Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103001) Cartevo válasza MdewC (#102995) üzenetére


Cartevo
őstag

Csodás ejtőernyősök

Azért ezt a címet adtam a válaszomnak, mert csodálom az olyan csapatokat, amelyek még állnak a BL-ben, amikor eldől az újabb indulásuk.
A többi már csak hab (vagy inkább csak eper) a tortán.

(#103002) venember83


venember83
nagyúr

Talán ideje lenne elfelejteni Barzát, Ruganival és Caldarával újra kell építeni a védelmet. A padnál meg lényegesen több lehetőséget érdemel Bentancur, ezt szerintem mindenki láthatta a Real ellen. Az eredmény mindegy, legalább nem növeli a csapat az elbukott BL-döntők számát.

(#103003) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

azt hiszem, most már kijelenthetjük viszonylag nagy biztonsággal, a juve számára túl nagy falat a két spanyol nagycsapat...

(#103004) bandus


bandus
veterán

btw amit egyszer sem lattam tegnap az cr ugrabugralos unneplese, ugy latszik ezt kivettek a repertoarbol a marketingesei :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#103005) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nagyon emberi és sportszerű volt, mikor a gólja után megtapsolták őt a Juve drukkerek! :) Azt hiszem meglett az idei év Puskás-díjas gólja.

(#103006) drachoHUN válasza venember83 (#103002) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Láttuk eddig is, hogy már nem a régi(nem tudom, hogy Allegri miért nem látja) Chiello is rengeteget hibázik. Messze Benatia volt a legjobb védőnk idén. De az ő játékában is benne vannak a hibák. Ruganit idén már fel kellett volna hozni alap kezdőnek, de Allegri szarik bele. Amit Marcival is művel, én undorítónak tartom. Őszintén szólva nem bánnám, ha más irányítaná a csapatot a jövőben. És nem, nem a Real elleni zakó miatt, mert ez borítékolható volt. Ellenük nem férnek bele azok a hibák, amiket szinte minden meccsen elkövet a csapat, de eddig annyira szerencsések voltunk, hogy ennek ellenére nem jött ekkora szopás.

Forza JUVE!!!

(#103007) dracox válasza máyköl (#102999) üzenetére


dracox
addikt

Ha a VB-n is nagyot alakít szerintem benne van a pakliban.

(#103008) dudu5130


dudu5130
őstag

Nem is értem Icardi, hogy jöhet szóba a Realnal. A padot melegítené kb.

(#103009) paatrick válasza bandus (#102994) üzenetére


paatrick
senior tag

:DDD

valószínű erre még a bukmékerek se gondoltak. Ezzel a védekezéssel a Juve elszégyellheti magát. Az első meg a 3. gól is kabaréba illik. A 3. gólnál Marcelo 5 védekező játékos közé viszi be, el tudja passzolni, majd vissza is tudja kapni úgy hogy az 5-ből egy se csinál semmit.

Realnak sokkal simább az útja eddig mint számítani lehetett. PSG leszerepelt, kb semmit se csinált, most a védekezésről híres Juve becsődöl. :U

Következő kör már durvább lesz. Addigra City, Bayern, Barca kb bajnok lesz és csak a BL-re kell koncentrálni.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#103010) 7600 GS válasza paatrick (#103009) üzenetére


7600 GS
addikt

Addigra City, Bayern, Barca kb bajnok lesz és csak a BL-re kell koncentrálni.

Ez visszafelé is elsülhet. :)

(#103011) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


azért élmény lehetett a kapu mögött állni és páholyból nézni a mozdulatot... mégha negatív élmény volt is


:DDD na jó, befejeztem

(#103012) MPowerPH


MPowerPH
félisten

M SHITI jott edzeni... :))

Don't Tread On Me

(#103013) MdewC válasza Tibiajax (#103003) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kijelenthetjük sajnos.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103014) DeathAdder válasza MPowerPH (#103012) üzenetére


DeathAdder
veterán

Goodisonba mentek ma edzeni?

Mész a meccsre?

[ Szerkesztve ]

(#103015) venember83 válasza Tibiajax (#103003) üzenetére


venember83
nagyúr

A Juve nem tartozik Európa legszűkebb elitje közé jelenleg, és az átigazolási politika figyelembe vételével kijelenthető, hogy nem is fog a következő pár évben. Pedig marha jó lenne, ha egyenlő félként vehetné fel a versenyt egy Bayern Münchennel, Real Madriddal, Barcelonával. De jelenleg erre nem képes.

(#103016) Tibiajax válasza venember83 (#103015) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a müntyhennel szerintem versenyképes lenne... a spanyolokkal nem
de ugyan már, mi a ‘szűk elit’? aki Európa egyik legerősebb bajnokságának magabiztos, megbízható, állandó nagy bajnoka, az akarjon már oda tartozni.. meg ne legyen már ennyire esélytelenül hígfos egy benzemás, kázemírós madriddal szemben. ráadásul nem csak egy meccs alatt

(#103017) 7600 GS válasza Tibiajax (#103016) üzenetére


7600 GS
addikt

Valamit mégis tudhatnak, ha zsinórban a harmadik BL címükre hajtanak, nem? :)

(#103018) hobizoli válasza Tibiajax (#103016) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az olasz bajnoksag kb az 5.-6. legerosebb EU-ban

az meg hogy allandoan ok a bajnokok semmit nem jelent
sot
ha eros lenne a bajnoksag, akkor nem igazan lehetne ismetelgetni sorozatban

lasd pl osztrak noi kezilabda bajnoksagot
1977 ota minden evben a Hypo csapata nyeri, mar 41 eve sorozatban(!) ok a bajnokok, aztan nézd meg hol vannak nemzetkoziben vele

huszonpar eve meg osszejott vmi a BL-ben is nekik, manapság csak lofutty meg esti feny van
a 80-s evek vegen 90-s elejen 10x voltak sorozatban EHF (BL) dontosok, abbol 6x meg is nyertek

mostani genercionak megemlíted a csapat nevet, azt se tudja hol kene keresni oket a terkepen

több drón kell ;P

(#103019) adise válasza venember83 (#103015) üzenetére


adise
őstag

Ahhoz az kene hogy minden evben ne menjenek el a legjobbak. Nyaron mi volt Alves elment, akar mekkora paraszt is jol jatszott dde sciglio soha nem lesz a kozelebe sem. Az elso golnal is csak nezte, hogy az o helyen megy az akcio. Bonuccit mar meg sem emlitem. Es akkor ez csak a vedelem.
De dybala eladasa esszeru lenne, megint tolta a fetrengos sirós stilust, azthitte a benevento az ellenfel.

#10318
5-6??? Te akkor valami erdekes szempont alapjan ertekeled a bajnoksagokat

[ Szerkesztve ]

(#103020) DeathAdder válasza 7600 GS (#103017) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kele János tollából:

Cakirt hagyjuk, túl lett spilázva már ez a téma itt, bár továbbra is tartom, hogy a meccsképre igenis volt hatása a játékvezetői felfogásnak - még, ha a végeredményt nem is ez döntötte el. Sokkal inkább az, hogy a Juventus brutálisan rosszul játszott: Khedira súlytalan, Bentancour láthatatlan volt, Asamoah egyszerűen nem ez a szint, Sandro pedig sérülésből visszatérve, kényszerposzton nem lehetett az igazi. Dybala ismét látványosan könnyűnek találtatott - nem csak a piros lapja okán, az irányítómunkája is minden előzetes várakozást alulmúlt -, a Juve pedig így összességében a pálya közepét és a széleket is elbukta.

Pedig a Real - látszólag - nem csinált semmi különöset. Zidane feltette ugyanazt a kezdőt, amit Cardiffban, és ugyanúgy működtek is az elképzelései. Persze, a korai gól jót tett a taktikájának - a Juventus kénytelen volt átvenni a kezdeményezést, így kevésbé kellett tartani a kontráiktól -, de összességében megint remekül kijött, hogy a Madrid fizikálisan és mentálisan is kiemelkedik az európai mezőnyből.

Szerkezetileg sok esetben hosszú és széles is tud lenni a Real, sőt, gyakorta válik sebezhetővé védekező transition közben is, de ezt elképesztő futómennyiséggel kompenzálja a csapat. Az hagyján, hogy eközben egy raklapnyi párharcot is behúznak a pálya szinte minden részén, de intenzitásban, sebességben, futótávban is olyan dimenzió ez a csapat, amilyet én még nem láttam. Tavaly ennek alapját - amellett, hogy Zidane és stábja a formaidőzítésnek ebben a szegmensében láthatóan abszolút világklasszis - a bő keret és a tudatos rotáció jelentette, addig idén a bajnokság tudatos elengedése és az őszi, a játék fizikai szegmenseiben tetten érhető, minden bizonnyal szándékos visszafogottság túnik döntőnek. Olyan mindenesetre véletlenül nincsen, nem történhet, hogy egy világklasszis játékos januárig 5 gólt szerez és 8 találattal múlja alul az xG-mutatóját, majd hirtelen megtáltosodik és azóta 39 percenként feltesz a táblára egy gólt, vagy egy asszisztot.

Nagyon kíváncsi vagyok, fizikális szempontból van-e csapat, amelyik méltó párja képes lenni ennek a tavaszra hangolt Madridnak - ha tippelnem kellene, nem igazán -, sebességben is csak a Bayern, és a Liverpool látszik hasonló szinten most. Játékminőségben egyénileg a Barca, csapatként a City is kihívó lehet, de olyan komplex fegyverarzenálja, olyan sokrétű potenciálja talán egyik másik csapatnak sincs jelenleg, mint a Realnak.

[ Szerkesztve ]

(#103021) Tibiajax válasza adise (#103019) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, ez egy igazi +1es hsz volt..

hobizoli persze, 5-6..
angol, spanyol ok. aztán szerintem mehet is harmadiknak az olasz. még mindig..
..aztán német, francia
uefa rangsor nem oszt nálam

(#103022) venember83 válasza Tibiajax (#103016) üzenetére


venember83
nagyúr

Amíg nyaranta a legjobbak távozásától kell tartani, és amíg nincs érdemi erősítés a távozók helyett vagy a hiányposztokra, addig Agnelli és Beppe csak álmodozhat a BL-ről, mert a keret qrva kevés, és nem normális, hogy egyik szekció megerősítéséhez meg kell gyengíteni egy másikat (pl. középpálya szétbarmolása nyomán érkezhetett Higuaín). Pogba és Bonu pótlására jó ideje hiába várnak a szurkolók, miközben ott van Rugani és Bentancur, de Allegri nem tudja/akarja beépíteni őket, és a megkopott Barzaglit és a sótlan Sami Khedirát játszatja helyettük. Mindegy, hagyjuk a 'csába az egészet.

(#103023) hobizoli válasza Tibiajax (#103021) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A nemet siman elotte van kb egy szint a franciaval.

több drón kell ;P

(#103024) Napfénysüti

Nem is mondtam, múlt héten Prágában jártam és mivel előtte olvastam róla így meglátogattam ezt a stadiont:
Strahov stadion

Bár nem futballra építették de még aktív idejében ez volt a világ legnagyobb stadionja (kapacitást tekintve). Manapság a Sparta Praha edzőközpontjaként funkcionál. Mikor ott voltam a felnőttek is épp edzettek. Az elég brutál hogy 9(!!) focipálya elfér benne. :Y
Persze a Generali Arénát is meglestem (Sparta Praha) sőt hoztam egy sálat is emlékbe a shopból. :)

Itt van még egy jó kép: [link]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#103025) MPowerPH válasza DeathAdder (#103014) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, ide. :)

Don't Tread On Me

(#103026) dudu5130 válasza hobizoli (#103018) üzenetére


dudu5130
őstag

A kábszi rossz.

(#103027) Motion_Blur válasza Napfénysüti (#103024) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Viktorunk ez a képet meg ne lássa! :))

Egyébként gyönyörű látvány, és számukra még talán van értelme is! :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#103028) DeathAdder válasza MPowerPH (#103025) üzenetére


DeathAdder
veterán

Thnx :) Végül is csak 2 percre vannak a mocskok a mai meccs színhelyétől :)

(#103029) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na akkor mindjárt indulunk, kedves egészségetekre és forza!!

:D

(#103030) venember83 válasza Tibiajax (#103029) üzenetére


venember83
nagyúr

A gatyád nem kék-fekete? Komolyat csalódtam... Arról nem is beszélve, hogy nem értem, miért nem Birra Moratti van a kezedben. :D

(#103031) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ma esti BLINGO a Sport TV-n, avagy Kassai Tóth Csaba várható aranyköpései.
Lehet szervezni a Whiskey ivó versenyeket :C

(#103032) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#103031) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:D:D Szerintem azt az embert direkt rakják az angol meccsek alá kommentátornak, hogy eltántorítsa az embereket az angol bajnokságtól.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103033) MPowerPH válasza DeathAdder (#103028) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jaja, elegge furan jott le, megengedtek nekik, hogy hasznaljak a szomszed stadionjat egy edzes erejeig. :U Lesz majd belhaboru, az fix. De nem voltak sokaig, tovabb tartott a hercehurca, amig leszalltak, kipakoltak, majd minden vissza.

Don't Tread On Me

(#103034) omfgk


omfgk
addikt

Pácban a City.

Ritka vacakul játszanak egyelőre. A védelmük nincs a toppon.

(#103035) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Liverpool jól bekezdett :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#103036) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#103035) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az NSO nem áll a helyzet magaslatán: szerintük Szalah lesgyanús helyzetből indult...

https://www.coreinfinity.tech

(#103037) omfgk


omfgk
addikt

Pep irdatlanul elcseszte a taktikát...

3-2-4-1 ???

Laporte középhátvéd. Előttük KDB és Fernandinho védekező középpályás. Sané - Gündogan - Silva - Walker sor előttük. Walker mivel hátul van 3 középhátvéd így jobban elől marad. Jesus teljesen elszigetelve elöl.
Nem is nagyon értem a dolgot. Mit gondolt Pep? Hogy pont a Pool ellen kell egy ilyen taktikával kisérlezetni?

[ Szerkesztve ]

(#103038) BenHans


BenHans
addikt

Ez pedig tizi volt. :(( :(((
A sportdiplomáciai erőfölény miatt sem fújnak be ilyet egy kisebbnek a Barcelona ellen.
Csak legyen annyi szerencsénk cserében amennyi szerencsétlenség jutott a menteni igyekező De Rossi mozdulatába.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#103039) Napfénysüti válasza BenHans (#103038) üzenetére

Ott szerintem ha centikkel is de a tizenhatoson kívül volt a szabálytalanság. De tényleg kicsin múlt.

Més que un club!

(#103040) BenHans válasza Napfénysüti (#103039) üzenetére


BenHans
addikt

Remélem igazad van. Kevésbé lennék bosszús.

De nagyon kellene Ninja. Látszik hogy Pellegrini el van veszve kicsit, nem is értem miért ő lőtte 16-ról a szabadot...

Ez az első félidő megmutatta, hogy van bennünk is erő és méltatlanul néztek le minket. Sokan gálameccset prognosztizáltak és már félidőben sok gólos Barcelona fölényt.
Pedig megmutattuk a Chelsea ellen is hogy van tartásunk...

Amiért jöttünk az megvan. Jegybevétel innen is lesz. Bízom a csodában és büszke vagyok. :)

Daje Roma! ♥

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#103041) MdewC válasza LyonnaisFan1 (#103035) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szép volt Pool! :)

Jól küldik!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103042) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sport 1 -re tudtok live stream-et dobni?

Don't Tread On Me

(#103043) L_YKing


L_YKing
addikt

Roma eltevesztette a felidoket? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#103044) Motion_Blur válasza BenHans (#103040) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezt sajnos elkiabáltad :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#103045) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát, még annál is kevesebb izgalom maradt, mint amennyi volt. :N De grat a Pool-nak, megérdemelték.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103046) 7600 GS


7600 GS
addikt

Bráfó Lenkeszter Sziti!

Gratulálok a Poolnak, gyönyörűen játszottak! :R

[ Szerkesztve ]

(#103047) Ringman


Ringman
nagyúr

Ibrahimovic on Ronaldo’s goal: “It was a nice goal, but he should try it from 40 meters.”

:D

[link]

(#103048) BenHans válasza Motion_Blur (#103044) üzenetére


BenHans
addikt

Nem kiabáltam el. Nem volt szerencsénk finoman szólva.
Voltak helyzeteink, elég nagyok is, ott viszont a Barca mellé állt Fortuna. A tizi gyanús helyzetet visszanéztem, egyértelmű hogy az volt.
De Rossi öngóljáért kár, de ha nem ő akkor Messi lövi, 10 méterről az neki olyan mintha más a gólvonalon állna. Amit Manolasnak adtak az egy vicc, kapufáról vissza majd Umtitiről pattan a fekvő Manolas térdére, ilyen Fifában nincs.
Alisson védése után meg a meccs képe alapján egyértelmű volt hogy Barcáshoz pattan és Pique bele is botlott.

Összességében nem játszottunk rosszul pedig nem bunkervédekezésből állt a játékunk. Lehet az eredmény mást tükröz de a meccs képe nem támasztotta alá a Barcelona mészárlást amit jósoltak lásd anno 6-0 amikor közünk nem volt a lasztihoz kb.

Lehet bánni, hogy nem a Sevillát kaptuk akik ellen bőven lett volna esélyünk, legalább 55-45% a javunkra de ez van, büszkének és boldognak kell lennünk. Jó focival megérdemelten lettünk csoportelsők ott ahol mindenki elkönyvelte hogy EL-be megyünk. Utána továbbmentünk egy Sahtar ellen akik leptek már meg tőlünk nagyobbakat is. Ott van az AS Roma a BL-ben a legjobb 8 között és egy Barcelona ellen kiesni megbocsátható, (ellenben mondjuk a másik mai meccs ciki faktorával, de tegnap a Juve sem mutatott egy cseppel sem többet a kb félgőzzel passzolgató Real ellen). Pénzt is gyűjtött a csapat ami így stadionépítés előtt nagyon sokat jelent nekünk, pl talán így nem kell senki fontostól megválni és tudunk erősíteni, és még jön egy teltházas Olimpico jegybevétel is. Amikor meglesz a saját stadion és ami vele jár, akkor majd leszünk még erősebbek is. Akik ellen volt legalább játékban minimálisnál több esélyünk azok ellen megmutattuk még a gazdasági különbség ellenére is és ez a lényeg.

Sempre Roma!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#103049) MdewC válasza BenHans (#103048) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem vígasztal, de a psg és city is nagyobbat égett, mint az olaszok.

Ettől még a tegnapi vereség megalázó marad.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103050) omfgk


omfgk
addikt

Nos egy egyelőre úgy fest ,hogy egy Liverpool, Bayern, Barcelona, Real négyes lesz az elődöntőben.

Az elődöntő meccsei április 24/25 valamint május 1/2. A bajnokságban a Barca - Real meccs május 6.
A Real esélyei egy oda-visszavágós elődöntőben a Barca ellen jóval csekélyebbek mint egy esetleges döntőben. Szóval én remélem ,hogy a Barca - Real meccs a BL-ben, csak a döntőben jön össze.

Ennél tökéletesebb javítási lehetőség nem is lehetne Zidane és a csapat számára. Oké el lett cseszve a bajnokság, volt egy csúfos vereség a Barca ellen hazai pályán, viszont egy esetleges BL döntős El Classico győzelem azt hiszem feledtetné a dolgokat. Reméljük összejön. Na meg a nézettségi rekord is összejönne. Egy ilyen meccsnél az egyetlen nézettebb sportesemény tényleg csak a vb döntő lenne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.