Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133001) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#133000) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Teljesen szabályos, Bodycheck :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133002) vond válasza Tibiajax (#133000) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Mert nem tudod, hogy mi mit érzünk. ;) És ennek semmi köze a fotózáshoz, videózáshoz. Alapvetően más a kötődésünk, rajongásunk, és máshol is gyökerezik mindez. Bár te is, és a többi, eddig kizárólag külföldi csapattal szimpatizáló ember is átélhetné ezt.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#133003) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Szécsi élete meccsét tolta :DDD

Resistencia eterna

(#133004) máyköl válasza vond (#133002) üzenetére


máyköl
veterán

En mar evek ota nem lattam semmilyen magyar merkozest, valami szemermetlen igenytelensegge fajult az egesz. Tul rovid hozza az elet, hogy erre pocsekolja az ember az idot, foleg ugy hogy kapcsolsz a taviranyiton meg kettot, es valodi futtballt is nezhetsz ahelyett a szerencsetlenkedes helyett. Ha csak veletlen is odakapcsolok egy pillanatra, az elettol ks elmegy a kedvem. Botrany. Nem tudom hogyan tudjatok ezt elviselni, de kinek a pap kinek a paplan. Ha ti ebbe oromotok lelitek, hat egeszseg. :)

Mindenesetre tovabbra is fenntartom, kene a magyar focinak egy kulon topik itt, csak kerulgetjuk itt egymast sajnos.

Btw, egy fb ismerosom posztolta 2 napja, nagyon egyetertek:

“ Régen nagyon szerettem a focit!15 éven keresztül Nemzeti Sport-tal keltem és feküdtem...Győrben középiskolában szinte minden Győr meccsen ott voltam,Pécsen főiskolás koromban szinte minden meccsen ott voltam és utána amikor felkerültem Pestre bárki bármikor szembe jött velem a Westendben mindig egy Sportújságot látott a kezemben,aki régóta ismer az tudja...Nem a Fradit szerettem, vagy az Újpestet , vagy a Vasast vagy az MTK-t hanem mindegyiket ...egy hétvégén kb 4 meccsen voltam...Mindenhol nagy nevek: Lipcsei,Telek,Gera,Tököli,Véber, Kovács Zoli,Rajczi,Urbán Flóri,Kanta Józsi, Illés Béla,Kenesei,Sándor Tamás ,Kerekes Zsombi,Váczi Zoli,Böde Dani ...csak egy pár név a sok közül akiket szeretni lehetett, egyéniségek voltak és közönségkedvencek...26 meg 30 gólig jutott az aktuális gólkirály...ma meg 12-ig vagy valami ilyesmi ...Én nem tudom kinek mi a véleménye de: Debrecenben, Győrben,Újpesten telt házas meccsek voltak a rangadókon, szenzációs hangulat...ez a mai debreceni csapat egy hányinger a gyönyörű stadionban...senkit nem ismerek,jobb is...Újpesten dél koreai másodosztályból eltanácsolt, meg alsó kategóriás légiósokkal szenvednek a kiesés ellen...ne haragudjatok de ezeket a csapatokat nem lehet szeretni...elfogynak az egyéniségek, kiöregszenek és a következő generációra már senki nem kiváncsi ...vagyis Debrecenben és Újpesten 10 ezer ember helyett 1500...nulla hangulat ...nincs kedvük focizni havi 5-10 millióért ...Az hogy fut meg küzd meg hajt meg győzni akar ezt hagyjuk már,ez a megye 1-ben és megye 2-ben is így van meg a serdülőben is meg a baráti focin is...de azokat a játékosokat legalább szeretik, mert ingyen fociznak,szeretnek focizni és ha nyernek akkor az egész falu büszke...ha mostanában magyar meccset látok a tv-ben akkor 10-ből 9-et inkább átkapcsolok zenére...”

(#133005) bagyulajuve válasza máyköl (#133004) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Mindenesetre tovabbra is fenntartom, kene a magyar focinak egy kulon topik itt, csak kerulgetjuk itt egymast sajnos.

Remélem nem hallgattatik meg óhajod, mert sokan a külföldi focit és a magyart is követik. Ennyi erővel, akkor engem pl a Barca vagy Real nem érdekel mégis sokszor itt fő téma, mégsem merül fel, hogy külön topikja legyen a spanyol focinak akár, vagy az olasznak (engem gyakorlatilag részleteiben csak ez érdekel). Egyszerűen át kell ugrani, ahogy én is sokszor teszem. Azért olyan sok hozzászólás itt nem történik, hogy ennyit ne bírjon el a topik.

Resistencia eterna

(#133006) vond válasza máyköl (#133004) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Erről beszélek, hogy fel sem fogjátok, hogy teljesen más érzés szorosan kötődni egy magyar klubhoz, városhoz, szurkolótáborhoz. Ezzel a kiirthatatlan szeretettel kelni és feküdni. Hetente, kéthetente kijárni meccsre, találkozni a társaiddal (még ha nem is jártok össze minden nap), élőben szurkolni, a szíved mélyéről szorítani a csapatodnak, ha megy nekik, ha nem. :K

Valamit nagyon félreértettél, mert nem arról van szó, hogy a tévében kapcsolgatva melyiken tudok jobban szórakozni. Itt igazi, mélyen gyökerező kötődésről és törődésről van szó. Bár van, amikor megmagyarázhatatlan késztetést érzek arra is, hogy megnézzek egy-egy NBI-es, vagy NBII-es bajnokit, vagy magyar kupameccset, ahol nem is a Hali játszik. Tegnap este is a Loki-Diót néztem az Everton-Liverpool helyett. :D

Amúgy ha már itt tartunk, miért nem a külföldi focinak javasolsz külön topikot? :U

#HungarianFootballMatters ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#133007) venember83 válasza máyköl (#133004) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem nézem a magyar labdarúgást, de nem támogatom a külön topikot.

(#133008) mephi666 válasza venember83 (#133007) üzenetére


mephi666
nagyúr

én meg most coming out-olok: be kell vallanom, hogy 3.5hónap angol foci nélkül és már képes voltam teljes félidőket végignézni magyar bajnoki meccsekből :D

szerintem felesleges a külön topic... pont ez a lényege a focinak, hogy nemre/korra/bőrszínre/vallásra/politikai beállítottságra való tekintet nélkül eltörli a határokat :K megértem azokat, akik tudnak kötődni magyar csapathoz (sőt irigylem is őket), de nálam ez a rész teljesen kimaradt... eredetileg nem kecskeméti vagyok, kint voltam a meccsen 12 éve, amikor bebiztosították az nb1-es feljutást: jó volt a hangulat, de nekem semmi többet nem jelentett... még falun viszont mindig kint voltunk a hazai megye2 meccseken :) csak hát elköltöztem 14 éve, pár hete poénból megnéztem a csapatot mlsz adatbázisban és meglepődésemre néhányan még mindig játszanak a régiekből... nem semmi: az edző 45 éves, sokáig az apja volt az edző, de az öccse is benne van már vagy 20éve a csapatban... ja és 45 évesen még mezőnyben is játszik... a kapus meg már 50+... megyeszinten nem a sok idegenlégiósról szól a "csapat" ...max a szomszéd faluból jönnek biciklivel az idegenlégiósok :DDD

ami miatt én sem szeretem az nb1-et, valamint csúnya kimondani, de a válogatottat se: semmi csapatszellemet nem látni... ott vannak, alibiznek a pályán milliókért, tologatják a labdát, hogy majd lesz valami és kész... semmi küzdőszellem nincs már bennük... gera óta tényleg kb csak böde mutatott valami ilyesmit a pályán :) ha a teljes válogatottnak szétosztanánk pl egy milner/robertson küzdőszellemét, teljesen máshol járnánk :K a válogatottból kiábrándultam már legalább 1 tucatszor az elmúlt 25-30 évben: néha megtáltosodnak (mint 15éve az olaszok ellen sörmeccsen, 4éve portugálok ellen, vagy a legutóbb a horvátok ellen), elhitetik az emberrel, hogy innentől kezdve más lesz, majd 1-2 meccsen belül ugyanazt a töketlen, megalázkodó, sehova nem vezető alibifocit művelik, mint előtte éveken át... ilyenkor mindig azt mondom, hogy "soha többet", majd szépen lassan visszahízelgik magukat, megmutatják, hogy lehet máshogy is csinálni és kezdődik az egész előről

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#133009) sh4d0w válasza vond (#133006) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

+1

Nyilván a Haladás kapcsán neked is megvan ez a feelinged, nekem is megvolt, amikor a Vidi kiesett: nam az éppen aktuális csapatot szereti a szurkoló, hanem azt az entitást, amihez a csapat kapcsolódik - szerepeljen is az aktuális csapat bármilyen osztályban. Nem Pátkait, Eleket stb. kedvelem, hanem az entitást, amit képviselnek, amikor (jóesetben) piros-kék szerelésben kifutnak a pályára és ez végigkísér egész életemben, akkor is, amikor adott esetben én focizom és döntenem kell, hogy milyen szerelésben teszem azt (pl. két színösszeállítás sosem jöhet szóba: zöld-fehér (bocs, Vond, nem a Haladás miatt) és kék-sárga). Ha lehet választani, akkor piros-kék, piros-fekete, piros-piros, vagy kék-fehér a preferált.

https://www.coreinfinity.tech

(#133010) Tibiajax válasza venember83 (#133007) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem, legyen külön topikja az olasz focinak. a spanyolnak, az angolnak, franciának és hollandnak. meg legyen egy balkáni topic, magyar, horvát, albán meg pakisztáni mehet egybe

mephi666 jó dolog a küzdőszellem persze, de sajnos nem ennyire egyszerű ez a történet.. [link]

(#133011) Tibiajax válasza sh4d0w (#133009) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gránátvörös-kék, vagy kék-fekete is mehetne?

(#133012) forceberg válasza Tibiajax (#133010) üzenetére


forceberg
veterán

A fociban az egész ország tükröződik vissza. Ahogy a beruházásokat sem a legmegfelelőbb cégek nyerik el, úgy az embéegyes posztokat sem. Gondolom, még mindig ugyanúgy megy a tejelős rendszer, mint régebben...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#133013) sh4d0w válasza Tibiajax (#133011) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Gránátvörös-kék még belefér (ne értsd félre, a mostani Barcelonán semmi szeretnivaló nincs), kék-fekete határozottan nem.

https://www.coreinfinity.tech

(#133014) salesman válasza vond (#133006) üzenetére


salesman
őstag

+1

Ja, és holnap este Fehérvár-Fradika az ínyenceknek! ;]

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#133015) salesman válasza sh4d0w (#133009) üzenetére


salesman
őstag

Persze, a Fradi miatt! :K

Türűűűdrááá!

(#133016) Sickboy25 válasza salesman (#133014) üzenetére


Sickboy25
addikt

Vinicius és Juhász búcsúmeccse lesz... Remélem, azért nem adunk le pontot ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#133017) vond válasza salesman (#133014) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Most látom, mit raktál az aláírásodba. Király! ;]
Nem kérdezték még, hogy mi ez? :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#133018) Tibiajax válasza sh4d0w (#133013) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de hülye vagyok, milan-os vagy..

salesman ínyenceknek?.. :D:D

(#133019) salesman válasza vond (#133017) üzenetére


salesman
őstag

Még nem, de majd elmagyarázom a tudatlanjának! ;)

(#133018) Tibiajax
Majd egyszer Te is ráérzel az ízére! :P

(#133016) Sickboy25
Nem kéne, de én már semmin sem csodálkozom!

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#133020) Tibiajax válasza salesman (#133019) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sajnos én ebben nem vagyok biztos..
óriási, óriási változásoknak kellene ahhoz kis hazánkban itt történnie.. és annak az esélye nagyjából nulla

(#133021) salesman válasza Tibiajax (#133020) üzenetére


salesman
őstag

A remény hal meg utoljára, gondolkozz pozitívan!
Nehogy felugorjak hozzád a XII.-be néhány hideg sörrel kedd este, földi! :K

Türűűűdrááá!

(#133022) Tibiajax válasza salesman (#133021) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:Y :Y
kedd este, kérlek szépen, nem ilyen szar tinglitangli mb1-es labdarugdosás lesz, hanem real futball. az óriási derbivel egyidőben ugyanis pont játszani fogok teremben! mit játszani, óriási kapásgólokat ragasztani, mérföldes elfutásokkal.

: ))

(#133023) Cartevo válasza Napfénysüti (#132936) üzenetére


Cartevo
őstag

A nézők miatt van.

(#133024) dudu5130 válasza Tibiajax (#133022) üzenetére


dudu5130
őstag

Az első golunknal Krisztián és Romelu szépen leosztotta magának. Nem tudom mikor láttam utoljára ilyen összjátékot a 16-on belül a szeretett csapatunktól.

(#133025) salesman válasza Tibiajax (#133022) üzenetére


salesman
őstag

Teremben mérföldes elfutás? Az milyen? :N

Türűűűdrááá!

(#133026) Tibiajax válasza dudu5130 (#133024) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ijjj, az este inter-meccs volt, tényleg :W most nézem csak

salesman hát hogy megtolom a labdát csellel, és mindenkit lefutok. aztán beadom.
:D de néha le is csúszhat, akkor viszont beakad a hálóba

(#133027) salesman válasza Tibiajax (#133026) üzenetére


salesman
őstag

Na akkor mégegyszer: hogyan lehet egy teremben mérföldes elfutást csinálni?

Türűűűdrááá!

(#133028) vond válasza salesman (#133027) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Fut 10-12 kört. ;] :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#133029) salesman válasza vond (#133028) üzenetére


salesman
őstag

Vagy hétmérföldes csizmában rúgja a gólokat... ;]

Türűűűdrááá!

(#133030) Richard! válasza salesman (#133027) üzenetére


Richard!
addikt

Tudod ez olyan költői túlzás volt... ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#133031) forceberg válasza vond (#133028) üzenetére


forceberg
veterán

:N
Kapura lő, a nyitott oldalablakon elszáll a labda, majd érte mennek.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#133032) vond válasza forceberg (#133031) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:DDD Az a durva, hogy emlékszem is ilyen esetre gyerekkoromból. :D

Meg amikor berúgtuk a lasztit a patakba, aztán addig szaroztunk, hogy ki menjen érte, míg kilométerekre elsodorta a víz. :D

Ejjj, de szép is volt. Nem kellett más, csak egy labda, meg két levetett póló kapunak. Reggel 8-kor kimentünk, Du. 1-2 körül ebéd, majd vissza, egészen sötétedésig. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#133033) Tibiajax válasza Richard! (#133030) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszönöm, Richard ;)
:D

dudu5130 jó vót. kár a végére azért a bekapott nyamvadt gólért. ilyen összjáték gólokat kellene vagdosni a juvénak is, mondjuk..
de sajnos ott nem samp-szintű védelmek rohangálnak

(#133034) Cartevo válasza Tibiajax (#133020) üzenetére


Cartevo
őstag

A meccsnézés fő oka a szórakozás, kikapcsolódás. Amit segít a követhetőség, közérthetőség (még a háttérinfóké is). Amit meg elősegít a helyismeret, közegismeret. "A legjobb otthon."

(#133035) salesman válasza Richard! (#133030) üzenetére


salesman
őstag

Akkor ezek szerint minden hozzászólása költői munkásságának a része? :Y

Türűűűdrááá!

(#133036) sh4d0w válasza Tibiajax (#133018) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

;)

https://www.coreinfinity.tech

(#133037) Ringman


Ringman
nagyúr

BELGRADE, Serbia (AP) — Five Red Star Belgrade players have tested positive for the coronavirus, the Serbian soccer club said Monday. [link]

(#133038) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#133037) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Igazán jó képválasztás az oldaltól. A Crvenáról van szó, és berakták a Grobarit :C
Nálunk ez úgy nézne ki, hogy egy újpesti hasonló hírhez beraknák a GM-t :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133039) LyonnaisFan1 válasza vond (#133006) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Látom néztel minket este, kíváncsi lennék, hogy külső szemmel te hogyan vélekedsz a meccsről.
Igazából a diósgyőr játékát hogyan ítélnéd meg? Télikabát volt a mérkőzés szinte végig, vagy sem? A játékvezető tevékenysége? Ő is alaposan hozzájárult a meccshez, Kiss Tamást két alkalommal is fojtogatták, és a játékvezető szinte meg sem védte. Bár sztem nem is akarta. A lokisták egyikre sem kaptak piros lapot, pedig járhatott volna.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133040) vond válasza LyonnaisFan1 (#133039) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szerintem nem volt ennyi közte. A játékvezetést meg inkább nem kommentálom.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#133041) LyonnaisFan1 válasza vond (#133040) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R
Még Feczkóra lennék kiváncsi. Megvezették, becsapták? A játékosok hátba szúrhatták? A visszatérés óta egy teljesen más diósgyőrt láthat a közönség. Egy Fix középcsapatból egy végül éppenhogy bentmaradó együttes, mert az utolsó két meccsen sem fogunk túl sok sót enni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133042) omfgk


omfgk
addikt

Burnley subs

Pieters: £1M
Long: £315,000
Thomas: home-grown
Peacock-Farrell: £3M
Dunne: free
Jensen: undisclosed
Thompson: free

Man City subs

Sterling: £57m
Mendy: £52m
Sane: £47m
KDB: £68m
Carson: loan
G. Jesus: £29m
Walker: £47m
Laporte: £59m
Gundogan: £24m

(#133043) vond válasza omfgk (#133042) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Aztarohadt! :Y

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#133044) LyonnaisFan1 válasza omfgk (#133042) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A City valakit KÖLCSÖNVETT? :Y
Miért nem dobtak érte vagy 25-öt, ahogy másokért. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133045) omfgk válasza vond (#133043) üzenetére


omfgk
addikt

TM adatai alapján a pályán még kb + 400 milla rohangászik. :D

(#133046) DeathAdder válasza LyonnaisFan1 (#133044) üzenetére


DeathAdder
veterán

De csak azért, mert... "Scott Carson was the only Man City player in their squad last night with a Champions League winners medal"

Van amit pénzen nem lehet megvásárolni :DDD

(#133047) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Brkovicnak és Tabakovicnak lapát, ДОСВИДАНИЯ! :C
A takarítást lehetne még folytatni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133048) bagyulajuve válasza DeathAdder (#133046) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egyik letéteményese volt a Pool BL sikerének, ja nem :DDD

Resistencia eterna

(#133049) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

fú, ez az atletico a spanyol bajnokság juventusa..
fujj
nem csoda, hogy mindig kioltjàk egymást, amikor találkoznak...

(#133050) Citroware válasza bagyulajuve (#133048) üzenetére


Citroware
addikt

Pedig ha ő nincs, nem lett volna BL-győztes a Liverpool. Minden másképpen történt volna, más lapokat osztott volna a sors. Úgyhogy az ő bevédése is kellett, amit az egyetlen meccsén követett el, ami a Juve ellen volt. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.