Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126601) sh4d0w válasza Z'Z" (#126593) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az nem achievement, pár sör után bárki megcsinálja... :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#126602) venember83


venember83
nagyúr

(#126603) Ringman válasza venember83 (#126602) üzenetére


Ringman
nagyúr

rocchi?

azért látszik, hogy szélen van mit fejlődni + az a pad...
a chiellini 6 hónap sérülés elégé durva, vissza fog még térni egyáltalán?

(#126604) forceberg válasza Napfénysüti (#126597) üzenetére


forceberg
veterán

Nagy löket volt, de Dönci megint belépett balra. Ha nem lép be ÉS nem páros kézzel nyúl a labda felé, akkor meg lehetett volna. Az első gólnál nem volt szerencséje és nagyokat is fogott :((

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126605) venember83 válasza Ringman (#126603) üzenetére


venember83
nagyúr

Giorgión nem fog múlni, de ez a sérülés véget vetett Marchisio karrierjének is, pedig ő anno jóval fiatalabban szenvedte el.

(#126606) bandus


bandus
veterán

hát, életem első fradi meccsén nem sikerült szerencsét hozni a srácoknak. mindent leírtatok már, igen szánalmas volt, hogy emberelőnyben sem voltunk még csak közel sem egy gólhoz :(

ha minden jól megy holnap egy salzburg meccsre is kijutok, meglátjuk ott milyen a hangulat :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#126607) mephi666 válasza bandus (#126606) üzenetére


mephi666
nagyúr

...az anfielden lett volna jó megnézni a meccset :) ...kicsit más szint, mint a hazai klubfoci (klubmeccset nem is tudom mikor láttam utoljára végig: talán akkor amikor a kte feljutott az nb1-be, azt a helyszínen vip-páholyban :B)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126608) Richard!


Richard!
addikt

Barça-baj: hogyan tovább? [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#126611) IreN!CuS válasza Richard! (#126608) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mennyire marhaság van ebben a "cikkben" :W

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#126617) Richard! válasza IreN!CuS (#126611) üzenetére


Richard!
addikt

Szerintem pedig sok igassság. Le kéne fordítani katalánra és elküldeni Bartomeu-éknak.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#126619) forceberg válasza Richard! (#126617) üzenetére


forceberg
veterán

Ez egy kicsit olyan Kelés okoskodás, amit kb. mindenki lát.
+ mert aztán Rivaldo vagy Ronaldinho az utánpótlásból jött?!
Látni kell azt is, hogy a top játékosok nem jönnek sorozatban semelyik utánpótlásból.
Itt a top szint esetén posztonként min. T. Alcantara szintre gondolj.

DE! 1-2 egyéni hibán múlt, hogy Valverde nem lett király...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126620) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Egészen szánalmas műsor lett ez a digis PL magazin.. nulla innováció, és nem elég hogy egy PREMIER LEAGUE magazin fél műsoridejét celebkedéssel meg európai kupaszerepléssel töltik el, és olyan gyerekes odaszúrásokkal egymás irányába, amiket kínos csend követ, mintha az Office sorozatot nézném..már csak az hiányzik hogy ilyenkor a kamerába is nézzenek :D most meg beraktak egy PREMIER LEAGUE magazinba egy ripacs INSTA celebet, aki az insta celebkedésről beszél, hát a pofám leszakad :W Természetesen a PL-ről is volt szó úgy 5 percig, amiben kibeszélték hogy Pochettino gyantázza a mellkasát, meg hogy a digis vendégekre és műsorvezetőre mik a leggyakoribb google találatok ha rákeresünk....

Példát vehetnének a Szélkakasról, amit egy órával előttük forgatnak ugyanabban a stúdióban, ugyanazon a csatornán, és merem állítani, hogy az egyetlen értelmes magyar TV-műsor a fociról. Érdemes nézni aki szereti a focit, körökkel előz mindent, ami eddig készült itthon az iparágban, szinte már megszerettették velem a francia ligát, de legalábbis sokkal közelebb hozták.

Ezek a bohócok előtt meg ott hever a PL, a legkönnyebb merítési lehetőség egy egy órás műsoranyagba, de nem képesek egy épkézláb, összetett mondatot összerakni, miközben a PL pont az a pálya ahol a lábuk előtt az összes sztori és az infó. A franciába azért nagyon bele kell mászni mert tocsog az érdekes profilokban, a jó sztorikban, eleve, dugig van olyan tehetségekkel, akiket ki lehet szúrni idejekorán, és ezt a műsor kurva jól használja ki. Különösen a múltheti adás tetszett.

Ez a díszes PL-bagázs meg beülhetne az iskolapadba, hogy hogyan kell magazint csinálni 2019-ben.. :W

(#126621) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Edzőbuktatás? :W

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#126622) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#126621) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nőttek az elvárások az új befektetésekkel, BL döntővel, lehet ehhez nem tudna Poch felnőni? ¯\_(ツ)_/¯.

Csóri Lloris :(

Brighton amúgy elég jó kis csapat, letámadásuk nagyon hatékony, a spurs presszinget ügyesen kipasszolják, sziti ellen is bátran játszottak, azonos volt a labdabirtoklás és sokat passzoltak, Pep ki is volt akadva hogy csak a klasszisai egyéni villanásai miatt nyertek akkor. Graham Potter is a modern foci angol edzői közé tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#126624) Citroware


Citroware
addikt

Ha belegondolok, a Tottenham az egész évben gyelgélkedik, már az előző téltől kezdődően folyamatosan csúsztak le, az előző szezon második felét kb 10. legjobbként teljesítették a PL-ben, gyakorlatilag annak köszönhetik, hogy egyáltalán BL-helyre kerültek, hogy az előző szezon eleje jól sikerült nekik - hozzáteszem, akkor sem játszottak annyira jól, nagyon sok szerencse segítségével követték közelről a City és a 'pool menetelését, amit akkor szóvá is tettem, hogy ez a Tottenham nem játszik jobban, mint egy Chelsea vagy Arsenal. Nem sokan értettek velem egyet, mert volt vagy 10 pontos előnye.

Viszont a BL-ben nagy szezont mentek, de az gyakori, hogy bajnokságban hanyatló csapat pár BL-meccs erejéig meg tud újulni.

[ Szerkesztve ]

(#126626) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#126620) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

vigyázz mit mondasz, az office kurva jó

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#126627) ImAxRap


ImAxRap
csendes tag

Istenem mennyivel nyugodtabb vagyok, hogy Areola áll a kapuban. Sokkal magabiztosabb mint Courtois és még a beadásokra is kimozdul. :DD Viszont Hazard megint harmatos... De
legalább már két beadása volt. :(

Szerk. Erre betalál :D :DD

[ Szerkesztve ]

"Minden szavam magamról vall."

(#126628) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

tök jó hogy van VAR, csak minek, ha nem használják... :(

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#126629) Greentea válasza ImAxRap (#126627) üzenetére


Greentea
senior tag

Kellett ez neki, mint egy falat kenyér!
Courtois remélem eligazol jövőre.

2x2 néha 5

(#126630) ImAxRap válasza Greentea (#126629) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Valverde is nagyot megy, kellemes meglepetés.

"Minden szavam magamról vall."

(#126632) vans?


vans?
őstag

Modric kis golt rugott.

hábm bábm

(#126633) ImAxRap válasza vans? (#126632) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Phűűű, beakadt. Edent tényleg csak szidni kellett. Gól+gólpassz. :C

"Minden szavam magamról vall."

(#126635) pohár válasza ImAxRap (#126633) üzenetére


pohár
félisten

megint azt csinálják, amit szoktak, elkezdték engedi a gólokat, ennek sokszor nem volt jó vége náluk :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#126637) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#126626) üzenetére


DeathAdder
veterán

Perszehogy kurvajó (főleg az angol), de ez mégis csak egy futballmagazin, az meg a zseniális Ricky Gervais méda-kultúr-társadalomkritikája egy vígjátékban :)

Brighton amúgy dupla annyi xG-t összelapátolt a spurs ellen mint a Bayern, aki 7-2-re nyert, akit a Hoffenheim legyőzött. Akárhogy csűröm csavarom a Hoffenheim jobban elverné a Spurst mint Ti ;] ;]

___

Leicester azért nem semmi, eladja 85 millió fontért Meggájvert, akinek utódát már tavaly megvettek Söyüncü személyében, akit 1 szezonon keresztül építgettek és idén kottára hozza ugyanazt a teljesítményt mint MacGyver.

(#126638) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#126637) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Ha a VAR befújja a tiziket :O akkor nem. :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#126639) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#126638) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hibaszázalékkal dolgoznak, de még mindig jobb mint angliában, ahol egyetlen egy tizit sem érvénytelenítettek vagy adtak meg utólag az egyértelműbbnél egyértelműbb tévedések közül sem :(

Abszolút a pályán levő játékvezetőnél a hierarchia, kivéve a lest, ott tized mm-el kiszámolják és szemrebbenés nélkül érvénytelenítenek gólokat.

(#126640) forceberg válasza ZavaBalazs (#126638) üzenetére


forceberg
veterán

A Pudli ma meg pont egy könnyű sípossal nyert...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126641) DeathAdder válasza forceberg (#126640) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meg egy nehéz síposat nem kaptak meg :DDD

amúgy szerintem tiszta büntető volt, de hazudnék ha azt mondanám hogy ezeket rendeszesen meg szoktuk megkapni, mert rohadtul nem :D

VAR-on mondjuk nem múlt, mert a játékvezető döntését sosem bírálják felül, teljesen máshogyan működik a VAR mint európában ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

(#126642) NyxNyxNyx válasza Citroware (#126624) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én arra emlékszem, hogy az Arsenal-nak volt, csomó olyan meccse ahol jobb volt az ellenfél statisztikája, de behúzták a végére.

A Spurs-nél inkább az volt, hogy jobbak voltak, mint az ellenfél, de nem voltak meggyőzőek. Viszont azért nyeregettek akkor is amikor nem ment nekik. Pool-nál is sokszor ez volt/van, meg a Juvénál ;] . Persze meggyőzőbb volt a City/Pool, de azért jobbak voltunk az Arsenal-MU-Chelsea triónál. Egyértelműen nem utalt erre semmi félévkor, hanem inkább az volt a valószínűbb, hogy végre formába lendül a Spurs és simábban nyeri a meccseket. Aztán nem ez történt, hanem elszartak mindent és minden küzdőerő a BL-re ment.

Én reméltem, hogy idén jobb lesz, de az eligazolási bizonytalanságok, meg az hogy alig változott valami a csapat felállásában Pochettino első jó éve óta (amire én azt gondoltam korábban, hogy biztos előny), meg hogy nincs egy rendes DM-ünk elég erősen visszaüt. 16/17-ben voltunk a legmeggyőzőbbek, mert ott volt egy csúcsformában játszó Wanyama - Dembele középpálya, ami megette a City középpályáját is reggelire. Dier is mindig megbízható volt, de azóta meg egy kalap zsák. Most a legerősebb középpályánk Sissoko - Winks, akik közül egyik sem DM.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy az évszázad lehetőségét nem sikerült behúzni a BL döntővel, mert annál jobb esély nem lesz egy darabig ekkora trófeára.

Erőnlétileg sem bírják már, ezért meg egyértelműen Pochettino-t hibáztatom. Ez most egy ilyen Chelsea-s offseason lesz, aztán remélem jön az újraépítés ugyanúgy Mauricio-val. Top6-nak viszont muszáj meglennie, mert ha nem lesz meg akkor Lo Celso-t is bukjuk a szerződése miatt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#126643) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#126642) üzenetére


DeathAdder
veterán

szitin kívül azért kevés olyan domináns csapat volt a PL-ben evör (volt ilyen egyáltalán?) aki szó szerint minden meccsén ráborítja a pályát az ellenfélre a 38-ból mondjuk 35 fordulóban.

Még a SAF féle mu is ilyen "makker" volt sokszor amilyen mostanában a pool, vagy a bármelyik kori bajnok cselzi.. (a 2004-es Arsenalra nemigen emlékszem)

Akkoriban még nem volt xg meg ennyi stat, de szerintem néznénk nagyokat :)

(#126644) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#126643) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Igen, pont ez volt a jellemző a nyertes csapatokra, hogy akkor is hozzák a meccseket, ha nem megy nekik. Ezért nem számítottam arra, hogy ekkora lejtő jön.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#126645) Citroware válasza NyxNyxNyx (#126642) üzenetére


Citroware
addikt

Azt én sem gondoltam, hogy ennyire le fog romlani a csapat, de azt láttam már akkor, egy évvel ezelőtt, hogy csak egy hajszál választja el a csapatot attól, hogy azok a meccsek, amik mind győzelemmel végződtek, egy jelentős részükbe becsússzon döntetlen/vereség.

(#126646) DeathAdder válasza Citroware (#126645) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez velünk is meg fog történni, egyelőre idén is ugyanúgy felülteljesítünk mint tavaly, és ha a klopp modell hozza a megszokottat (ahogy a dortmundnál és a mainznál), akkor ez jövőre fog bekövetkezni az 5. évében, de ha idén megnyernénk a bajnokságot akkor szinte biztosan kifújunk ebből az extrém motivációból.

(#126647) Citroware válasza DeathAdder (#126646) üzenetére


Citroware
addikt

Csak annyi a különbség, hogy nálunk ha az ilyen meccseknél becsúszna a döntetlen, még akkor is nagyon jól állnánk.

(#126648) Ringman


Ringman
nagyúr

a milan szándékosan ilyen gyenge (aka edzőbuktatás), vagy ennyit tudnak a játékosok?

(#126649) DeathAdder válasza Citroware (#126647) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha a várható pontokat nézzük akkor 7 ponttal kevesebb lenne, a spurs nullán van.

Az utolsó 3 meccsünk mindegyikén döntetlen vagy akár vereség is simán becsúszhatott volna.

(#126650) Citroware válasza Ringman (#126648) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem egyénileg kiváló játékosokból áll össze a keret, de vagy nem illenek össze a játékosok egy jó csapattaktikát alkotva, vagy csak a menedzser balfasz. Végülis az első probléma is a menedzser sara.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.