Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126951) DeathAdder válasza Viszlát (#126950) üzenetére


DeathAdder
veterán

a ratyi gól legalább szabályos volt, ugye...

(#126952) Viszlát válasza DeathAdder (#126951) üzenetére


Viszlát
addikt

A védelem szempontjából nézve értettem a ratyit, de Mané kezezős góljához képest valóban jelentős előrelépés a Pool szemszögéből, hogy Lallana gólja legalább szabályos volt. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#126953) forceberg válasza DeathAdder (#126951) üzenetére


forceberg
veterán

Szerintem a nagy homorítás ára lett, hogy nem fújták le.
NHL-ben van(régebben biztos volt), hogy ha valaki rájátszik, még akkor is, ha szabálytalanok voltak ellene, az is megkapta érte a 2 percet.
Ha annyira szeretitek pl. NJr-t ekézni, mit fogta a bokáját Origi, mikor megkoccintották a sipivédőjét? + mintha némi ütemkésés is lett volna az esésben.

Az egyenlítésnél meg Youngot kell megkérdezni, hogy nem a vasútállomáson szokás integetni?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126954) DeathAdder válasza forceberg (#126953) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hátulról faultolta, amit vissza is néztek, tehát a bírák szerint teljesen szabályos volt. (btw mezőnyben ezeket rendszeresen lefújta a hazai csapatnak)
Mané gólelvételéről annyit, hogy a szabályváltozás szerint boxon belül ha kézzel ér a támadó a labdába az szabálytalan közvetlen gólszerzés esetén. Itt viszont nem ez történt, hanem a kezéhez hozzáért a labda, majd az egyéni akciója után beverte és végül elvették a gólt.
Szóval ha következetesek és továbbra is azt a szabályt nyomatékosítják angliában, hogy a játékvezető döntését sosem bírálják felül, akkor gond nélkül megadhatták volna a gólt. Egyik sem volt nagyobb vétség a másiknál, főleg úgy hogy az új kéz szabály a közvetlen gólt megelőző szitura értendő.

De nem is ez zavar, mert a javunkra is hibáztak már, hanem hogy mennyire elfogult Ratkinson a mezőnyben nyújtott bíráskodása miatt. Annyira rühellem ezt az alakot, kb mint amikor a cselzi befutott friss olajos újgadagként és a játékvezetők ha csak tehették ellenük ítéltek :D Ratkinsonnál pont ezt látom.

Döntetlentől többet meg nem is érdemeltünk, ha nem kerülünk hátrányba, akkor megint ellabdázgatunk és hazamegyünk egy 0-0-val mint tavaly meg azelőtt. Nem is értem Klopp miért így áll hozzá állandó jelleggel, túlságosan óvatos, túlságosan tisztelettudó, túlságosan nagy szent glóriával vonja be ezt a neves rangadót, vagy fogalmam nincs, 8 meccsen egyetlen egyszer győzte le eddig őket a PL-ben. Ki nem állom amikor jópofizik meg ölelgeti az ősi rivális játékosait, nem háború ez persze, de akkoris, nemár..

Viszlát - Arra a szerencsétlen Lallanara sem tettem volna rá az elszarusodott körmömet sem hogy valahogy bekotorja 2 centiről, főleg mert általában teljesen alkalmatlan a gólszerzésre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#126955) mephi666 válasza DeathAdder (#126954) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem sem kedvencem a lali, de tegnap éreztem, hogy 100-ból ez lesz az 1 meccs, amikor gólt fog lőni :K mané+firmino eléggé le lett véve elől... inkább pakoltam volna be shaquirit... benne sokkal többet látok, mint amennyi játéklehetőséget kap :K ...a balkáni pitbull mentalitásával szerintem az esetek nagy részében bizonyítana

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126956) bagyulajuve válasza Tibiajax (#126909) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azért CR elég sokat jótékonykodik, aminek jelentős része nyilván PR, de sok az önzetlenség is... minden esetre ez a folyamatos CR becsmérlés elég fárasztó, tudjuk, hogy utálod (+Juve-t is)

Mané előtt pedig le a kalappal, nem sok ilyen van

Resistencia eterna

(#126957) LendvaiFeri1 válasza Tibiajax (#126909) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

erről a senkiháziról jut eszembe

:O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#126958) mephi666 válasza bagyulajuve (#126956) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez nem épp foci, viszont ez is becsülendő :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126959) Tibiajax válasza bagyulajuve (#126956) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

cr-t jobban utálom, mint a juvét

(#126960) omfgk válasza Tibiajax (#126959) üzenetére


omfgk
addikt

Én Suarez-t utálom jobban mint a Barcát.
Csak utána jön Busquets és Alba. De ott van még Bartomeu és Rosell is.
Aztán a Barca maga.
Pique-t se csípem amúgy.

Messi játékát szeretem nézni. Csak ne játszana ilyen lepr@ csapatban.

De próbálom magamban tartani ezeket (kivéve most), mert nem ad hozzá semmit a topikhoz, nem visz minket előre.

[ Szerkesztve ]

(#126961) bagyulajuve válasza mephi666 (#126958) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nagyra tartom Őt is, bár annak idején "miatta" nem lett NBA bajnok a Charles Barkley vezette Suns, de újabb pozitív példa arra, hogyan lehet azt a temérdek pénzt hasznosan felhasználni

Resistencia eterna

(#126962) DeathAdder válasza mephi666 (#126955) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ole azért szépen levette Klopp csapatát főleg az első félidőben, igaz maximálisan alkalmazkodtak hazai pályán, mindenkin ember volt, amolyan Mourinhosan. DE jól csinálta, valószínűleg én is ezt csinálnám egy liverpool ellen (mondjuk így fotelból könnyű oszatni az észt :DDD) ebben Mou alatt sem voltak rosszak, a gond ott kezdődött amikor odaadták nekik a labdát, mert ott Mou óta még mindig nem látszik, hogy lenne bármilyen hozzáadott érték.

Sakiri, Keita nagyon mellőzve vannak, már Lallana is előtte van :((( én sem örülök ennek, de biztosan jó oka van erre, az eredmények végül is ők igazolják.

(#126963) simondr válasza bagyulajuve (#126961) üzenetére


simondr
senior tag

Át kellett volna mennie korábban a Rocketsbe, és akkor 2 bajnoki gyűrűvel az ujján vonult volna vissza. :K

(#126964) bagyulajuve válasza simondr (#126963) üzenetére


bagyulajuve
addikt

átment ő jókor, annak a Rocketsnek is bajnoknak kellett volna lennie, csak a térde szétment

Resistencia eterna

(#126965) venember83 válasza Tibiajax (#126959) üzenetére


venember83
nagyúr

S Mou hol van a sorban?

(#126966) Enzolord válasza DeathAdder (#126962) üzenetére


Enzolord
addikt

És ez a gusztustalan, hogy nem mi diktáljuk a játékot otthon, meg sehol, és egy Unitedot árra felépíteni, hogy kontrákra játszón, mint egy kis csapat, hát....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#126967) Tibiajax válasza venember83 (#126965) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1. Cé
2. Mou
3. Bayern
4. németek
5. Juve
6. Chelsea
7. portugálok
ja és a tavalyi szezon óta a 8.ra beérkezhet a T'ham...

naggyából...
mindenki mást szeretek!
: DD

[ Szerkesztve ]

(#126968) Ringman válasza Tibiajax (#126967) üzenetére


Ringman
nagyúr

sergio ramos?
müllert ki sem emelted külön :(

portugál csapat cr-rel, mou a padon és a németekkel játszanak, a csapat gerincét bayern-játékosok adják.

(#126969) mephi666 válasza Ringman (#126968) üzenetére


mephi666
nagyúr

sokáig rühelltem ibrát és krisztinát, viszont az elmúlt években mindkettővel kapcsolatban rengeteget változott a véleményem :K szerintem nem lehet őket nem elismerni...

akiket viszont rühellek, azok a favágók: pepe, ramos, nigel de jong... a madrid nem tudom honnan hozza majd a következő elmebeteget ramos helyére, ha nyugdíjazzák :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126970) Noukoum válasza mephi666 (#126969) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk Ibra mindamellett mekkora játékos, annyira túl van hypolva tudása. Persze jó játékos, ez vitathatatlan.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#126971) Peterhappy válasza Noukoum (#126970) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ibra olyan dolgokat tud a labdával, amire csak nagyon kevesen a világon. Olyan megoldásokat választ néha, olyan váratlan húzásai vannak, amikre még Messi és CR sem képes.
Megvannak az alkata, magassága hátrányai (pl. az amúgy sem szélvészgyors sebességének kopása), de előnyei is akadnak. Bárhonnan, bármilyen körülmények között veszélyes tud lenni.

KI A FENÉNEK JUTNA ESZÉBE RAJTA KÍVÜL 40 MÉTERRŐL KAPURA OLLÓZNIA A LABDÁT EGY ANGLIA ELLEN???!

Az a faszi egy zseni. Iszonyatosan megosztó személyiség, de egy kiszabott zseni, színes személyisége miatt pedig üde színfoltja a futball világának.
És nem mellékesen az Ő jótékonysági akciói jócskán túlmutatnak a PR-n.

Mondom ezt úgy, hogy finoman szólva sem vagyok érte oda, régebben pedig egyenesen utáltam.

[ Szerkesztve ]

(#126972) Ringman válasza Peterhappy (#126971) üzenetére


Ringman
nagyúr

egyetértek, bár én mindig is csíptem

szerk:
What Carew does with a football, I can do with an orange

:D

[ Szerkesztve ]

(#126973) bandus válasza Peterhappy (#126971) üzenetére


bandus
veterán

+sok!

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#126974) DeathAdder válasza Peterhappy (#126971) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sokat elmond az is, hogy a united egyetlen igazolása a saf éra óta aki képes volt hozni az elvárt szintet. Még csak akklimatizálódnia sem kellett.

(#126975) vond válasza DeathAdder (#126974) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Pedig emlékszem, mennyien sírtak előre, hogy mi lesz vele a MU-ban. Aztán beállt, és hozta a szokásos formáját, mindenféle megerőltetés nélkül. Elnézegetném még most is, mondjuk az ilyen Fred-ek, meg Pereira-k helyett.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#126976) Peterhappy válasza DeathAdder (#126974) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem úgy volt vele, hogy majd akklimatizálódik hozzá a MU, ha szükséges :D

35 évesen igazolt oda. Hamar tudatta a környezetével, hogy nem levezetni érkezett. És ha nincs a súlyos térdsérülése, sokkal eredményesebb lehetett volna.

@Ringman: ez zseniális idézet :)

[ Szerkesztve ]

(#126977) Redneck


Redneck
veterán

Lehet láttátok már, de hátha valakinek új. Sajnálom hogy az MU most nem jó és nem tudott ott maradandót alkotni. Jót tett neki a váltás és hogy fogyasztottak rajta.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#126978) DeathAdder válasza Redneck (#126977) üzenetére


DeathAdder
veterán

ez az amit soha nem fogok tudni megérteni, és talán az egyetlen amit tényleg rohadtul irigyelni tudok másoktól, amikor egyesek néhány hónap alatt bármilyen nyelven képesek megtanulni beszélni.

(#126979) vond válasza DeathAdder (#126978) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem vagy egyedül ezzel. :O

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#126980) Ringman válasza Redneck (#126977) üzenetére


Ringman
nagyúr

ma olvastam, hogy lukaku első napján megkérte a stábot és a csapattársakat, hogy olaszul beszéljenek hozzá, hogy minél hamarabb megértse, hogy az ellenfél játékosai mit beszélnek egymással a meccseken.

(#126981) Redneck válasza Ringman (#126980) üzenetére


Redneck
veterán

Óriás(i) a krapek, le a kalappal előtte. Rá haragudtam a legkevésbé az utóbbi 2 év Unitedjéből. Még akkor is rúgott pár gólt mikor egy nagy tank volt és jó labdákat sem kapott. Jól járt vele az Inter.

Azért bízom benne hogy a vörös ördögöknél is lesz valami feltámadás, bár a jelenlegi szezonban szerintem már ne számítsunk rá. Be kell építeni a fiatalokat, venni melléjük pár jó játékost, és jövőre meg kell célozni a top6-ot.
Nekünk szurkolóknak, idén marad a türelem.

DeathAdder:
Én is irigylem, de tisztelem is őket. Nekem megvan a nyelvérzék, csak a szorgalom hiányzik.
:(((

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#126982) mephi666 válasza Redneck (#126981) üzenetére


mephi666
nagyúr

bale-ről mit írtak? hosszú tanulás után annyira megtanult spanyolul, hogy tudott bort kérni? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126983) Redneck válasza mephi666 (#126982) üzenetére


Redneck
veterán

Semmit. Angolul kérte, csakazértis. ;] Mondjuk az ő helyzetében lehet meg is értem, az ok-okozat nézőpont kérdése.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#126984) mephi666 válasza Redneck (#126983) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja tényleg, úgy volt a sztori, hogy marcelo-val kb ennyit tud beszélni, hogy: "hi, hello, and good wine" :DDD ...6 év nem volt elég

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126985) Noukoum válasza Peterhappy (#126971) üzenetére


Noukoum
veterán

Hiányzik egy-két nagyon fontos dolog. A fontos meccseken való teljesítmény és persze fontosabb trófeák. (Eb,vb,BL) Persze lehet mondani hogy ez sosem rajta múlott, de na.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#126986) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#126974) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért brutálisan túl volt hypeolva, nagyon sok helyzetet elbaltázott. Persze a mai MU örülne neki valószínűleg.

mephi666: Ibra számomra bőven a favágó kategória, támadók között valószínűleg a legnagyobb. Hatalmas tirpák, de legalább egy egyedi játékos aki kilóg a tömegből.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#126987) BenHans


BenHans
addikt

Cuadrado belerepül hátulról a palibe és nem érti miért kap sárgát.

Na, de a bíró órát cserélt...
Megjött a rolex? Vagy az előző nem volt juve approved? ;] :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126988) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ohh, ma BL nap van. :B

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#126989) sh4d0w válasza NyxNyxNyx (#126986) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ibrahimovic személyes tragédiája, hogy mire a pályája csúcsára ért, addigra feltűnt Messi és Ronaldo, így sosem kaphat aranylabdát, pedig bőven megérdemelné.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#126990) ZavaBalazs válasza sh4d0w (#126989) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ha már aranylabdáról van szó, valaki vágjon már hozzá egyet Lewához! :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#126991) máyköl válasza ZavaBalazs (#126990) üzenetére


máyköl
veterán

hihetetlen formában van a pali...

(#126992) venember83 válasza BenHans (#126987) üzenetére


venember83
nagyúr

(#126993) Ringman válasza sh4d0w (#126989) üzenetére


Ringman
nagyúr

na akkor újra leírhatom, hogy a világ szégyene, hogy sneijder nem kapott aranylabdát a triplete+vb ezüst kombóra (többek között a barcát hazaküldve), helyette messi kapta 1 bajnoki címre+a lófaszjóska csapatok ellen rúgott sok gólra.

(#126994) Richard! válasza Ringman (#126993) üzenetére


Richard!
addikt

Vajon idén másképp lesz? :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#126995) Noukoum válasza Ringman (#126993) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért mert Messi..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#126996) KisTücsök válasza Ringman (#126993) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jaj ne, mindjárt jön Tibi is aki ugyanezt leírja, csak negyven mondatban. :O

;]

(#126997) sh4d0w válasza Ringman (#126993) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

+1

https://www.coreinfinity.tech

(#126998) BenHans válasza venember83 (#126992) üzenetére


BenHans
addikt

:)) :DD
Kezdjük ott, hogy most poénból írtam. Btw egy szavam nem volt De Ligt kezezésére, mert láttam, hogy az első érintés lábbal történt, majd az onnan felpattanó labda ért a kezéhez. Csak azt nem értem, hogy a Mancini féle kézre perdülő labda ami az egyik kameraállásból láthatóan előbb a testéhez ért miért volt tizi...
Meg amikor az olasz játékvezető előadja, hogy a váll az kéz, és ezzel fel is menti magát, mert hát ez majd biztos a következő továbbképzés anyaga.
Mi a helyzet azokkal a bírókkal, akikkel mindig(!) baj van bizonyos csapatok meccsein, eltiltják, majd a következő szezonban újra vezethet és kig gondta volna, hát megint belenyúl...
VAR? Amikor egy meccsen az egyiknek 5 helyzetet néznek vissza a másiknak egyet sem, stb... Pl, végelgyengülésig tudnám gyűjteni, hogy Mandzukic, Lukaku, Zlatan, Zapata, Dzeko, vagyis az erősebb felépítésű játékosok nagyobbat tolnak az emberen mint legutóbb Kalinic és mégis megadják a gólt. Vagyis itt is megadta, majd miután a játékos látta, hogy gól lett és gyorsan elalélt, akkor úgy 3 perc múlva visszavonta.
Szerencsére a nagy hordágyas mentős jelenetek után, a saját csapata közölte hogy a vizsgálatok semmilyen sérülést nem mutattak és egyem a lelkét nem sokra rá már posztolta hogy jól érzi magát.

De jó, akkor ennek az áldott szent embernek elhiszem, hogy a játékvezetők csak a körülmények, a csapatok, a szurkolók, a focisták, hovatovább a futball áldozatai.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126999) Richard!


Richard!
addikt

Hivatalos: December 18-án kerül megrendezésre a Barcelona-Real Madrid találkozó, miután ma jóváhagyta a szövetség a klubok által javasolt időpontot.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127000) Ringman válasza sh4d0w (#126997) üzenetére


Ringman
nagyúr

azt ki is hagytam, hogy vb-(társ)gólkirály is volt...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.