Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157001) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Conte igent mondott az MU-nak, már csak a klubon múlik, hogy repül-e Solskjaer – sajtóhír

Túl jó edző ő az MU-nak :DDD Okos NEvill-nek igaza van, nem illik ő oda :DDMaradjon inkább Solskjaer. :DD

Bár az is igaz, hogy ha ő nem tudja gatyába rakni ezt a társaságot, összerakni a védekezést: akkor senki! :D

(#157002) venember83 válasza Soulfly842 (#157001) üzenetére


venember83
nagyúr

Sok értelme nem lenne. Conte nem lesz új Ferguson, csak egy célorientált vándormadár. Bár persze az 1-2 év alatt tud eredményeket szállítani. De nem olcsón, s nem hosszú távra tervezve.

(#157003) Soulfly842 válasza venember83 (#157002) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azt értem - és ez több, mint valószínű is -, de nem találni minden bokorban Fergusonokat... Ezt meg kellene érteniük végre. Az is lehet, hogy ábrándozva bíznak egy ilyen csodában, egy ilyen újabb foci utópiában, ami egyszer bekövetkezett (de jó eséllyel soha nem fog ismét). Azért ne gyújtsuk fel a házunkat, mert egyszer már szebb volt.

Ami már beigazolódott: Solskjaer soha nem lesz egy Ferguson. Egy lapon sem lehet említeni őket.

[ Szerkesztve ]

(#157004) IreN!CuS válasza Soulfly842 (#157000) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ilyen helyzetben ne várjunk csodád Laportától, nem elvárható. Illetve miért gondolkodik mindenki is Tot edzőben? Én már annak is örülnék ha olyan edző ülne a kispadon aki a legalapvetőbb dolgokat megoldja mint pl. védekezés...vagy nem az íveld be játékot játszatná.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#157005) Tibiajax válasza Soulfly842 (#156998) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

végre, valaki..... aki úgy látja, mint én. nem csak a 100% kúúúman kúúúúman takarodj aztán azzal meg is van oldva..
köszönöm

(#157006) Tibiajax válasza IreN!CuS (#156999) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

há' nincs védekezés, azért, mert nincsenek védők... : DD
igen, piké jó védő VOLT, de ma már lassú, rég túl van már ő is a csúcson. és a többiek? alba a szélen sosem volt védő, inkább felfutkosó emberke, messi gondolat-szintű társa, de ma már ő sem annyira gyors, így elveszett az is, nemcsak messi..
a többieket meg könyörgöm mindet hagyjuk.. amikor a szititől kezdve mindenkinek beton meg sziklavédőik vannak.. ezek itt meg bohóckodnak ilyenekkel
a legjobb védő még mindig esküszöm a kis de jong.... csak hát hát ő meg nem védő, hanem söprögető meg labdafelhozó

igen, így van, először is kellene egy stabil védőpáros középre, szélekre meg technikás futkorászók. ez lenne az alap
többi még akár jó is lehetne, megfelelő mentorálás mellett persze

ja, dest-et és lük de jongot el kell takarítani. az még egy fontos lépés lenne

[ Szerkesztve ]

(#157007) DeathAdder válasza Soulfly842 (#157001) üzenetére


DeathAdder
veterán

felkészül Zappacosta, Darmian, Giaccherini :D

(#157008) Ringman válasza DeathAdder (#157007) üzenetére


Ringman
nagyúr

lukakut kell leigazolni :DDD

(#157009) Soulfly842 válasza Ringman (#157008) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nana, Lukakut hagyni békén. Az inter-->Chelsea transzfer nekem házon belüli volt :D

Jó van az ott, hagy védjék meg szépen a címüket! :)

(#157010) Tibiajax válasza Soulfly842 (#157009) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

milyen címüket?..

(#157011) Soulfly842 válasza Tibiajax (#157010) üzenetére


Soulfly842
addikt

BL megvan? :)

(#157012) Tibiajax válasza Soulfly842 (#157011) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt mikor nyerték meg?

(#157013) Tibiajax válasza Tibiajax (#157012) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja ok. most a legutóbbit, tényleg
bocs, annyira nem volt meg...

(#157014) Soulfly842 válasza Tibiajax (#157013) üzenetére


Soulfly842
addikt

:)

Egy pillanatig elgondolkodtam, hogy ez most valamilyen burkolt provokáció-szerűség, vagy ez véletlenül tényleg kiesett.. :) ;)

Semmi gond.

Egyébként szerintem tényleg van is esélyük. Tuchel-vel teljes volt az összhang rövid idő alatt is, az edzői munkája is egyre jobban beérik itt(neki is a lehető legjobban jött a váltás), a fiatalok egyre jobban beérnek és még erősödött is a csapat. Tavaly berobbantak, de most már az esélyesek között tarthatják őket is számon. Komolyan kíváncsi leszek :)

[ Szerkesztve ]

(#157015) venember83 válasza Tibiajax (#157013) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem csodálkozok. Abra papa s a bírók miatt nyerte csak meg a Chelsea. Amúgy az Ajax vagy a Barcelona lett volna a befutó. De elcsalták... Ezt is. Megint.

(#157016) forceberg válasza Tibiajax (#157005) üzenetére


forceberg
veterán

Az, hogy vannak más bajok is, még nem mentesíti Kumit, hogy kb. 100%-osan alkalmatlan.
Ha igaz Barca szurkoló lenne, lemondana, hogy tudjanak mást hozni a helyére, mert jelenleg nincs pénz a kirúgására.
Ha marad, cáfoljon rám, de attól tartok, hogy nem fog! :(

(#157004) IreN!CuS : +1 Kövezzetek meg, de szerintem akár Setiennel is sokkal előrébb tartana a csapat!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#157017) Tibiajax válasza Soulfly842 (#157014) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nézd.. először is kösz
harmadszor meg.. talán nem árulok el államszektori szférákig lenyúló titkokat azzal. hogy a chelsea igazából nekem, hát nem a szívem csücske .....fogalmazzak így. : ))
tehát így nagyjából a harmadik számú leggyűlöltebb csapat, báááááár
lehet, a retkes londoni csirkék az utóbbi időben beelőzték már london büszkeségét, szóval
akár még lehet az is, h ma már csak negyedikek a sorban
na de nem is ez a lényeg
nekem a két legutóbbi bl-döntő az olyan szinten nincs meg, meg kiesett, hogy el nem tudom mondani.. a tavaly előttiből pl mai napig egy képkockánnyit nem láttam, és nem is fogok ezután sem

[ Szerkesztve ]

(#157018) Soulfly842 válasza venember83 (#157015) üzenetére


Soulfly842
addikt

El hát! ;]

Az ajax is ezért csinlta úgy, hogy a csoportból se akart továbbjutni!

S a Barcelona is ezért kapott ki inkább 5-2-re a PSG-től (Sőt, Messi mondta a csapatnak, hogy gyerekek, ma kikapunk! Hagy menjen tovább az új klubom inkább! :DDD :DD )

#157017Tibiajax

Persze, ez mindenkinek a saját szíve-joga... :D S ezt tiszteleben is tartom Én se vagyok pl. egy Barca fan, már ősidők óta .. tiki-taka aka tesze-tosza :) a foci halála a szememben :D pl.

De hát na... unalmas lenne a labdarúgás, mint olyan', ha mindenki ugyanúgy látná! Akkor nem lenne benne igazi tűz és szenvedély! De így lesz ebből több, mint sport.

Az érdektelen meccs érthető, hogy jobban elhalványul.

De legalább abban egyetértünk, hogy minden nehézség ellenére az Inter nyerje meg a bajnokságot még a nyári átigazások ellenére is valahogy. :)

[ Szerkesztve ]

(#157019) Tibiajax válasza venember83 (#157015) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mindig mindent elcsalnak. elcsalják úgy, hogy nekem ne legyen jó.
mindegy mi van, csak hogy nekem rossz legyen
nekem az utóbbi 5évben két örömfocipillanat adatott meg, aztán cső
a juve elleni barca bl-döntő-győzelem, meg most az inter bajnokija. gondolom, ez utóbbival megint be lett fogva a pofám, egy jó pár évre...

ironic turn off de, azt azért remélem aláírod te magad is, de tényleg csak halványan reménykedem, hogy két éve az ajax v 'pool döntő egy picit jobb lett volna....

[ Szerkesztve ]

(#157020) venember83 válasza Tibiajax (#157019) üzenetére


venember83
nagyúr

hogy két éve az ajax v 'pool döntő egy picit jobb lett volna...

Mihez képest? :F Az utolsó BL-döntő, amire emlékszem, az a Juve-Real meccs volt. Csúnya lett a vége. Meg volt még egy Juve-Barcelona döntő is, az nem volt rossz, legalább volt benne egy kis izgalom.

A többi BL- és EL-(elő-/közép-/harmad-/nyolcad-)döntő számomra csak zörej. A Juve-döntőket is kötelezettségként kezdem nézni, aztán olykor emészthető meccset hoznak. Máskor meg felejtős az egész... Ahogy a Juve-meccsek általában.

[ Szerkesztve ]

(#157021) DeathAdder válasza Tibiajax (#157017) üzenetére


DeathAdder
veterán

nekem a két legutóbbi bl-döntő az olyan szinten nincs meg, meg kiesett, hogy el nem tudom mondani

Nekem az összes kb. :DDD

a juve milánt azért tudom mert az volt nekem az első, meg az előtte levő leverkusen elleni zidane gól amikor épp oda kapcsoltam, ami később kiderült hogy egy döntő volt, de akkor még azt sem tudom milyen rendezvény az :D

VB döntőkön kívül szerintem semmit nem tudnék fejből előszedni, de a VB-t se már sokáig, mert ha 2 évente lesz az is erősen devalválódni fog.

(#157022) Ringman válasza DeathAdder (#157021) üzenetére


Ringman
nagyúr

a juve milánt azért tudom mert az volt nekem az első

az elég traumatikus élmény lehetett, akarsz róla beszélni?

(#157023) venember83 válasza DeathAdder (#157021) üzenetére


venember83
nagyúr

a juve milánt azért tudom mert az volt nekem az első

Azt kiélvezhetted. Nem pármásodperces élmény volt.

(#157024) DeathAdder válasza Ringman (#157022) üzenetére


DeathAdder
veterán

Néhány éve újranéztem, szó se róla, a legunalmasabb BL döntő :D

(#157025) Tibiajax válasza venember83 (#157020) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi az h mihez képest?.. :U hát, ami volt akkor végül.. ahhoz képest

(#157026) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

azért volt egy-két jó döntő..
a bvb-juve is az volt, a madrid-juve szintén, főleg mert mindkettőn ütötték a zebrákat, később a 2002-es real-leverkusen jah, a barcelona-arsenal is szuper volt, meg az azt követő barca-finálék is, hát nyilván.. kétszer is leverték a ferguson united-et, hát mi kell annál jobb..
de a legjobb kétségkívül a barca-juve volt. éés :) azt ugye, többedmagunkkal volt szerencsénk nézni
örök emlék és élmény marad

főleg.. mert az egy mocskos erős juventus volt

(#157027) SpaceKombajn válasza Tibiajax (#157026) üzenetére


SpaceKombajn
tag

1994-ben néztél már focit? Volt akkor egy jó kis Milan - Barcelona BL döntő! ;]

spacetime

(#157028) DeathAdder válasza Tibiajax (#157026) üzenetére


DeathAdder
veterán

ja tényleg, amikor először leverték akkor csalta el valami egészen pofátlanul nekik Övrebő az elődöntőt. Na volt az a játékvezetés, amit soha nem fogok elfelejteni

szerencsére amióta van VAR nem sok sót esznek meg

[ Szerkesztve ]

(#157029) atee_13 válasza DeathAdder (#157028) üzenetére


atee_13
őstag

"amióta van VAR nem sok sót esznek meg"

Azóta a VAR osokhoz folyik a lé ;]

(#157030) Pkc83 válasza atee_13 (#157029) üzenetére


Pkc83
őstag

Én azokat a bírókat akik a VAR ellenére hibás döntést hoznak azonnal
eltiltanám örökre,akár direkt csaltak,akár csak simán balfaxok. :K

(#157031) Tibiajax válasza SpaceKombajn (#157027) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ööö.. azt, asszem még nem néztem

(#157032) atee_13 válasza Pkc83 (#157030) üzenetére


atee_13
őstag

+1

De lehet hamar elfogynának ;]

(#157033) venember83 válasza Tibiajax (#157025) üzenetére


venember83
nagyúr

hát, ami volt akkor végül.. ahhoz képest

Mondom, hogy az elmúlt évekből két döntőre emlékszek, amikben játszott a Juve. A többit nem is láttam, azt hiszem. :U

Ui. Legyek explicitebb: nem tudom, ki játszott két éve az általad javasolt Ajax-Pool helyett. :U

[ Szerkesztve ]

(#157034) Pkc83


Pkc83
őstag

FIFA: lengyel pénzbüntetés, zárt kapus meccs Albániának

És íme egy komment a cikk alól amivel teljesen egyet tudok érteni. :K

"emberek ez komoly? A lengyel játékosok életveszélyben voltak és egy meccs? Mi csúnyát mondtunk és két meccs? Na most már csak arra leszek kíváncsi hány zártkapus meccset fogunk kapni azért, mert az angol rendőrök megtámadták a szurkolóinkat."

(#157035) viharhozo válasza Soulfly842 (#156998) üzenetére


viharhozo
addikt

670 milliot er a keret. Ez a 10. legertekesebb keret a vilagon meg mindig. A Benficae, ami siman leverte, a felet se eri.

Ne szivassuk egymast, h nincs gond az edzovel.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#157036) forceberg válasza viharhozo (#157035) üzenetére


forceberg
veterán

Erről beszélek, kb. mint a Kovac féle Bayern...

+ az az érték már tartalmazza azt is, hogy kilátástalanul játszik mindenki benne!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#157037) DeathAdder válasza venember83 (#157033) üzenetére


DeathAdder
veterán

hát az ajax helyett a spurs, és vetekszik a juve milán döntővel, csak ezen legalább voltak gólok is :D

(#157038) atee_13 válasza DeathAdder (#157037) üzenetére


atee_13
őstag

Az a 0-0 az mindennél szarabb volt.

CIA kb tananyagnak használja vallatásra ;]

Pedig nem olyan szar a Milán Poolal tud ő felejthetetlen döntőt is összehozni ;]

(#157039) Soulfly842 válasza viharhozo (#157035) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ebből 220 milliót két 18 éves 'kölyök' (egy - feltehetően hosszabb időre kieső Pedri, Fati) és ter Stegen tesz ki, ill. egy 26 millióra taksált 17 éves Gavi.

Mellette Pique (34) 7,5M, Agüero (aki valószínűleg nem tervez már hosszú évekre) 15M, Busquets (33) 9M; Jordi Alba (32) 15M, Neto (32) 5M; egy jelenleg nem a kertben nyilvántartott Luuk de Jong (31) 7,5 M és van egy Braithwaite (30), akit 18 millióért vettek, de már fele annyit ér (9M) a játéka alapján 5 gólt szerzett a La ligában 43 meccs alatt

S máris kiesett közel 70 millió ismét...

A köztes szakadék hatalmas. Van 14 játékos, aki 22 éves, vagy az alatti a keretben... Akikben a lehetséges potenciált is meg kell fizetni, de ezt még bizonyítaniuk kell, hogy tényleg bejövő nagy zsugák lesznek.

Ez a felsorolás 20 játékost érintett eddig.

Ezt elcseszett dolog volt így összehozni. Egy rohadt kötéltánc. Nincs meg az egyensúly, csak az agyatlan összevisszaság. Ezt nem az edző hibája.

Főleg, hogy a szakadék ellenére is nagyok még mindig a bérek.

S ha az idősebb korosztály 1-2 éven belül kiesik, akkor mivel újabb játékosokat megint nem tudnak venni - akár még nagyobb fejetlenség lehet úrrá, mivel hasonlóan tapasztalt játékosokkal, akik egy iránymutatást jelentenének a fiatalabbaknak - nem fognak tudni igazolni.

A jelenlegi kaotikus pénzügyi helyzetben meg könnyen meglehet, hogy
1, a magasabb áron jegyzett, jó piaci értéket képviselő játékosok nem akarnak abban bízni, hogy lesz-e fizetésük, amikor kapósak a piacon
2, A Barca egyébként is nehéz helyzetben - akár kényszerülhet önként is az eladásukra.

Életmentő lehetőség:
3, jön valamilyen arab/kínai/egyéb befektetői csoport és megmenti a Barcát

[ Szerkesztve ]

(#157040) venember83 válasza DeathAdder (#157037) üzenetére


venember83
nagyúr

Spurs - Pool? Izgalmasan hangzik. Biztos, hogy nagyszerű, megismételhetetlen meccs volt! :K

(#157041) mephi666 válasza venember83 (#157040) üzenetére


mephi666
nagyúr

Pedig az igazán feszült és izgalmas döntő volt, amíg a pool nem szerezte meg a vezetést :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#157042) sh4d0w válasza atee_13 (#157038) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

2x is

https://www.coreinfinity.tech

(#157043) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, talán senki nem esett ki hosszabb időre: 1 éve a védelem hullott ki, most a középpályát veri az átok... apránként jön majd vissza mindenki, ha minden jól megy (kivéve Elliot-ot)

"Thiago Alcantara is nearing the completion of his rehabilitation from a calf complaint, while Caoimhin Kelleher is likely to miss the Carabao Cup tie at Preston.

Speaking to Liverpoolfc.com on Tuesday morning, assistant manager Lijnders said: “Millie felt something, he felt something wasn’t right in his hamstring, a little bit tight.

“Then [Mason] Greenwood made this run and he decides, ‘I need to catch him’ – how Millie is, putting the team always first. And that created a bigger injury in that moment, that run.

“It shows a lot about his character and his will power to put the team first. This [injury] will be until the international break for sure, so it’s a long one. But we will need him in the coming period.

“My job title is assistant manager but I think you can give that job title to Millie as well. He connects the staff and the players in how he assists our manager. So, he has a role to play and he knows this, so all good. He needs to stay vocal, let me say it like this.

“Naby has a bruise in this moment, we assess it day by day. It’s looking good, so that’s good.

“Fabinho will not be ready for tomorrow’s game, we will assess him day by day still. He can make the game on Saturday hopefully.

“Then we have Thiago as well, who is closer to team training than ever. He will be later in the week with the team training. Probably Brighton comes too early but it’s good that he is back, especially in the situation we are in.”"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#157044) venember83 válasza Ringman (#156980) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy az Inter ellen nem ítélnek meg egy pirosat. Állítólag ilyen is volt. :)

Alessio Dionisit arról is kérdezték, hogy vajon miért nem avatkozott be a VAR Samir Handanović és Gregoire Defrel kontaktjánál a Sassuolo-Inter meccsen, miközben vasárnap a San Siro gyepén a VAR felhívására nézte újra a meccs végén a vendégeknek tizenegyest érő megmozdulást Maurizio Mariani.

„Őszintén mondhatom, hogy nem tudom. A bírók majd elmagyarázzák ezeket a dolgokat, amikor találkozunk a játékvezetői incidensek tisztázása ügyében. Azt tudom, hogy a feszültséget oldani kell, de egyes epizódok kulcsfontosságúak egy meccs szempontjából, és nem egyszerű olykor másik irányba nézni. Minden bizonnyal létezik egy indok, de tényleg nem tudok semmit erről.”

De persze értem, hogy fájó, amikor a Juventusnak kedvező döntést hoz egy bíró. Sőt, igazán zavaró is Inter-szurkolóként. Még Inzaghinak is, ahogy láttam a meccset követő nyilatkozatát.

[ Szerkesztve ]

(#157045) Tibiajax válasza venember83 (#157044) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért kellene piros lapot adni azért valakinek, mert valaki fogja és nekirohan tisztaerőből?… ugyanmár. itt nagyon jól döntött a játékvezető
vagy, arra gondolsz, hogy a támadónak kellett volna pirosat? hát, igen..
meg is sérülhetett volna a kapusunk

(#157046) venember83 válasza Tibiajax (#157045) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyesek szerint elmaradt egy lap, ahogy látom, a Sassuolo edzője is nehezen elfogadhatónak tartja az esetet, de engem igazándiból nem érdekel. Csak szembejött ez a nyilatkozat. Részemről aztán lehet(ett volna) ez piros Defrelnek is, hidegen hagy.

(#157047) bandus


bandus
veterán

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#157048) DeathAdder válasza bandus (#157047) üzenetére


DeathAdder
veterán

heti 500k :D és tényleg elhiszik hogy pep ezt a játékost akarta a szitibe

(#157049) dudu5130 válasza DeathAdder (#157048) üzenetére


dudu5130
őstag

De tudod, hogy ő mennyi gólt lő?! Azt kell megfizetni nem a mezőny munkát. Nézd meg, eligazolt Torinobol senki nem rúg ott gólt.

(#157050) Tibiajax válasza DeathAdder (#157048) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

meg forintban is durva fizu lenne..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.