Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156001) venember83 válasza Tibiajax (#156000) üzenetére


venember83
nagyúr

Téged fizetnek, hogy ilyeneket nézz? :U

(#156002) Tibiajax válasza venember83 (#156001) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mindig is mazohista voltam ezen a téren, velem született rendellenesség.. :D
nna, persze, annyira azért nem vagyok az, h -mondjuk- egy bayern-meccset megnézzek, de ilyen szarokat, amiken még akár röhöghetek is, igen

(#156003) dudu5130


dudu5130
őstag

Ezért a Sheriff úgy megrak minket, hogy még Conte is csak csettintene. Csóri Simone.

(#156004) venember83 válasza dudu5130 (#156003) üzenetére


venember83
nagyúr

Cél a scudetto, nem? Az olasz csapatoknak BL-győzelemről vagy akár hosszabb menetelésről kár álmodni pénzügyi doppinggal megerősített versenyszférában, miközben az olasz bajnokság szenvedte meg tán legjobban a koronavírusjárványt.

(#156005) dudu5130 válasza venember83 (#156004) üzenetére


dudu5130
őstag

Most gyenge napunk volt ez van, a Real ellen be kellett volna húzni. Sajnos nincs olyan befejező a keretben aki az ilyen meccseken legalább 1 gólt bekaparna. Dzeko low budget megoldásnak nagyon jól sült el a fizetése ellenére is de Correat nem tudom megemeszteni. Nagyon nem ez a szint. Ennyiből Belottit is hozhatták volna. Lautarot meg csak egy mondat erejéig említem meg.

(#156006) Ringman válasza Tibiajax (#155980) üzenetére


Ringman
nagyúr

kb. át is rakta az intert az el-be

(#156007) Tibiajax válasza Ringman (#156006) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

...azt meg ugye magasról leszarjuk, szóval, szép nemzetközi sikerek elé nézünk, ebben a szezonban is

(#156008) dudu5130 válasza Tibiajax (#156007) üzenetére


dudu5130
őstag

Furcsa is lenne ha nem így lenne.

(#156009) dudu5130


dudu5130
őstag

(#156010) atee_13 válasza dudu5130 (#156009) üzenetére


atee_13
őstag

:C :C :C

(#156011) DeathAdder


DeathAdder
veterán

verratti kibaszott zseni volt tegnap is, mikor megy már el egy topcsapatba? így ellenállni a világ talán legjobb presszingjének, zseni a csávó, bár a második félidőre kifújt

bappé viszont túl van értékelve ¯\_(ツ)_/¯ nejmár sokkal jobb játékos, ha cé ambíciói lennének méltó utódja lehetne a legjobbaknak, de ő inkább brazil marad

(#156012) bagyulajuve válasza dudu5130 (#156009) üzenetére


bagyulajuve
addikt

rohad nagy :D

#156011DeathAdder utóbbi idők egyik nagy Juve hiba, hogy 11 misiért nem vették meg annó :(((

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#156013) Tibiajax válasza DeathAdder (#156011) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..topcsapatba..

:U nem ott van most is?

(#156014) forceberg válasza Tibiajax (#156013) üzenetére


forceberg
veterán

Egy huszadrangú ligában vegetál! :K
Azt még azt sem sikerült megnyerni...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#156015) atee_13 válasza forceberg (#156014) üzenetére


atee_13
őstag

Pep meg "bestlig" meg "bestmanager" és nem tudja megverni azokat a "csórikat" ;]

[ Szerkesztve ]

(#156016) DeathAdder válasza bagyulajuve (#156012) üzenetére


DeathAdder
veterán

nem is értem, hogy emelhette ki egy psg az olasz másodosztályból ¯\_(ツ)_/¯

(#156017) bandus válasza DeathAdder (#156016) üzenetére


bandus
veterán

Nekem az a meglepo, hogy mindissze 5 golt lott eddig a psg-ben.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#156018) Cs1csó válasza dudu5130 (#156009) üzenetére


Cs1csó
félisten

:C

(#156019) bagyulajuve válasza DeathAdder (#156016) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sokan tudták róla, hogy hatalmas tehetség - meg akkortájt mintha Ancelotti lett volna az edző a PSG-nél

#156017bandus - hát nem egy gólzsák az biztos, középpályásként is kevés ez, talán ez és a fegyelmezettsége a pályán (sok sárga és piros), amik a gyengéi - bármelyik Juve középpályást elcserélném rá :K

Resistencia eterna

(#156020) Tibiajax válasza bagyulajuve (#156019) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudtam eldönteni, most Verratti-ra vagy Mpabbé-ra írja, hogy csak 5gólt rúgott...

mert ha Verratti-ra, akkor csatlakoznék...:U édes istenem, neki hát nem a góllövés a feladata, hanem hogy szűrjön, kaszáljon, feltartson, gyomláljon, akadályozzon mindent ami az ellenfél támadásával kapcsolatos, majd indítson
...és hát sajnos, azt kurva jól csinálja
cantéval meg talán brozovic együtt a világ legjobbja ebben

[ Szerkesztve ]

(#156021) bagyulajuve válasza Tibiajax (#156020) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jó, de azért 425 klub meccsen 11 gól (forrás: wikipedia), az mindenképp vérszegény, ez csak egy kapusra nézve nem szégyen, bármelyik védő is lő ennyit

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#156022) bandus válasza Tibiajax (#156020) üzenetére


bandus
veterán

értem értem, de a nap végén csak gólra játsszák ezt a játékot. mondjuk a psg-ben megvan, hogy ki lője be a gólokat. de azért ezen a 250+ meccsen 5 gól szerintem elég gyengusz. összehasonlítva kanté 160 meccsen lőtt 10-et, brozovice meg 200 meccsen 20-at. és még casemiro is vert 23-at a realos karrierje alatt :P

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#156023) Tibiajax válasza bandus (#156022) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, valóban nem világcsúcs az 5gól
de a psg-ben ő mindenért van, csak nem a gólgyártásért..
arra ott van három, igazi, focizni nem tudó nímand most már elöl
..hogy aztán a végén egy negyedik, az egyik fekete a sok közül vágjon egy gólt

(#156024) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

az este hallottam, hogy Chiellini azt mondta a psg-re, hogy egy pléjsztésön-csapat
:D
az milyen már.... amikor egy profi mond egy ilyet nyilvánosan, egy másik profi klubra
:)

(#156025) DeathAdder válasza Tibiajax (#156023) üzenetére


DeathAdder
veterán

így, ha ő nincs a sziti jó eséllyel ízekre szedi ezt a párizst, bár Gueye is kellett mellé, rohadt jó volt ő is (nem a gól miatt, azt rúghatta volna bárki), de az ilyen emberek hatványozottan kellenek ebbe a csapatba, mert az első hármas tényleg semmi melót nem végez labda nélkül (nejmár még csak-csak).

De nem sok olyat látni mint Verrati, ami azért a túlzó Jorginho felszopást is erősen beárazza nálam, főleg úgy hogy most hétvégén játszott ő is ugyanez a sziti ellen, hát nem egy szint a két játékos :N

(#156026) Tibiajax válasza DeathAdder (#156025) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az ilyen emberek hatványozottan kellenek
azok a bizonyos jó kis szürke eminenciások..
de amúgy tényleg. végül is, az összes fentebb említett három ultrapro szűrő az.. csak szépen, nem figyelemfelkeltően takarítani, feszt, 24/7be..
az a cante gyerek is, szerintem a világból ki tudna kb futni, ha arra utasítanák

(#156027) DeathAdder válasza Tibiajax (#156026) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kanté kb. annyira kardinális elem (és ma hiányozni fog, ahogy Mount is, úgyhogy szerintem foghatók ma), tipikus eset amikor Makelelé nem volt olyan fenszi a galaktikus madridnak, lapátra tették és elhozták helyette Beckhamet... akkor gyorsan kiderült hogy a kis feka gyerek mennyire hiányzik onnan.

[ Szerkesztve ]

(#156028) Peterhappy válasza Tibiajax (#156024) üzenetére


Peterhappy
őstag

:K Pl. Tribe

Volt régesrég, tényleg nagyon rég egy Simcity nevű játék. Az első, az igazi, az abszolút menő.
Abban volt három fokozat, talán easy, normal, hard. Ha jól emlékszem, rendre 20.000, 10.000, illetve 5.000 kezdő tőkével.
Leszámítva, ha addig-addig kattintgattál a választó képernyőn, míg megtaláltad azt a kb. 2x2 mm-es négyzetet, ahová kattintva kb. 100.000.000 lett a kezdőtőkéd. Fogalmam sincs, hogy találtam erre akkor rá, mindenesetre kíváncsi voltam, mi vár az OK(?) gombra kattintva úgy, hogy egyik nehézségi fokozat nincs kijelölve. Hát ez.

Kiszabott jó városkáim voltak, volt, hogy úgy kezdtem a játékot, hogy méregdrága gyárépületekből kiraktam az FTC feliratot. Mert miért ne.

Nekem ez a kis személyes anekdota jut eszembe, valahányszor szembejön velem a P$G neve.

(#156029) dudu5130 válasza Tibiajax (#156026) üzenetére


dudu5130
őstag

A jó öreg Esteban és Thiago páros volt a numero uno ebben a tekintetben.

(#156030) venember83


venember83
nagyúr

Dybala, Morata és Kaio Jorge sérült, utóbbit nem is nevezték a BL-keretbe, Kean az egyetlen szem csatár. Ehhez képest padon tartja Allegri. Így legalább nem sérül le.

(#156031) Phoen|x válasza venember83 (#156030) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hájrá!

Go Gunners!

(#156032) bagyulajuve válasza venember83 (#156030) üzenetére


bagyulajuve
addikt

bárcsak kiderülne, hogy Bernardeschi egy csatár valójában, csak eddig ezt egy edzője sem ismerte fel :U

Resistencia eterna

(#156033) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Benficanak nem kellett sok, hogy Darwin Nunez talalataval vezessenek a Barcelona ellen. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#156034) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

ez a "Just eat" micsoda? elhízásra való felhívás? mostanában sokat látom

Resistencia eterna

(#156035) venember83 válasza bagyulajuve (#156034) üzenetére


venember83
nagyúr

Kaját házhoz szállító cég lehet, mint az Uber Eats.

(#156036) bagyulajuve válasza venember83 (#156035) üzenetére


bagyulajuve
addikt

aaa-ha, elég nagy cég lehet

Resistencia eterna

(#156037) Phoen|x válasza bagyulajuve (#156034) üzenetére


Phoen|x
őstag

EB-n is nyomták orrba szájba.

Go Gunners!

(#156038) venember83


venember83
nagyúr

Marchisio, Evra, Zola

(#156039) DeathAdder válasza bagyulajuve (#156034) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azt is egyre inkább szorgalmazzák hogy szép nőket ne vágjanak be a lelátóról, mert azzal tárgyiasítják őket. Bár a sok közeliről inkább kapok agyfaszt, amikor nem a játékot mutatják, hanem hosszú ideig a játékost.. az már az EB óta feltűnt.

Persze meg kell nyerni valahogy az ázsiai tinilányokat.

(#156040) mephi666 válasza DeathAdder (#156039) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nyugi, majd eljutunk hamarosan oda, mint a filmekkel, hogy kötelező lesz minden meccsen mutatni pár soron változatos bőrszínű és nemi identitású szurkolókat :D

Ez a meccs amúgy nagyon altat... Rudiger hova tette az álarcot? ...vagy a juve játékosok feje olyan puha, hogy nem kell ellenük fejvédő? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156041) DeathAdder válasza mephi666 (#156040) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ne adj ötleteket :D Remélem Chiesa baszik nekik egyet :))

Manu annyira fos már hogy tartok tőle hogy ezek Cé vezérletével edzőt akarnak buktatni :((( ennyire konzisztensen nem szoktak Gúnárral szarok lenni :(

(#156042) Redneck


Redneck
veterán

Egyelőre elég gyenge, életlen ma a MU. A bal oldalon rendre megveri őket a Villareal, örülhetnek hogy nem vezetnek 1-2 góllal. Támadásokban sem jobbak. De Gea, Fernandes, és Pogba vannak egyelőre értékelhetően játékban. Nem lennék meglepve, ha ma a spanyolok nyernének. :(

A Juvetus-Chelsea milyen? Mikor néha odakapcsoltam, mindig csak Ziyecht emlegették.

A Benficának hajrá!

DeathAdder:
Érezhetően hányzik Wan-Bisakka, McTominay, és Rashford is szerintem. Cé nagyon akar, de egyelőre labdát nem tud rendesen átvenni.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#156043) Phoen|x válasza DeathAdder (#156041) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ő is Arsenalos valójában, még a nevében is benne van.

Go Gunners!

(#156044) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na mivan besztlíg-pro cselszike?.. olasz középcsapat oktat? : >))))
nincs se chiellini, se morata, se dibala, semmi jelentősége nincs..

Soha ne írd le az olasz bajnokságot !! :((( :(((

kivéve az intert

[ Szerkesztve ]

(#156045) Redneck válasza Redneck (#156042) üzenetére


Redneck
veterán

McTominay helyett Maquirerre gondoltam. Dalot nagyon kevés, de Sancho is gáz. Mondjuk bal oldalon, jobb lábasként, nem lehet könnyű.

Szerk:
Dalotot megint simán előzték, meg is van a gól. Nem értem OGS miért nem látja hogy simán verik...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#156046) forceberg válasza Tibiajax (#156044) üzenetére


forceberg
veterán

Kumi akkora profi, hogy még Herr Stegent is sikerült leépítenie! :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#156047) Redneck


Redneck
veterán

Telles mekkora gólt rúgott kapásból! Elkezdett nyomni a MU, kérdés az eddigi hibák, jönnek-e újra. Ronaldo helyett behoznám Cavanit, az tuti. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#156048) Tibiajax válasza forceberg (#156046) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:(( nem tudom, mi lesz ebből a keretből…

(#156049) Richard! válasza Tibiajax (#156048) üzenetére


Richard!
addikt

Középcsapat, mint a juventus

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#156050) Cs1csó válasza Richard! (#156049) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.