Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126851) sh4d0w válasza OgreImre (#126850) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

+1

Már rég kellett volna.

https://www.coreinfinity.tech

(#126852) alázógyík válasza OgreImre (#126850) üzenetére


alázógyík
őstag

jaja.
Még a tegnapi meccsen, az igen lassú és körülményes azeriekkel szemben is lassúak voltak.

(#126853) mephi666 válasza alázógyík (#126852) üzenetére


mephi666
nagyúr

elején azt mondtam, hogy akkora difi van köztünk és az azeriek közt, mint pár nappal korábban a horvátok és köztünk... illett volna bepakolni még 2-3-at az első félidőben... a 2. félidőre azért óriási erőfeszítések révén sikerült felvenni az azeri szintet :DDD ...majdnem rá is faragtunk

ez a teljesítmény a bálnák ellen kevés lesz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126854) alázógyík válasza mephi666 (#126853) üzenetére


alázógyík
őstag

:C :DDD

(#126855) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#126856) Peterhappy válasza DeathAdder (#126855) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez oké, de ki lenne az edző? :)
(jó, hogy nálad Jürgen, ez alap :) )

(#126857) mephi666 válasza Peterhappy (#126856) üzenetére


mephi666
nagyúr

klopp-nál próbálkozott a united még a dortmundos időben :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126858) Peterhappy válasza mephi666 (#126857) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ugy tudom az Arsenal is. Tul szep lett volna...

(#126859) omfgk válasza DeathAdder (#126855) üzenetére


omfgk
addikt

Na azért nem kell temetni a United-et.

Ha nem lenne sérült, akkor Pogba bőven odaférne..... a Pool cserepadjára. ;]

(#126860) omfgk


omfgk
addikt

PSG confirm Neymar will be out for four weeks with thigh injury

Nem meglepő. A következő Ronaldo/Ronaldinho.

(#126861) Richard! válasza omfgk (#126860) üzenetére


Richard!
addikt

Csak szeretne lenni... ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#126862) dudu5130 válasza DeathAdder (#126855) üzenetére


dudu5130
őstag

Naby Keitával mi van?

(#126863) BenHans


BenHans
addikt

Rashford :Y :C :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126864) vond válasza BenHans (#126863) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Mi vót? ;] Én hülye, elfelejtettem, hogy ma is van meccs. :B

Na, épp elcsíptem az ismétléseket a szünetben. Tényleg nem gyenge gólt vágott. :)

Szegény bolgárok beleszaladtak a késbe az első félidőben.

És végre ebben a szuper, piros-fehér összeállításban játszanak az angolok. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#126865) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ronaldo büntetőgóljával szépít Portugália Ukrajna ellen.
A hazai együttesre 20 kegyetlen nehéz perc jár. 1 pontra rászolgálnának, de félő, hogy Portugália megfordítja. Van annyi egyéniség ott, akik villantásokkal döntenek meccseket.
Shevchenkonak most egy betonszarkofágot kell húznia Pyatov kapuja elé, ami megvédi a góloktól.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#126866) omfgk


omfgk
addikt

700. CR gól. (felnőtt)

[ Szerkesztve ]

(#126867) Tibiajax válasza omfgk (#126866) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezzel hivatalosan is legenda lett, nem?

(#126868) omfgk válasza Tibiajax (#126867) üzenetére


omfgk
addikt

Mivel ezt csak 6 játékos tudta eddig megcsinálni (Messi pedig nagyon közel van), így fontosnak tartottam leírni. :))

Nem a gólok száma tesz valakit legendává, hiszen nem lehet mindenki csatár.

(#126869) bagyulajuve válasza Tibiajax (#126867) üzenetére


bagyulajuve
addikt

e nélkül is, bár tudom, hogy ez neked nem tetszik

Resistencia eterna

(#126870) Peterhappy válasza omfgk (#126826) üzenetére


Peterhappy
őstag

Zsinórban a második meccsük a spanyoloknak, hogy tizenegy különböző klub adja a kezdő csapatot.

És jelen állás szerint zsinórban a második meccsük a spanyoloknak, hogy pontokat veszítenek...

(#126871) omfgk válasza Peterhappy (#126870) üzenetére


omfgk
addikt

Moreno edzőként nagyon kevés egyelőre.

(#126872) DeathAdder válasza dudu5130 (#126862) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vagy sérült, vagy ha nem akkor a padon ücsörög.

Még jó, hogy azt mondtam ő lesz az az igazolásunk akiben 100% biztos vagyok, hogy be fog válni (közben meg mindenki más bevált rajta kívül csak ő nem) :DDD több oldalas tanulmányokat írtak, hogy mennyire sokoldalú, senkihez sem hasonlító játékos. Ha tavaszig sem változik semmi, akkor ki lehet jelenteni hogy flop 50 millióért, főleg a sok hype után.

Másfelől azt is érdemes megjegyezni, hogy az elbukott BL döntős évben igazoltuk le, amikor még ment a kemény gegenpressing, csak ő ugye akkor még 1 évet kölcsönben maradt a Lipcsében. Aztán áprilisban elment a másodedző és kategorikusan más stílusban kezdünk el játszani tavaly óta, és abba az olyan irdatlan melós középpályások kellenek, mint a mostaniak, míg a szélsővédők kvázi középpályás szerepet töltenek be. Keita meg hiába a csapat leghatékonyabban presszingelő játékosa a statisztikák szerit, amikor más focit játszunk.

Volt hogy Klopp wingerbe rotálta be, ahogy Oxladet is (aki azért hagyta ott az Arsenalt mert nem szeretett ott játszani, sokkal inkább nyolcasként), ez is azt mutatja, hogy Klopp sem igazán tudja hol használni, minta még mindig keresné a helyét, mert wingernek mindkettő gyenge, kp-ra meg nem elég zongoracipelő egyikük sem.

(#126859) omfgk - nem én állítom, ezt a sky hozta le :)

Amúgy igen, amekkora arc van most tuti megszívat valahogy a united, főleg hogy Atkinson lesz az edző, nagyon erősen fennáll ennek lehetősége.

(#126873) Peterhappy válasza DeathAdder (#126872) üzenetére


Peterhappy
őstag

Most úgy néz ki, Allegri követheti Solskjaert a MU padján.
Az azért komoly váltás lenne.

(#126874) Tibiajax válasza Peterhappy (#126873) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy Allegri-s unitedet megnéznék..

más.

#szemeseálljól

[ Szerkesztve ]

(#126875) #16514048 válasza Peterhappy (#126873) üzenetére


#16514048
törölt tag

Eddig bejött a sűrű váltogatás, biztos vagyok benne, hogy Allegrivel is szárnyalni fog a csapat, mint a korábbi nagynevű edzőkkel.

(#126876) mephi666 válasza Peterhappy (#126873) üzenetére


mephi666
nagyúr

2011.10.15-én liverpool-mu volt, 1-1 lett... aznap jöttünk össze asszonnyal, ez az x árnyalta csak kicsit a napot :) ...most 8 év után 10.20-án idegenben remélem meglesz ez a meccs és nem szakad meg a győzelmi széria... habár kicsit aggódok is, mert hazai pályán nem szabad őket félvállról venni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126877) Sickboy25 válasza Peterhappy (#126873) üzenetére


Sickboy25
addikt

De jót is tenne (vagy csak elfogyasztjuk a következő nagy nevet is), úgy gondolom megtorpant a lendület és nem csak a játékban, de a fejekben is nagy gond van.

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#126878) mephi666 válasza Sickboy25 (#126877) üzenetére


mephi666
nagyúr

sir alex 27évig volt edző 2013-ig, azóta: moyes, giggs (megbízott), van gaal, mourinho, solskjaer... most néztem át, valahogy többre emlékeztem...

nálunk meg benitez óta: hodgson, dalglish, rodgers, majd végül klopp :R mennyiségben nem olyan nagy a különbség

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126879) simondr válasza #16514048 (#126875) üzenetére


simondr
senior tag

egy minimális iróniát érzek ebben a kommentben :DDD

Allegri + MU? Na készül az új 1évados katasztrófafilm-sorozat

(#126880) DeathAdder válasza Peterhappy (#126873) üzenetére


DeathAdder
veterán

*Atkinson lesz a bíró (nem tudom hogy sikerült edzőt írnom bíró helyett :DDD )

Nagyon nem örülnék Allegrinek, de amíg Woody instaletöltések meg facebook lájkok alapján túrkál a piacon addig annyira azért nem aggódok :N

(#126881) DeathAdder válasza mephi666 (#126876) üzenetére


DeathAdder
veterán

Konkrétan nem tudunk nyerni az OT-n már nagyon hosszú ideje, Klopp túlmisztifikálta eddig mindig ezeket a rangadókat és túl nagy terhet rakott a játékosokra (legalábbis nekem ez a véleményem) és a nagy pályákon is rendszerint jobban szenvedünk. Meg ők is felszívják magukat, ahogy annó mi is tettük ellenük amikor még sehol sem voltunk, ők meg a toppon.

Akkora az arc most egyeseknél hogy szinte már érzem a pofon üde előszelét ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#126882) Peterhappy válasza DeathAdder (#126880) üzenetére


Peterhappy
őstag

Esküszöm két percig agyaltam, kire gondolhattál, majd úgy döntöttél, túlságosan ágyús vagyok én ahhoz, hogy mindenkit ismerjek az Old Traffor környékén :D

(#126883) venember83 válasza Tibiajax (#126867) üzenetére


venember83
nagyúr

2009/10: 34 gól
2011/12: 50 gól
2012/13: 46 gól
2016/17: 37 gól
2017/18: 34 gól
2018/19: 36 gól

Az első játékos, aki hat Európai aranycipőt nyer. Ha már legendákról van szó.

(#126884) ZavaBalazs válasza venember83 (#126883) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

valami kontextus ezekhez a számokhoz? gondolom ezek nem mind CR számai, tavaly az összes klubmeccsén 28 gólig jutott, 2013-ban meg 46-nál tovább, szóval ez valami más kell legyen.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#126885) Tibiajax válasza venember83 (#126883) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D

(#126886) omfgk válasza venember83 (#126883) üzenetére


omfgk
addikt

:F

Itt az adatok nagyon összekeveredtek.
Ezek Messi adatai. Liga gólok.
CR-nek 4 aranycsukája van.

Amire esetleg gondolhattál az a BL gólkirályság. Ott 7-szer volt ő és ebből 6 zsinórban 12/13-tól 17/18-ig. Ebből Messinek 6 van.

[ Szerkesztve ]

(#126887) venember83 válasza ZavaBalazs (#126884) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát, hogy egyesek szerint minden CR-ről szól... Elvakult népség.

[ Szerkesztve ]

(#126888) bagyulajuve válasza Tibiajax (#126874) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Tonalli a Juve-ba, többi mehet az Inter-be :D

Resistencia eterna

(#126889) ZavaBalazs válasza venember83 (#126887) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát mivel egy cörö kommentre reagáltál - aki ráadásul nálatok játszik - ki másra kellett volna :F

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#126890) venember83 válasza ZavaBalazs (#126889) üzenetére


venember83
nagyúr

Minden igény kielégítése, kiegyensúlyozottság, szokásos CR-Messi párhuzam. Nahát, hogy nem vagytok gondolatolvasók. :)

P.S. Csak Tibcsi miatt csináltam, mert éreztem, hogy nagyon frusztrált már. Hadd legyen neki is kicsit jó. Nyilvánvalóan zavarja, ha túl hangsúlyos a CR-jelenlét a topikban.

[ Szerkesztve ]

(#126891) Tibiajax válasza venember83 (#126890) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem akkor lett volna igazán , ha vasárnap este levertük volna a juventust

egyébként meg engem hol.. tudod jól :) , te is, hogy felőlem bólinthat még 260szor Cé a kapuba labdát, akkor sem lesz nagyobb annál, mint ami most vagy már 10éve

(#126892) Richard!


Richard!
addikt

Napra pontosan 15 évvel ezelőtt, valami Messi gyerek bemutatkozott a Barcelona felnőtt csapatában :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#126893) venember83 válasza Tibiajax (#126891) üzenetére


venember83
nagyúr

Annyira azért ne legyen már jó neked, miután annyi bosszúságot okozott az Inter Tonio korrumpálásával és árulásra való felbujtásával. :U

[ Szerkesztve ]

(#126894) forceberg válasza Richard! (#126892) üzenetére


forceberg
veterán

Tudom, hogy burkoltan róla van szó, azaz az emmtéká edzőjéről jobb képet is találhattál volna.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126895) Ringman


Ringman
nagyúr

alexis 3 hónapot hagy ki, válogatott meccsen megsérült, műtötték.
vsz ennyi is az interes karrierjének

(#126896) venember83 válasza Ringman (#126895) üzenetére


venember83
nagyúr

Megy vissza a Unitedhez? Kell egyáltalán valakinek ez a chilei srác, aki jó rég nem mutatott semmit, max. fizetéskor megjelent elvenni az igencsak vastag borítékot? Qrva nagy kár érte, de amúgy ezt érdemli. Lehúzta a karrierjét sok-sok pénzért. Remélhetőleg boldog. Pedig milyet futballozott pl. az Udinesében...

(#126897) Ringman válasza venember83 (#126896) üzenetére


Ringman
nagyúr

sérülést nem érdemel senki :(
egy műtét után kölcsönjátékost szerintem conte nem fog még1x beépíteni próbálni, uh vsz. vagy igazolunk valakit télen (mire alexis felépülne), vagy ha beválik esposito, ő lesz a 4. számú csatár.

elsősorban középpályást kellene igazolni (rakitic kölcsön?), hogy ne gagliardi-borja-vecino legyen a frissen bevethető ember a padon.

(#126898) venember83 válasza Ringman (#126897) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem a sérülésre értettem, hogy ezt érdemelné. Hanem arra, hogy lassan senkinek sem kell, és mindenki szabadulna tőle. Elnézést a félreértésért.

[ Szerkesztve ]

(#126899) Ringman válasza venember83 (#126898) üzenetére


Ringman
nagyúr

lehet hogy csak én vagyok fáradt...
jól elbaszta a karrierjét, az biztos.

(#126900) Enzolord válasza venember83 (#126896) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerencsére ezt legalább jól csinálta Woodward. Nincs visszaküldési opció Alexis szerződésében. Az inter fizeti év végéig a fizu majdnem felét.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.