Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160001) sh4d0w válasza DeathAdder (#160000) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Lucas Moura jobb nála?

https://www.coreinfinity.tech

(#160002) DeathAdder válasza sh4d0w (#160001) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mostmár igen. Alapvetően a lustaságával és a hozzáállásával van baj, rettegtem tőle amikor Dortmundban játszott ellenünk, kegyetlen jó játékos volt, de már elmúlt.

Amióta megkapta a 350k-t belefájdul neki az egészbe, még a rangadókat is csak végigsétálta, amiken ráadásul amúgy is gólképtelen. Csak a létszámot növelte a pályán amikor játszott. Bukni mondjuk nem tud rajta a bárszá, de az arsenal fellélegezhet, mert még Lacazette is jobb csapatember nála :D

(#160003) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#160004) bagyulajuve válasza Tibiajax (#160003) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ezkiez??

Resistencia eterna

(#160005) Ringman


Ringman
nagyúr

Mauro Icardi only touched 6 balls against Nice, the worst total for a player who has played more than 45 minutes of a meeting with Paris since Opta has this data in all competitions (2014/15).

:DDD
[link]

(#160006) venember83 válasza Phoen|x (#159996) üzenetére


venember83
nagyúr

Karrierje 3 évét kukázta évi kb. nettó 7,5-8 millió euróért. Ha neki megérte, ki vagyok én, hogy ellentmondjak? Még van a jövő év, aztán 32 évesen biztos sok és jelentős klub kapkod majd utána. Nem értem én ezt a walesi felfogást, de mindegy.

bagyulajuve: Aubameyang, az Arsenal akart tőle nagyon megszabadulni. A Juvét is rebesgették, szerencsére semmi nem lett belőle.

[ Szerkesztve ]

(#160007) Tibiajax válasza venember83 (#160006) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..de azt is írjad akkor már, hogy miért.. mert sokat balhézott, kimaradt, lődörgött, munkát került
Barcelonában viszont már nem fog, csak gólokat lőni. de abból nagyon sokat

forza barca, forza catalunya !

(#160008) bagyulajuve válasza venember83 (#160006) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tudtam én, csak nem sejtettem :DDD
jó hogy nem igazolta le a Juve

Resistencia eterna

(#160009) Tibiajax válasza bagyulajuve (#160008) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

így van, szerencsére nem ment oda. nektek nem kell több gólvágó már, legyen elég egy vlahovic. vagy ki
a dobogó így már valós cél lehet

(#160010) venember83 válasza Tibiajax (#160007) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, leginkább a fizetése volt túlzó a Juve szempontjából. A vezetőségnél nemigen férne bele a 10 milliót fene tudja, hogy mennyivel meghaladó bére.

[ Szerkesztve ]

(#160011) Phoen|x válasza bagyulajuve (#160004) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hát ez az...

Go Gunners!

(#160012) yuing


yuing
őstag

Auba hivatalos, kíváncsi vagyok mit alkot.

(#160013) Phoen|x válasza yuing (#160012) üzenetére


Phoen|x
őstag

Köszi! :R

Go Gunners!

(#160014) mephi666 válasza Ringman (#160005) üzenetére


mephi666
nagyúr

és 6/1 a középkezdés volt? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160015) Napfénysüti válasza yuing (#160012) üzenetére

Nem nagyon követtem az Arsenalban de a nekik szurkoló barátom szerint jól járt a Barca.
Remélem beválik.

Més que un club!

(#160016) Tibiajax válasza Napfénysüti (#160015) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fasza lesz. Memphis, Auba előre, indulhat a gólgyártás
az a régi/új izomgyerek meg majd szélen fog rohangálni, meg ellenfelet demoralizálni

érdekes lesz :)

(#160017) mephi666 válasza Tibiajax (#160016) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a tahórépa... úgy lesznek vele, hogy szaladgáljon csak nyugodtan... senkit nem zavar, ha szaladgál és feszít nagyokat: kapura kb minden 10. meccsen veszélyes csak :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160018) venember83 válasza Tibiajax (#160016) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyáron egy wishről rendelt Messi (értsd: Dybala)? :F

(#160019) Napfénysüti válasza Tibiajax (#160016) üzenetére

Depay a kezdeti lendület után nagyon visszaesett, jó lenne ha magára találna.

Més que un club!

(#160020) Tibiajax válasza Napfénysüti (#160019) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

há mert nem volt senki társnak... a két cérnalábú benszülöttel sokra nem ment, kapta aztán a válogatott társát, de finoman szólva sem egy bergkamp-kluivert duóról van szó az esetükben.. meg volt még egy dán brentvéjt, vagy ki a rák
........

na majd most. hátha egy értelmesebb, kézzelfoghatóbb pajtás kap, akivel elöl tud majd valamit gurigázni. már csak labdát kell majd hogy kapjanak

venember83 dybala nem az inter-be fog jönni, hogy bajnok lehessen?

[ Szerkesztve ]

(#160021) venember83 válasza Tibiajax (#160020) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom, a legutóbbi telefonos beszélgetésünk során Paulo még azt mondta, hogy a Juventus jelenti számára a prioritást, de szeretne garanciákat a jövőjét illetően, szeretné, ha rá építené fel a klub a jövőt, és kulcsszerepe lenne a csapatban. A Tuttosportban is ezek az információk jelentek meg, ha esetleg valaki nem hinne nekem.

(#160022) Tibiajax válasza venember83 (#160021) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

dybala, kulcsszerep.....
értem

(#160023) Peterhappy válasza Tibiajax (#160022) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szeretne második számú csapatkapitány-helyettes lenni, így az Ő priviléguma lenne edzés előtt és után nyitni és zárni az öltözőt.

Dembélé két ajánlatot is visszautasított az átigazolási hajrában (egyet Angliából). Nem lepne meg, ha a Juvéval próbáltak volna játékost cserélni Dybala-ra.

(#160024) BenHans válasza venember83 (#160021) üzenetére


BenHans
addikt

"szeretne garanciákat a jövőjét illetően, szeretné, ha rá építené fel a klub a jövőt, és kulcsszerepe lenne a csapatban"

Miért nem ezzel kezdte? Így végre minden világos! A vezetőségben akar pozíciót!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#160025) venember83 válasza Peterhappy (#160023) üzenetére


venember83
nagyúr

Jelenleg Chiello után ő a csk. De érthető, hogy ez nem tűnt szembe idén, sokszor nem játszhatott sérülések miatt.

(#160026) Peterhappy válasza venember83 (#160025) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jó kis csk helyettes akkor Ő is...

(#160027) bandus válasza Tibiajax (#160016) üzenetére


bandus
veterán

nem tudom mire alapozod ezt az optimizmust, de depay a barcában egy ilyen semmi digne cagy lenglet szintet hoz kb, nem is értem hogy lő minden második meccsen gólt :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#160028) forceberg válasza bandus (#160027) üzenetére


forceberg
veterán

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#160029) Ringman válasza mephi666 (#160014) üzenetére


Ringman
nagyúr

nekem elég gyanús :))

(#160030) Tibiajax válasza bandus (#160027) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#160031) venember83 válasza Peterhappy (#160023) üzenetére


venember83
nagyúr

A Juve nem engedheti meg magának azt a pénzt, amit ez az amúgy rendkívül sérülékeny úriember kér. Arról nem is beszélve, hogy kérdéses, mennyire fekszik neki a calcio. Nagyon remélem, hogy semmiképpen sem érkezik Torinóba Dembélé, max. vendégként.

(#160032) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#160033) venember83 válasza Tibiajax (#160032) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, kb., picit optimalizálni kell, de kb. okés. Mi a kérdés?

(#160034) Tibiajax válasza venember83 (#160033) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hàt az a kérdés, hoogy.. bonuccin pl mit fogtok tudni még optimalizálni?
:D

(#160035) Peterhappy válasza Tibiajax (#160034) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mikrofon frizurát növeszt, hogy jobb legyen a beíveléseknél.

Amúgy meg szerintem csak irigykedsz, mert a Milant választotta és nem Benneteket.

(#160036) Tibiajax válasza Peterhappy (#160035) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ki? bonucci?... kell a ràknak. vannak nekünk jó védőink
még szimpatikusabbak is

tökéletes helyen ő van ott a zebracsíkos buszban

(#160037) Peterhappy válasza Tibiajax (#160036) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bonuccinál szimpatikusabb? Ilyen létezik? :Y

(#160038) yuing


yuing
őstag

Auba öt nyelven beszél, nem is hallottam korábban róla. Tud spanyolul, németül, franciául, angolul és olaszul. Nem lesz gond az öltözőben megértenie magát. :)

(#160039) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Állítólag 7 millió fontot fizettünk Auba-nak, hogy lelépjen. :U

Go Gunners!

(#160040) venember83 válasza Phoen|x (#160039) üzenetére


venember83
nagyúr

Én azt olvastam, hogy az Arsenal egy fityinget sem fizetett a távozásáért/fizetésébe, talán Romanótól...

(#160041) Phoen|x válasza venember83 (#160040) üzenetére


Phoen|x
őstag

Legyen úgy! :K

Go Gunners!

(#160042) yuing


yuing
őstag

lol. A Bilbao a Barca után a Realt is kiejtette a Király Kupából. :)
Valamelyik kisebb csapat nyeri. Remélem a Betis.

(#160043) Peterhappy válasza yuing (#160042) üzenetére


Peterhappy
őstag

Megmondom őszintén, engem annyira nem lepett meg. A Bilbao igazi kupamenő, ráadásul a San Mames eszméletlen komoly stadion, ott nyerni pokolian nehéz.

Baromi jó a Betis - és nem csak azért, mert oda-vissza verték a Fradit - és nagyon fasza focit játszanak, jó szezont is futnak, megérdemelnék.

(#160044) Phoen|x válasza Peterhappy (#160043) üzenetére


Phoen|x
őstag

Bellerin...

Go Gunners!

(#160045) venember83 válasza Phoen|x (#159996) üzenetére


venember83
nagyúr

"Aaron Ramsey későn távozott, mivel visszautasított minden megkeresést második és harmadik vonalbeli PL-kluboktól, ennek pedig motivációs okai voltak. Aaron Ramsey továbbra is top játékosnak képzeli magát, és címekért akar küzdeni. A Juventus megpróbálta őt júniusban, júliusban és augusztusban is eladni, de ő nemet mondott a Burnley, a Crystal Palace, az Aston Villa, a Wolverhampton Wanderers és egyéb klubok ajánlataira. A Juventus számára ez gondot jelentett, mert ha sikerül elpasszolni a walesi válogatottat augusztusban, érkezhetett volna egy másik középpályás, például Axel Witsel.

A szezon további részében pedig komoly gond merült fel Aaron Ramsey és Massimiliano Allegri közötti, mivel a mester a walesit registaként akarta játszatni, abban a szerepkörben, mint Pjanićot, Arthurt vagy Locatellit. Aaron Ramsey viszont ezt elutasította. Ezért a fizetését is figyelembe véve, nem volt hely számára a Juventusnál. A klub számára Aaron Ramsey a projekten kívül rekedt játékos, csapaton kívüli, mindenen kívüli futballista. Aaron Ramsey a Premier League-be akart visszatérni, de az egyik top csapathoz. Számára a tökéletes megoldás az Arsenalhoz való visszatérés lett volna."

Nicola Balice, a Calciomercato.com, a Corriere Torino és a Corriere dello Sport munkatársa

(#160046) Phoen|x válasza venember83 (#160045) üzenetére


Phoen|x
őstag

Kössz, de kössz nem. :)
Am meg Arsenal és a címekért küzdés? Lol. Mielőtt elment talán úgy volt.

Go Gunners!

(#160047) venember83 válasza Phoen|x (#160046) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem is vannak önértékelési problémák, bármennyire is fontos egy futballista/sportoló esetén az önbizalom.

(#160048) Tibiajax válasza Peterhappy (#160043) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

San Mames eszméletlen komoly stadion, ott nyerni pokolian nehéz
itt valamiről lemaradtam volna még régebben?.. ott másabb méretű a pálya, vagy a labda amivel játszanak, bilbao-optimalizált?

[ Szerkesztve ]

(#160049) Peterhappy válasza Tibiajax (#160048) üzenetére


Peterhappy
őstag

Egyszeruen csak egy katlan a hely. Te is szereted pl. a Barcat, nezd meg hany sima gyozelmet arattak ott mostansag.
Baszk hangulat, fosnak az ellenfelek talan. :)

(#160050) Tibiajax válasza Peterhappy (#160049) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nezd meg hany sima gyozelmet arattak ott mostansag.
hát nem túl sokat
Baszk hangulat, fosnak az ellenfelek
ez netto hülyeség…

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.