Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164001) mephi666


mephi666
nagyúr

Most olvasom, hogy 1 hete eltört Dallas combcsontja(!) amikor Grealish-el ütközött... bazz... [link]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#164002) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

játszik az Arsenal.

:)
végre..

(#164003) mephi666 válasza Tibiajax (#164002) üzenetére


mephi666
nagyúr

Vajling meg mehet zuhanyozni

Ui: ma gombócot főztem, a Leeds kapni fog így annyit, amennyi gombócból is sok...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#164004) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

te rohadt állat líccces...... erre ilyenkor mi szükség van?
takarodj pirossal kifele

[ Szerkesztve ]

(#164005) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Alapból nincs bajom ezzel a sráccal, de ez csúnya volt...

Go Gunners!

(#164006) Tibiajax válasza Phoen|x (#164005) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#164007) DeathAdder válasza mephi666 (#163998) üzenetére


DeathAdder
veterán

hát nemtom, szerintem elég tákolt weboldal, paypal sincs, ez a free shipping wordwile is érdekes, a céginfónál meg van egy hotmailes email cím oszt annyi.. :D persze lehet nem vernek át

(#164008) Richard! válasza Tibiajax (#164002) üzenetére


Richard!
addikt

Bizony, teccik nékem is :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#164009) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Xhaka ma kiüti valamelyiket.

Go Gunners!

(#164010) mephi666


mephi666
nagyúr

Xhaka-t sem kell félteni :D más fetreng egy ennél kisebb kontakt után 2 percig, ez meg 1 másodperc alatt felugrik, hogy letépje az elkövető fejét :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#164011) Phoen|x válasza mephi666 (#164010) üzenetére


Phoen|x
őstag

Közvetlenül előtte is baxtatta a csávó.

Go Gunners!

(#164012) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de egy tuskó egy csapat ez a lícc..... nagy csalódás. tiszta frusztráció az egész
frusztrálja nyilván őket az, hogy ők nem tudnak annyira focizni

(#164013) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Emberelőnyben ilyen gólt kapni...

Go Gunners!

(#164014) mephi666 válasza Phoen|x (#164013) üzenetére


mephi666
nagyúr

Pszt: ez a Leeds verte már a city-t is emberhátrányban :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#164015) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Jól belealudtunk, de minden jó ha vége jó.
Ez a jobboldal valami betyáros volt a végére.

Go Gunners!

(#164016) Tibiajax válasza Phoen|x (#164015) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csirkék előtt 4ponttal megyünk, ha még ki is kapunk legközelebb tőlük a derbin, még mindig előttük fogunk maradni

(#164017) mephi666


mephi666
nagyúr

Ejj egy szarka is besegített a city védelmének és elcsórta az egyenlítő gólt...

Grilis mit napozott a pályán kívül :D

KDB tud labdát osztani

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#164018) BenHans


BenHans
addikt

Nézem ezt a City - Kecöl meccset, persze csak a Salernitana - Cagliari szünetében kapcsoltam át...
...olyan menő foci ez, hogy 15 perc elég is volt.

Forza Salerno! Így Lotti nélkül teljesen őszintén.

Ja, igen, itt van foci, hagyományosabb értelemben, tehát úgy szenvedélyes szurkolókkal meg hangulattal együtt.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#164019) Ringman válasza BenHans (#164018) üzenetére


Ringman
nagyúr

venezia 10 (!) vesztes meccs után nyert, elég szoros lesz a vége, a Salernitana - Cagliari kiesési rangadó.

a samp-spezia kettős a 33 ponttal már szinte biztosan nem esik ki.

[ Szerkesztve ]

(#164020) BenHans válasza Ringman (#164019) üzenetére


BenHans
addikt

A Spezia még nyugodtabb lehetne, ha nem adják meg a lacika győztes lesgólját.
A Samp azért meleg, még van nekik egy Fior és egy Inter hátra, Spezianak Udine Napoli, a szárdoknak Inter Venezia, a Salernonak Empoli és Udine.

Ha ez marad x akkor még lehet izgis a vége, a Sampnak simán benne van hogy maradnak 33 ponton.

szerk. Vezet a Salerno! :C

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#164021) Ringman válasza BenHans (#164020) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen, a cagliari + samp van hátra az internek, ott hajtás lesz mind2 csapat részéről.
---
az ifjabb simeonénak szólhatna az apja, hogy illene gólt rúgni a milannak ma este :)

közben a crotone kizúgott a b-ből is, tavaly még serie a-ban voltak (és estek ki)...

(#164022) Richard! válasza BenHans (#164020) üzenetére


Richard!
addikt

A Salernitana valami félelmetes sorozatot megy :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#164023) bandus


bandus
veterán

uccsó 5 meccs 13 pont, uccsó 10 meccs 14 pont :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#164024) BenHans válasza Richard! (#164022) üzenetére


BenHans
addikt

:K
Nagyot küzdenek, megérdemelnék a bentmaradást, a Cagliari és a Genoa sokkal kevésbé szimpi mert hajlamosak darálni.

Kövi szezonban már lesz egy Leccénk is, a kisfarkas ugyanúgy giallorossi. Nagyon szurkoltam hogy jussanak fel.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#164025) mephi666


mephi666
nagyúr

Idekapcsoltam a magyar futsal kupadöntőre... hát nincs teltház :D amikor középsuliban a sulink lányai játszottak a városban olasz csajok ellen, megnéztük őket... ott kb több néző volt :D elsőre azt hittük, hogy fiúkat hoztak ellenfélnek: formátlan, rövid hajú volt kb mindegyikük... a lányaink minden tekintetben felülmúlták őket :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#164026) venember83 válasza Tibiajax (#163899) üzenetére


venember83
nagyúr

vagy azért, ott is elégedetlenkedtél épp, hol ezen, hogy azon

Elbukott BL-döntőn? :F Amúgy ja, lehet, hogy bennem van a hiba, ez könnyen meglehet.

[ Szerkesztve ]

(#164027) Ringman


Ringman
nagyúr

When Ronaldo came he said he'll introduce us to new things I didn't know he meant Conference League

:DDD

(#164028) Richard!


Richard!
addikt

Napi mueller:

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#164029) Tibiajax válasza venember83 (#164026) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem a bl-döntőre gondoltam!
arra a gárdára, arra az időszakra
Ricsi vidd már innen ezt a….fost

[ Szerkesztve ]

(#164030) Ringman


Ringman
nagyúr

picsába már!

azt a kurva bologna elleni meccset be kellett volna húzni.

[ Szerkesztve ]

(#164031) Tibiajax válasza Ringman (#164030) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kapcsolgatok csak néha a meccsre, de természetesen tisztába voltam vele tökéletesen, hogy fordítani fognak..

kalap szar ez a milán, tiszta nímand, dehát valahogy csak hozzák a meccseket

mi basztuk el, a pótmeccsel főleg

(#164032) venember83 válasza Tibiajax (#164029) üzenetére


venember83
nagyúr

Abban az időszakban Conte és a hányattatott európai menetelés miatt panaszkodhattam, érezhettem némi hiányt. Amúgy ja, ütős csapat volt, de aztán szétesett az egész a pics@ba, s továbblépés, fejlődés helyett visszalépés következett.

Bocs, nem tudjátok, ki ez a popsztár? Continassában jelent meg ma, s az emberek aláírásokat kértek tőle.

[ Szerkesztve ]

(#164033) Ringman válasza Tibiajax (#164031) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem gondoltam hogy így erőn felül teljesítve végig tudják tolni, ezzel a kerettel hatalmas meglepetés.

(#164034) bandus


bandus
veterán

vajon elengedi a liverpool a bajnoksagot es koncentral inkabb a bl-re amit tobb eselye van megnyerni?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#164035) DeathAdder válasza bandus (#164034) üzenetére


DeathAdder
veterán

tuti nem engedik el

de hét közben muszáj lesz megint belerotálni, embertelen ez a rengeteg meccs 3 naponta, hétvégén meg kupadöntő

[ Szerkesztve ]

(#164036) forceberg válasza bandus (#164034) üzenetére


forceberg
veterán

3 meccs van vissza, 1 meccs és 4 gól a hátrányuk.
A Szitit 38 meccsen nehezebb megfogni, mint a Makkos Margitot 1-en.

(#164035) DeathAdder: el nem engedik, de a BL a saját kezükben van.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#164037) bandus válasza forceberg (#164036) üzenetére


bandus
veterán

igenigen, 6 meccsen at, csak a makk. a barca meg balazerencses, ezert esett csak ki valami nem jegyzett kupabol, a hatalmas frankfurt ellen :K ezt a cikket esetleg erdemes elolvasni [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#164038) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Nedved milyen fura volt, ott R9 mögött.. :) mindig hajasbabaként ismertük, baromi régóta olyan.. de itt még nem volt az :)

(#164039) venember83 válasza Tibiajax (#164038) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, fura kicsit...
Ronaldo is sokat változott az évek során.

[ Szerkesztve ]

(#164040) Tibiajax válasza venember83 (#164039) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#164041) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hóland -> sziti, Ornstein

heti fél millió font

(#164042) atee_13 válasza DeathAdder (#164041) üzenetére


atee_13
őstag

Kenyér meg cirkusz :D

(#164043) Richard! válasza DeathAdder (#164041) üzenetére


Richard!
addikt

Volt már hírvigó? Mert addig nem hisszük, nem hiteles... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#164044) Tibiajax válasza DeathAdder (#164041) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pusztuljanak meg..

(#164045) venember83 válasza DeathAdder (#164041) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélhetőleg van jó könyvelői csapata, mert pofátlan rablás, hogy mennyit lenyúl ekkora összegből egy-egy állam... :U

(#164046) mephi666 válasza DeathAdder (#164041) üzenetére


mephi666
nagyúr

...így csak még jobban fogok röhögni, ha ugyanúgy bl-elődöntőig (se) jutnak :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#164047) DeathAdder válasza Richard! (#164043) üzenetére


DeathAdder
veterán

addig nem is szabad elhinni :D

(#164048) forceberg válasza DeathAdder (#164041) üzenetére


forceberg
veterán

Nem Heszuszon ment el a hajó...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#164049) venember83


venember83
nagyúr


A Juventus egyik fiatal tehetsége nem mindennapi tettet hajtott végre, hiszen Nicolò Fagioli fontos szereplője volt a Serie A-ba jutást kiharcoló Cremonese csapatának, azonban azt még nem lehet tudni, hova sodorja a sors a 21 éves olasz középpályást, aki 3 gólt és 7 gólpasszt jegyzett a másodosztályban.

„Az első gól, ami eszembe jut? Amit Gigi Buffonnak lőttem. Gigi csodálatos ember, a meccs végén pedig gratulált nekem.” - mondta a fiatal olasz játékos a Tuttosport munkatársának.

„A Juventus csapatából a feljutáshoz Federico Chiesa és Álvaro Morata gratulált elsőként. Kiváló kapcsolatom van Álvaróval és a családjával az elmúlt évet követően.

Úgy búcsúztunk, amikor a Cremoneséhez szerződtem, hogy viszlát a Juventusnál. Én készen állok a visszatérésre, ez lenne az álmom, de nem tudom, mit tartogat a jövő számomra és Álvaro Morata számára. Jelenleg örülök ennek a sikernek, aztán lesz még idő egyeztetni a Juventus vezetőivel és az ügynökeimmel.

Mit tanultam az elmúlt évben? Először is a mentalitást, hogy minden nap a labdára kell koncentrálni ahhoz, hogy elérjek egy olyan fontos célt, amilyen a feljutás az első osztályba. Előremenetelem tekintetében pozitív volt az is, hogy az öltözőt jó minőségű fiatalok és tapasztalt játékosok alkották.

Nagyszerű tapasztalat volt ez az év, ami megkoronázza az utat, amit a Juventus U23-as csapatával jártam. A bianconero klub U23-as csapata nagyszerű projekt, örülnék, ha a Serie B-ben láthatnám őket.

A példaképem? Luka Modrić. Szívesen megkérdezném tőle, hogy lehet még mindig ennyire éhes a sikerre.

Igaz, Cristiano Ronaldót is láthattam, így nem kellene annyira meglepjen ez a dolog. Ő egyedi szellemiséget képviselt. Olykor írok neki, s mindig válaszol.”

Számos cikkben felmerül a középpálya megerősítésének a kérdése, mi lenne, ha te lehetnél a Juventus Modrića?

„Nos, ez az álmom, s meglátjuk, mit hoz a jövő. A szurkolók arról álmodnak, hogy Fabio Miretti és én a Juventusnál futballozunk? Szép lenne, együtt nőttünk fel a Juventus akadémiáján. Ugyanakkor azt sem lehet tagadni, hogy a Juventusnál nehéz játéklehetőséghez jutni. De mindannyiunk számára jó jel az, hogy Fabio Miretti kezdőként szerepelhetett.”

Hogy ezek a fiatalok milyen bájosan naivak. Mintha nem tudná, hogyan zajlik egy olasz élklubnál a tehetségnevelés, s milyen célt is szolgálnak a fiatalok, hogy csak zsetonok a klubok számára... :U

(#164050) mephi666 válasza venember83 (#164049) üzenetére


mephi666
nagyúr

Szerintem te is örülnél, ha valóra válna a tündérmese és a Rabiot-féle gyom helyett ilyen mentalitású játékos kerülne a középpályára, akire minimum 10-15 évig lehet számítani és a csapat tartópillérét alkotja :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.