Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89001) Tibiajax válasza DeathAdder (#89000) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az egy fergeteges meccs volt, két remek csapattal
de azért jó lett volna, ha végül csak Arshiék nyernek
emlékszem sky-on néztem, hogy ordított a szpíker, arschavin fóóóóór......kánaán volt. de a pool meg csak mindig kapaszkodott, azzal meg a tököm ki volt

[ Szerkesztve ]

(#89002) DeathAdder válasza Tibiajax (#89001) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hatalmas meccs volt valóban :K

(#89003) 7600 GS válasza Tibiajax (#89001) üzenetére


7600 GS
addikt

Tényleg klasszik meccs volt, én is emlékszek rá.

(#89004) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Spileren újabban 12es karikával mennek a meccsek xD

(#89005) Citroware válasza DeathAdder (#89004) üzenetére


Citroware
addikt

Őszintén szólva a magyar meccsekre 18-ast is lehetne, mert ott a gyerekek még értenék is a pályán vagy a szurkolóktól elhangzó mondatokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#89006) 7600 GS válasza DeathAdder (#89004) üzenetére


7600 GS
addikt

Ilyen kommentálás mellett mondjuk kirakhatnának egy 18-asat is.

mod: Lassú voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#89007) DeathAdder válasza 7600 GS (#89006) üzenetére


DeathAdder
veterán

A fészbúk világában engem ez akkor is meglep

(#89008) Citroware


Citroware
addikt

Értem hogy csoda csak egyszer van, illetve azt is, ha a Leicester kerete nem bírja a dupla terhelést a BL mellett, meg azt is, ha Kanté nélkül már nem olyan a csapat, ha nem tudták úgy pótolni, de mindezzel együtt, akkor is, kiesés ellen kell most küzdeniük? A kulcsjátékosok nagy része (Vardy, Mahrez) még ott van.

(#89009) DeathAdder válasza Citroware (#89008) üzenetére


DeathAdder
veterán

a szó amit keresel #besztíg :D

(#89010) Citroware válasza DeathAdder (#89009) üzenetére


Citroware
addikt

Watford, Burnley, Bournemouth, WBA

Azért legalább ezek ne legyenek már előttük...

(#89011) DeathAdder válasza Citroware (#89010) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pedig egyik se szar csapat, nagyon nem.

Amúgy néztem a meccset, ultrafos idén a leszter.

(#89012) venember83


venember83
nagyúr

Tibcsi, retro Juve-mezek a Juve áruházában!

[ Szerkesztve ]

(#89013) szami777


szami777
addikt

Gyerűűűnk Szándörlend!!!!

(#89014) KisTücsök

Én azt mondom tutira, hogy 2 gólt itt is kapni fogunk, a csapaton függ, rúg-e hármat, én egy 2-2-re tippelek.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89014) KisTücsök válasza szami777 (#88993) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért kikapni szerintem nem fogunk. De x benne lehet.

Sunderland közben egyenlít.

(#89015) Tibiajax válasza venember83 (#89012) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

replikák nem érdekelnek apa, tudod...

(#89016) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mike dean a k***a anyádat :W

[ Szerkesztve ]

(#89017) Tibiajax válasza DeathAdder (#89016) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mosod ki a szádat

(#89018) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez mi meccs volt :C

(#89019) BenHans válasza DeathAdder (#89016) üzenetére


BenHans
addikt

Mi történt? Mindkét büntetőt be lehetett fújni. Mané gólja lesgyanús volt, de kikockáztam és így inkább úgy tűnik, hogy vonalban voltak.
Elnéztem valamit?
Amúgy igen, Mike az egyik igen szimpatikus alakja az angol játékvezetésnek.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89020) Cartevo válasza DeathAdder (#89018) üzenetére


Cartevo
őstag

\|/ 🌟 🍸🎉 💚 💜💗 💛 💙

(#89021) balazs025 válasza BenHans (#89019) üzenetére


balazs025
senior tag

Szerintem Feghouli kiállításának szólt

(#89022) DeathAdder válasza BenHans (#89019) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja nem, mu meccset vezeti Dean és azon zsörtölődtem :))

A pool meccsen jogos volt mindkét tizi, sőt egy harmadik el is maradt, jogos az X.
Ez van, tegnapelőtt kb ilyenkor kezdődött a pool-sziti, gyakorlatilag 2 meccs között 43 óra telt el és keresztbe kellett utazni angliát.

Leginkább az jött be amitől tartottam természetesen, hogy két nagyon fontos ember is megsérült (Stu, illetve úgy fest Milner is), Henderson sincs, Mané se lesz, Matip sérült, Cou sérült és következő forduló old traford, szép kihívás lesz :C

[ Szerkesztve ]

(#89023) venember83 válasza DeathAdder (#89016) üzenetére


venember83
nagyúr

Kivancsi voltam a studiobeliek velemenyere, és szerintem is vicc volt a piros, max. ket sarga lett volna indokolt. Igy mar nehez a Unitednek szurkolni, bar nem is szandekoztam tulsagosan. :D

(#89024) DeathAdder válasza venember83 (#89023) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem beszélve hogy Rojo milyen azonnali pirosakat megúszott az előző meccseken, hát nem kerültek közelebb a szívemhez :D

(#89025) BenHans válasza DeathAdder (#89022) üzenetére


BenHans
addikt

Hosszú match highlights videót néztem, nem figyeltem, hogy ki a bíró. A sok fehérpálcás közül amúgy is oly' mindegy. :D

Hálás dolog ilyen gyors egymásutánban két meccset játszani, meg is lepődtem amikor jelzett az eredmenyek app, hogy hahó figyelj mert meccs van.
Még a Chelsea járt legjobban, mert nekik a Spurs vasárnapi meccse miatt kicsit több pihenő jut.

Fregoli pirosa érdekes, csúnya volt ahogy találkoztak, de ez inkább sárga. Érdekes anno a Matic-Barnes esetet milyen alternatív módon kezelték, pedig nem kell ilyen durva dolog, elég egy vétlen összecsúszás is hogy kettétörjön valakinek a lába. Csak látványért meg a sérülés súlyosságáért meg nem hinném, hogy egy sportban el kell tiltani valakit, viszont Barnes az egyértelmű horror megmozdulásáért utólag sem kapott semmit. Ugye ha a bíró látta és szankcionálta az eseményt, amibe beletartozik a továbbengedés is, akkor az ítéletet utólag nem lehet megkérdőjelezni. Atkinson is megúszta annyival, hogy a következő fordulóban csak 4. játékvezető lehetett. Matic reakcióját viszont simán meg tudom érteni, bármilyen nyugodt az ember egy ilyennél lefőhet a kávé.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89026) DeathAdder válasza BenHans (#89025) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nagyon nem mindegy azért hogy 2 vagy 4 nap pihenő, illetve hogy ki sem kell mozdulniuk londonból.
Fizioterapeuták szerint is minimum 3 nap szükséges egy meccs után a regenerálódáshoz, nem beszélve hogy komoly rangadó előzte meg. A sziti és a pool is kérte az FA-től hogy legalább 1 napra tolják el a következő meccset (simán megtehették volna), de az FA megtagadta. Dehát a TV-s pénzekért meg kell küzdeni és mindenkinek alkalmazkodni kell.

Szegény szerencsétlen mut meg tényleg az ág is húzza, egész meccsen évezhették dean szigorú döntésének gyümölcsét, amit megis toldott egy lesgóllal. Szó se róla a világ legszerencsétlenebb csapatai közt vannak :R

(#89027) Cartevo


Cartevo
őstag

A M(O)U kezdheti komolyan venni az E-ligát (Sevilla nélküli kiadásban).

(#89028) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#89029) Enzolord válasza DeathAdder (#89026) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért meg ne szakadj a nagy sajnálkozásban.. :) :) egyszer lehet nekünk is szerencsenk.. :) Azt nem lehet mondani, hogy idén folyamat nekünk fújtak.. Az meg, hogy ettől valakiknek meg kevesbé vagyunk szimpatikusak, who gives a shit... :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#89030) szami777 válasza 7600 GS (#89028) üzenetére


szami777
addikt

Guardiola szerintem 3 hónap alatt 5 évet öregedett.
Egyébként nagyon nem szeretem az ilyen interjúkat, szerencsétlen edzők/játékosok kurvára nem tudnak angolul és az összes azt a kb. 15 alap klisés kifejezést mormogja el.
Nagyon megnéznék vele az egyik meccs után az anyanyelvén egy interjút, vagy más edzőkkel.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#89031) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#89026) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Fú, ez kemény, nem egész 2 nap pihi. :Y

Unitedről szerintem még a legelvetemültebbek sem merik azt mondani, hogy szerencsétlenek (a szó nem-Fellaini értelmében).

Mike Dean United szurokoló!!!4!!4!

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#89032) 4580693 válasza szami777 (#89030) üzenetére


4580693
senior tag

Pedig Guardiola tud rendesen angolul. Németül is megtanult. Emlékszem, az eurosport 2-n volt az a sajtótájékoztató, amit akkor tartottak, amikor kinevezték a BM élére. Ott pl. az első felét németül nyomta. Aztán amikor elfogyott a szókincs meg nem tudta magát rendesen kifejezni, akkor váltott angolra.

Szerintem ezeknél a top edzőknél/játékosoknál nem triviális kérdés az angol nyelvtudás.

(#89033) Tibiajax válasza 4580693 (#89032) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, igen, de azért rohadtul igaza van szaminak, h ha anyanyelvén mondhatná el a mondanivalóját, az tök más lenne.. jóval mélyebb, szabadabb, őszintébb

(#89034) bandus


bandus
veterán

YT alert: Újévi tiki-taka

voltmár? én sírok komolyan, ezt nem hiszem el, hogy valaki nézi ezeket a meccseket. a kedvencem a bedobás ami előtt lenyom egy 100-as sprintet az ember és kidobja az alapvonalon :W :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#89035) venember83 válasza bandus (#89034) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább egy jó válogatásnyira való összegyűlt. :D

(#89036) Citroware válasza DeathAdder (#89022) üzenetére


Citroware
addikt

Nem a tizi volt a baj (mondjuk az elsőn vitatkoznék, talán műesés volt), hanem az előtte befújt szabadrúgás, mert az nem volt az, meg úgy általában is befújt nekik pár fontos dolgot... :(((
Az első gólt is úgy kaptuk, hogy a semmiből, Can rosszul kezelte a labdát, kiment, bedobták, aztán büntető a talán semmire... aztán felbátorodtak, pedig különben a meccshez közük nem lett volna.

(#89037) Citroware


Citroware
addikt

Ha megint Neymart választják Suarez helyett a 2016 év csapatába, akkor biztossá válik az, ami már eddig is valószínű volt (látva Messi nem megérdemelt díjait), hogy ezek az aranylabda, torna legjobbja meg év csapata szavazások csak szimpátia szavazás, nem pedig valós szakmabeli...

[ Szerkesztve ]

(#89038) cyberkind válasza Citroware (#89037) üzenetére


cyberkind
félisten

Már nagyon régóta az, és, hogy egy klasszikussal éljek Sneijder ezt szopta be. ;]

Paranormal Cocktivity

(#89039) Richard! válasza bandus (#89034) üzenetére


Richard!
addikt

Szánalmas :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#89040) Assimilator válasza bandus (#89034) üzenetére


Assimilator
őstag

Azert az se volt gyenge amikor a labdan fekvo gyereket ketten felkaptak. :DDD

(#89041) Richard!


Richard!
addikt

Egyáltalán valakit még érdekel ez a szar? Vannak mèg olyan mazochisták, akik magyar bajnokit néznek? OMG

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#89042) forceberg válasza cyberkind (#89038) üzenetére


forceberg
veterán

Snejider hamutárcája sem lehetne Jr.-éknak. ;)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#89043) cyberkind válasza forceberg (#89042) üzenetére


cyberkind
félisten

2009-10-es év. ;)

Paranormal Cocktivity

(#89044) pohár válasza bandus (#89034) üzenetére


pohár
félisten

volt egy ilyen az ausztrál fociról is, valami "A-League bloopers", valami 25 perces videó, de valami kegyetlen, érdemes végignézni, én szakadtam a röhögéstől végig :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#89045) forceberg válasza cyberkind (#89043) üzenetére


forceberg
veterán

Akkor sem. :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#89046) IreN!CuS válasza pohár (#89044) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Személyes kedvencem

Első

Második

Harmadik

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#89047) Enzolord válasza bandus (#89034) üzenetére


Enzolord
addikt

:) :) ez kiváló kis összeállítás volt.. eszembe is jutott az a régi szpíker beszólás, a nagy földkörüli lövések közben, hogy Hrutka, jó lövés. Bedobás.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#89048) Tibiajax válasza forceberg (#89042) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D

(#89049) pohár válasza IreN!CuS (#89046) üzenetére


pohár
félisten

jaja, az Első felirat alatt lesz, amire én gondoltam, kegyetlen :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#89050) NyxNyxNyx válasza IreN!CuS (#89046) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem valahogy az NB1 viccesebb, de valószinűleg csak azért, mert ez a miénk.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.