Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97001) J.Hetfield válasza Tibiajax (#97000) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ez oké, de a bírót minek lökdösi? Így is nyernek...

(#97002) 7600 GS válasza Tibiajax (#97000) üzenetére


7600 GS
addikt

Amúgy ez elég sima szopacs volt, nem Tibi? Ráadásul 10 ember ellen.

(#97003) BenHans


BenHans
addikt

Paulinho leigazolása szimbolizálja a Barcelona válságát

Ezzel egyet tudok érteni, egy két kivétellel... 1) Dembelé sem lesz soha Neymar kaliber 2) Ter Stegen leigazolását sem sorolnám az egyértelmű pozitívumok közé.

Vermaelen nem mellényúlás hanem csőd. Fogtam a fejem tavaly mikor nálunk volt. Amikor játszott egyszerűen sz@r volt, nem tudom szebben kifejezni. Lassú, körülményes, rosszul helyezkedik, kapkod és a legkevésbé sem technikás, tehát többet ártott mint lépett, már amikor játszott mert amúgy többet volt sérült. A fizetése sem kevés éppen, heti ~60k€, úgy hogy ezt a ""teljesítményt"" havi 6k euróért bármikor lehozom, csak szóljanak hol kell aláírni.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#97004) szami777 válasza BenHans (#97003) üzenetére


szami777
addikt

"A középpályás kivásárlási ára 120 millió euró lesz"

Bazz, ehhez képest Morata, Lukaku, Pogba üzletek esküszöm arányaiban sokkal jobbak.
Ez a csávó akkor ér 40 milliót, amikor én. Ráadásul 29 éves. Hány brazil van, aki 29 évesen már nem lefele megy? Én nem sokat tudok mondani.

Agyrákot kapok ettől az igazolástól. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97005) Tibiajax válasza J.Hetfield (#97001) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért, mert egy végtelenül buta az emberünk, miért annyira bonyolult ez? : ). de ahogy látom, csak nekem volt ennyire egyértelmű ez eddig is, hogy kb mint a faék
professzionális fizikai adottságok, tehetség a focihoz, egy jó név és jó származási ország. élt is vele maximálisan, ma meg már pénze is annyi van, hogy tényleg bármit megtehet, brand lett belőle. ráadásul ha a gólokat is lövöldözi, nem lehet tényleg belekötni semmibe. de attól még szellemileg ugyanúgy egy faék a szentem
most nézz már meg egy Pirlo-t, vagy mittomén..Iniesta-t. hasonlítsd már velük össze, mikor csinálnak ők ilyet.. de csak a játékát nézd meg nekik, meg cének. cétől mikor látsz egy fineszes passzt, egy 3 emberen keresztüli indítást. egy zsuga átadást.. amihez mondjuk ész is kell, nemcsak adottság. kb soha.. vagy 5éventként egyet. a fejelés, meg a lövés. az megy. igaz, az wclass szinten. de cé az pont olyan egyszerű agyilag, mint a pályán. futás, cselek. aztán lövés. és fejelés. majd ssszííí.
persze nem egyszerű mondjuk példát mondanom, mert a focisták ált. ugye nem a szellemi magasságokról híresek. de cé közülük is kilóg. annyira egyszerű, h elmondani nehéz. de, mentségére szóljon, hogy azért a profi évei alatt olyan helyeken mozoghatott, Ferguson kezei alatt, meg utána már Madridban nyilván, ahol azért tanulhatott.. úgy egy angol nyelvet, vagy mittomén, etikettett.. xd
de attól még az iq akkor is 100körül mozoghat max nekije és az pont ezekben a pillanatokban mutatkozik meg, amikor elfeldkezik a tanult önmagáról. a protkós bájvigyorról, az egyenes tartásról meg a kézfogásokról.
az az igazi cé. aki hisztizik ha valamit nem kap meg, aki a mezt levetve feszít be a nou camp közönségnek eufóriában, vagy aki simán ellöki a bírót is

[ Szerkesztve ]

(#97006) venember83 válasza Tibiajax (#97005) üzenetére


venember83
nagyúr

Vannak dolgok, amikben igazat adok, de a nagyon komoly akaraterőt és céltudatosságot pl. kifelejtetted. És nem gondolnám, hogy a futballisták között ennyire le kellene szólni CR-t, mert bizony agyilag szerintem a nagyon nagy többség ugyanilyen szinten van (mondjuk Lukaku pl. meg jó néhány emelettel lejjebb). Ami persze nem csoda, mert nekik soha nem volt fontos a szellemiek fejlesztése, hisz a foci marha jó életutat tett lehetővé számukra, szóval minek foglalkozni mellékes dolgokkal?

[ Szerkesztve ]

(#97007) #16741888 válasza Tibiajax (#97005) üzenetére


#16741888
törölt tag

Mezt leveve feszit amit messi 4 honappal ezelott ugyanigy csinalt. Igazad van azzal hogy nem tul okos, dehat bocsanat de a korunk elit labdarugasaban ki az? Lukaku? De tenyleg... az atlagot tokeletesen hozza csak mellette lo szezononkent 40-50 golt, meg a BL kieseses szakaszaban 10et, Europa kremjenek... ertem hogy nem okos, csak ilyet meg senki nem csinalt eddig. Reszemrol nem erdekel ha nem csinal fineszes passzokat meg cseleket ha akkor amikor ott kell lennie, bolint, rug, sarkal es a labda a haloban van. Az meg hogy 4 evente egyszer ilyen miatt kiallitjak, ugy gondolom semmilyen trendet nem mutat...

Erdemes ezt a videot megnezni rola amugy:[link]

Ez nyilvan egy film, ugyanakkor amit az elozo szezonban lattunk tole, tokeletesen a filmen latottakat tamasztja ala.

(#97008) #16741888 válasza BenHans (#97003) üzenetére


#16741888
törölt tag

Erdekes ezt a cikket egyebkent parhuzamban allitani a Real mostani jatekospolitikajaval... ami pont azt az utat koveti most mint a Barca Gardiolaval... sok baber nem is fog teremni a Barcanak az elkovetkezo evekben...

(#97009) Tibiajax válasza #16741888 (#97007) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Reszemrol nem erdekel ha nem csinal fineszes passzokat meg cseleket ha akkor amikor ott kell lennie, bolint, rug, sarkal es a labda a haloban van

nna :) látod, pont ennyi akkor a különbség köztünk
én nem ezért nézem szívesen a focit a tévében. de a nou campba se ezért jár le általában a 90k ember. én is csak egy olyan hülye régivágású vagyok, mint azok...

(#97010) 7600 GS válasza Tibiajax (#97005) üzenetére


7600 GS
addikt

Nagyon szép szakvéleményt olvashattunk.

(#97011) #16741888 válasza Tibiajax (#97009) üzenetére


#16741888
törölt tag

Mi a különbség egy technikás ha úgy tetszik fineszes gol meg egy fineszes passz vagy csel között? :U Valaki a játékot csinálja/előkészíti valaki meg befejezi... mindkettő topp technikailag és mindkettőt szívesen nézi az ember.

(#97012) J.Hetfield válasza Tibiajax (#97005) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Hmm, azért nem olyan hülye ő, arra volt elég esze, hogy komolyan vegye és fejlessze magát. Hány tehetséges játékos van, akikből nem lesz semmi, vagy nem azt a pályát futják be, ami lehetséges lenne mert annyira zoknik? . Na CR pont nem ezek közé tartozik, ő nagyon is tudatosan építette fel magát. A repertoárja szerintem is szegényes, kb. csak a lendületére/fizikai képességeire alapoz, de amit csinál azt ő csinálja a legjobban. Mikor valami pengés megoldás kell akkor úgy is vannak mögötte a realban és a válogatottban is. Ez a lökdösődés azért fura nekem, mert a stáb tuti beleveri a fejükbe, hogy srácok csak nyugi ne csináljatok hülyeséget 100 kamera vesz úgyis megszívjuk a végén. Mindegy amúgy, nélküle is behúzzák a meccseket, majd játszik Asensio, még jobban is járnak. :DD

(#97013) Tibiajax válasza 7600 GS (#97010) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem írtam azt egy szóval sem hogy ez egy szakvélemény volt, ez csak az én meglátásom

#97011 PumPi ezzel én sem tudok vitába szállni

(#97014) L_YKing válasza Tibiajax (#97013) üzenetére


L_YKing
addikt

Na így jó vagyok? ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#97015) cyberkind válasza L_YKing (#97014) üzenetére


cyberkind
félisten

Nehezen hiszem, hogy volt valaha akár egy tag is aki saját maga kérte vissza a régi arcokat, most meg hirtelen 2 is. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#97016) L_YKing válasza cyberkind (#97015) üzenetére


L_YKing
addikt

Oszinten szolva, soha nem gondoltam volna, hogy elhagyja a klubbot. Abban remenykedtem, hogy Messi utoda lesz 1-2 even belul. De a mai footballvilag nem errol szol. :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#97017) szami777 válasza L_YKing (#97014) üzenetére


szami777
addikt

Ezért nem kis 20 éves fityfaszokról kell avatart csinálni. :DDD ;]

Jó bocsi, ez övön aluli volt, nem gondoltam volna egyébként, hogy kiszedeted.

Azért remélem tetkód nincs. XD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97018) L_YKing válasza szami777 (#97017) üzenetére


L_YKing
addikt

Az a baj, hogy ma már mindenki krva, ne csak a nők nagy része. :DDD
Dehogy, isten ment, hogy valaha is tetoválást csináljak.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#97019) Tibiajax válasza L_YKing (#97014) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

így már sokkal jobb..:) te kis mérges hordó
: ))

(#97020) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#97018) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na most már az avatarod is ugyanolyan toxic, mint a stílusod. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97021) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Paulinho

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97022) J.Hetfield válasza NyxNyxNyx (#97021) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Simán ér 40 milliót...ha olyan játékost akarsz, aki eltalálja a kaput azért legalább 100 misit kell fizetni. :K

[ Szerkesztve ]

(#97023) omfgk válasza NyxNyxNyx (#97021) üzenetére


omfgk
addikt

Pont így szoktam a kutyának elrúgni a labdát a hátsó kertben.

[ Szerkesztve ]

(#97024) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Pool amúgy miért nem vesz már kapust? Vormot szívesebben látnám a kapuban, mint akármelyik Pool kapust, most is amit rövidre bekapott Mignolet.. szerencséjére les volt

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97025) Cartevo válasza NyxNyxNyx (#97024) üzenetére


Cartevo
őstag

Talán sok volt a Mignon.

(#97026) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#97024) üzenetére


DeathAdder
veterán

Több bravúrja is volt ma a tizi hárításon kívül, nem klasszis, de elmegy, csak hát egy borzasztó lehetetlen védelem és egy átjáróház középpálya van előtte.

Katasztrofálisan szar a csapat ezen része, pont mint a hétvégén, pontosabban egy száguldó cirkusz. Elöl száguldanak (és ma is vagy 6 ziccert kihagytak), hátul meg a cirkusz..

Barca helyében Manét vinném nem Coutinhot, erősen kilógott felfelé ma is a srác. Cou az ilyen meccsekbe mindig beleszürkült.

[ Szerkesztve ]

(#97027) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#97026) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97028) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#97020) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem veletlen... ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#97029) szami777 válasza DeathAdder (#97026) üzenetére


szami777
addikt

Ez a kép. :DD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97030) jkrisztian válasza #16741888 (#97008) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Milyen utat? Mirol beszelsz? Mire gondolsz? :D:D:D:D

(#97031) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Sigurðsson -> Everton £45m (egy £40m-et nemrég visszautasított a Swansea)

(#97032) DeathAdder


DeathAdder
veterán

De hülye ez a Klopp :DDD

(#97033) venember83 válasza DeathAdder (#97032) üzenetére


venember83
nagyúr

Kellenek az ilyen szimpatikus és vicces személyiségek a futballba a sok primadonnát és durcás kisgyereket ellensúlyozandó. :K

(#97034) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jesé -> Stoke City. Kemény :D

(#97035) #16741888 válasza jkrisztian (#97030) üzenetére


#16741888
törölt tag

A Gardiola fele csapatnak a gerincet az akademiarol kikerult fiatalokbol allo csapat alkotta akiket ugyanarra a jatekrendszerre neveltek gyerekkoruktol fogva, nem is volt tul sok ellenfel. Ezzel szemben egy real megvette az aktualis sztarokat es gyakorlatilag a fiatalok beepitese egyaltalan nem mukodott. (Pavonok es Zidaneok csapata...)

Ezzel szemben mit latunk most? A Barca mar a B csapatba is kivulrol igazol Teljes gázzal a szakadék feléa Real pedig elkezdett nagyon erosen hozzanyulni a fiatalokhoz... Igazabol ha Messi nem lenne mar most is egy kozepcsapat lenne a Barca, de minimum harmadik ero es nem latszik hogy kire fog epulni a jovo Barcaja...

Madridnal mi tortenik?

Tavalyi ev egy oriasi sikerstory ami a fiatalok beepiteset illeti... felfedeztek a jovo csillagat, Asensiot 21 evesen brutalis a gyerek, Isco 25 alapember lett, Ceballos, Llorente, Theo, Vallejo iden fogja magat bejatszani, ezek 21-22 eves sracok, es mellettuk van egy Kovacic, Luca Vazquez... Zidane szepen varialja a fiatalokat, gyonyoruen megagyaz CR es Modric visszavonulasanak... latszik hogy egy csapat alakul... a csapat gerincet 30 ev alatti emberek alkotjak, sok kiugroan fiatal emberrel, ilyet atgondolt szep jatekospolitikat nem latni Barcelonaban, ugyanakkor korabban azert boven forditott volt a helyzet. Raadasul tele van a Madrid visszavasarlasi opcioval, ahonnan szinten bejohet 1-2 fiatal jatekos...

Ezt a Barca nehezen fogja tudni megoldani 1-2 igazolassal, plane hogy az utobbi idoben sem a madrid sem a barca nem tudott kiguroan nagy nevet igazolni... Utoljara talan Suarez meg James volt.

El lehet menteni ezt a postot de hacsak valamilyen egbekialto dolog nem tortenik, akkor az elkovetkezo evek nem a Barcarol fognak szolni... ebbol a helyzetbol kell 4-5 ev mire kimasznak.

(#97036) jkrisztian válasza #16741888 (#97035) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Teljesen jogos amit irsz, sajnos. Azt hittem, hogy a tobbnyire sajatnevelesu jatekosaival mindent megnyero Guardiola fele Barcahoz akarod hasonlitani a jelenlegi Realt. Azert meg mindig eg es fold a kulonbseg es itt nem arra gondolok, hogy a palyan erosebb lett volna az a csapat, de annyi sajat nevelesu jatekossal akkora eredmenyeket soha senki sem fog elerni a jovoben (szvsz.).

A jovoben meg lesz ami lesz. Legalabb elpartolnak majd a csapat szurkoloi kozul a nem oda valo emberek.

(#97037) DeathAdder


DeathAdder
veterán

és ha már Stoke :))

(#97038) L_YKing válasza #16741888 (#97035) üzenetére


L_YKing
addikt

Real madrid murinho ideje alatt... Egy az egyben ugyanaz. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#97039) BenHans válasza jkrisztian (#97036) üzenetére


BenHans
addikt

Hát igen...
Jó lenne ha letisztulna a kép, de sosem fog.
Szerintem lehet több csapatot kedvelni, szeretni és elismerni a szép játékot egy utált csapatnál is, de egyetlen csapat kell hogy legyen ami az igazi, és amihez az ember több szálon több szempontból kötődik, akár érzelmileg is. Nem feltétlenül serlegek, győzelmek, vagy top10 miatt, hanem személyiségek, ismeretség, város, lakhely, ország szeretete vagy egy szép emlék miatt akár a harmadosztályból. Egyszerűen egy csapat, aminek a himnuszánál libabőrös az ember, és ha nyer ha veszít ha kiesik ha bejut úgy érzi ide tartozik, ebbe a közegbe. :)
És aminél majd az infarktus kerülgeti mondjuk egy büntetőpárbajban, mert amikor ők rúgják nagyobbat dobban a szív, remeg a kéz és kilötyög a sör és nem harapunk a pizzába. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#97040) venember83


venember83
nagyúr

(#97041) drachoHUN válasza venember83 (#97040) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nagyon kellett egy kp, de abban nem vagyok biztos, hogy pont ő...

Forza JUVE!!!

(#97042) venember83 válasza drachoHUN (#97041) üzenetére


venember83
nagyúr

(#97043) venember83 válasza drachoHUN (#97041) üzenetére


venember83
nagyúr

Közben kiderült, hogy 20 millió + 10 millió bónuszokért érkezett, és ebben az összegben nincs benne Raiola sarca. Szóval azért nem olyan günstig ez, de nagy szükség volt egy védekezni tudó középpályásra főleg azt követően, hogy a védelem alaposan meggyengült Leonardo Bonucci távozásával.

(#97044) Tibiajax válasza venember83 (#97040) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ki ez?

(#97045) venember83 válasza Tibiajax (#97044) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem az eszességéről és a fineszességéről híres, így nem meglepő, hogy nem ismered. :D
[link]

(#97046) omfgk


omfgk
addikt

Ezt az Asensio gyereket meg kell becsülni.
Nem szabad elkótyavetyélni a tehetségét.

(#97047) BenHans


BenHans
addikt

Asensio! :Y Ki ez a srác?! :C

Cristiano után is lesz élet. Szimpatikus csapat ez.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#97048) #51177472


#51177472
törölt tag

ASENSIOOOO :Y :C

(#97049) máyköl


máyköl
veterán

3,9millió €

(#97050) MdewC


MdewC
nagyúr

Na ez az Asensio srác megint beb@szta. Szép volt. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.