Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#185001) Tibiajax válasza Redneck (#184998) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a kutyát nem érdekelte volna egy roma-juventus döntő, a világot meg főleg nem…
de úgy néz ki hála az égnek nem lesz az

(#185002) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#185000) üzenetére


Redneck
veterán

Az szép show lehet. :K

Nem sokat láttam ebben a szezonban Sevilla meccseket, de amikor igen, mindig megállapítottam, hogy ez egy nagyon harcos csapat. Remélem mostmár behúzzák, és a kupát is!

Tibiajax:
Fél szemmel néztem a Romát. Siralmas volt.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#185003) DeathAdder válasza LyonnaisFan1 (#185000) üzenetére


DeathAdder
veterán

azt a rohadt

ha ez összejön át kell nevezni a klubot thursdayre

(#185004) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


najó:DDD

(#185005) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#185003) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:D :D :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#185006) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na meg 15 perc valasztja el a Sevillat Budapesttol. :Y ;] ;] ;]
Elnezve a Sevillat mondjuk 2 honappal ezelott egy lyukas garast sem tett volna erre senki, hogy ez megtortenhet.
Sampaolival totalis kinlodas, kiesohelyeken valo vergodes.
Aztan edzovaltas, megtaltosodas, a csapat megtalalta hogyan kene jatszani. Kozel allnak az EL finalehoz, es a La Ligaban is siman kiharcoltak a bentmaradast. :D

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#185007) Ringman


Ringman
nagyúr

inter a döntőben, róma a döntőben.
fio és juve is bejuthat még.

(#185008) bandus


bandus
veterán

mi történt a basel fior meccsen, azt írja az eredmények, hogy félbeszakítva? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#185009) Ringman válasza DeathAdder (#184997) üzenetére


Ringman
nagyúr

jose masterclass:

(#185010) Tibiajax válasza Ringman (#185009) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fantasztikus… a csodafutball Mestere

(#185011) Richard! válasza Ringman (#185009) üzenetére


Richard!
addikt

Az olasz foci mindig is halál unalmas és impotens vót...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#185012) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Apam, ekkora hulyeseget csinalni sarga lappal... Acuna nem a legelesebb kes a fiokban, az biztos.

https://www.coreinfinity.tech

(#185013) LyonnaisFan1 válasza bandus (#185008) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Rosszul lett egy Fiorentina szurkolo a beszamolok szerint.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#185014) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#185012) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Igy most a Sevillanak be kell tolni azt a bizonyos BUSZT, es mindenaron KIBEKKELNI. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#185015) cyberkind válasza LyonnaisFan1 (#185013) üzenetére


cyberkind
félisten

Az unalomtól?

Paranormal Cocktivity

(#185016) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#185014) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

En semleges vagyok teljesen, csak annyira kirivo az eset, hogy na...

https://www.coreinfinity.tech

(#185017) Ringman válasza Richard! (#185011) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#185018) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sevilla-Roma a finaleban a fovarosban. ;] ;] ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#185019) Ringman


Ringman
nagyúr

akkor vagy 5 spanyol vagy 5 olasz lesz jövőre a bl-ben?

fio is döntős!

[ Szerkesztve ]

(#185020) LyonnaisFan1 válasza cyberkind (#185015) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem hiszem. Annyira rossz meccs elvileg nem volt.
Lehet mar az idosebb korosztalyhoz tartozott a drukker, aki rosszul lett a lelaton, ki tudja.
De ugyanugy rossz ilyenrol ertesulni, ha peldaul egy jatekost eri rosszullet a palyan, es amiatt kell megallitani a jatekot.
Neki jobbulast, es a konfetti finalen vegyen reszt, mert a Fiorentina vegul bejutott a dontobe, es a kalapacsosokkal merkoznek meg a serlegert. ;] ;] ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#185021) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

HaTTTalmas SHEFFIELD WEDNESDAY :R :R :R :R :R :R :Y

:Y :Y :Y :Y
A Sheffield Wednesday 4 golos hatranybol eloszor hosszabbitasra mentve, utana a szetlovesekre mentve nyerte meg a parharcot. :R :R :R :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#185022) venember83 válasza DeathAdder (#184997) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezt a statot Maxi is megirigyelné. Na jó, ehhez nyerni kellett az első meccset, ami sajnos nem jött össze az Öreg Hölgynek, sőt, igazából a döntetlen is bőven jó eredmény volt a torinói találkozó után. :U

(#185023) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#185021) üzenetére


mephi666
nagyúr

kíváncsi lettem, hogy tudtak így visszajönni: lényegében az első meccsen se voltak rosszak, de nekik semmi nem jött össze, ellenfélnek meg minden... érezhették, hogy ha megnyomják a visszavágót, akár meg is lehet... elhitték és összejött :K

...de azért elég balfasz dolog 4 gól előnyből így átengedni a pályát az ellenfélnek:

küldöm nekik az albumot :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#185024) Datsyuk válasza Ringman (#185017) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Phhhuu, tegnap néztem mit művelt José. Előre is sorry BenHans :)
De tényleg igaz, hogy egy csapaton látszik az edző kézírása.
Nevezném antifocinak, de még az is dicséret lenne mert foci az nem nagyon volt. Ennyit időt húzni földön fetrengéssel talán még életemben nem láttam egy csapatot. Remélem lesz valami statisztika. A bíró meg kajálta mint a nokedlit. Ha 10p fölött hosszabbít a végén még akkor se szólhatott volna senki semmit.
Ez a döntő a Shithousery Final lesz és Józsi elérte, hogy nekem most a Sevilla szimpatikusabb. Pedig azt nem könnyű.....

(#185025) atee_13 válasza DeathAdder (#184967) üzenetére


atee_13
őstag

Nem követem ezt a leak-et vagy mit, de legalább olyan szatértette meg aki gyepet csak a fifa akármennyiben látott?

Jah és amúgy meg kapja be a hipszter csapatod ;] Pedig reménykedtem bennük :D

(#185026) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

No kedves Allegri!
El takarodsz most már a p****ba?

Köszönöm

Forza JUVE!!!

(#185027) Tibiajax válasza drachoHUN (#185026) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#185028) DeathAdder válasza atee_13 (#185025) üzenetére


DeathAdder
veterán

olyan bizony, gyepet nem látott, csak vizet :D

egy jó tanács livörpjöúl szurkolóként, sose bízz abban hogy másik csapat fogja kikaparni a gesztenyét mert azt tuti nem fogja :D ha arra vársz akkor 97 ponttal nem nyersz bajnokságot, 15 ponttal második leszel a BL csoportkörben és a közel 2 ppg 75 pont sem lesz elég a top 4-hez, mi nem mu vagyunk

(#185029) Ringman


Ringman
nagyúr

a milan-ultrák megfenyegették dimarcot - a lakásánál üzentek, elvileg azért, mert a megnyert meccs után a hangosbemondón olyan ultra-nótát énekelt, amiről a 2 csapat ultrái megegyeztek, hogy nem éneklik már (van több ilyen), ennek a benézéséért dimarco bocsánatot is kért hivatalosan


[link]

Federico Dimarco has been threatened with a banner “Focus on playing or well make you swallow your tongue”.
Theories about Milan fans not having taken his song about Milan after the derby win well.

Dimarco has apologized. Were any Inter threatening Milan players with intimidating banners after last years scudetto celebrations? This is ridiculous, the song was nothing and was sung in a moment of euforia

The song Dimarco sang wasn’t sung anymore in curva nord because of an agreement between the two supporter groups in Milano. Apparently milan curva has had songs “cancelled” as well. Dimarco obviously didn’t know and imo the banner is still very exaggerated.

(#185030) atee_13 válasza DeathAdder (#185028) üzenetére


atee_13
őstag

"olyan bizony" Rákerestem megláttam Peet fejét megértettem honnan jön a szakértelem :DDD

"sose bízz abban hogy másik csapat fogja kikaparni a gesztenyét " Én reménykedtem, h a pool BL helyezést eléri. Erre a legreálisabb esélyt abban láttam, h a sirályok nyernek vagy legalább x elnek. Rókákba meg a kékbe már remény sincs :D

(#185031) Tibiajax válasza Ringman (#185029) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

durva, h tudják, hol lakik...

nem egyszerű a pro focisták élete se, ilyenkor azért kiderül.
szegényeknek

(#185032) atee_13 válasza Tibiajax (#185031) üzenetére


atee_13
őstag

Ha Anglia lenne meccs alatt kirabolják ;]

(#185033) Tibiajax válasza atee_13 (#185032) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de honnan a tökömből tudhatják, hogy hol lakik?? kifigyelik?... van olyan állat, aki ezt lesi, vagy csak simán követik? nem akarok náívnak látszani, de.. nem értem
én azért rendesen befosnék, ha ilyet látnék meg egyik reggel, a jó kis frissen megvett lakásom ablakából kinézve..

(#185034) atee_13 válasza Tibiajax (#185033) üzenetére


atee_13
őstag

Konkrétan nem tudom, de mivel a focisták többnyire népszerű személyek így pletykalapokból pl. Vagy a maffia hazájában pl helyi KAB ban lekérik a címet.

Nyilván Jolinéni nem tudja meg könnyedén, de azért sok fős "rajngótárban" mindenkinek lehet egy olyan ismerőse aki ismer valakit :D

(#185035) bagyulajuve válasza Tibiajax (#185033) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én is tudom, hol lakik Dzsudzsák, majdnem minden nap látom
meg mindenkinek vannak szomszédjai és simán felismerik, nem egy nagy dolog szerintem

btw Gudelj baszódj meg....

Resistencia eterna

(#185036) DeathAdder válasza atee_13 (#185030) üzenetére


DeathAdder
veterán

elmúlt nagyon sok évben egyszer nem lett volna elég a 71 pont a 4. helyhez, biztos lehetsz benne hogy ez lesz a másik olyan év. kár izgulni rajta :N legutóbb is akkor kellett 76 pont amikor az Arsenal 75 pontját kellett megugranunk. NC meg egy kalap szar lesz a BL-ben az is szinte biztos.

Boszmosz után elkönyveltem h ebből répaliga lesz, ami ha madridmentes lesz akkor esélyes hogy a végéig el kell mennünk, nem ússzuk meg a meccsterhelést, pedig jó lett volna akkor már egy európamentes szezon

(#185037) mephi666 válasza DeathAdder (#185036) üzenetére


mephi666
nagyúr

...de ha répaliga lesz, legalább jusson el odáig a KTE is és kerüljenek össze :DDD 2 körrel a vége előtt 6 pont előnnyel megvan a 2. hely... hazai meccseken csak összejön már 1 pont

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#185038) atee_13 válasza DeathAdder (#185036) üzenetére


atee_13
őstag

"akkor esélyes hogy a végéig el kell mennünk," és valószínűleg jövőre így lesz könnyebb elérni a BL indulást.

Mert citykó lesz ami volt. Szarka brigád, ha indul a BL ben és a szisztémát nem barmolják szét ami megy akkor kvázi fix TOP4 . Chesea játékosállományban igencsak ütőképes és gyakorlatilag nulla az esély, hogy még egyszer egy ennyire szar szezont csináljanak. Így meg kb 1 helyért lehet viadalozni. Mi meg ha nem leszünk BL ben igazolásokkal is lesznek minőségi gondok. Na nem mintha lové engedné a habzsidőzsit :D

(#185039) Peterhappy válasza DeathAdder (#185036) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem nem lesz rossz a NC, sőt! Főleg, ha sikerült ismét okosan erősíteniük.
Van ott pénz lóvéra, de eddig mégis egész észszerű keretek között sikerült formálni a csapatot. Ha most erősödnek három-négy poszton, simán versenyben lehetnek minimum a második helyért, de a BL-ben is kinézhet nekik egy jobb szezon.

Abban nem vagyok inkább biztos, a kettőre együtt képesek lehetnek-e egyszerre. Vagy PL, vagy BL. De nem érzem keskenynek a keretet és ha érneznek még új arcok, szerintem még inkább készen fognak állni egy kétfrontos menetelésre.
És egyelőre úgy tűnik, edzőposzton is jól állnak - erre azért egy éve nem fogadtam volna.

(#185040) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

jó nagy barmok ezek a hollandok, remélem eltiltják őket a büdös francba

Resistencia eterna

(#185041) Phoen|x válasza bagyulajuve (#185040) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nah, mivolt?

Go Gunners!

(#185042) DS39 válasza Ringman (#185029) üzenetére


DS39
nagyúr

következőnél jön a döglött lófej...

[ Szerkesztve ]

(#185043) DeathAdder válasza atee_13 (#185038) üzenetére


DeathAdder
veterán

jövőre szerintem meglesz a négy, szitin kívül onnan bárki kieshet egy rossz szezon után, és a NC-nek is sokkal nehezebb dolga lesz, de nem lenne szabad azzal számolni hogy majd EL-t nyerjünk, mert bármikor jöhet egy Allegri, Simeone, Józsi féle luxusbusz oszt kiestünk a csába :D

(#185044) DeathAdder válasza Peterhappy (#185039) üzenetére


DeathAdder
veterán

Howe-ék érdeme is hogy a NC máris itt tart, mindezt úgy hogy egyáltalán nem teljesítenek felül. DE azért a keret túlnyomó része még mindig botlábú játékosokkal van tele + jövőre óriási szerencse kell hogy ne halálcsoportba jussanak 4. kalaposként. Hosszú távon biztos jók lesznek, de jövőre még nemhiszem. Bár azt sem gondoltam volna hogy a szaúdi átvétel első évében már top4-ben lesznek, szóval ki tudja :D (de ehhez azért kellett a spurs, cselzi, pool mélyen átlagon aluli teljesítménye is)

Amúgy az hogy Howe hogyan képes elviselni a másodedzőt Jason Tindallt számomra a modernkori futball legnagyobb talánya, 5 percet nem bírnék mellette, mintha Ancelotti nyakán állandóan egy olyan hiperaktív csávó pattogna mint Guardiola :DDD

[ Szerkesztve ]

(#185045) DeathAdder válasza Ringman (#185009) üzenetére


DeathAdder
veterán

Aztat mondjuk adom hogy ide jönnek döntőzni, nem ilyen azerbajdzsánba, ami az itteni szurkolóknak hatalmas élmény lesz.

Közben még aztat olvasom, hogy Józsi 6. nemzetközi haccintéri kupadöntőjében most másodszor jön szembe topligás ellenfél (meg volt az a porto monaco izé), ha ezt behúzza 5 olasz csapat indulhat jövőre bl-be.

De mi lenne ha az inter helyett az Atalanta menne a 4. be, de a BL t megnyernék, 6 olasz menne? :))

[ Szerkesztve ]

(#185046) bagyulajuve válasza Phoen|x (#185041) üzenetére


bagyulajuve
addikt

rá akartak támadni WHU játékosok családtagjaira a lelátón, de ezt két londoni drukker megakadályozta [link]

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#185047) Phoen|x válasza bagyulajuve (#185046) üzenetére


Phoen|x
őstag

Respect. :R

Go Gunners!

(#185048) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#185046) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Teljesen meg vannak hulyulve a holland focidrukkerek. :Y :Y
Bar ezekre a drukker minositest felejtsuk is el. ;]

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#185049) HdRew válasza Phoen|x (#185047) üzenetére


HdRew
őstag

Közben már elért a magyar oldalakhoz is a hír.

(#185050) LyonnaisFan1 válasza HdRew (#185049) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R :R :R :R
Egy nagybetus tisztelet a ket hosnek!

A holland klubcsapatokra meg raferne egy kis (1 ideny) nemzetkozi Pause, mert sorozatban eri az orszagot a labdarugopalyakon beluli botranyok.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.