Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) Tibiajax válasza venember83 (#30999) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ugyan, miért tették volna?..ők is csak emberek, akik kifizették a borsos belépőjegyet, joguk van ott lenni és gyűlölni a madridot

(#31002) Integra válasza 7600 GS (#30998) üzenetére


Integra
titán

és akkor most mi van? mi ebben az új vagy az egyedi? a barca játékosai ugyanezt kapják madridban, ahogy minden vendég csapat az adott stadionban valszeg ugyanúgy. vagy most lekellene borulni a hisztizsák előtt? :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31003) baluka26 válasza Integra (#31002) üzenetére


baluka26
veterán

Tudod, rejálmádrid, céjerhét az külön kategória..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#31004) salival válasza 7600 GS (#30998) üzenetére


salival
aktív tag

Bocs, nem neked.

Aranylabda jelöltek 23as listája:

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#31005) Sickboy25


Sickboy25
addikt

DVSC szurkoló van köztetek?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#31006) Integra válasza salival (#31004) üzenetére


Integra
titán

Aranylabda-jelöltek:
Gareth Bale - Real Madrid
Edinson Cavani - PSG
Radamel Falcao - Monaco
Eden Hazard - Chelsea
Zlatan Ibrahimovic - PSG
Andrés Iniesta - Barcelona
Philipp Lahm - Bayern München
Robert Lewandowski - Dortmund
Lionel Messi - Barcelona
Thomas Müller - Bayern München
Manuel Neuer - Bayern München
Neymar - Barcelona
Mesut Özil - Arsenal
Andrea Pirlo - Juventus
Franck Ribéry - Bayern München
Arjen Robben - Bayern München
Cristiano Ronaldo - Real Madrid
Bastian Schweinsteiger - Bayern München
Luis Suárez - Liverpool
Thiago Silva - PSG
Yaya Touré - Manchester City
Robin van Persie - Manchester United
Xavi - Barcelona

szvsz ribery lesz :K

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31007) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#31005) üzenetére

Igen. :K
Miért kérded?

Més que un club!

(#31008) L_YKing válasza Sickboy25 (#31005) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak a Puskás Akadémia. :DDD

Integra: Meg is rakom beten. . :))

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31009) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#31007) üzenetére


Sickboy25
addikt

Óh, de jó ez pont testhezálló kérdés is lesz: Miért nem Verpecz véd?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#31010) 7600 GS válasza Integra (#31002) üzenetére


7600 GS
addikt

Általánosságban értettem, teljesen mindegy, hogy melyik csapat szurkolói csinálják ezt, baluka hiába játssza meg magát. Nálam a "muerte" nem fér bele, legyen szó bármelyik játékosról is.

(#31011) 7600 GS válasza salival (#31004) üzenetére


7600 GS
addikt

Bale,Neymar,Özil,Pirlo mit keres itt?

Amúgy meg kicsit érdekes a helyzet. Ribery legalább annyira megérdemelné, mint Sneijder 2010-ben, viszont akkor kérdőre lehetne vonni az okosokat, hogy miért Messi kapta meg 2010-ben?

Én Ribery-nek adnám, de szvsz megint Messi lesz, a változatosság kedvéért. Ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#31012) venember83 válasza Integra (#31002) üzenetére


venember83
nagyúr

Csupán ki kéne csapni a stadionokból az idiótákat, akik másért nem mennek, minthogy gyűlölködjenek. Klubtól függetlenül.

Edzők:
Carlo Ancelotti (Olaszország/Paris Saint-Germain FC/Real Madrid CF), Rafael Benítez (Spanyolország/Chelsea FC/SSC Napoli), Antonio Conte (Olaszország/Juventus), Vicente Del Bosque (Spanyolország/spanyol válogatott), Sir Alex Ferguson (Skócia/Manchester United FC), Jupp Heynckes (Németország/FC Bayern München), Jürgen Klopp (Németország/Borussia Dortmund), José Mourinho (Portugália/Real Madrid CF/Chelsea FC), Luiz Felipe Scolari (Brazília/brazil válogatott), Arsène Wenger (Franciaország/Arsenal FC).

Valamiért úgy vélem, SAF fogja megkapni.

[ Szerkesztve ]

(#31013) 7600 GS válasza venember83 (#31012) üzenetére


7600 GS
addikt

Ennyi.

Az év edzője meg egyértelműen Heynckes.

(#31014) Integra válasza venember83 (#31012) üzenetére


Integra
titán

persze, meg itt is mindjárt kitiltani örökre azokat, akik meccsnézés közben szapulják a játékosokat és ezt szépen bekommentelik, ahogy az lenni szokott, nem? sok sikert.. :)
ébresztő...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31015) venember83 válasza Integra (#31014) üzenetére


venember83
nagyúr

Kicsit más kommentelni egy fórumon, illetve kimenni az első sorba és onnan teli torokból anyázni a focistákat. Nem szurkolnak, hanem anyáznak. Nem saját csapatot éltetik, hanem az ellent pocskondiázzák. Vagy ez összeegyeztethető a sportszerűséggel szerinted? Főleg akkor egyszerű a helyzet, ha ilyen evidens videofelvétel is van az esetről... :U

[ Szerkesztve ]

(#31016) Tibiajax válasza 7600 GS (#31011) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Bale azért, mert 100millió eurót ér, Neymar azért, mert a Barca 50milliós cselgépe és mert kurva jó, Özil azért, mert mióta Londonban van az Ágyúsok szárnyalnak és vezetik a pl-t, Pirlo meg azért, mert csak.

:P

(#31017) cyberkind válasza Tibiajax (#31016) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért Bale tavaly jó volt nagyon is . :P

Paranormal Cocktivity

(#31018) diegho


diegho
nagyúr

Játékos fronton Ribery, edző fronton pedig Klopp lenne az igazságos. Azért Klopp, mert egy gyengébb kerettel is ott volt a BL döntőben és a maximumnál is többet hozott ki a Dortmundból.

(#31019) 7600 GS válasza Tibiajax (#31016) üzenetére


7600 GS
addikt

Iniesta is gondolom azért mert csak. :D

(#31020) Integra válasza venember83 (#31015) üzenetére


Integra
titán

semmi különbség nincsen, ugyanolyan gyökér vagy, csak éppen nem az arcába mondod...
a sport tisztaságáért és a játékosok védelme érdekében majd bevezetik a közvetítésekre egyedi azonosítóval regisztrált, beépített mikrofonos és kamerás, beszédfelismerő tévéket, és amikor majd szapulod az embert a pályán, a tv jól letilt téged is legalább 2 hónapra. csak az esélyegyenlőség miatt..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31021) bandus válasza 7600 GS (#31011) üzenetére


bandus
veterán

semmi értelme egy ekkora listának, teljesen felesleges, ők sem kellenének rá, xavi se, iniesta se, falcao, cavani, minek :F hazardot, meg a botlábú levát már nem is említem...

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31022) salival válasza 7600 GS (#31011) üzenetére


salival
aktív tag

Bale azért mert decembertől márciusig világklasszis szinten tolta, Neymar azért mert ő vezette a brazilokat a konföd kupán végig, özil azért mert jobbat nem találtak, pirlo meg a neve miatt. Pirlo helyett mehetett volna vidal szvsz ha a naptári évet nézzük.

YNWA

(#31023) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#31009) üzenetére

Magamban én is feltettem már ezt a kérdést de a hivatalos választ nem tudom. Én is Verpeczet védetném mert szerintem eddig jól teljesített. Fogalmam sincs miért kellett váltani. Maximum egy kisebb sérülést tudok elképzelni de erről se hallottam.

Més que un club!

(#31024) Tibiajax válasza salival (#31022) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

özil azért mert jobbat nem találtak
ezt hogy érted?.. mi az, hogy nem találtak jobbat?
:F

Pirlo meg a neve miatt
baromság. ennyi erővel mehetett volna Lampard vagy Gerrard is.. Pirlo osztja a forintos labdákat, teszi a labdákat a lábadra, szabadrugásban az egyik legjobb a világon, ő a Juve esze, ahogy kivennéd a csapatból, már omlanának is össze, eltűnne a szervezettség
épp ezt néztem a hétvégén a genoa ellen, pont csak ezt figyeltem, hogy ha mondjuk egy láthatatlan kéz benyúlna egyszercsak a delle alpi utódjának gyepére és így kiradírozná a motort. vicces lenne.. vagy mondjuk azt, nem lenne ugyanaz onnanstól. és ő már elég rágóta nyomja ezt a szintet, jöttek a bajnoki címek, és ez neki is köszönhető, elsősorban. én ezt gondolom

vidal?.. persze.. ő még kicsirigó egy aranylabdához

(#31025) diegho


diegho
nagyúr

Pirlo már csak azért az arcért megérdemelné, ahogy a sorfalban állt múlt héten :DDD most nem találom a képet...

(#31026) Tibiajax válasza diegho (#31025) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja..a:D de jó fej egyébként.. :) mindig ugyanazt a fejet nyomja, sok mosolyt, vagy örjöngést nem láttál még tőle, teszi a dolgát aztán jóvan.
nekem az ilyen emberek jönnek be az életben is, nem a rinyagépek meg a flegma kis buzeránsok...

(#31027) diegho válasza Tibiajax (#31026) üzenetére


diegho
nagyúr

Pirlo azért jó játékos, mert kimegy a pályára és mindig a tőle telhető maximumot adja. Nincs nyihogás, hiszti, arcoskodás. Ő a tökéletes katona, teszi, ami a dolga, mindenféle sallang nélkül.

(#31028) Integra válasza diegho (#31027) üzenetére


Integra
titán

főleg ilyen idősen. számomra ez a legnagyobb elismerés, hogy sok suhancot lemos még mindig.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31029) diegho válasza Integra (#31028) üzenetére


diegho
nagyúr

Pedig mennyien nyihogtak a juve drukkerek közül, amikor leigazolták... pedig egyértelmű volt, hogy egy jó edző mellett ő lehet a sikerek kulcsa.

Más: ennek az embernek hogyan lehet ennyi bőr azon a mocskos korrupt pofáján?

(#31030) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#31031) L_YKing válasza Tibiajax (#31030) üzenetére


L_YKing
addikt

Elegant. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31032) Integra válasza diegho (#31029) üzenetére


Integra
titán

egy bukott ember mondatai, a szemétdomb kicsi, neki is kapirgálni kell. halott generáció, ideje lenne úgy is viselkednie. vagyis elhallgatni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31033) diegho


diegho
nagyúr

Pirlo olyan a futballtársadalomnak, mint Christoph Waltz a színészetnek.

(#31034) baluka26 válasza salival (#31004) üzenetére


baluka26
veterán

Mata nincs 23-as listában?

Kurva anyád, FIFA! Megint bebizonyítottátok, hogy szart sem ér ez a lista, és nem értetek a focihoz. Meg azt, hogy az egész arról szól, hogy éppen kit kell felszopni...

Európa-liga győztes csapat, aztán egy játékos. Azigen.

bandus: Hazard-t csak azért nem érted, mert nem láttam egy meccsét sem. Stabilan benne van a világ 10 legjobb játékosának elitjében. Stabilan.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#31035) baluka26 válasza diegho (#31029) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem is csak magát égette le Szalai ezzel az egésszel. Ha még ő akkora istenverte világklasszis lenne, de az a szomorú helyzet, hogy a csapatában harmadik választás a posztján..

Ja, Huszti ugyanez, felelőssége áthárító gyáva nyúl, a tegnapi nyilatkozatától behánytam. 31 évesen a következő generációra hivatkozni?!....

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#31036) Ps Vita válasza L_YKing (#31008) üzenetére


Ps Vita
őstag

Most mekkora oddsa van?
Én még 15-ösön raktam :DDD

Baluka: Mata egyértelműen az idei ősz miatt nincs rajta,mondjuk akkor Bale-nek se kéne ott lennie :U
Nem tudom....szerintem is felférne :)

(#31037) pohár válasza Ps Vita (#31036) üzenetére


pohár
félisten

2,75, ment is rá egy kis apró :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31038) salival válasza baluka26 (#31034) üzenetére


salival
aktív tag

Hazard tavaly ősszel volt főleg nagy király tavasszal már bővel nem hozta azt a szintet amennyire én látom és ugye naptári év számít.
Mata meg nyilván azért, mert mou csapatába nem tud sehogy sem beférni. Majd ma talán a mikiegér kupában.

YNWA

(#31039) Ps Vita válasza pohár (#31037) üzenetére


Ps Vita
őstag

Pedig én még direkt be is írtam a tippmixes topikba,hogy mindenki rakja 15-ért...
Pedig úgy terveztem rakok még rá egy ötöst(meg Messire,hogy be legyek biztosítva)de így már nem éri meg :(

Tényleg ma lesz jó meccs este: Chelsea-Arsenal :C

[ Szerkesztve ]

(#31040) Integra válasza baluka26 (#31035) üzenetére


Integra
titán

pedig igazuk van. elegük van ezekből a csontvázakból már, hogy ezek akarják az ő generációjuknak megmondani mit és hogy kell, miközben ők nyugaton szocializálódtak és tudják mi a dörgés.. pont azért nyomják el őket ezek az itthoni csontvázak, mert féltik a saját pozíciójukat, tudják, hogy veszélyesek, mert az új tudás a szalai és huszti félék kezében van.
szóval, az, hogy te mit gondolsz, egy dolog, a tények ettől nem változnak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31041) pohár válasza Ps Vita (#31039) üzenetére


pohár
félisten

nana, fordítva ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31042) cyberkind válasza baluka26 (#31035) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem mindegy hogy ki égeti/égette magát ? :)
Felmarkolták a zsét, és boldog happy mindenki . :D

Paranormal Cocktivity

(#31044) Integra


Integra
titán

hm, hart-ot lehet, hogy lecseréli pellegrini

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31045) Napfénysüti válasza Integra (#31044) üzenetére

Ki ott a cserekapus?

Més que un club!

(#31046) Integra válasza Napfénysüti (#31045) üzenetére


Integra
titán

costel pantiliom

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31047) pohár válasza Napfénysüti (#31045) üzenetére


pohár
félisten

a román óriás :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31048) Tibiajax válasza Integra (#31044) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sosem tartottam nagyszám kapusnak Hart-ot..

(#31049) Enzolord válasza Integra (#31046) üzenetére


Enzolord
addikt

Pantilimon lesz az..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#31050) Napfénysüti válasza Enzolord (#31049) üzenetére

Én elsőre Pantililiomnak olvastam. :DDD

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.