Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184001) sh4d0w válasza Napfénysüti (#183967) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nos, az M4Sport szerint Kodro 5 eve nem hibazott buntetot tetmeccsen. Ha ez tenyleg igy van, akkor nehezen tudom elkepzelni, hogy nem szandekosan rugta fole.

https://www.coreinfinity.tech

(#184002) Napfénysüti válasza mephi666 (#184000) üzenetére

Kevés kapust utálok (szolidáris vagyok :D ) de ezt a teátrális majmot még én is rühellem.

sh4d0w: hmm az érdekes. Akkor megértem mondjuk miért ő rúgta. Egyébként a legjobbakakkal is előfordult komoly tétmeccsen, lásd Baggio vagy Beckham. De hogy a meccs végén bemenekült az szánalmas... :(((
Láttam a tévében a csapattársam nagy Vidis, ott volt a B középben. Hát írtuk is neki hogy kissé feszültnek tűnt. Ő irányítja a kispályás csapatunkat de nálunk nem lett annyi ősz hajszála mint a Vidi meccseken. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#184003) mephi666 válasza Napfénysüti (#184002) üzenetére


mephi666
nagyúr

én alapjáraton kevés játékost rühellek, de ennek a gyökérnek szerintem örökre bérelt helye lesz nálam a top3ban :DDD pöcsorrliszon mellett... fellaini volt még a retek, akit mindig is gyűlöltem az aljadék stílusa miatt és mit ad isten, ő is az evertóniak táborát gyarapította egy ideig

ui: nálam amúgy Ramos, Pepe, CR7 és Neymar is szépen ki tudott kerülni ebből a körből, de dickfordnál erre nincs esély... meg az ex-evertóni gordon is szerintem jól bebástyázza magát mellé

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#184004) Napfénysüti válasza mephi666 (#184003) üzenetére

Ez a Gordon melyik Gordon?

Més que un club!

(#184005) Tibiajax válasza mephi666 (#184003) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért azt tegyük oda zárójelben, hogy ha valaki everton-i, alapból vip-jegye van nálad a köcsögök vonatjára : ))

(#184006) mephi666 válasza Napfénysüti (#184004) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ez, aki már a szarkák táborát gyarapítja azóta... tegnap is akadt "gyönyörű" megmozdulása, pedig nem sok időt kapott

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#184007) mephi666


mephi666
nagyúr

...jó kis clash ez a Forest-Soton... lépni kell még a rókáknak is előre, hogy a retkek semmire ne menjenek a mai sikerükkel :D

Gaylord Navas ma azt hiszi bokszmeccsen van :D Sotonból meg ez a Jankó nagyot megy: lehet fel akarja hívni magára a figyelmet, hátha átveszi más és jövőre is a pl-ben játszhat?

...közben 5-2... vagy les, de 4-2 is szép

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#184008) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Áú.

(#184009) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sampdoria OUT, Genoa IN ;] ;] ;]
A kovetkezo idenyben sem lesz a Serie A-ban genoai varosi derby.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#184010) BenHans


BenHans
addikt

Szerintem nézzétek meg a City legutóbbi 2 olyan bajnoki meccsének gólszerzőit ahol az ellenfelük betalált. Érik a szőlő? ;] :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#184011) cyberkind válasza Soulfly842 (#184008) üzenetére


cyberkind
félisten

De ami a legjobb, Hazard megnyert minden trófeát a Real-lal, és a szerződése lejárta után, visszaakar vonulni. :DD

Paranormal Cocktivity

(#184012) venember83 válasza BenHans (#183976) üzenetére


venember83
nagyúr

A transfermarkt munkatársai munkáját végre elismerték:

Kivonat a CONI indoklásából. A -15-ből állítólag -9 lehet a Gazzetta szerint, a Tuttosport optimistább, ők 6-9 pontos tartományról beszélnek.

(#184013) atee_13


atee_13
őstag

Messi elmegy koldulni túrbánisztánba?

(#184014) DeathAdder válasza cyberkind (#184011) üzenetére


DeathAdder
veterán

nem olyan ambíciózus, mint Artúr aki "new challenges"-t keres a maga 0 játékpercével :DDD

(#184015) venember83 válasza DeathAdder (#184014) üzenetére


venember83
nagyúr

De reméli, hogy kap pár percet, hogy a pályán búcsúzhasson. Magára amúgy Arthur 2.0-ként hivatkozik.

(#184016) BenHans válasza venember83 (#184012) üzenetére


BenHans
addikt

A másik akta jövőre lesz halasztva?
Mondjuk oly mindegy ez pontlevonogatás is, ha az UEFA jelezte hogy az olasz döntéshozóktól függetlenül is vizsgálja és kilátásba helyezte az eltiltást.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#184017) venember83 válasza BenHans (#184016) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom, ahogy olvastam, még azt sem határozták meg, hogy kik az érintett felek, illetve a joghatóság is kérdéses, vagyis hogy melyik bíróság tárgyalja. Szerintem bőven el fog húzódni év végéig, ha nem lesz valamiféle vádalku. De ez a plusvalenzás ügy megnyithatja Pandora szelencéjét, mert sok klub alkalmazta könyvelésében ezeket a fiktív/túlinflált nyereségeket. Meglátjuk. De hogy ennek a sportként értelmezett futballhoz még az allegriballnál is kevesebb köze van, az biztos.

Kiegészítéshez: igen, ha nem tetszik az FIGC döntése, akkor is beleszólhat az UEFA, nem csak ha elhúzódik az ügy. Értelmezhetik az FFP megszegéseként ezt a kihágást. Bármi megtörténhet.

[ Szerkesztve ]

(#184018) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de várom már az esti meccset
(meg persze a holnapit is) Ti hogy vagytok vele?

előrehozott döntő, nem kérdés. igaz, két meccses

[ Szerkesztve ]

(#184019) venember83 válasza Tibiajax (#184018) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyerjen a jobbik csapat, ennyi.

Ui. S a csütörtöki meccset nem várod? Felveheted a kedvenc Sevilla mezedet.

(#184020) Tibiajax válasza venember83 (#184019) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

juve-sevilla?..fix 1-0 tétre helyre befutóra. de, jó lesz az is
de azért ezek még jobbak

[ Szerkesztve ]

(#184021) Soulfly842 válasza Tibiajax (#184018) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az estire nagyon kíváncsi leszek én is. Már be vagyok zsongva miatta pár napja, s tényleg ez határozhatja meg a nyertest is. Remélem a Real haza küldi vagy két gólos vereséggel a ManCi-kát :)

A holnapi miatt kevésbé izgulok, behúzza az Inter a két meccs alatt és kész :D

(#184022) szotyika77 válasza Soulfly842 (#184021) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Én meg pont fordítva szeretném! :D
Picsázza el a sziti a margitot mind a két meccsen, majd a döntőben Pep taktikázza el magát, és nyerjen az egyik milánói csapat! :D Hol kell aláírni? :P

(#184023) Tibiajax válasza Soulfly842 (#184021) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A holnapi miatt kevésbé izgulok, behúzza az Inter a két meccs alatt és kész
Szóljon belőled a mindentudó próféta, barátom.
:)

a döntőbe való bejutásért is már egész csinos lóvé jár amúgy, nem?..

(#184024) venember83 válasza Tibiajax (#184020) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélhetőleg azért odateszi magát a Sevilla és a Juve is, s lesz egy érdekes, nem a futball ellenreklámaként használható borzalom. Ha másért nem, akkor a semleges nézők miatt legalább. Én orvosi javaslatra inkább kihagyom a következő három futballestét.

(#184025) Tibiajax válasza venember83 (#184024) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sztem azért ne hagyd ki... jók lesznek azok
jóknak kell lenniük

(#184026) sh4d0w válasza szotyika77 (#184022) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azért erőteljes lenne egy Real-Milan final Ancelottival a spanyol kispadon...

https://www.coreinfinity.tech

(#184027) mephi666 válasza szotyika77 (#184022) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nekem is ez a szimpatikus forgatókönyv :) annyival megtoldva, hogy a city rúgja ki magát rendesen a real ellen és dobjon el pár pl-meccset, amit így behúzhat az Arsenal :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#184028) Ringman válasza Tibiajax (#184018) üzenetére


Ringman
nagyúr

Szerintem city verheto az internek, real nem barmilyen furcsan hangzik

(#184029) cyberkind


cyberkind
félisten

Real Madrid - AC Milan döntő lesz, nem kell izgulni. :K

Paranormal Cocktivity

(#184030) sh4d0w válasza cyberkind (#184029) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

:K

https://www.coreinfinity.tech

(#184031) Tibiajax válasza Ringman (#184028) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

real nem barmilyen furcsan hangzik
ez abszolut így van, madrid ellen régebben is, most is 100%reménytelen lenne

de.. igazából sztem a city is az lenne most. fogjon bármilyen jó napot ki az inter, a city meg kevésbé áhh. olyan védelmük van :) meg támadószekciójuk.. egy darabig bírnánk a nyomást, de idő kérdése lenne csak, mikor törne meg az inter-fal

#184029cyberkind

[ Szerkesztve ]

(#184032) Iramirez válasza cyberkind (#184029) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Legyen így.Szakmai alapokon,kétlem.

(#184033) cyberkind válasza Iramirez (#184032) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem szakmai alapokon kétlem, hogy ez lesz, de jjól hangzik. :))

Tibiajax
:P ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#184034) DeathAdder válasza Tibiajax (#184031) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ahogy a Brentford megverte a szitit úgy az inter/milánnak is menne, fel kell vállani a “kis csapat” attitűdöt a kulcs játékszituációkra koncentrálva támadásban (kapus felpasszok), és nulla mélységet hagyva hátul illetve nulla területet a vonalak között, nem eldobva a lehetőségét a gólszerzésnek, mégis kockázatot minimalizálva

döntőn a sziti se fog gálázni, be lesznek szarva, madrid ellen bárki esélytelen lenne, még ha sokkal jobb csapat az ellenfél akkor is

vicces kimondani a sziti idén is sokkal jobb csapat mégis verhetőbb, tudnak reagálni mindenre, minden formációban megvannak az erősségeik, minden formációdra prímán reagálnak, de azzal hogy formáció nélkül a kp-n random egyszerre ugyanazon a helyen feltűnik majd modrik, krósz, csú az lehet nem lesz benne a számításban :D

(#184035) cyberkind válasza DeathAdder (#184034) üzenetére


cyberkind
félisten

Pár év óta egy percig se kérdés, hogy melyik a legjobb csapat, de ilyen anyagi biztonsággal ez a minimum, az már más kérdés, hogy nem mindig jön nekik össze, ahogy ezt a bajnokságot is már ezer éve bekellett volna húzni.

Paranormal Cocktivity

(#184036) forceberg válasza cyberkind (#184035) üzenetére


forceberg
veterán

"ilyen anyagi biztonsággal ez a minimum"

Na ez egy méretes baromság. :)) Vannak még feneketlen buxák...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#184037) DeathAdder válasza cyberkind (#184035) üzenetére


DeathAdder
veterán

lehetne a pizsi is a legjobb azok is nyakló nélkül költenek, de szerencsére nem mindig a legjobb csapat nyer meg mindent

a sziti megítélése most is azon fog múlni hogy megnyerik e a bl-t, miközben május végén még versenyben vannak a tripláért, de elég egy rossz meccs május közepén a szezon végén hogy az az elmúlt 9 hónapjukat megpecsételje

számomra nem kérdés hogy ők a legjobb csapat, de azért essenek ki a csába :DDD

(#184038) Ringman válasza cyberkind (#184029) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#184039) dudu5130 válasza DeathAdder (#184037) üzenetére


dudu5130
őstag

A PSG nem fog tudni sose Pep kaliberű edzőt igazolni hacsak nem nyúlnak bele nagyon egy fiatal tehetsegbe. Ott már olyan szintű az ego belharc ami a Citynel sosem volt szerintem jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#184040) atee_13 válasza DeathAdder (#184037) üzenetére


atee_13
őstag

Azért az is vastagon közrejátszik, h ha kb ugyan az lenne a költött pénz és keret feltétele a pizsit a franciáknál senki sem késztetné erőfeszítésre míg a PL azért nem ennyire egyszerű az élet.

Fordítva valószínű ők is elkényelmesednének, ha 1 szezonban gyakorlatilag az első valamire való tétmeccs a BL kiesés első fordulója.

(#184041) Peterhappy válasza dudu5130 (#184039) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én amúgy simán el tudom képzelni, hogy Pep feláll szezon végén. Ha behúzza a BL-t, azért, ha nem, azért. Akkor meg adná is magát a p$g...

(#184042) cyberkind válasza DeathAdder (#184037) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem lehetne, és nem is volt, gyakorlatilag a City az angol ligában max a United ellen volt meghatározó tényező, de amúgy alaphangon a szopó oldalról jöttek, ellenben a Psg, akik olykor bajnokságot is nyertek, meg igencsak nagynevű játékosok fordultak meg náluk, vagy adtak el a jövőre nézve, a katari átvtétel óta meg csak botladoznak, mert kurva jó szerződéseket osztanak a semmire, lásd Neymar, nemhiába akar maradni.

De mindenekelőtt, a Psg-nek egy tökös edző kéne, aki szétdurrantja ezt a puncibandát, akik csak lötyizni akarnak, de ilyen edző nem fordult ott még meg, de nem is fog.

forceberg
Csapatfüggő, de pont Angliában van a másik gazdag csapat, akik nagyon jól tolják, ez pedig a Newcastle, a Psg totál más dimenzió.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#184043) Napfénysüti válasza Tibiajax (#184018) üzenetére

Ma BL bakker?
Ennyire érdekel kb az idei, ha nem írod azt se tudom hogy meccs van este. :DDD

Més que un club!

(#184044) Tibiajax válasza Napfénysüti (#184043) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ma nem bl lesz, hanem madrid v sziti.
nézek valami jó kis kaját, meg jó sört hozzá
jó lesz.

(#184045) DeathAdder válasza cyberkind (#184042) üzenetére


DeathAdder
veterán

a jelenlegi állománnyal biztos nem lehetnek, de amit ráköltöttek csak a front3-ra abból már egy komoly csapatot is lehetett volna építeni, mint ahogy a sziti tette, és nem is feltétlen játékosokkal, hanem agytrösztökkel akiket szintén kilóra megvettek

pizsinél pénzügyi fölény van, egyedül abban hasonlítanak hogy mindkettő illegális milliárdos önfinanszírozása, de a szitinél emellé fel van építve a legkomolyabb sportszakma is, és sajnos a NC-nél sem tűnnek butának

(#184046) cyberkind


cyberkind
félisten

Paranormal Cocktivity

(#184047) venember83 válasza cyberkind (#184046) üzenetére


venember83
nagyúr

Semmi 5-3-2/3-5-2? Amatőrök.

(#184048) cyberkind válasza venember83 (#184047) üzenetére


cyberkind
félisten

Számomra a leguncsibb taktika. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#184049) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

HASTA EL FINAL, VAMOS REAL!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#184050) cyberkind válasza LendvaiFeri1 (#184049) üzenetére


cyberkind
félisten

Június 10! :K

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.