.
Caballero helyében levernék Kipának két csicskapofont, hogy észhez térjen, nehogy úgy gondolja, hogy a valós értékét fizették érte. :D
Röhej egy brigád ez, és egy játékostárs sem ment oda, hogy figyelj, ez nem kívánságműsor tiszteld meg az edzőt és indulj meg lefele.
Nem tisztelik az edzőt mert még nem nyert semmit? Kepa nyert már valamit? Milyen edző kell ennek a brigádnak? Egy rossz szó és bajnoki év után is megbuktatják...
Edzőtitis van sok helyen, pl Bayern de ez túltesz rajta ez már a végstádium.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#118006) LyonnaisFan1 válasza BenHans (#118005) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ilyenkor kár, hogy egy Lampard/Terry kettősből egyik sem aktív már.
Valamelyikük biztosan ki is osztott volna a sallert a kölyökképűnek. Egy U19 EB sikerrel a háta mögött kicsit magas lovon ül. Majd lerugdossák róla.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118007) Citroware


Citroware
addikt

Hát kár, hogy erről élőben lemaradtam. ;]

A végén azért mondta vissza Sarri az utolsó pillanatban a cserét, mert ha megerősítette volna, hogy cserélni akar, és Kepa enne ellenére nem hajlandó lejönni, abból az történt volna, hogy a bíró kiállítja a kapust. Ha valami, akkor az méginkább nem hiányzott nekik.

(#118008) KisTücsök válasza Richard! (#118004) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD haha

Nah, hát ilyen is van. Ez az edzőbuktatásnak egy egészen újfajta szintje. Még meg is sajnáltam Sarrit úgy tíz másodpercig... Nah jó, legyen tizenöt.

Egy pillanatra azért elképzeltem mi van, ha ebben a szituban pl egy Terry a csk. Fülénél fogva rángatja le a kis görényt a pályáról.

btw jó kis 0-0 volt. Felesleges persze.

[ Szerkesztve ]

(#118009) DeathAdder válasza KisTücsök (#118008) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ehhez képest odament hozzá Azpi (aki a cséká) és elkezdett spanolni vele.

(#118010) BenHans válasza KisTücsök (#118008) üzenetére


BenHans
addikt

Pedig milyen szimpatikus és jó csapat volt a régi Cech, Terry, Lampard, Ivanovic és King Drogba neveivel fémjelzett Chelsea.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#118011) Ringman


Ringman
nagyúr

hogyafaszba lehet 20 másodperc alatt gólt kapni?

(#118012) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Majdnem bejott Sarri taktikaja, eljutottak a buntetokig.

A meccs vegerol lemaradtam (meseolvasas stb.), Kepa esetet most lattam, ilyen nincs is :Y Csak azert nem fog Sarri lemondani, mert a kovetkezo meccs utan ugyis repul es megkapja o is a kover kis csekkecskejet (bar ha van ott valakinek esze, most kivagjak).
Mondanam, hogy csak emiatt a jelenet miatt megerte megrendezni a merkozest, de ez valojaban szegyen. Es elgondolkodtato, nem csak Chelsea reszrol, hanem altalaban: mit meg nem engedhetnek maguknak a jatekosok. Eleg lehangolo.

(#118013) máyköl


máyköl
veterán

Ez a sztori nagyon meleg... mit képzel magáról a takony?

(#118014) Napfénysüti válasza Richard! (#118004) üzenetére

Ez durva bakker ilyet még nem láttam. Ha nem is ért egyet az edzővel akkor is ő a főnök, azt kell tenni amit a mester mond.
Leraknám a tartalékba a kis gyökeret egy jó időre...

Mi a fene folyik a Chelseanél? Van még ennél lejjebb? :U

Més que un club!

(#118015) Citroware


Citroware
addikt

Ez a jelenet bizonyította azt, ami egyébként már eddig is sok alkalommal látszott, hogy a Chelsea egy olajos zsoldoscsapat, műjátékosokkal tele, akik leszarják a klubot, leszarják a hagyományokat, leszarják a menedzsert, csak azért jöttek, hogy kapjanak az olajpénzből.
Ha éppen jól megy a szekér, akkor van kedvük játszani, egyébként meg ha valami nem tetszik, kedvükre megbuktatják az éppen aktuális edzői stábot, átlagosan kétévente.

[ Szerkesztve ]

(#118016) Ringman válasza BenHans (#118010) üzenetére


Ringman
nagyúr

inkább az orosz előtti csapat, zolával, hasselbainkkel, gudjonsennel, desailly-jal

(#118017) forceberg válasza Ringman (#118016) üzenetére


forceberg
veterán

Hú, a jó "kis" Jimmy-Floyd! :R :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#118018) Napfénysüti válasza Ringman (#118016) üzenetére

Az még egy tényleg fasza kis Chelsea volt. :K

Més que un club!

(#118019) Richard! válasza Napfénysüti (#118014) üzenetére


Richard!
addikt

Még én sem láttam ilyet, de én még a tartalékba se nevezném. Üljön csak a lelátón a kis takonypóc!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#118020) Citroware válasza Richard! (#118019) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem sem érdemel innentől egy percet sem, aztán mehet el.

Csak az a baj, hogy Sarri nem fogja azt megérni a Chelsea-nél, az új edző meg valószínűleg be fogja tenni a csapatba, arról nem is beszélve, hogy max féláron tudnák eladni, ami óriási veszteség lenne, amit még a Chelsea sem biztos hogy pénzügyileg megengedhet magának. Szóval valószínűleg megússza a nyomoronc.

[ Szerkesztve ]

(#118021) Ringman válasza Napfénysüti (#118018) üzenetére


Ringman
nagyúr

előtte kicsit játékosedzőkkel!
vialli és gullit is nyomta így. (meg glen hoddle, de abból az időből nem láttam meccset)

(#118022) KisTücsök válasza DeathAdder (#118009) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ráadásul Azpi még pont a jobb fajtából való. :DDD Ő vele tényleg nincs gond, róla elhiszi az ember, h érdekli is a klub. Vagyis izé. Ezt gondoltam volna.

BenHans: :K Mai napig visszanézek hosszabb összefoglalókat. :O Rögtön jobb kedvre derülök.
___

Sarrinak ezek után muszáj lemondania, ha megakar valamit tartani méltóságából. Vagy megvárja, h kirúgják, mert nyilván kifogják, és zsebre teszi a jó kis végkielégítést. Utóbbi hosszabb távon mindenkinek rosszabb.

Szerettem volna, h működjön a focija, de itt nem fog. Nem akarja "csapat". Márpedig itt az van, amit a "csapat" akar. Egy Arsenal típusú gárdánál ezt simán megtudja valósítani. Itt nem. Most nem.

(#118023) máyköl


máyköl
veterán

Egyébként ezt megcsinálhatja? Vagyis ha a táblára is kirakják a cserét, akkor már bírói utasításra is el kell hagynia a pályát nem?

(#118024) #16514048


#16514048
törölt tag

Azok a fejek. :DDD

(#118025) szabogabor10 válasza máyköl (#118023) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mivel Sarri kínjában inkább visszavonta a cserét, ezért megcsinálhatta.

De ilyent még életemben nem láttam. Vagy Sarri megy, vagy Kepa. Azonnali hatállyal. Bár Kepa azt érdemelné, hogy ebben a szezonban már egyetlen percet se játszon. A lelátón a helye.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#118026) DeathAdder válasza máyköl (#118023) üzenetére


DeathAdder
veterán

De igen.

Ott volt a száma a táblán, le kellett volna jönnie.

Nem számít hogy a 10. perc vagy a 120. perc, sérülés, vagy taktika miatt akarják lecserélni, nem számít semmi, amit az edző mond azt kell tennie a játékosnak. Zola is idegállapotban volt (ami arra következtet hogy taktikai megfontolás lett volna Cabellero becserélése, úgy mint van Gaalnál Cilessen és Krul cseréje a holland-costa rica tizi párbaj előtt)

Mondjuk a cséká odamehetett volna hozzá, hogy haver, ne filozófálj ott a számod a táblán, az edző le akar cserélni, szóval menjél le szépen.

szabogabor10 - ha Sarri nem vonta volna vissza a cserét akkor asszem a bírónak pirosat kellett volna adnia Kepanak.

(#118027) Citroware válasza máyköl (#118023) üzenetére


Citroware
addikt

Sarri inkább visszavonta a cserét, hogy a bíró legalább ne állítsa ki, mert instant piros lap az ilyen.

(#118028) BenHans


BenHans
addikt

Terry (Sky Sports): “Once your number goes up you have to come off and show a bit of respect. Deal with that after.” :R

Sarri közben másfél doboz cigi és két kávé után félreértésnek nevezte az esetet. Valószínűleg így akarja elsimítani a felhajtást, de ez kevés lesz szerintem.

Troll Football is kitett magáért, érdemes ránézni. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#118029) DeathAdder válasza BenHans (#118028) üzenetére


DeathAdder
veterán

Asszem Terry úgy nyakon verte volna a kis görcsöt hogy még mindig sajogna.

Ehhez képest, Cesar Azpilicueta said: “I don’t know what happened because I was on the other side of the pitch so I can’t comment.”

(#118030) Ringman válasza BenHans (#118028) üzenetére


Ringman
nagyúr

“In that situation it was a misunderstanding, I heard there was a problem and we needed to change it. I realised the situation only when the doctor arrived on the bench after some minutes. It was a misunderstanding, I understood the goalkeeper had cramp and would be unable to go to the penalties.

“I needed only to return, to be quiet I think [on his near-walkout]. As I say, I asked for a change for this physical problem and hew said he hadn’t a physical problem. So he was right I think.”

[link]

vsz ha elküldi a picsába a sajtó előtt a kapust, azzal senki sincs előrébb.

[ Szerkesztve ]

(#118031) szabogabor10 válasza Ringman (#118030) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sarri helyében lelépnék a csapattól. Egy másik csapatnál lehet végre tudja hajtani az elképzeléseit, itt biztos nem. Igazából nem tudom, mi a gond a klubnál, de hogy nagyon súlyos, az biztos.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#118032) forceberg válasza Ringman (#118030) üzenetére


forceberg
veterán

"Fű alatt" ki kell tenni pár meccsre a padra, hogy térjen észhez...

(#118031) szabogabor10: a játékosuralom a modern foci hatalmas problémája.
Gondold el, egy Pogba a háttérben elkezdi mondogatni a kisebb egóknak, hogy te, ez a Muringyó egy hülye barom.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#118033) Enzolord


Enzolord
addikt

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#118034) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#118033) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Durva. És a kezdőben a 2 németen kívül mindenki különböző nemzetiségű.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#118035) Richard! válasza NyxNyxNyx (#118034) üzenetére


Richard!
addikt

"Török"

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#118036) Tibiajax válasza Enzolord (#118033) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na, mert a chelseaben aztán olyan sok van..

(#118037) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Levante - RM

masodik tizi

Béla.... 1-2

több drón kell ;P

(#118038) KisTücsök válasza Tibiajax (#118036) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ma 3 angol is pályára lépett. :Y

Menj nézz inkább intert.

(#118039) L_YKing válasza hobizoli (#118037) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak nem VAR?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#118040) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

chiesa ma este kap....
-.-
Kistücsök ja, persze, harmadlagos ligakupába..:D ott az ágyúsok is beraknak utánpótlást. de nézzük csak majd meg a legközelebbi bajnokit

[ Szerkesztve ]

(#118041) DeathAdder válasza L_YKing (#118039) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#118042) Ringman válasza Tibiajax (#118040) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát ja.

azért lautaro is egy igazi köcsög, ráadásul több meccse kb semmit sem csinál.

szerk:
ez a brozovic-borja kisszöglet oktatófilmbe való volt

[ Szerkesztve ]

(#118043) Richard! válasza DeathAdder (#118041) üzenetére


Richard!
addikt

Hehh a faszfej kazmér milyet repült a semmitől :C De a legnagyobb taps a játékvezetőké :C :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#118044) Tibiajax válasza Ringman (#118042) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom, mi a fsz van vele..
pedig az alkalom itt lenne

(#118045) Ringman válasza Tibiajax (#118044) üzenetére


Ringman
nagyúr

egész egyszerűen elnyomják, fizikailag gyenge a serie a-hoz még.

ma ez a 3. var-os helyzet a meccsen, így is 7 perc hosszabbítás volt már...

(#118046) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát ez egy kabaré az egész

(#118047) Ringman válasza Tibiajax (#118046) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez hogy volt kéz? dambrosio melléről csorgott le a labda.
nagyobb tévé kellene a varhoz, vagy mi a franc?

komolyan nem tudom mifaszt nézett a rigó.
ok hogy nekünk egy kezezést befújt, aztán a fio gólját nem adta meg, de ez?

[ Szerkesztve ]

(#118048) forceberg válasza Richard! (#118043) üzenetére


forceberg
veterán

Az ütemérzéke kiváló :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#118049) Tibiajax válasza Ringman (#118047) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

7perc hosszabítás pipa
var-ral is tévedés pipa
köszönjük!

(#118050) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

:DDD :DDD

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.