Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) giigz


giigz
veterán

Messi mit képzel magáról? Így megjelenni? Mint egy bohóc :D :U

(#6003) homeless09


homeless09
őstag

haha.....:DDD :DDD :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6004) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Messi, az örökös Aranylabdás - Kompany lő, gól!
részmről ezzel befejeztem a "Aranylabda" témát :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#6005) KisTücsök válasza gyuromoj (#6000) üzenetére


KisTücsök
addikt

Akkor már ne is válaszoljak?

Amúgy tényleg, mi volt ez az öltöny Messin? :D Öltöztetik őket, vagy a játéktudása nem egyenesen arányos az ízlésével?

[ Szerkesztve ]

(#6006) gyuromoj válasza KisTücsök (#6005) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elsőre nem sikerült, akkor nem erőltetem. Tudom hogy mindenki sokkal jobb ember mint a közutálatnak örvendő Ronaldo. Mondjuk ha értelmesen akarsz válaszolni akkor megpróbálhatod.

(#6007) 7600 GS
:R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#6007) 7600 GS válasza Ps Vita (#5999) üzenetére


7600 GS
addikt

Sajnos az az igazság, hogy az élet marhára nem igazságos. Írhatnék én itt nagyon bölcs mondatokat, de feleslegesnek érzem. Fel a fejjel bajor kolléga, lesz még Bayern játékos is elismerve. ;)

gyuromoj: Ah, hagyjad cimbi, felesleges a szófecsérlés. Mi nézzük a Madrid meccseket, a többiek meg nézik az ő kedvenc csapatuk meccsét, és próbálunk nem trollkodni a másik csapatával kapcsolatban. ;)

(#6008) baluka26 válasza Richard! (#6002) üzenetére


baluka26
veterán

Egész sokat kapott Drog.

Zoli CR-t rakta elsőnek, Messi második, RvP harmadik.
Sanyibá Messi-Iniesta-Falcaot szavazott.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6009) szab.tam


szab.tam
nagyúr

szokás szerint baromi vicces szerettem volna lenni. nem ment. leblokkoltam.
(ff ezdző szavazás kapcsán.)

a sz-ba b*tt gugli világában egy órája nem találok valamit.
a magyar fociedzők fényképes listáját. nem a wikiset, ahol százával vannak, kép nélkül.

melyik az az nb1-es edző, akinek olyan vaddisznó feje van, mint aki éppen a tölgyest készül feltúrni némi makkért. (igazából 2 is van, de nem találom őket. leblokkkoltam: sem kép, sem név...) :(( :(((

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#6010) baluka26 válasza szab.tam (#6009) üzenetére


baluka26
veterán

Pintér Atesz?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6011) KisTücsök válasza gyuromoj (#6006) üzenetére


KisTücsök
addikt

Valószínűleg kapott volna egy nagy tapsot.
Nem, nem könnyeztem volna meg.
Nem, nem kaptam volna a vállamra és nem hordoztam volna körbe.
Igen, elmennék minden évben. Ha már egyszer meghívtak, és főleg ott vagyok a top3-ban, akkor természetes, hogy elmegyek.

"lásd ahogy elviszik az orrod elől a díjat, évek óta?"

Ne haragudj, de erre a részre nem tudok érdemben röhö.. izé reagálni.

----------------------------

Drogba mennyit kapott... Na megelőztek. :U

7600 GS: Fú bazeg, ez rohadt jó. :D

[ Szerkesztve ]

(#6012) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ne haragudjon rám senki, de jót nevettem rajta. :DDD Mielőtt még bárki betámadna ezért, nem hergelésként hoztam ezt a képet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6013) szab.tam válasza baluka26 (#6010) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen. hálásan köszönöm. egy agyvérzéstől mentettél meg... :R
(rövid időre, legalábbis...)
de a leírásom úgy néz ki, jó volt.... :DDD

de tényleg nem értem, hogy nem volt ott a befutók közt.
edzőként is feltúrja a pályát. (pedig se makk, se szarvasgomba...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#6014) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Gratula Messinek! Szep evet zart ismet!;)

Üdv: Csabee.

(#6015) baluka26 válasza KisTücsök (#6011) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt nekem azért kicsit szívmelengető volt látni :)
Remélem hamarosan valahol Európában fogja terrorizálni a védelmeket megint.

Ez a Sanyis kép kurva jó :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6016) 7600 GS válasza baluka26 (#6015) üzenetére


7600 GS
addikt

Örülök hogy tetszik. ;)

(#6017) baluka26 válasza szab.tam (#6013) üzenetére


baluka26
veterán

Azért nem volt nehéz kitalálni. Ez egy igazi faszparaszt kinézetű ember :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6018) Integra válasza 7600 GS (#5997) üzenetére


Integra
titán

azért lenne pár keresetlen szavam ahhoz aki messit öltöztette és hozzá is, hogy ebben a bohócjelmezben égette magát, hiába dolce&gabbana... :DDD szörnyű...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6019) 7600 GS válasza Integra (#6018) üzenetére


7600 GS
addikt

Dani Alves gázabb volt szerintem. Azért kíváncsi lennék, hogy egy olyan öltöny, mint ami Messi-n volt, hány Euróba kerülhet. :)

(#6020) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Sziasztok !!
Leo Messi nyerte ismét az Aranylabdát?

(#6021) Integra válasza 7600 GS (#6019) üzenetére


Integra
titán

kb 5ezer
ha nem egyedi darab, akkor már 3ezerért is kapni jót. bár az, hogy d&g... én zegna-t vettem volna a helyében, de ez erősen szubjektív :) de az igazán komoly darabokat rád szabja szabó, nem ilyen divatházas cuccot veszel, hiába luxus.. bemész hamburgban, párizsban, milánóban egy 70 éves idős bácsihoz, simán ott hagysz 5ezret kapásból, de az az öltöny a tied, neked készül és olyan, hogy megszólal..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6022) KisTücsök válasza Tibiajax (#6020) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem.

(#6023) 7600 GS válasza Tibiajax (#6020) üzenetére


7600 GS
addikt

Szia!

Nem, rossz gálát néztél, az tavaly volt. Lord Heskey nyerte az aranylabdát, Air Sanyi pedig a Puskás-díjat, amit a tiszteletére átneveztek Sanyi díjnak.

Üdv.: Marci

Integra: 5 rugó? :Y :Y Ha egyszer nagyon-nagyon gazdag leszek, akkor én biztos custom made öltönyt fogok hordani. But that's an another story...

Amúgy ezek a márkás öltönyök tényleg ennyire minőségiek, vagy pedig csak az nevet kell megfizetni?
#6022: Sejtettem én régebben is hogy te nem vagy semleges a katalánok irányába. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6024) Ps Vita


Ps Vita
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6025) giigz


giigz
veterán

2010: Sneijder triplázott az Interrel, és VB döntőig vezette Hollandiát. Messi nyerte az Aranylabdát.

2011: Ronaldo több gólt lőtt, mint Messi, de Messi több kupát nyert! Messi nyerte az Aranylabdát.

2012: Messi több gólt lőtt, mint Ronaldo, de Ronaldo több kupát nyert! Messi nyerte az Aranylabdát.

(#6026) szab.tam válasza baluka26 (#6017) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jaja. a magyar edzők prototípusa. eke 1xrű.
(a szép az volt, hogy hiába gugliztam a győrnél, úgysem találtam...)

nyilatkozatban csak egy veri le. (a másik disznó. a szemüveges. nem a supka, a másik. de most ezt sem találom, ennyire fáradt lettem...)

***

sokan várják néhány androidos telóra jb-t. én megtaláltam. legalábbis a jimbammmot...
holnapra jobban leszek, még 1x köszi...
:D :R

****

ti most komolyan néztétek ezt az öltönyös, oscar másolat viccparádét? és még véleményezitek, és vitatkoztok rajta? miközben rendes foci megy a sptv-n, fa...
nemá'... :N

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#6027) Integra válasza 7600 GS (#6023) üzenetére


Integra
titán

persze, legalábbis én ezeket az árakat ismerem. de simán tévedhetek is és még több.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6028) 7600 GS válasza Integra (#6027) üzenetére


7600 GS
addikt

Mondjuk egy menő vállalkozónak (csak hogy eltérjek a focistáktól) ez nem nagy tétel.

(#6029) KisTücsök válasza 7600 GS (#6023) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jó, oké, igazából Barca drukker vagyok, de ezt már gyuromoj kolléga is megállapította pár hete. Most már nem tagadom.

Ugyan egyszer már kérdeztem, de hátha... Nem tudja valaki véletlenül annak az ír/skót énekesnőnek a nevét?

[ Szerkesztve ]

(#6030) 7600 GS válasza KisTücsök (#6029) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem "lájkoltad" be azt a barcás oldalt? Csupán kíváncsiságból kérdezem.

Nektek is lassú egyébként a PH?

[ Szerkesztve ]

(#6031) baluka26 válasza KisTücsök (#6029) üzenetére


baluka26
veterán

Amy McDonald?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6032) Richard! válasza KisTücsök (#6029) üzenetére


Richard!
addikt

amy macdonald-slow it down

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6033) KisTücsök válasza baluka26 (#6031) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azaz, nagyon köszi!

(#6030) 7600 GS: Milyen Barcás oldalt? Mi?

Nekem amúgy már napok óta szarakodik a PH.

richie900812: Na már a szám címe is megvan. Köszi neked is!

[ Szerkesztve ]

(#6034) 7600 GS válasza KisTücsök (#6033) üzenetére


7600 GS
addikt

FC Barcelona Hungarian Fan Club (Hungarian Culés) :D

Én most megyek aludni. Aztán jók legyetek, holnap mindent elolvasok ha hazajöttem a népbutításból...

;]

(#6035) KisTücsök válasza 7600 GS (#6034) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jaaa, az... Azt az oldalt én alapítottam... :K

(#6036) Integra


Integra
titán

football planetről :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6037) homeless09 válasza Integra (#6036) üzenetére


homeless09
őstag

Egy pislantást elkapott kép.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6038) NyxNyxNyx válasza Integra (#6036) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

hmmm mmm

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#6039) bandus válasza 7600 GS (#6023) üzenetére


bandus
veterán

az igazán jó minőségűekért simán elkérnek ennyit :K de amúgy teljesen jó öltönyt, ami megfelel az üzleti szférában 100-200k-ért is kapsz, itthon egy boss/joop öltönyben nem néznek ki szerintem sehonnan. ezek minősége meg ég és föld egy szalagavaós cucchoz képest :D a legjobb, hogy nem gyűrődnek, nincsenek azok z idegesítő vízszintes csíkok a zakódon, ha ülsz valahol egy órát. én ezért imádom az enyémet :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6040) Ijk válasza bandus (#6039) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja, majd ha lesz havi 700-800 ezres fizetésem akkor majd elgondolkodom azon hogy több százezres öltönyt vegyek. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6041) Integra válasza bandus (#6039) üzenetére


Integra
titán

jaja, annyiért teljesen jó, boss átlalánosan elfogadott és rendben van, én is gyűrök egy ilyet, nem látom értelmét jobbat venni arra az évi tucat alkalomra, abban is már túlöltözöd a 90%-ot, ez a kemény.. mondjuk ha hozzá veszel cipőt, övet, ingeket, azért még egyszer ennyi simán összejön az öltönönyön felül. egyébként vicces mikor féláron kapod a 3000 eurós öltönyt szezon végi kiárusításnál, mert az adott anyag a következő évben éppen nem divat az adott cégnél (szabás meg azonos), miközben ugyanaz az anyag egy másik cégnél meg pont abban az évben divat és kerül méregdrágán a boltokba. tiszta hülye ez a luxusipar, köze nincsen a realitáshoz.. oszt mégis veszik mint a cukrot :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6042) venember83


venember83
nagyúr

Álomcsapat érvekkel: [link].

(#6043) Csabee. válasza venember83 (#6042) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Értem én, na de hol van Dzsudzsák? :DDD :DDD

Üdv: Csabee.

(#6044) baluka26 válasza venember83 (#6042) üzenetére


baluka26
veterán

Azt nem értem végképp, hogy Messi - CR pároson kívül két csatár nevét lehet látni Aranylabda szavazásnál: Ibra, Drogba. Mégis Falcao van ott ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6045) venember83 válasza baluka26 (#6044) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne Falcaoba kössél már bele, nyert Európa Ligát, majd Európai Szuperkupát, a vállán viszi a teljes Atletico Madridot, az ő jelenléte szerintem teljességgel érthető. Drogba is ott lehetne, ha nem húz el Kínába, hanem még megnyeri a Chelseavel az Európai Szuperkupát.

(#6046) baluka26 válasza venember83 (#6045) üzenetére


baluka26
veterán

Nem kötöttem bele, csak érdekelne, hogy ugyanazok szavazzák-e Aranylabdát, akik a csodacsapatot is?
Mert ha igen, kibaszottul skizofrén az összes :D

Egyébként azt sem értem, hogy hogyan lehet Barcelona védőket ide rakni. A Barca-nak az ultraoffenzív játéka, letámadásai és labdabirtoklása miatt gyakorlatilag nincs védőmunkája.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6047) venember83 válasza baluka26 (#6046) üzenetére


venember83
nagyúr

A ritka kontrákat azért nekik is le kell védekezni. Mondjuk az se gond, ha nem sikerül. Simán rúgnak eggyel többet, mint az ellenfél, ha oda-vissza kontrázásról szól a meccs. :)

(#6048) Napfénysüti válasza venember83 (#6047) üzenetére

Valdes miatt azért kell a védelem. :D

Més que un club!

(#6049) giigz válasza baluka26 (#6046) üzenetére


giigz
veterán

Most Pikét kell isteniteni, ez van. Az nem szamit, hogy barmelyik tamado akkor megy el mellette, amikor akar, ő a legjobb, es kesz. Pepe 10x olyan jo vedo/jatekos mint Piké, de 5 meccsenkent szabalytalankodik, Piké meg csak 6 meccsenkent, akkor is csak alattomosan, ezert Pepe mar nem lehet jobb.

[ Szerkesztve ]

(#6050) Ijk válasza giigz (#6049) üzenetére


Ijk
nagyúr

Komolyan azon vergődtök hogy valami szavazáson az év fiktív csapatába kiket választottak be?
Ezeknek a szavazásoknak nincs jelentőségük, még az aranylabdának sincs. Az egész egy ilyen cukormáz amit rá kellett húzni a sportra, hogy legyen miért gálát tartani, kiöltözni, cikkeket írni, műsort adni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.