Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Egyre közelebb vagyunk ahhoz, hogy európa rajtunk röhögjön ismét. Nem kell ehhez megvárni az eurépai kupaindulóink "eredményes" hadjáratait, már a "szerethető" válogatottunk megteszi :C
Bármilyen eredmény lesz a vereségünk esetén a többi meccsen, legyen bárhol máshol szenzáció mi leszünk a fasz rosszabbik oldalán.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95002) MdewC


MdewC
nagyúr

Eljött az idő, hogy Magyarországon beszűntessenek minden focit. Nincs rá szükség.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#95003) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

A kapus "kap görcsöt". A meccs csúcspontja... :Y :O

Gratulálok Andorrának!

Magyar kapitányt a magyar válogatott élére!

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#95004) Lortech


Lortech
addikt

Szép volt fiúk :C

Thank you to god for making me an atheist

(#95005) Ispy


Ispy
veterán

Ayala úgy néz ki, mint aki 10 éve abbahagyta a focit, de most újtakezdte... :DDD :O

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#95006) adise


adise
őstag

Az ejjel veget ert :F

(#95007) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

:C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#95008) KisTücsök válasza KisTücsök (#94991) üzenetére


KisTücsök
addikt

...de azért ez egy kicsit túlzás. :DDD Még egy x se?!

Andorra 1 meccset nyert meg az elmúlt 13 évben. Akkor is San Marinot győzték le.

Jesszusom.

[ Szerkesztve ]

(#95009) g0dl


g0dl
addikt

auf wiedersehen

(#95010) villamos


villamos
őstag

Gulácsi – Bese, Vinícus, Lang, Tóth B. – Nagy Á., Kleinheisler – Dzsudzsák, Stieber Z., Gyurcsó – Eppel. Szövetségi kapitány: Bernd Storck
A kispadon: Gróf (k), Megyeri (k), Kleisz, Márkvárt, Kalmár, Kocsis G., Nagy D., Szoboszlai, Balogh N., Sallai

Egyszerűen senkik vagytok!

Andorrának természetesen gratulálok! :C

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#95011) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ez röhej szánalmas xDD b+ vicc, erre nem lehet mit mondani/ írni xD:D
Világszégyenei lettünk megint xDD

de amúgy ezek milyen játékosok? még életemben nem hallotam rólúk istenem storck

[ Szerkesztve ]

(#95012) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Szep volt fiuk! Holnap tessek elrendelni, minden megyeszekhelynek 10k fos stadiont kell epiteni, azt plusz adok bevezetesevel finanszirozni.

;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#95013) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nem érdemlitek, nem érdemlitek! A címeres mezt nem érdemlitek!
Valljatok színt, és vállaljátok fel, hogy alkalmatlanok vagytok a válogatott mezre.

Szétbasz az ideg. Semmi küzdés, semmi hajtás. Simon Tibi egyesével rúgná arcba az összeset, mert mind megérdemelné.

Andorra azzal nyert, amivel kellett. A kitett szívükkel, becsülettel küzdöttek a lefújás pillanatáig. Amatőrök egytől egyig, őket a labda pattogása élteti, és nekik ez egy olyan siker, amit 10 éven belül újra nagyon kevés alkalommal fognak elérni.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95014) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ezt a mocskos senkiházi tróger bandát... haza se kéne engedni őket.

Mindeközben az agyonbuzizott CR ma is 2 gól + 1 gólpassz...

Tipikus magyar történet ez, arc meg duma az van, csak teljesítmény nincs.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#95015) villamos válasza MPowerPH (#95012) üzenetére


villamos
őstag

Igen. Ez tisztán látszik, még több stadionra van szükség. :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#95016) L_YKing válasza villamos (#95010) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezert nem erdekel itt senkit a magyar foci...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#95017) Egon


Egon
nagyúr

Ilyenkor szeretek nso fórumot olvasni: mindig van pár gyöngyszem. Egyet idéznék:

"Bekkelni kellett volna bzdmeg... Elkrtuk,,," :))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#95018) nincsnév007


nincsnév007
őstag

El se merem képzelni hogy szeptemberben mennyi gólt fog rúgni portugália nekünk.

[ Szerkesztve ]

(#95019) MdewC válasza L_YKing (#95016) üzenetére


MdewC
nagyúr

Teljesen egyet értek.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#95020) villamos válasza L_YKing (#95016) üzenetére


villamos
őstag

Teljesen értem. A spanyol 5-öd osztály is jobb ezek szerint, mint a magyar élvonalnak nevezett szánalom... :K
De nem baj, attól még nézni fogom a meccseket, mert poén! :DDD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#95021) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Mibe, hogy Storck repül? :K

(#95022) szami777


szami777
addikt

Most sírjak én is, hogy kikaptunk a pékektől? :D
Bánat ez a csapat, én mindig megszólom azokat, akik válogatott meccs alatt fejönnek ide picsogni, de most én sem tudok mást.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#95023) MPowerPH válasza J.Hetfield (#95021) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sz@rbol nem lehet varat epiteni. Kar, hogy a jatekosok nem tudnak repulni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#95024) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nem olvastam vissza a 70 hozzászólást, és nem is láttam a meccset, szóval nem tudom mennyire hajtottak, de amit írok most azt általánosan is lehet érteni:
A magyar csapat pont annyival lett jobb összességében a korábbi évekhez képest, hogy tudnak hajtani ha számít. Eddig még ez sem volt meg, de a játékosok erőssége nem változott, csak a küzdőszellem. Nem csodálkozok, hogy egy kvázi tétnélküli meccsre nem tudták magukat feltüzelni Andorra ellen. Persze elvárható lett volna a győzelem, de én ettől a véreségtől nem tekintek rájuk másként.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#95025) Cartevo


Cartevo
őstag

A feröeri +az andorrai meccsen összesen 1etlen pontot szedtünk. Mint Liechtensteinben +Máltán még Királlyal a kapuban. Mi már sehol sem mehetünk biztosra. Mindenesetre a (#95001) helyénvaló fejléc.

[ Szerkesztve ]

(#95026) g0dl válasza J.Hetfield (#95021) üzenetére


g0dl
addikt

Én az ő pénze feléért vállalom.

(#95027) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Dzsudzsi a többieket szidja, magát meg sajnáltatja.

"Nincs egy Gerzson, nincs egy Szala.."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#95028) Ispy


Ispy
veterán

Egyszerű a sztory: Dárdai felismerte, hogy a magyar játékosok a béka segge alatt található kő alatt vannak 10 méterrel, ezért kialakított egy olyan keretet, akik viszonylag stabilan tudtak védekezni, a támadások kvázi feladásával. Ehhez társított egy hangulatot, amivel feltüzelete a csapatot, és volt egy nagy adag mázlija is. De tévdés azt hinni, hogy innen indulunk felfelé majd, mert nekünk ez volt a csúcs, ami az eb csoportban kb. véget is ért. Szóval innen lefelé vezet az út, ezt láthatjuk most...

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#95029) forceberg válasza Motion_Blur (#95027) üzenetére


forceberg
veterán

Legalább az ő mozgása és labdaérintései futballistát idéztek...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#95030) Ringman


Ringman
nagyúr

úgy látom jobban jártam, hogy elfelejtettem a mai meccsnapot

(#95031) 4580693


4580693
senior tag

Fiatalít a kapitány. :)

(#95032) Egon válasza Ispy (#95028) üzenetére


Egon
nagyúr

Ebben van igazság, ugyanakkor azért annyira kutyaütők nem vagyunk, hogy kikapjunk egy Andorrától.
Engem leginkább Storck nyilatkozata háborít fel:
A saját jövőmről nem én fogok dönteni, én csak azt tudom mondani, hogy erre a meccsre is megpróbáltam a lehető legjobban felkészíteni a csapatot

Vazze, ez az a pillanat, amikor egy gerinces ember lemond!!! Nem pedig hárítja a felelősséget...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#95033) adise válasza Motion_Blur (#95027) üzenetére


adise
őstag

Mondjuk ez szanalmas, ha tenyleg szidta a tarsait

(#95034) viharhozo válasza ZavaBalazs (#94979) üzenetére


viharhozo
addikt

Errol akkoriban tobbszor is irtak, allitolag annyit a Bayernnel is kereshetett volna, mint a Madridnal, megis elment. Az konkretan sose derult ki, kivel volt baja, de az valoban nem tul logikus, h elore baja legyen egy edzovel, akivel sose dolgozott, es aki amugy rajong a labdabiztos kozeppalyasokert. Majd biztos kiadja egyszer az oneletrajzat, abbol megtudjuk a hivatalos verziot.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#95035) ZavaBalazs válasza viharhozo (#95034) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

kb egy hete nyilatkozta le, hogy a távozás egyik legfőbb oka az volt, hogy nem kapta meg azt a pénzt, amit kért.
Guardiolával meg dolgozott egy évet, mielőtt lelépett, akkor többnyire kezdő volt.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#95036) Viktor77


Viktor77
titán

Nekünk való csoport, de sztem kiesnénk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#95037) cyberkind válasza Viktor77 (#95036) üzenetére


cyberkind
félisten

Valszeg annyira jó lenne itt is a magyar csapat, hogy meglenne a második, pótselejtezős hely San Marino után. :DDD
A videó is szépen visszaadja a szurkolók örömét. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#95038) hobizoli válasza Motion_Blur (#95027) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert vhol igaza van
nincs a kioregedok helyett kb senki olyan, aki bevetheto lenne

itt utkozik ki a magyar bajnoksag tingli-tangli szinvonala

több drón kell ;P

(#95039) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

70 millát ad a MU Moratáért?

Forza JUVE!!!

(#95040) forceberg válasza hobizoli (#95038) üzenetére


forceberg
veterán

Hrutka János Official
5 órája ·
„Ilyen még soha nem volt a pályafutásom során, ráadásul egy kicsit egyedül is vagyok. Nem is arról van szó, hogy kelljen bárki is, hogy megvédjen, de nincsen se egy Gerzson, se egy Priska, se egy Szala, se egy olyan, aki átérzi, mit jelent az, hogy válogatott, mit jelent az, megfelelni a szurkolóknak. Nagyon sok mindent tudnék még mondani, de ebbe most nem fogok belemenni.
Mert engem ez érdekel. És most is csak azt hallom, hogy »Dzsudzsák, az arab, Dzsudzsák, a pénzéhes«, és nem hiszem, hogy nem mentem ezen a meccsen és nem próbáltam meg, hogy ne kapjunk ki."

Azt hiszem, hogy ebben sok minden benne van! Ahogy a héten már írtam róla, válogatott játékosnak/sportolónak lenni felelősség, a csapatkapitányi karszalagot viselni még inkább az! Nem hiszem, hogy ezt el kellene értékteleníteni! Nem hiszem, hogy másodosztályú, vagy akár magyar első osztályban bármilyen teljesítményt nyújtó játékossal eredményt lehetne produkálni nemzetközi szinten! Mert egyszerűen nem az a szint! Pláne akkor, ha még nemzetközi tapasztalata sincs az illetőnek! Ezt pedig még türelem, biztató jelek, nem volt szerencsénk és fiatalítás címszó alatt sem fogyasztja el senki ebédre!
Balázs tavaly a csúcson és most a mélyben is kapitány volt, és reméljük lesz is meg sokáig! Lemondhatta volna már rég a válogatottságot, hivatkozhatott volna milliószor sérülésre, de ő nem tette, jött, és mindig itt volt! Mert a szíve ezt diktálta! Valljuk be, más motivációja mi lehetne? Maximális elismerés és tisztelet neki ezért!
Ettől függetlenül elgondolkoztató, amit mond: ebbe most nem fog belemenni!
Nem is kell, nem is neki kell! Aki benne van látja, tudja!
A futballban pedig, szakzsargonnal élve erre szokták mondani:
Izguljon, aki csapatba állított!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#95041) [CS]Blade2 válasza hobizoli (#95038) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az a helyzet, hogy ez egy 10-15 éve tartó folyamat termése. A fiatalításnak nem így kellene kinéznie, hogy egyszer csak felteszünk csupa újoncot, hanem folyamatosan kellene fiatalítani,

de ezek a f.ok azt csinálták az előző 10 évben, hogy bérletet adtak jó pár játékosnak a keretbe és a kezdőbe. Így lett 70 éves kapusuk az EB-n, meg max. 70 percig használható Gera a pályán.
Már 5 éve meg kellett volna találni az utódot.

Közben 28x változtattak a fiatalok kinevelésén, de nem értek el semmi változást, így nincs honnan meríteni.

A Zsuzsi helyett sem lesz senki, mert az MB1-ből nem fognak találni, pedig az ő generációja is félresikerült, pont miattuk álltak rá, hogy kezdeni kéne valamit, mert elég szarul nyomja a válogatott.

Közben ezek a bérletesek rengeteg tapasztalatot összeszedtek, hogy hogy kellene játszani, majd a Pali megadta nekik a hitet, hogy meg tudják csinálni, és a pályafutásuk végére elértek oda, ahol az elején kellett volna lenniük.

Most megint kezdődik egy ciklus. Ez még jó darabig ilyen lesz. Mire beérik, elrohad. A 6-7 éves korosztályt kellene teljesen elszigetelni az egésztől, és nulláról rendesen kitanítani. A 6-7 évesekkel kell számolni, ők azok, akik még nincsenek megfertőzve, tehát, ha tényleg nekiállnak, akkor onnan kell számolni, tehát min. 10 év.

(#95042) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Angolokat még mindig fáj nézni... :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#95043) Cartevo válasza [CS]Blade2 (#95041) üzenetére


Cartevo
őstag

Zseniálisan időzítette az UEFA azt a szabálymódosítást, hogy a csoportharmadikok selejtezhetnek. Anélkül mi (is) már a padlón lennénk.

[ Szerkesztve ]

(#95044) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#95043) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Azt meg hogy? :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95045) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#95042) üzenetére


DeathAdder
veterán

Válogatott meccseket úgy általában mindig fájó nézni :(

(#95046) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A skótok megfordítják :Y
A Rangers stadion most úszik az örömben :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95047) DeathAdder


DeathAdder
veterán

na csak megnyomták az utolsó 5 percet :D

(#95048) NyxNyxNyx válasza Cartevo (#95043) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezt nem is tudtam. Akkor nem volt teljesen tétnélküli a tegnapi meccs? Vagy csak szivatsz és én benéztem? :D

Egész jó lett a vége az angol meccsnek.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#95049) forceberg válasza NyxNyxNyx (#95048) üzenetére


forceberg
veterán

Az EB-re gondolt szerintem.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#95050) Cartevo válasza NyxNyxNyx (#95048) üzenetére


Cartevo
őstag

A vb nem az "UEFA" asztala, azt a FIFA intézi.
Nekünk csak 4 éves távlatokban érdemes tervezni. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.