Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115001) itouchfan


itouchfan
senior tag

A mai m4 kommentátor se nagyon találja el a neveket? Ki ez megint?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#115002) Ringman válasza BenHans (#115000) üzenetére


Ringman
nagyúr

a belga emlékeim szerint többet volt sérült, mint nem. a mai produkciójától sem vagyok elragadtatva, meg nyáron a leigazolásának sem nagyon örültem.

---
mostanában 99%-ban csak inter-meccseket nézek.

szerk:
értem én hogy 0-0-ért jöttünk, de nem hiszem hogy van b-terve a mesternek.
a vecino-nainggolan tandem nem nagyon működik, gyengék ma

[ Szerkesztve ]

(#115003) Ringman


Ringman
nagyúr

ez a vak balfasz meddig vezethet még meccseket?

(#115004) L_YKing válasza Ringman (#115003) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem nézem a meccset, de lenne egy tipppem, csakir?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#115005) bagyulajuve válasza ZavaBalazs (#114997) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szerintem sem, bár nekem úgy tűnt, hogy inkább direkt a földbe rúgott

Resistencia eterna

(#115006) ZavaBalazs válasza bagyulajuve (#115005) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

passz, de lényeg a lényeg, a jobb lába megbicsaklott, amikor földet ért, abban esett el, utána volt kontakt.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#115007) Ringman


Ringman
nagyúr

vezetnek az angolok -> bejön miranda de vrij helyett, wtf?

szerk:
ha marad az 1-0, akkor ennyit a 2. helyről, pontegyenlőség esetén kiesünk, barcának mindegy az utolsó meccs eredménye.

[ Szerkesztve ]

(#115008) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Neymar világklasszis lehetne, ha fele ennyit reklamálna és színészkedne és az így felszabadult energiát a fociba tenné.

Ettől függetlenül talán 2 ujjamon meg tudom számolni, hány játékost nem kellett volna lecserélnie Kloppnak.

https://www.coreinfinity.tech

(#115009) itouchfan válasza sh4d0w (#115008) üzenetére


itouchfan
senior tag

Allison, Mané?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#115010) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon fontos győzelem :C

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115011) bandus válasza Tibiajax (#114975) üzenetére


bandus
veterán

lehet hulye kerdes de o viseli a sajat mezet? Nem ismerem fel az emberket :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#115012) DeathAdder válasza itouchfan (#115009) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csak Alissont :DDD

Megevett a párizs tükörsimán, mint mi őket az odavágón. Verratti kibaszott jó játékos az egész kp köpni nyelni nem tudott. Bár a meccset nem lett volna szabad befejeznie, de megérdemelték a győzelmet.

Az meg mostmár egyre egyértelműbb, hogy a tavalyi pool teljesen vissza van tekerve és szerintem soha többet nem fognak úgy gálázni. Ehhez viszont a középpálya már nem elég kreatív, nem pontos, nem tud nyomás alatt labdát megjátszani és támadást építeni. Nem hiába akarták Fekirt, akkor nem értettem mégis minek, de mostmár kezdem kapisgálni :D

(#115013) Napfénysüti válasza Tibiajax (#114975) üzenetére

Miatta volt gyerekkoromban egy ideig copfom. :K :D
Na meg az 1994-es VB volt az első amit néztem és nagyon sajnáltam mikor fölérúgta a döntőben a tizit. :(

Més que un club!

(#115014) dracox válasza DeathAdder (#115012) üzenetére


dracox
addikt

Mi változott a tavalyi Poolhoz képest a mostani?

(#115015) itouchfan válasza dracox (#115014) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nincs gegenpressing.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#115016) máyköl válasza dracox (#115014) üzenetére


máyköl
veterán

Nincs Karius.

(#115017) DeathAdder válasza dracox (#115014) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nincs az a centire kiszámolt halálprecíz letámadás, így a jobb középpályák ellen már kijön a behatárolt képességű középpályásaink teljesítménye, amit korábban rengeteg futással, letámadással, visszazárással kompenzáltak.

Dortmund is így működött kiválóan Seven Benderekkel, Blaszczykowskikkal, Großkreutzokkal.

De ha nincs letámadás, hanem támadásépítésre van szükség akkor ezek az emberek nem tudnak nyomás alatt labdát megjátszani, hanem ívelgetnek, alibiznek, hátrapasszolgatnak, a támadókig meg el sem jut a labda. Legalábbis én így látom, tegnap a középpálya evett meg reggelire, pedig szépen adta volna magát hogy letámadják a hadilábon álló védelmet, ahogy az Arsenal ellen is, de egyáltalán nem tették..

Ezt írtam néhány hete, és most ütközött ki először igazán, van amiben fejlődött a csapat, de ezzel az esély is sokkal kisebbre csökkent hogy jobb csapatokat megverjenek, nem úgy mint tavaly, amikor egy barszát is képesek lettek volna péppé verni (hogy aztán kiszopjanak egy wigantől :D )

Egyértelmű árulkodó jel a másodedző távozása, csak nem tudni hogy ő hiánya ennek a kiváltó oka, vagy azért ment el, mert a többiek belátták hogy a gegenpresszinggel nem lehet konzisztens jó csapatnak lenni, és ezen különböztek össze.
Mindenesetre kurvára nem értem hogy miért kellett egy 3 éves projektet a kukába dobni, de nem is értek hozzá, majd kiderül :)

(#115018) dracox válasza DeathAdder (#115017) üzenetére


dracox
addikt

Ha nincs a Zvezda ellen az a fiaskó.........kicsit nyugodtabban várná a Napoli elleni meccset a Pool.

(#115019) DeathAdder válasza dracox (#115018) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, akkor több pont lenne, de mit sem változtat a dolgon, hogy megérdemelten nyert a párizs és a nápoly is otthon (meg a zvezda is), mert totál nem működött a középpálya, míg a technikás középpályások a padot koptatják, az idegenbeli forma valami kiábrándító eddig a bajnokságot leszámítva.

Sajnálatos azért mert a BL mamutcsapatai is verhetőek lennének idén, simán megnyerheti a Juve az ideit.

[ Szerkesztve ]

(#115020) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na, latom a besztlíg csapata megint csöcsre szaladt tegnap :DDD

több drón kell ;P

(#115021) itouchfan


itouchfan
senior tag

Továbbjut ma a Videoton? :D

(Az az igazság, hogy gondolkoztam milyen smileyt rakjak a kérdés után. Mert ha 2 hónapja azt mondom, hogy az 5.csoportmeccs előtt beírom ezt ide, szerintem körberögtök. De mostmár szerintem nem ez a helyzet, sőt..)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#115022) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szeretnék kérdezni valamit tőletek.
tudom, h túl sokat nem foglalkoztok az Inter-rel, de a tegnap este mérkőzés kapcsán, meg egyébként is csak veletek beszélgetek nagyjából fociról, érdekelne a véleményetek.

idézek a magyar interista beszámolóból egy mondatot:
a támadójátékunk harmat gyenge volt, Nainggolan szinte észrevehetetlen volt a pályán, ezért Spalletti már a félidő végén lecserélte a látszólag még mindig nem teljesen fitt belgát
konkrétan, Nainggolan az égegyadta világon semmit nem csinált 44 percen keresztül, egy-két visszábbfutás és labdás ember megzavarásán kívül.

amit én nem igazán értek: amikor én sérült voltam, tényleg sérült, akkor nem játszottam. amikor már nem voltam annyira sérült, akkor játszottam, mert mindig mentem focizni, amikor csak bírtam a futást. és amikor játszottam, akkor sosem voltam arra képes, hogy 'ne játszak', 'kevesebbet fussak', vagy mittudomén, kevesebbet próbáljak labdába érni, ezek nekem olyan ismeretlen dolgok. ha beálltam focizni, ugyanolyan elánnal mentem a labdáért, cseleztem, vittem, lőttem kapura, stb.. - persze, ha bírta a lábam. ha nem bírtam, mert lerugtak, vagy izomszakadás volt, stb, lejöttem..
na most, itt van ez a Nainggolan- gyerek, aki olasz első osztályú világhírű profi focista, a legjobb kezelést kapja - ebben biztos vagyok-, nagyon szép összegeket kap ráadásul még a folyószámlájára hetente azért, hogy focizzon a pályán, amennyire tud, amire képes.
tegnap este több mint 40perc alatt kocogott, majd lecserélték. játszott, mert engedték már az állapotát hogy focizzon. és mégsem csinált semmit.
ki tudja nekem elmondani, megmagyarázni ezt, hogy hogyan lehetséges ez? hogyan lehet valaki, mármint egy ilyen kvalitású játékos észrevehetetlen, egy bl-tétmeccsen, elvileg már bőven fociképes állapotban??
hogy ****** meg, hogy ******** **** *************************************** anyjába.....
hogyan. miért. nem értem

(#115023) itouchfan válasza Tibiajax (#115022) üzenetére


itouchfan
senior tag

Úgy, hogy zsoldos. Kiégett, zsoldos. Te szívből játszottál, kedvből. Neki ez volt pályafutása 1x00dik meccse, a 50.000 edzése után. Kicsit sérült, kicsit nincs kedve, nem megy neki -> ilyen játék.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#115024) simondr válasza Tibiajax (#115022) üzenetére


simondr
senior tag

és mi van akkor ha netalán most jött el életében először az a nap (a meccs előtti éjszakára gondolok) amikor egy kicsit többet ivott a kelleténél (tehát 1 sör helyett kettőt)?

(#115025) BenHans


BenHans
addikt

LyonnaisFan1: Köszi szépen! :R

Tibiajax: Sosem lepleztem, hogy mennyire kedvelem őt, ezért válaszolni szeretnék, bocsánat ha hosszú lesz.
Egy szív-lélek focista volt Rómában, mindig azt hangoztatta, hogy innen vonulna vissza, és visszadobott nagyon komoly külföldi ajánlatokat mondván nem számít a több pénz mert nem tud hova javítani a jelenlegi életén.
A maga szerepében azt hiszem klasszis teljesítményt nyújtott hihetetlen küzdőszellemmel.

De sajnos kezd kirajzolódni miért kellett megválnunk tőle.
A kicsapongó életmódja lerövidíti a karrierjét, vagyis jobban fogalmazva azt az időszakot amiben tudja azt a szintet hozni kisebb kilengésekkel amit nálunk többnyire tudott.
Tavaly már jöttek a sérülések, injekciózva játszott stb.
Pont a sportorvossal és egy ismerőssel aki orvos kutatóként dolgozik beszéltem erről, hogy mennyire túlhasználja a regenerációs képességét az aki rendszeresen fogyaszt alkoholt és dohányos amellett, hogy a szervezetét csúcsra járatja az edzéseken és versenyeken. Ezt lehet egy darabig, nem huszonpár évesen fog beütni, de fokozatosan "elfárad" és egy ponton túl, genetikától függően sérülékenyebb lesz az ember és nehezebben nyeri vissza a formáját. Ez nagy kockázat az egyre anyagiasabb versenysportban az egyesület számára is.

Azt beszélik, az orvosokkal konzultálva a Románál közölték vele, hogy vissza kell vennie. Ezután ő olyanokat nyilatkozott mint most is, hogy "ez csak egy nem átlagos munka", "ő is dohányozhat", "a pályán kívüli életéhez nincs senkinek köze míg a meccseket 100%-ot nyújt".
Nagyon önfejű. Arra valószínűleg nem gondolt, hogy a 100% idővel a korábbihoz képest kevesebb lesz, hiába érzi úgy, és/vagy kevesebbszer tudja majd ezt kihozni magából, mert nem lesz mindig fitt és egészséges.

Az Interesek sokszor sok helyen azt írták, hogy le se szarja már Rómát, Milánóban is ugyanolyan boldog.
Én nem ezt láttam rajta, ahogy elvitte az utolsó mezét külön amikor csak az edzést előbb kezdő De Rossi volt ott, amit kommentelgetett twitteren, de az most mindegy. :(((
A pályán más volt eddig az Interben mint nálunk. Ahogy anyagilag észrevette, úgy lehet most a pályán is, hogy neki annál a tavalyi szezonnál nincs feljebb a fociban és még inkább csak él ahogy neki tetszik, már úgysincs visszaút sajnos.

itouchfan zsoldosnak nevezte. Szerintem nem az, vagy csak most vált azzá. Egyszerűen csak kizökkentették a komfortzónájából, ha úgy tetszik kiégett, azt hitte megállapodott és mégsem maradhatott az életmódja miatt, hiába tettet ki a szívét. Megérdemelte volna, hogy innen vonuljon vissza akár két év múlva, gyenge szezon után is, csak abban nincs üzlet, és most elmondhatják, hogy anyagilag így még hozott ha már külföldre nem akart menni... :((( Zaniolo ha ilyen harcos és jó lesz, sőt még jobb mire kiforr akkor legalább a másik szemem nevet...
Lehet hogy szentimentális, de szerintem igaz, hogy ő igazi romanista lett és belül az inter címer alatt is az maradt.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#115026) Tibiajax válasza itouchfan (#115023) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyire egyszerű a válasz?

simondr nem iszik.. profi sportoló nem iszik. soha

BenHans köszönöm szépen a kielégítő választ, így már rendben van. elfogadjuk.
:R

de azért...egy sneijder jobb lenne

(#115027) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#115022) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért ilyenkor gondolj bele milyen nehéz helyzetben is volt Nainggolan. Innen a kanapéból könnyen beszélünk, de ha neked kéne Sissoko-val megküzdened a középpályán, olyan lendülettel rohannál le a kispadra, mint amekkorával Sissoko áthasított az Inter középpályáján.

Rip Lamela :(

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115028) Tom5


Tom5
addikt

Vidimeccsre dobjatok streamet pls. Melóba vagyok nem tudok keresni. :U :B

(#115029) DeathAdder válasza Tom5 (#115028) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#115030) Tom5 válasza DeathAdder (#115029) üzenetére


Tom5
addikt

:R

(#115031) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Libertadores-kupa döntő visszavágó, jovohet vasárnap Santiago Bernabéu stadion, 20:30-tol.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#115032) DeathAdder


DeathAdder
veterán

:C

gyuromoj - Gondolom a kcsg Infantino szorgalmazta ezt is

(#115033) L_YKing válasza gyuromoj (#115031) üzenetére


L_YKing
addikt

Hajrá Ferencváros!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#115034) bagyulajuve válasza gyuromoj (#115031) üzenetére


bagyulajuve
addikt

el kellene menni, elég egzotikus csata

Resistencia eterna

(#115035) gyuromoj válasza bagyulajuve (#115034) üzenetére


gyuromoj
veterán

Biztos jó hangulat lesz, lehet belenézek majd.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#115036) venember83 válasza Tibiajax (#115026) üzenetére


venember83
nagyúr

Kínában volt egy sponsor meeting, amely arra volt hivatott, hogy népszerűsítse az intert. Az illetékes hangtechnikus/dj (akinek ezúton is pacsi, és remélem, hamar talál másik, értelmesebb állást!) kiváló érzékkel nyomta le a play gombot, ezzel nyitányként a klub himnuszát bejátszva.

Ja, az említett himnusz az AC Milan indulója volt...

Erről tudsz valamit?

(#115037) Peterhappy válasza DeathAdder (#115032) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez hibátlan.

60. perc, Milan - Dudelange 1-2.
Ez a ciki, nem a kék haj. De biztos, hogy komoly, mert viccnek kicsit erős lenne.

Szegény Wenger meg azt se tudja, melyik gépre csekkoljon be. De ha ez így marad, szerintem Gennaro búcsúmeccse a fenti.

@DeathAdder: legalább ebben a szezonban is láthatnak minőségi focit a Bernabéu-ba látogatók ;]

[ Szerkesztve ]

(#115038) Datsyuk válasza DeathAdder (#115032) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ohhhh :D

Apply cold water to the burned area! :)

Egyre jobban bírom Leot.

(#115039) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#115038) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

miért, mert valaki photoshoppolt róla egy jó poént? :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#115040) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#115039) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Baszki, azt hittem ezt Ő posztolta....mindegy, továbbra is fenntartom amit írtam :)

Más, a Frankfurt szurkolói ismét kitettek magukért. Elég látványos koreokat mutatnak be idén:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#115041) adise válasza venember83 (#115036) üzenetére


adise
őstag

(#115042) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#115039) üzenetére


DeathAdder
veterán

És tényleg, bocs a félreinformálásért, hogy nem néztem utána mielőtt beraktam :B

Azt tudtam hogy több dokumentumfilmet is készített és elég környezetvédelmi fetisiszta lett (nagyon helyesen). Régen nem kedveltem, de mostmár egyre jobban bírom, meg is lepet hogy ilyet kiír magáról nyilvánosan :DDD

(#115043) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Belső infók szerint a TV2 nem pályázik a következő három éves PL-ciklusra az IMG-nél. Az Eurosport nyomulásáról lehet hallani leginkább..

Korábbról is voltak már olyan hírmorzsák miszerint mégegyszer közel nem fizethetnének annyit a PL jogokért, mint 2016-ban tették.

(#115044) vond válasza DeathAdder (#115043) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jó lenne, ha vissza-, vagy átkerülne valami normális adóra. Mondjuk én már azt is furcsállom, hogy a Videoton EL meccseire nem nyomultak rá az állami tévék.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#115045) DeathAdder válasza vond (#115044) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja, meggyőződésem volt hogy megveszi az M4 ha ott lesznek az EL-ben, aztán mégsem..

Spilernek viszont nem rózsás a helyzete, nagyon túllőtték a kiadásokat a sportjogokra, bárcsak elkerülne onnan, felőlem mehet a Sport TV-re is (szerintem esélyes), de legalább HD-ben lenne :D

(#115046) vond válasza DeathAdder (#115045) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tőlem is mehetne a Sport TV-re, csak ne menjen az NFL rovására. ;] Már most is el-elhalasztanak néhány meccset az odakerült bundásliga miatt. Nem lenne jó még kevesebb amerikai foci. :N

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#115047) NyxNyxNyx válasza vond (#115046) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az a lényeg, hogy az NFL-t ne vegye meg a Spíler. Nem szoktam nézni mostanában, de régen emlékszem, hogy mekkora lelkesedéssel beszéltek a sportról. Még én is leültem nézni úgy, hogy azt sem tudtam mi történik. Aztán megértettem, mert jól is magyarázzák a dolgokat.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#115048) vond válasza NyxNyxNyx (#115047) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Akkor a kardomba dőlnék én is. :D

Igen, egy-két kivételtől eltekintve nagyon jók a magyar kommentárok. Meg hiába bruttó 3-3,5 óra egy meccs, számomra sokkal tartalmasabb, intenzívebb, és őszintébb (színészkedést ott nem látsz egy darabot sem), mint a "gurulós" foci. Utóbbiból egyre ritkábban látok jó meccset (mint pl. egy 2003-as MU-RM 4:3), de az NFL-t továbbra is töretlenül élvezem. Ráadásul a fizetési sapka és a fordított draftsorrend miatt sokkal kiegyensúlyozottabb, és ezáltal sokkal izgalmasabb is az egész liga. Valami ilyen szabályozás kellene az európai fociba is, de ez egyelőre sajnos eléggé utópisztikus.

No de be is fejezem, mert mindjárt megszólnak megint, hogy hogyan merészelek egy másik sportot megemlíteni ebben a topikban. :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#115049) DeathAdder válasza vond (#115046) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sport TV üde színfoltja az NFL :K szeretik, tudják és értik is, aki követi annak biztosan izgalmas a stúdió.

Mondjuk Szaniszló soccerben is toronymagasan kilógott a stúdióban amikor asszem az egyik Róma-Pool BL elődöntő alkalmával meghívták vendégként a stúdióba :DDD

Magyar csatornán én amúgy a diginél bírtam az akkori PL éra alatti triumvirátust, nem volt szakmai, sokkal inkább szórakoztató :)

(#115050) Tibiajax válasza DeathAdder (#115049) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

digire, mindent!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.