Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78001) cyberkind válasza lacy86 (#78000) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem nem gond, örülök ha Madridba megy a bajnoki cím, ahova való is. ;]

Paranormal Cocktivity

(#78002) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Aleix Vidal-al mivan? Mert oké, hogy Segio Roberto szokott jobbhátvédet játszani, de ma 2x is az ő oldaláról kapták a gólt, 2.-nál egyenesen a rossz helyezkedése miatt kapták a gólt, nem is értem mit akart ott Piqué mellett.

(#78003) máyköl válasza DeathBat666 (#77997) üzenetére


máyköl
veterán

Igen, elég jó a sorsolásuk.
De a Depor és a Betis idegenbe nehéz lehet, otthon mindkét csapat nagyon harapós...

(#78004) lacy86 válasza cyberkind (#78001) üzenetére


lacy86
addikt

Ezt a mondatot nem tudom ertelmezni!
Csupa zagyvasag ;]

(#78005) szab.tam


szab.tam
nagyúr

egyértelmű:
edzőbuktatás... :DDD

***

(#78001) cyberkind
ja, egyetértek. az atletico tényleg megérdemli. ( :DDD )

**

(#78007) cyberkind :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#78006) Richard!


Richard!
addikt

A második félidőben bedaráljuk a kis gyümölcsevő bőregereket!!!!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#78007) cyberkind válasza szab.tam (#78005) üzenetére


cyberkind
félisten

Ki mondta hogy az Atletire gondolok? ;)

De komolyan. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#78008) #84221696 válasza szab.tam (#78005) üzenetére


#84221696
törölt tag

Komolyan megfordult a fejemben. :)

(#78009) cyberkind


cyberkind
félisten

1-2, szorul a hurok.

Paranormal Cocktivity

(#78010) máyköl


máyköl
veterán

Lehet kölcsön kéne venniük az öreg Xavi -t a maradék pár meccsre... ;]

(#78011) Citroware


Citroware
addikt

Idén vagy CR lesz az aranylabdás Messi helyett, vagypedig a City lesz a BL döntőben. :DDD

Mindkét eshetőségnek örülnék, és a kettő közül valamelyik biztos, hogy megtörténik, kizárásos alapon. :C

[ Szerkesztve ]

(#78012) DeathBat666 válasza Citroware (#78011) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Majd Rashford lesz :D

Ez a Sergi Roberto inkább maradjon a középpályánál, szörnyű jobbhátvédnek.

[ Szerkesztve ]

(#78013) Citroware


Citroware
addikt

Ja amúgy ha jól emlékszem, hét elején megjósoltam, hogy ki fognak esni az ATM ellen, és a Valencia is elkapja őket. :))

(#78014) cyberkind válasza Citroware (#78013) üzenetére


cyberkind
félisten

Lottószámokat azonnal!44!

-----------

Na ha így halad a Barca semmi se marad nekik. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#78015) athomi válasza Richard! (#78006) üzenetére


athomi
veterán

jól bedarálták

;]

(#78016) Citroware válasza cyberkind (#78014) üzenetére


Citroware
addikt

A bajnokságot most már szerintem elveszítik. De ha még a kupában is a Sevilla megveri őket, az már kész vicc lenne. :DDD

(#78017) Motion_Blur válasza Richard! (#78006) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Legalább annyira sikerült nekik, mint neked színvonalas hozzászólást írni :DDD

Szegény Hegyi Iván falfehér és mindjárt elsírja magát. Két pofonnal kellene hazazavarni. Meg se próbál elfogulatlan lenni.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#78018) cyberkind válasza Citroware (#78016) üzenetére


cyberkind
félisten

Ó hát a kupa szart se ér ahogy itt már ezt rég megbeszéltük ha jól emlékszem. :D

Paranormal Cocktivity

(#78019) L_YKing


L_YKing
addikt

Remelem azert a 3. hely meglesz... :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#78020) szab.tam válasza cyberkind (#78018) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pedig kéne nekik az el-ben való induláshoz... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#78021) máyköl


máyköl
veterán

Nem hiszem, hogy be tudná húzni az összes hátralevő meccsét a Barcelona...
Ezt pedig vagy az Atletico, vagy a Real ki fogja használni.
Szerintem nem lesznek bajnokok már. :)

(#78022) 7600 GS


7600 GS
addikt

Varazslatos, almodni sem mertem volna ezt 1 honapja

(#78023) lacy86 válasza L_YKing (#78019) üzenetére


lacy86
addikt

Szepen elba.zarontottak az biztos!!!

(#78024) BenHans


BenHans
addikt

Orosz streamet néztem. Brráevvo Válensziá! Majd belepusztultak de megcsinálták. Ha profibbak lettek volna akkor jobban húzzák az időt és nem akarják befejezni azt a 2-3 támadást a végén, ;] de így legalább korrektek voltak.

Az mekkora lenne ha BL+bajnokság is meglenne a végére a Realnak. Mondhatni beérett a pincér munkája, és az eredmények asszem mindenféleképpen Benítezt igazolják. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#78025) Ringman válasza Motion_Blur (#78017) üzenetére


Ringman
nagyúr

hegyi iván nem rm-szurker volt régebben? (vagy csak braziloknak szurkol?)

(#78026) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Khm-khm... :D

BL-s kivégzés. Mákos sorsolás. Bajnoki lemaradás behozása. Mindhez mehet a pipa.

Szép lesz ez. És még az atleti is ott van. Lesznek izgalmak.

(#78027) venember83 válasza BenHans (#78024) üzenetére


venember83
nagyúr

S ha nem is nyer semmit a Barcelona, úgy is Messi kapja az aranygolyóbist kedvenc korrupt futballszervezetünktől. :D

(#78028) DeathBat666 válasza venember83 (#78027) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

mért, melyik évben nem érdemelte meg? :U

(#78029) cyberkind válasza DeathBat666 (#78028) üzenetére


cyberkind
félisten

Melyikben igen? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#78030) máyköl válasza Ringman (#78025) üzenetére


máyköl
veterán

Real Madrid szurkoló, Barcelona szimpatizáns. Ő Hegyi Iván.

(#78031) L_YKing válasza cyberkind (#78029) üzenetére


L_YKing
addikt

Tudjuk.... snejder...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#78032) Citroware válasza DeathBat666 (#78028) üzenetére


Citroware
addikt

Maximum kétszer érdemelte meg, de inkább egyszer.

Pl tavaly Neymar egész évben jobb volt, különösen a fontos meccseken, csak a nyikhaj Messit mindenki más szemmel nézi...
Az meg, hogy Messi több gólt lőtt, hát persze, mivel mindent vele rúgatnak (pedig a büntetőket is szarul lövi), kiscsapatok ellen behúzza a statisztikákat.

Engem már legszívesebben akasztottak volna a véleményemért, de szerintem Messi a világ legtúlértékeltebb játékosa, aki csak szerencsés körülmények között van, de más közegben nem magaslana ki. A válogatottban sem magaslik ki, ott is egy Agüero vagy egy Di María van olyan jó. Utoljára vagy 8-10 éve lőtt gólt nemzetközi rendezvényen Argentína színeiben a kieséses szakaszban, ami nem csoportmeccs, könnyű ellenfél ellen.
De akárhány gólját megnézem, 10-ből 8-9-szer semmi dolga nincs, csak félméterről bepasszolni a kapuba, amit a csapattársak kijátszottak neki. Egyszer-egyszer van zseniális megmozdulása, szép csele, távoli lövése, de ez a gyakoriság más topjátékosoknak is simán megvan. Elismerem én őt, de nem nyújt többet, mint a többi topjátékos, mint pl Neymar.

[ Szerkesztve ]

(#78033) DeathBat666 válasza Citroware (#78032) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

és a maradék 3 évben kinek kellett volna adniuk? Neuernek? Iniesta-nak?
Oké, túlzásnak tűnik az 5 aranylabda, de ha 1x jobb volt az adott évben mindenkinél..

akkor te nem néztél barca meccseket tavaly, élete formájában volt
de mind1 is most nem akarok vitát, te így láttad, viszont érdekes a futball világ szakértőinek a FELE rá szavazott..

[ Szerkesztve ]

(#78034) Richard! válasza Motion_Blur (#78017) üzenetére


Richard!
addikt

Alvás!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#78035) máyköl válasza Citroware (#78032) üzenetére


máyköl
veterán

Akkor most Real Madrid szurkoló létemre válaszolok, hogy akkora baromságot írsz, hogy az valami sírás...
Az a baj, nincs is kedvem belemenni, mert túl hosszú lenne.
Messi a világ legjobb játékosa. De a történelem top3 -jában is kétségtelenül ott van. Egy korszakos zseni.

Aki ezt nem látja, az vagy nagyon utálja, vagy elfogult egy másik irányba.
Ne magyarázzuk már meg, hogy túlértékelt, meg jókor van jó helyen mindig. 500 gólt egyszerűen pofátlanság túlértékéltséggel magyarázni... :U

Mindemellett Ronaldo játékát jobban kedvelem, és kedveltem mindig is, de ez mellett most nem tudtam szó nélkül elmenni.

(#78036) szab.tam válasza Richard! (#78034) üzenetére


szab.tam
nagyúr

alvás. daniel alvás.
(na jó, ezen még dolgozom piciit...) :D

***

(#78035) máyköl
top 3 kicsit szűk lesz.
az már foglalt:
puskás, pelé, maradona.

***

eurosport 1, most, mls, orlando meccs.
pillanatra azt hittem, ez az újpest: sok színesbőrű játékos, még lilában is vannak...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#78037) Citroware válasza DeathBat666 (#78033) üzenetére


Citroware
addikt

1. Le van ez zsírozva.
2. Mindenki tudja, hogy a két felhype-olt játékos között dől el minden évben, tehát CR és Messi között. Csak velük foglalkoznak. Aki nem akar CR-re szavazni, annak kb csak Messi marad. Ennyi. Szimpátiaszavazás.

(#78038) Citroware válasza máyköl (#78035) üzenetére


Citroware
addikt

500 gólt persze. Mivel már 10 éve mindent vele rúgatnak. Nem csak büntetőket, hanem úgy általában, a helyzeteket. Mindig úgy hozzák ki, hogy ő lője be. Ő is pont erre játszik. De nem valami nagy távból, vagy akárhonnan, hanem általában 10 méterről, ahonnan a hülye is belőné. Ez a mai gólja is a legtipikusabb volt.
Na jó, ki lehet onnan hagyni, de annyira meg van jó játékos.

Millió olyan meccset láttam már, amikor lőtt 2 gólt, amit teljesen a csapattársak játszottak neki ki és az ő érdemük volt, kiszolgálták, és neki csak be kellett lőni, aztán lőtt egy büntetőt, ezen kívül semmit nem nyújtott egész meccsen, aztán az egész internet arról szólt, hogy Messi megint zseniális volt, az ő mesterhármasával nyertek...

De a legsúlyosabb tán a 2014-es VB volt, amikor még gólt is alig lőtt, mégis neki adták a torna legjobb játékosa címet. Na az nevetséges volt. Asszem Argentína több meccset játszott, mint ahány gólt az egész csapat szerzett.
Már az Afrikai Nemzetek kupája legjobb játékosa díjat is megkaphatná ennyi erővel.

[ Szerkesztve ]

(#78039) venember83 válasza máyköl (#78035) üzenetére


venember83
nagyúr

Kösz, hogy leírtad, legalább nekem nem kell. :D

(#78040) KisTücsök válasza Citroware (#78038) üzenetére


KisTücsök
addikt

Huh, ember. Ez most ütötte a legsúlyosabb pool-os hsz-eidet. :DDD

Inkább bele sem megyek.
___

máyköl: Top3? Hát, necces. Igazából meg sem merem próbálni, hogy rangsort állítsak fel. Annyira más volt Puskásék idejében a foci. Talán nincs is értelme. A valaha volt egyik legjobb, azt csá.

(#78041) venember83


venember83
nagyúr

AC Milan:

AC Milan wishes Juventus and Italy midfielder Claudio Marchisio a speedy recovery after the 30 year-old sustained a serious knee injury in today’s match at home to Palermo. Good luck Claudio!

Szép gesztus.

(#78042) Citroware válasza KisTücsök (#78040) üzenetére


Citroware
addikt

Sosem szerettem a Barcát, sőt, 10 évvel ezelőtt teljes szívemből utáltam, amikor Ronaldinho volt még ott, de még őt is jobban elismerem, mint Messit, szóval nem mondanám én azt elfogultságnak. Mindössze csak én nem a gólok számát számolom, hanem mindig megfigyelem, hogy ebben a játékos mekkora szerepet játszott. Két topcsatárt is nagyban megkülönböztetek attól, hogy melyik az, amelyik lehetetlen helyzetből is rendszeresen gólt vagy gólhelyzetet teremt, miközben a másikat csak kiszolgálják, csapattársainak köszönheti, és ugyanannyi gólt lőnek.

Egy biztos: Messinek ilyen zseniális megoldása pl sosem lesz, főleg nem ilyen fontosságú meccsen. Ő ugyanis onnan el sem látna a kapuig. (tán ilyen távolságból még sosem lőtt gólt, miközben CR már tucatszámra)

[ Szerkesztve ]

(#78043) messi6502 válasza Citroware (#78042) üzenetére


messi6502
tag

Te most is gyűlölöd a Barcát, lerí minden hozzászólásodról amiben megemlíted őket, de mindegy is, az a te dolgod, mint a vakságod a focihoz. De, hogy Messi mindent a csapatnak köszönhet? Persze, valahol jogos, ez még mindig egy csapatsport, ha nem emlékeznél, de addig is nézegess pár videót, ha már azokkal akarod alátámasztani a véleményed. Ja és mellékesen, LE óta nincs abszolút kiélezve a befejezés Messire, sokkal inkább irányítót játszik, aki felfut a támadással, mintsem szélsőt/középcsatárt. Keress heatmap-et, ha nem hiszed el, de elég ha megfigyeled 1-2 meccsen is..Tudod, mikor ki volt rá élezve akkor olyan gyenge szezont futott, hogy csak 90+ gólig jutott az adott szezonban.
Érzésem szerint azóta kevésbé is érzi a kaput, hogy nem ott játszik, de ha nem irányítana, akkor ez a csapat sz*rban lenne.

"Mindössze csak én nem a gólok számát számolom, hanem mindig megfigyelem, hogy ebben a játékos mekkora szerepet játszott."
Akkor te nagyon félrenézel egy-egy szituációnál..

"Ő ugyanis onnan el sem látna a kapuig. (tán ilyen távolságból még sosem lőtt gólt, miközben CR már tucatszámra)"
Valóban perdöntő, köszi az éles meglátást :R

[ Szerkesztve ]

(#78044) sziku69


sziku69
senior tag

(#78045) 7600 GS válasza KisTücsök (#78026) üzenetére


7600 GS
addikt

Érdekes egyébként a dolog.

Ameddig a Barca kapta a City-t, addig szerintetek rangadó volt. Most meg már mákos sorsolás lett belőle.

(#78046) #84221696 válasza 7600 GS (#78045) üzenetére


#84221696
törölt tag

A legjobb 4 között szerintem nincs mák. A legjobb 8 közé sem mákkal kerülnek be a csapatok. Szerintem. :)

(#78047) 7600 GS válasza #84221696 (#78046) üzenetére


7600 GS
addikt

:R :R

Ez a mostani Barca amúgy nagyon emlékeztet a 2004-es Real Madridra.

(#78048) marositech


marositech
senior tag

Valenciaaa :C :C :C
Kérek egy kávét!

Sztem' eza meccs akkora szőrme volt, hogy na...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#78049) szami777 válasza KisTücsök (#78026) üzenetére


szami777
addikt

Jól nyomod, más tipp? :D :D

______
Idegesített a sok barszás nagy mellénye a fórumokon és a közösségi oldalakon, 1-2 hónappal ezelőtt már triplázásról beszéltek, mindenkit leszóltak és kijelentették, hogy megnyerték a bajnokságot. Nagy volt az arc, nagyon nagy. Nincs bajom a barszával, de a szájkaratézó fotelhuszárok most kicsit talán leszállnak a földre.

Ráadásul a bajnokság vége legalább izgalmas lesz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78050) Napfénysüti válasza szami777 (#78049) üzenetére

Azért remélem nem mindenkiről véled így.
A túlzott korai hurráoptimizmust egyszer se értettem emg főleg hogy aki évek óta nézi a Barcát tudja hogy mindig szokott jönni egy hullámvölgy. Sajnos most pont alegrosszabkor...

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.